Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Ρε σεις που ακριβως ειναι αυτη η Γκλορια?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε σεις που ακριβως ειναι αυτη η Γκλορια?

Φίλε η Γκλορια είναι σε ένα από τα σπιτάκια που έχουν αναφερθεί στην οδό 1821.Είναι σε αυτό,μέσα στον πεζόδρομο.Είναι πολύ γαμάτη,φιλική και γλυκιά,αρκεί να μην προτιμάς μόνο κοκκαλιάρες(έχει λίγα παχάκια,αλλά αντέχεται).Είχα πάει ΄προχτές βέβαια και μου είπε ότι θα γυρίσει την κυριακη,η τσατσα.Έχει την Τατιάνα,όλη τη μερα από ότι μου είπε,αν τη δοκιμάσεις,πες μας εντυπώσεις.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1

Ο δρόμος λέγεται Γραμβούσης. Στο αριστερό σας χέρι λίγο πιο πίσω από το φροντιστήριο "ΟΡΟΣΗΜΟ"
 

stratofighter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε η Γκλορια είναι σε ένα από τα σπιτάκια που έχουν αναφερθεί στην οδό 1821.Είναι σε αυτό,μέσα στον πεζόδρομο.Είναι πολύ γαμάτη,φιλική και γλυκιά,αρκεί να μην προτιμάς μόνο κοκκαλιάρες(έχει λίγα παχάκια,αλλά αντέχεται).Είχα πάει ΄προχτές βέβαια και μου είπε ότι θα γυρίσει την κυριακη,η τσατσα.Έχει την Τατιάνα,όλη τη μερα από ότι μου είπε,αν τη δοκιμάσεις,πες μας εντυπώσεις.
Μπορείς να κάνεις πιο λιανα τι εννοείς με τα παχάκια γιατί ο όρος είναι υποκειμενικός.Μην είναι και καμιά τοφάλα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπορείς να κάνεις πιο λιανα τι εννοείς με τα παχάκια γιατί ο όρος είναι υποκειμενικός.Μην είναι και καμιά τοφάλα.
Κοίταξε,εμένα μου αρέσει η γυναίκα να είναι αδύνατη,όσο το δυνατόν πιο αδύνατη,έτσι τις γουστάρω.Με κοπέλες λοιπόν που έχουν παραπανίσια κιλά και κοιλιά,δεν φτιάχνομαι εγκεφαλικά,δε γουστάρω.Όμως με τη γκλόρια είναι αλλιώς.Καταρχήν αυτές με παραπανίσια κιλά,έχουν και γουρουνίσιο πρόσωπο(όταν είναι πολλά),ενώ με την γκλόρια καμιά σχέση,έχει πολύ ωραία φάτσα.Τώρα για το πόσα παχάκια έχει...Έχει κοιλίτσα και δεν τη λες αδύνατη,μάλλον γεματούλα,όχι όμως χοντρή.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
75
Πόντοι
1
Φίλε Ακόρεστε ξέρεις πως θα πάω στο Σπύρο?
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
του σπυρου ειναι στην οδο πετρακογιωργη διπλα σε ενα ψιλικατζιδικο..ειναι πολυ ευκολο να το βρειτε...εχει στανταρ 1 40 αρα που παιρνει 60$ κ 5-6 μικρουλες που περνουν 90 για 20 λεπτα...α!!στην εφημεριδα εχει μια αγκελια κ λεει..# ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
35ΧΡΟΝΗ κυρία ζητά γνωριμία με κύριο. Κλήσεις με απόκρυψη δεν θα απαντηθούν.
Πληροφορίες τηλ. : 699...77 από 13:00 ως 02:00 Γεωργία.μπορειτε να το βρειτε στο kritikes-aggelies.gr..παρτε τηλ κ στειλτε πληροφοριες γιατι η γυναικα μου καραδοκει...
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
του σπυρου ειναι στην οδο πετρακογιωργη διπλα σε ενα ψιλικατζιδικο..ειναι πολυ ευκολο να το βρειτε...εχει στανταρ 1 40 αρα που παιρνει 60$ κ 5-6 μικρουλες που περνουν 90 για 20 λεπτα...α!!

ναι πραγματι του Σπυρου το μαγαζι ειναι στην οδο Πετρακογιωργη....
το ψιλικατζιδικο μπροστα ειναι και αυτο δικο του.. αλλα το μαγαζι ειναι  απο πισω.. εισοδος στο πλαι εκει που ειναι οι πολλες γλαστρες..
εχει 2-3 μεγαλες με 60 ευρω ..και 3-4 μικροτερες με 90ευρω.. (απο οτι εχω πληροφορηθει απο το συναγωνιστη stelios δεν εχει κατι καλο τον τελευταιο καιρο)
φυσικα κανεις να μην του δωσει 90 ευρω.. αυτο εννοειται..
σιγα να  μην του δωσουμε 90 ευρώ για 20 λεπτα..!!
το πολυ 70 αλλιως ... :badair:
και τα 70 πολλα ειναι αλλα δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως :thefinge: :ak:
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ κουβέντα γίνεται για την Εμμανουέλα ... Αφήνει αγγίγματα σε απόκρυφα σημεία ; Κάποιος μου έλεγε ότι σε ταράζει στα φιλιά . Έχει τύχει σε κάποιον από εσάς ;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλα σου ελεγε για τα φιλια, ειδικα οταν ειχε πρωτοερθει ηταν κανονι για τα δεδομενα της πολης. Φιλια, προστυχολογα, χαδια κ αφηνε περιθωρια για παιχνιδια. Την τελευταια φορα που πηγα απογοητευτικα εκτος απο την αυξηση της τιμης κ απο την πτωση της ποιοτητας του προγραμματος...Το ιδιο μαθαινω κ απο αλλους ''ειδικους'' του σπορ που σημαινει οτι μαλλον καβαλησε το καλαμι για την κονομα...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Α...θελω να θιξω κ λιγο το θεμα της ποικιλιας. Εχω βαρεθει πλεον τις ιδιες κ τις ιδιες. Πολλους απο δω αν δε μας ξερουν με τα μικρα μας ονοματα σιγουρα θα εχουν υπ'οψιν τις φατσες μας. Γενικα απο προσφατη βολτα δεν παιζει τπτ το καλο ουτε σε αλλα μερη πχ Σπυρο η Ριτσα κτλ-ασε που τα λεφτα εκει ειναι υπερβολικα για τις υπηρεσιες τους. Δεν εχω επισκευθει 2 μερη μονο, τα 2 σπιτια στον παραλιακο ειδικα τωρα που ξεκινησε το μπαρ διπλα. Αν εκει ειναι η ευχαριστη εκπληξη ας μου το πει καποιος...Οτιδηποτε καινουργιο εχει ανακαλυψει κανεις απο αγγελιες κτλ αν θελει ας το μοιραστει μαζι μας μπας κ ανοιξει λιγο η αλυσιδα
 

Επισκέπτης
hey παιδιά
Λοιπόν πρώτη φορά που γράφω στο φορουμ παρόλλο που πολύ καιρό τώρα παρακουλουθώ τις συζητήσεις εδώ.
Θα ήθελα να ζητήσω τις συμβουλές σας.
Είμαι φοιτητής στο Ηράκλειο και Θέλω να ρίξω το πρώτο μου βόλι σε μπουρδέλο έτσι θα ήθελα να ακούσω προτάσεις για συγκεκριμένες κοπέλες που να τα αξίζουν τα λεφτά τους και να δείξουν κατανοηση.
Με έναν φίλο την περασμένη βδομάδα πήγα στου Σπύρου. Διάλεξα μια 19χρονη ρουμάνα μαυρομάλα που είχε.Παρόλο που ήταν σχετικά όμορφη δεν με βοήθησε καθόλου με τόσο stress που είχα.Περίμενε στην αρχή να τα κάνω όλα εγώ οταν ξάπλωσε.Μετα που της είπα οτί ηταν η πρώτη μου φορά ξενέρωσε αλλα πάλι προσπαθούσε να μου δίωξει το ανχος και να μου σηκώθει αλλα τίποτα παιδία και έτσι έφυγα άπραγος.Σίγουρα θα ήταν πολύ καλά με την συγκεκριμένη Ρουμάνα αν είχα μαι εμπειρία απο πριν.Δεν ξέρω....ίσως να ήταν καλυτέρα να διάλεγα μια λίγο μεγαλύτερη η έμπειρη...
Θέλω να ξαναδοκιμάσω απο βδομάδα...έχω διαβάσει σχετικά καλα λόγια για την Γκλορια τιν ρωσιδα 22 χρονών .Κάνει για την περιπτώση μου?ʼμα έχετε και αλλές προτασεις πείτε παιδία.
Ευχαριστώ:)
 

makis400

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η πρώτη φορα είναι δύσκολη φίλε μου. Ηπήρξα και εγώ φοιτητής στο Ηράκλειο στο φυσικό. Μπές μέσα στα στενά πάνω από την Καλοκαιρινού (Κοντα στον Αγιο Μηνά) και εξερεύνησε το τοπίο. Αποκλείεται να μην παίζει κάτι καλό!!
Παίξε κανένα φραπέ πριν όμως ......
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αντιστοιχο thread υπάρχει ... γιατι ανοιξες καινουργιο ??
τεσπα διαβασε και διαλεξε ..περιμενουμε νεα σου..
 

Επισκέπτης
αντιστοιχο thread υπάρχει ... γιατι ανοιξες καινουργιο ??
τεσπα διαβασε και διαλεξε ..περιμενουμε νεα σου..

απλώς θα ήθελα μια συγκεκριμένη πρόταση για την περίπτωση μου.Κάποια αρκετά όμορφη που να μην ειναι του στιλ τελειωστε σκουπίστε και γενικα να συμμετέχει και να βοηθαει κυρίως αυτή.Ούτε να λεεί μην με ακουμπάς έδώ δεν κάνω εκείνο κτλ
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
γεια σας παιδια εγω νομιζω  οτι αυτη τη στιγμη η μονη που αξιζει στη πολη μας ηνε η γκλορια ...ηχα παει ενα απογεματακι δεν ηχε πελατες βεβαια εκατσα μεσα πανω απο μιση ωρα και το φχαριστηθηκα . αν καποιος φιλος ξερει κατι αλλο καλο να μας πει...α που ηνε ο παπους?χαθηκε παλι...
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον αυτες που κυκλοφορουν στις ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ειναι σαββουρες - και πολλοι μπαζα συγκεκριμενα εχθες πηρα μια με το ονομα ΓΕΩΡΓΙΑ που δηλωνε 35 χρονων με τηλεφωνο 699.....77 πηγαμε σε μια πανσιον με ονομα SYN ο θεος να την κανει πανσιον , η δε ΓΕΩΡΓΙΑ με οποιοδηποτε τροπο να παρει περισσοτερα ((ζητησε  60 ))στο δε κρεββατι {{ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε}} δε προλαβα να σηκωθω ειχε ντηθει και εξαφανιστη η εμφανιση τις σου θυμιζει τρανσεξουαλ ,στην συμπεριφορα στο κρεββατι πολλοι χυρωτερη απο τις μαυρες που ειναι στα μπουρδελα τις παραλιας κοινως ΑΧΡΗΣΤΗ-ΜΟΝΟ να τα οικονομιση ηθελέ και τιποτε αλλο
αυτο για ενημερωση
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Το Ηρακλειο εχει τα χάλια του σε αυτό το κομμάτι.
Απαράδεκτο για μια τόσο μεγάλη πολη να μην υπάρχουν cgs
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους φιλουσ του ωραιου αυτου σαιτ.απο ηρακλειο ειμαι.διαβασα σχεδον ολο το φορουμ και εχω να κανω και εγω με την σειρα μου τα δικα μου σχωλια μιας και τα εχουμε φαει ολα στη μαπα.1(σπυρος)καμια φωρα εχει καλες γκομενες και κατα καιρους ελληνιδες ενενηνταρα ομως η ταριφα εκτος και ειναι στις καλες του και κανεις παζαρι κανενα εβδομηνταρι.2(ΑΓΓΕΛΙΕΣ)εχω παρει καμια πενηνταρια απο αγγελιες και αντε να βγηκαν καλες οι πεντε.3(ΠΑΠΠΟΥΣ)διαβασα οτι ειναι μυθος ο παππους και κατι τετοια. ο παππους ζει και βασιλεει τον ξερω πανω απο 10 χρονια και τον προτιμω απο ολους. η ταριφα ειναι εξηντα ευρω σε δικα του δωματια και συνηθως οι γκομενεσ ειναι αρκετα καλες.οποιος θελει να του πω λεπτομερειες ας μου στειλει μηνυμα.4(ΤΟΛΙΣ)εχω παρει αρκετες απο παλια. πρεπει ομως πρωτων να σε γουσταρει η γκομενα.δευτερων να γνωριζεσε με τον τολη και να τα εχεις σκασει τα πακετα και να γαμησεις εκτος μαγαζιου οχι δηλαδη εν ωρα εργασιας του μπαρ.5(CAN-CAN) μπαρακι λιγο παρακμιακο κοντα στο γηπεδο του οφη με 3-4 γυναικες μπορεις να γαμησεις εκει μεσα η αν σε  γνωριζουν τη παιρνεις και πας σε ξενοδοχειο.συνηθως αρκετα καλες. ελπιζω να σας διαφωτισα.ειναι πολλα ακομα να γραψω. η συνεχεια αυριο.οποιος θελει ας στειλει μηνυμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom