Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Έσενα ρε μεγάλε σου λείπει η Αθήνα???
Και εμείς τι νομίζεις ότι τραβάμε τόσο καιρό εδώ κάτω?
Οδηγίες τώρα:
Κέντρο του Ηρακλείου, ανεβαίνεις την Δικαιοσύνης. Στην διασταύρωση (που δεξιά γίνονται έργα) στρίβεις αριστερά και ανεβαίνεις την 1821. Στο πρώτο στενό θα στρίψεις δεξιά. Απο εκεί γύρω στα πενήντα μέτρα θα βρείς ένα μικρό παρκινγκ (το πολυ 10 θέσεις). Ακριβώς απέναντι μάντεψε τι έχει?????
Κι αφού πάς και μείνεις με την τσουτσου στο χέρι ξαναμπές εδώ και πές στους άλλους τι ζόρια τραβάμε.....

Στείλτον σε κανά καλύτερο ρε λαμόγιο...

εν τω μεταξει να τονισω σε αλλα μελη οτι παιζουν πολλες χοντρες στο δρομο, μιλαμε για βουβαλογκομενες παιδια.
Δε σου αρέσουν εσένα οι καμπύλες ;
 

foufoutos2

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, λείπω εναμισι μήνα από Ηράκλειο και επιστρέφω την άλλη εβδομαδα.
Για κάντε μια περίληψη τι παίζει για να ξαναμπώ στο "κλίμα"
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες τι εγινε??? καιρο εχουμε να τα πουμε??? κανενα καλο νεο??? Εγω ρε γαμοτο εχω τη γκομενα και ειμαι εγκλωβισμενος και ειναι δυσκολο να τσεκαρω τι παιζει (οχι οτι παλιοτερα γυριζα ολη μερα στα μπουρδελα αλλα λεμε τωρα). Σκεφτομαι να παω στου Σπυρου ενα βραδακι να δω κι εγω τι παιζει αλλα απο αλλους ακουω καλα λογια και απο αλλους.....μακρια... Τελικα αξιει η οχι??? Επισης κανενα καινουριο εκτοσς απο Εμμανουελα και τα λοιπα???
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε μην πας στου σπυρου για μενα δεν αξιζει. παιζει ταριφα 90 ευρω για τις καλες και μολις περασι το 20λεπτο αρχιζει και φωναζει να τελειωνεις!! εκτος και αν του εξηγηθεις  απο την αρχη.
παιδες τι εγινε??? καιρο εχουμε να τα πουμε??? κανενα καλο νεο??? Εγω ρε γαμοτο εχω τη γκομενα και ειμαι εγκλωβισμενος και ειναι δυσκολο να τσεκαρω τι παιζει (οχι οτι παλιοτερα γυριζα ολη μερα στα μπουρδελα αλλα λεμε τωρα). Σκεφτομαι να παω στου Σπυρου ενα βραδακι να δω κι εγω τι παιζει αλλα απο αλλους ακουω καλα λογια και απο αλλους.....μακρια... Τελικα αξιει η οχι??? Επισης κανενα καινουριο εκτοσς απο Εμμανουελα και τα λοιπα???
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδία , από τη στιγμή που το Ηράκλειο είναι σχετικά μούφα , θα πρότινα να γράψουμε κάπου τα όρια κάθε γκόμενας. Π.χ. αν η Γκλόρια , η Εμμανουέλα , οι γκόμενες του Σπύρου ...δίνουν και κάτι παράπάνω από τα καθιερωμένα , έστω και υπό πίεση , τότε να φτιάξουμε μια λίστα με το ποιά είναι και να βελτιώσουμε όσο είναι δυνατόν την κατάσταση . Ακούω προτάσεις...

 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εχει δοκιμασει κανεις cg απο τοπικη εφημεριδα?
αξιζει τα λεφτα και το χρονο?
give Info please.
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Σπερα σε ολους τους φιλους του αθληματος!!!!!!Ειμαι νεος στο φορουμ και εχω διαβασει ολο το thread και κατοπιν σκεψης δοκιμασα τις δυο(κατα τυχη)στο στενακι απεναντι απτο παρκιν,την Τατιανα και την Γκλορια.Μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλες με καλη συμμετοχη και αφηναν ελευθερα πιασιματα οπουδηποτε και φιλια και παιχνιδακια.
Ακομα την μερα που πηγα στη Γκλορια(Τεταρτη αν θυμαμαι καλα) ειχα περασει και απο το ετερο μαγαζακι στο παρκιν απεναντι και ειχαν φερει μια νεαρα 19 μαυρουκα οπως θα λεγατε με φοβερο σωμα τολμω να πω.Βυζι σφιχτο και μεγαλουτσικο καθως και πολυ καλο λεπτο σωμα.Για προσωπακι δεν θυμαμαι να πω την αληθεια γτ εφυγα(ειμουν με παρεα και θελανε Γκλορια αν και υποπτευομαι οτι δεν θελαν απλα μαυρουκα),αλλα δεν ηταν κατι το ασχημο αλλιως θα το θυμομουν! :P
Την εχει δοκιμασει καποιος να μας πει εντυπωσεις και αλλα(αν αφηνει πιασιματα φιλια και γλυφομουνι????),γενικα οτιδηποτε?????
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφε εχω παρει καμια δεκαρια φορες οι πεντε ητανε θεικα μουνια οι αλλες πεντε μεσαια. οι τιμες 100-150 ευρω μια ωρα και καλα αλλα μολις τελειωσεις την κοπανανε στα καπακια. υπαρχουν αλλα καλυτερα πραγματα απο τα cg τα δικα μας.
εχει δοκιμασει κανεις cg απο τοπικη εφημεριδα?
αξιζει τα λεφτα και το χρονο?
give Info please.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αδερφε εχω παρει καμια δεκαρια φορες οι πεντε ητανε θεικα μουνια οι αλλες πεντε μεσαια. οι τιμες 100-150 ευρω μια ωρα και καλα αλλα μολις τελειωσεις την κοπανανε στα καπακια. υπαρχουν αλλα καλυτερα πραγματα απο τα cg τα δικα μας.
:think: :think: :think: :think:
10?
Στο Ηράκλειο όλες αυτές?
Πότε?
Πού τις βρήκες ρε μέγαλε? Σε κανένα πατατάκι? Για αφήστε λίγο τις μούφες ορισμένοι  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ακομα την μερα που πηγα στη Γκλορια(Τεταρτη αν θυμαμαι καλα) ειχα περασει και απο το ετερο μαγαζακι στο παρκιν απεναντι και ειχαν φερει μια νεαρα 19 μαυρουκα οπως θα λεγατε με φοβερο σωμα τολμω να πω.Βυζι σφιχτο και μεγαλουτσικο καθως και πολυ καλο λεπτο σωμα.Για προσωπακι δεν θυμαμαι να πω την αληθεια γτ εφυγα(ειμουν με παρεα και θελανε Γκλορια αν και υποπτευομαι οτι δεν θελαν απλα μαυρουκα),αλλα δεν ηταν κατι το ασχημο αλλιως θα το θυμομουν! :P
Την εχει δοκιμασει καποιος να μας πει εντυπωσεις και αλλα(αν αφηνει πιασιματα φιλια και γλυφομουνι????),γενικα οτιδηποτε?????
Αν είναι η ίδια που ήταν πριν 2-3 μήνες τότε να μην πας. Μηδέν συμμετοχή/μηδέν αγγίγματα/χάλια χώρος. Και να σκευτείς ότι πάντα φέρομαι καλά στις κοπέλες ( με το χαμόγελο κ.τ.λ., ακόμα και αγκαλιές αν χρειάζεται) για να έχω και καλύτερες υπηρεσίες ( για αυτές έτσι και αλλιώς πελάτης είμαι) .
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε δεν ειμαι συνηθισμενος στις μουφες. λεω καμια δεκαρια στο συνολο τα τελευταια 2 χρονια.
:think: :think: :think: :think:
10?
Στο Ηράκλειο όλες αυτές?
Πότε?
Πού τις βρήκες ρε μέγαλε? Σε κανένα πατατάκι? Για αφήστε λίγο τις μούφες ορισμένοι  :knuppel: :knuppel: :knuppel: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
αδερφε δεν ειμαι συνηθισμενος στις μουφες. λεω καμια δεκαρια στο συνολο τα τελευταια 2 χρονια.
Βρε φίλε, και εγώ του αθλήματος είμαι και γι αυτό αναρωτιέμαι:
Τις 10 που τις βρήκες?
3-5 παίζουν και όχι παραπάνω, και η μια χειρότερη απο την άλλη. Και δεν περιλαμβάνω μέσα τα αγοροκόριτσα. Πόσες εφημερίδες κυκλοφορούν επιτέλους στα μέρη μας με αγγελίες?
Φυσικά αν έχεις τα τηλέφωνα τους ακόμη, κι αυτές το πάνε το γράμμα ακόμη, την ταπείνη μου συγγνώμη.
Α ναι, στείλε και κανένα τηλέφωνο, ξέρεις έτσι για επιβεβαίωση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφε σου εχω στειλει μηνυμα.
Βρε φίλε, και εγώ του αθλήματος είμαι και γι αυτό αναρωτιέμαι:
Τις 10 που τις βρήκες?
3-5 παίζουν και όχι παραπάνω, και η μια χειρότερη απο την άλλη. Και δεν περιλαμβάνω μέσα τα αγοροκόριτσα. Πόσες εφημερίδες κυκλοφορούν επιτέλους στα μέρη μας με αγγελίες?
Φυσικά αν έχεις τα τηλέφωνα τους ακόμη, κι αυτές το πάνε το γράμμα ακόμη, την ταπείνη μου συγγνώμη.
Α ναι, στείλε και κανένα τηλέφωνο, ξέρεις έτσι για επιβεβαίωση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση.Τα δυο κολλητα "σπιτακια" στο λιμανι που ακριβως ειναι????Μήπως εινια απτην αλλη μερια που παει προς Λοφτ και Τερμα χανδακος και οχι απτη μερια του λιμανιου???
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Ναι φιλε. Ακριβως απεναντι απο Λοφτ η διπλα στο Μεσαϊα αν προτειμας...Παντως μην περιμενεις τα τρελα μωρα εκει...
 

Επισκέπτης
παιδία έχει κανει κανείς σασ παιχνίδι ποδολαγνίας με τιν Γκλόρια η την Τατιάνα?Ξέρετε αν αφήνουν να τις γλειψεις ποδία κτλ?οπιος το έχει κάνει ας πει εντυπωσεις.
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
παιδία έχει κανει κανείς σασ παιχνίδι ποδολαγνίας με τιν Γκλόρια η την Τατιάνα?Ξέρετε αν αφήνουν να τις γλειψεις ποδία κτλ?οπιος το έχει κάνει ας πει εντυπωσεις.

Η Γκλόρια γενικά είναι ανεκτική . Θέλω να πιστεύω ότι το μόνο πρόβλημα που μπορεί να υπάρξει είναι αυτό του χρόνου.

Η Τατιάνα σε ποιο σπίτι είναι ;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα καλό μπουρδέλο στην Κρήτη;
 

Επισκέπτης
Η τατίανα είναι στό ίδιο σπίτι με την γκλόρια απλά σε διαφορετική βάρδια..Μια φορά που είχα παεί μαζί της μου φάνηκε καλή..δηλαδή ήταν ομιλιτική και γλυκία..Η Γκλόρια πάντως ειναι όντως ανεκτική σε όλα.Παιχνίδι ποδολαγνίας δεν έχω δοκιμάσει ακόμα με καμία απο τις 2 έτσι δεν ξέρω πόσο το γουστάρουν κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom