Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μια χαρά το Ηράκλειο!!! Αλλοίμονο στα Χανιά.......thanks Που διόρθωσες το κείμενο!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλησπερα σε ολους τους φιλουσ του ωραιου αυτου σαιτ.απο ηρακλειο ειμαι.διαβασα σχεδον ολο το φορουμ και εχω να κανω και εγω με την σειρα μου τα δικα μου σχωλια μιας και τα εχουμε φαει ολα στη μαπα.1(σπυρος)καμια φωρα εχει καλες γκομενες και κατα καιρους ελληνιδες ενενηνταρα ομως η ταριφα εκτος και ειναι στις καλες του και κανεις παζαρι κανενα εβδομηνταρι.2(ΑΓΓΕΛΙΕΣ)εχω παρει καμια πενηνταρια απο αγγελιες και αντε να βγηκαν καλες οι πεντε.3(ΠΑΠΠΟΥΣ)διαβασα οτι ειναι μυθος ο παππους και κατι τετοια. ο παππους ζει και βασιλεει τον ξερω πανω απο 10 χρονια και τον προτιμω απο ολους. η ταριφα ειναι εξηντα ευρω σε δικα του δωματια και συνηθως οι γκομενεσ ειναι αρκετα καλες.οποιος θελει να του πω λεπτομερειες ας μου στειλει μηνυμα.4(ΤΟΛΙΣ)εχω παρει αρκετες απο παλια. πρεπει ομως πρωτων να σε γουσταρει η γκομενα.δευτερων να γνωριζεσε με τον τολη και να τα εχεις σκασει τα πακετα και να γαμησεις εκτος μαγαζιου οχι δηλαδη εν ωρα εργασιας του μπαρ.5(CAN-CAN) μπαρακι λιγο παρακμιακο κοντα στο γηπεδο του οφη με 3-4 γυναικες μπορεις να γαμησεις εκει μεσα η αν σε  γνωριζουν τη παιρνεις και πας σε ξενοδοχειο.συνηθως αρκετα καλες. ελπιζω να σας διαφωτισα.ειναι πολλα ακομα να γραψω. η συνεχεια αυριο.οποιος θελει ας στειλει μηνυμα.

Φίλε εγώ σου έχω στείλει ένα προσωπικό μήνυμα...Θα ήθελα να μάθω τι παίζει με τον παππού και πως τον βρίσκουμε.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
293 και σήμερα χωρίς να έχω πάρει καθόλου άδεια. Μόνο κάτι έξοδοι, γιατί είμαστε λίγοι και κάνουμε διπλές σκοπιές. Τώρα μάζεψα 6-7 εξόδους που δεν έκανα και ήρθα για 3 μέρες. Πριν λίγες ώρες πάτησα το πόδι μου στο Ηράκλειο και έκανα την τσάρκα μου για να ενημερώσω...
Τα πήρα με τη σειρά...
1) Δίπλα από το Τόλης, ΜΑΠΑ το καρπούζι. Μεσόκοπη και απ'ότι κατάλαβα δεν πατάει άνθρωπος. και καλά κάνετε.
2) Πίσω από την 62 Μαρτύρων. Καλό κομμάτι... Παλιά είχε μια θείτσα... Τώρα έχει μέτριο προς το καλό πράμα
3) Πίσω από τα πυροτεχνήματα στην 62. Μαυρούκα κοκκαλιάρα. Δε με χαλάει το μαυρούκα, αλλά αν της τον βάλεις θα διαλύσει. ʼσε που μπορεί να τρυπηθείς με κανένα κόκκαλο
4) Εμμανουέλα. Έχει αδυνατίσει κιάλλο. Έκανε μια περασιά, και νομίζω πωσ η σιλικόνη χάλασε και το βυζί κσεφούσκςσε προς τα κάτω.
5) Δεξιά της 1821, απέναντι από το πάρκιν ΚΛΕΙΣΤΟ... Τι έγινε? το έκλεισαν?
6) Πιο δίπλα στο στενάκι. Ότι καλύτερο βρήκα!!! Με πολύ λίγα κιλάκια παραπάνω, αλλά όμορφα χτισμένα στο σώμα της... Ορμάτε. (εκεί κατέθεσα στο τέλος)
7) Λιμάνι στο δεξί μαυρούκα. Δηλώνει βραζιλιάνα και κανει περασιά χορεύοντας. Δεν πήρα, γιατί ένας που έβγαινε μου είπε ότι το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει τα πόδια και να περιμένει.
8) Το αριστερό κλειστό... Τι έγινε και με αυτό?

Η συνέχεια σε λίγο...
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
... συνέχεια
Ήρθε το φαγητό που είχα παργγείλει, γι'αθτο σταμάτησα πριν
9) Σπύρος είχε ένα καλό ξανθό, αλλά 90 η 70 δεν δίνω...
10) Ένας φίλος μου είπε ότι παίρνεται μία από το WHITE HORSE... Πήγα, ρώτησα, αλλά τίποτα. Και δεν είναι ότι πήγα ξεκρέμαστος... Ημουν τακτικός πελάτης για ποτό και μόνο, παλιότερα, που έμενα κοντά.
11) Πέρασα από τη Ρίτσα, μιας και ήταν στο δρόμο μου (νωρίς βέβαια για Ρίτσα) αλλά τιποτα κι εκεί. Δυό πατσές, δυό γιαγιάδες και κανα-δυο συνδιασμοί των δύο προηγούμενων.

Ας μεραφέρω όμως και την εμπειρία μου από Αθήνα...
Μία και μοναδική δηλαδη, αλλά άξιζε. 3ης Σεπτεμβρίου, ξανθούλα, περί το 1.70, σε ξενοδοχείο για μία ώρα με 60? + τα 20? του ξενοδοχείου... και το επόμενο πρωί στην αναφορά γατι δεν ειχα διανυκτέρευση... Τέλος πάντων, δε μου έκαναν τίποτα, απλή επίπλυξη.

Αυτά από εμένα... Περιμένω τα φώτα σας, και τη μετάθεση μου... Να δω που διάολο θα με πάνε...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ολα αυτά καλά είναι παλικάρια μου.
Κανένα cg δεν υπάρχει? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Καλή μετάθεση ψάρακλα :2funny:
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας κι απο εμενα.Ενας φιλος μου πηγε στο Αστερι και μου ειπε οτι εχει ενα καλο ξανθο μικρο αλλα δεν ξερουμε τι παιζει.Οποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
τι εστί Αστέρι ρε πανάθα .. γράψε καμια λεπτομέρια για να καταλάβουμε..
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Το αστερι παιδες ειναι μπαρακι στην Αμμουδαρα ακριβως μετα το πρατηριο
BP στο δεξι χερι οπως πας απο Ηρακλειο. Δεν παιζει τπτ η τουλαχιστον αμα δε γινεις πρωτη μουρη εκει...Μπορει να εχει μικρα ξανθα μωρα αλλα αυτο ειναι συνηθες για τετοια μαγαζια στην περιοχη. Το θεμα ειναι να βγει ακρη με τον παππου μπας κ γινει τπτ καλο...
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
τι εστί Αστέρι ρε πανάθα .. γράψε καμια λεπτομέρια για να καταλάβουμε..

Φιλε το Αστερι ειναι κολομπαρο και βρισκεται στην αμμουδαρα διπλα απ το βενζιναδικο ΒP μετα το καρφουρ.Εχει 5-6 γκομενες και κερνας ποτα.Απ οτι μου εχουν πει αν γουσταρει καμια και συμφωνησει το αφεντικο την περνεις αλλα δεν ξερω τι ακριβως παιζει.Οποιος ξερει κατι παραπανω ας πει.
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
1
Καλημερα στις κριτικες αγγελιες υπαρχει αγγελια απο ζευγαρι οσες φορες εχω παρει τηλεφωνο δεν απανταει ξερει κανενας κατι σχετικα με τιν αγγελια?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλά μα τι αγαμιά είναι αυτή που μας δέρνει εδώ κάτω ωρέ παλουκάρια?
Κανένα πληρωμένο τηλέφωνο δεν μπορούμε να βρούμε?
Διακοπές δεν θέλουν να πάνε οι μαλακισμένες?
Τι διάολο όλο το χειμώνα μας τα φάγανε και τώρα λιάζουν το τρίχωμα????
ΣΤΑ ΔΙΑΑΑΑΑΑΛΑ ΚΑΡΓΙΕΣ
 

epibitoras

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανεις για τιν πουτανα διπλα στου Μωραιτι στην Χανιοπορτα.????? γιατι ακουσα οτι ειναι τραβελι... και δεν της φαινεται....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ρε παιδια ξερει κανεις για τιν πουτανα διπλα στου Μωραιτι στην Χανιοπορτα.????? γιατι ακουσα οτι ειναι τραβελι... και δεν της φαινεται....
ΌΧΙ άλλες ΜΑΛΑΚΙΕΣ έλεος.Αν εννοείς την Εμμανουέλα,επαναλαμβάνω κόψτε την πολλή μαλακία,άλλο σχόλιο δε χωράει.
 

epibitoras

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
και εγω αφτο ειπα... αλλα μου το ειπε η τσατσα στο μπουρδελο στο γιοφιρο..... επειδι αφινει λεει απο τον κολο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
και εγω αφτο ειπα... αλλα μου το ειπε η τσατσα στο μπουρδελο στο γιοφιρο..... επειδι αφινει λεει απο τον κολο
Μα το κατάλαβα ότι θα προέρχεται η κατηγορία από ανταγωνιστές,για αυτό και πετάνε την κάθε μαλακία,μήπως και ψαρώσει κανείς.
Και η γκλόρια αφήνει να τις βάλεις δάχτυλο στον κώλο,τι σημαίνει αυτό?Ότι οι πουτάνες που μας φέρονται καλά και προσφέρουν ποιοτικότερες υπηρεσίες,είναι τραβέλια?Ίσα ίσα η Εμμανουέλα εχει ατελείωτη σωματάρα(μέχρι που πήγαινα εγώ,γιατί συναγωνιστές λένε ότι αδυνατίζει συνεχώς,οπότε αν έχει μείνει σκελετός δε λέει και πολύ) και η Γκλόρια αν έχανε 10κιλά θα έπρεπε να γίνει μοντέλο.
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
να πας στη γκλορια αυτη κανει τα παραπανω που ζητας κι ακομα περισοτερα....οχι τη τατιανα ετσι μη κανεις λατος.. :rolleyes:
 

KAVLAS75

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Βρε κοπέλια , μπας και ξέρει κανείς η Γκλόρια τί ώρα πιάνει δουλειά???? :think: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom