Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πολύ χλωμά τα πράγματα Ηράκλειο από βίζιτες, άσε που πρέπει να έχεις τις ανάλογες γνωριμίες. Υπάρχουν κάποια τηλέφωνα σε τοπικές εφημερίδες, ειδικά τις Κρητικές Αγγελίες () αλλά τα πιο πολλά είναι γραφία.
 

WALKER

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
επειδή θα επισκεφτώ το ηράκλειο προς το τέλος του μήνα μήπως παίζει κανένα καλό τηλεφωνάκι γιατι δεν με πέρνει για τσάρκα?
στείλτε κανένα ΡΜ...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Η Γκλορια παιρνει 30 κ ειναι το σπιτι στον πεζοδρομο πανω. Εκει που ηταν η Σαντρα για οσους θυμουνται. Εγω προσωπικα μακρια απο Εμμανουελα μπας κ παρουν κανενα μαθηματακι...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Φιλε τηλ που να πετυχεις κατι καλο ξεχνα το εκτος κ αν εισαι  ο νουμερο 1 κωλοφαρδος. Οσες φορες δοκιμασα ηταν γραφεια η μου ηρθε το κακο συναπαντημα που λενε...Κανε παντως κ εσυ την προσπαθεια σου κ αν κατσει κατι καλο λες κ σε μας.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
προσωπικα μακρια απο Εμμανουελα μπας κ παρη κανενα μαθηματακι. .. καλο επειδη εχει καβαλυση το καλαμι .

Φιλε τηλ που να πετυχεις κατι καλο ξεχνα το εκτος κ αν εισαι  ο νουμερο 1 κωλοφαρδος.
Στις Κρητικες αγγελιες {{ }}το 90% ειναι γραφεια στην Αθηνα που δεν βρισκεις ακρη





 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπερα συναγωνιστες, σημερα εκανα μια βολτα απο Αγ.Μηνα παροτι το αποφευγω λογω θεσης. Σε αυτο απεναντι απο το παρκινγκ η Αννα που συμφωνα με φιλο δε αξιζει τα 35 ευρω. Διπλα η Γκλορια οπου κ κατεθεσα. Πολυ καλη στο εργο της, γλυψιμο παντου κ πολυ ωρα, καλοχαρη κ με πολυ ορεξη για δουλεια...


Εγώ είχα πει ότι δεν αξίζει η ʼννα και να συμπληρωσω ότι στο δωμάτιο που μπήκα,από τα 2 που έχει,δεν ετρεχε ούτε σταγόνα νερό από τη βρύση,να πλύνεις τουλάχιστον τα χέρια σου.....Έλεος πια με αυτά που μας κάνουν.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πριν μερικές μέρες έπαιξε το συγκεκριμένο στις Κρητικές Αγγελίες

"ΝΕΑΡΗ top model ζητά γνωριμία με γεννεόδωρο και ευκατάστατο κύριο για ευχάριστες και αξέχαστες στιγμές. Απόλυτη εχεμύθεια. Μηνύματα και κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν.
Πληροφορίες τηλ. : *******056 μετά τις 11:00 το μεσημέρι"

:huh:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Πριν μερικές μέρες έπαιξε το συγκεκριμένο στις Κρητικές Αγγελίες

"ΝΕΑΡΗ top model ζητά γνωριμία με γεννεόδωρο και ευκατάστατο κύριο για ευχάριστες και αξέχαστες στιγμές. Απόλυτη εχεμύθεια. Μηνύματα και κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν.
Πληροφορίες τηλ. : *******056 μετά τις 11:00 το μεσημέρι"

:huh:
ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ
'Εχω αναθερθεί σε αυτήν παλαιότερα και όχι μόνο θα κλαίτε τα λεφτά σας, θα κλάψετε και το σπέρμα σας
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Υπαρχουν αυτου του ειδους οι αγγελιες οι οποιες αναφερονται σε γραφεια γνωριμιων και ειναι εντελως ΜΟΥΦΑ δηλαδη σου λενε να γραφτεις με  κωστος 60Ευρο η 80Ευρο η 100Ευρο και να σε φερουν σε εποικινωνια απο  τρεις {3} εως πεντε {5} κοπελες  αλλα στα δεκα {10}τηλεφωνα που σου δεινουν τα εννεα {9} ειναι κλειστα η λαθος  ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  αυτα υπαρχουν στην εφημεριδα Κρητικες Αγγελιες & στην ιστιοδελιδα επιφυλασωμαι
να διμοσιευσω και αλλες αγγελιες μολις πεσουν στην αντιληψη μου

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΕΧΩ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ και ζωηρή φαντασία και θέλω γνωριμία με αρρενωπό κύριο που να ξέρει να εκτιμά τη θηλυκότητα, από κυρία.
Πληροφορίες τηλ. : 69......56  ειναι στην περιοχη τις Ομονοιας
E-1246

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ Γυμναστικής Ακαδημίας, αξιοθαύμαστ η με πλούσια θηλυκά στοιχεία, ιδιαίτερα όμορφη, ζητά γνωριμία με κύριο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......2 
E-1246

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ αισθητικής, εκρηκτικής παρουσίας, με τέλειες αναλογίες ανοιχτόχρωμη με μπλε μάτια, επιθυμεί γνωριμία με νέο σοβαρό, κατά προτίμηση φιλότεχνο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......4 
E-1246
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
παιδιά πήγα μπουρδελότσαρκα Σ-Κ Ηράκλειο η αλήθεια είναι οτι απογοητευτηκα.
α) Κοντά στο Μπαρ του Τόλλη (μια ξανθιά γιαγιά )
β) Επι της 62 Μαρτύρων (απέναντι απο την Ενωση) μια Μαυρη ΧΑΛΙΑ!!!
γ) Παραλιακή 2 μπουρδελάκια το ένα με Μαυρη και το άλλο με μια κοπελίτσα γεμάτη κυτταρίτιδα.
δ)Πήγα και στην Εμμανουέλλα αλλά για 35 είναι ακριβά....(τώρα έχει ψιλοαδυνατίσει και δεν μου έκανε να την ξαναπάρω)...
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Κατ' αρχήν καλώς τον συνονόματο στην παρέα και με χρήσιμες πληροφορίες κιόλας. Μόνο γράφε με μικρά γιατί θα στην πουνε οι Moderators.

Αν μπορείς μερικές διευκρινήσεις:

Το "Ασπρο άλογο" που ακριβώς πέφτει: π.χ. πριν το Carrefour, μετά το Agapi Beach klp (Νομίζω ότι είναι στο στενό πριν το Carrefour αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Ο "Γάλλος" στο Τυμπάκι είναι το όνομα του Ξενοδοχείου? Αν όχι, πως το λένε?

Τέλος, έχει ακούσει κανένας για τον "Παππού" στην Αμουδάρα? Η υπόθεση είναι σαν αστικός μύθος: Όλοι έχουν ακούσει κάτι αλλά κανένας από πρώτο χέρι...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες, χθες περασα απο το Σπυρο αλλα απογοητευτικα πληρως!!4 κοπελες -ο Θεος να τις κανει- που λυπασαι κ τη βενζινη ποθ εκαψες για να πας ενω 2 καλες που εμφανιστηκαν η τιμη δεν επεφτε κατω απο 80 με τιποτα....Τολης κ Ριτσα νεκρα κ κατεληξα Λαμουρ οπου ειχε αρκετα ενδιφερουσες παρουσιες αλλα πολυ πιασε-κολε τιμες! Ο παππους φιλε Στελιο στην Αμουδαρα εμφανιζεται κατα καιρους σε διαφορα ψιλοπαρακμοιακα μπαρακια-σκυλαδικα της περιοχης οπου κ 'διαλαλει' την πραματια του. Εχει καλο 'προσωπικο' κ τον παζαρευεις επι τοπου
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Με αυτά που διάβασα πάλι απογοήτευση μ' έπιασε. Νομίζω ότι θα πάω κάνα ταξιδάκι Λονδίνο (Καθότι για Ταιλάνδη δεν μου φτάνουν οι μέρες) να ξεχαρμανιάσω.
Αντε να αρχίσουν να σκάνε μύτη οι Εγγλέζες στα Μάλια να δούμε ασπρη νύχτα...

Προ 2 μερών πήγα Μάλια για καφέ με φιλαράκι κ' είχαν αρχίζει να γεμίζουν τα αγγλάκια την περιοχή...

Τι μπουρδέλα κ' μλκίες.. με 40 ευρώ ποτίζεις καμιάν αγγλίδα, κ' μετά μπορεί
να'σαι κ' τυχερός για καμιά φασούλα, ε ε ε εεε; =D
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν αυτου του ειδους οι αγγελιες οι οποιες αναφερονται σε γραφεια γνωριμιων και ειναι εντελως ΜΟΥΦΑ δηλαδη σου λενε να γραφτεις με  κωστος 60Ευρο η 80Ευρο η 100Ευρο και να σε φερουν σε εποικινωνια απο  τρεις {3} εως πεντε {5} κοπελες  αλλα στα δεκα {10}τηλεφωνα που σου δεινουν τα εννεα {9} ειναι κλειστα η λαθος  ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ  αυτα υπαρχουν στην εφημεριδα Κρητικες Αγγελιες & στην ιστιοδελιδα επιφυλασωμαι
να διμοσιευσω και αλλες αγγελιες μολις πεσουν στην αντιληψη μου

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΕΧΩ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ και ζωηρή φαντασία και θέλω γνωριμία με αρρενωπό κύριο που να ξέρει να εκτιμά τη θηλυκότητα, από κυρία.
Πληροφορίες τηλ. : 69......56  ειναι στην περιοχη τις Ομονοιας
E-1246

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ Γυμναστικής Ακαδημίας, αξιοθαύμαστ η με πλούσια θηλυκά στοιχεία, ιδιαίτερα όμορφη, ζητά γνωριμία με κύριο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......2 
E-1246

ΗΡΑΚΛΕΙΟ -
ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ αισθητικής, εκρηκτικής παρουσίας, με τέλειες αναλογίες ανοιχτόχρωμη με μπλε μάτια, επιθυμεί γνωριμία με νέο σοβαρό, κατά προτίμηση φιλότεχνο.
Πληροφορίες τηλ. : 69.......4 
E-1246

Μανώλη, την αισθητικό καθώς κ' την γυμνάστρια,
τις έχω πετύχει στην συγκεκριμένη εφημερίδα.
Εδώ κ' ένα χρόνο δλδ χαζεύω κ' για καμιά δουλειά
και αυτές σταθερά ψάχνουν για σχέση...

Δεν ξέρω..περίεργο μου φαίνετια...
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ο παππους φιλε Στελιο στην Αμουδαρα εμφανιζεται κατα καιρους σε διαφορα ψιλοπαρακμοιακα μπαρακια-σκυλαδικα της περιοχης οπου κ 'διαλαλει' την πραματια του. Εχει καλο 'προσωπικο' κ τον παζαρευεις επι τοπου

Υπάρχει κανένα συγκεκριμένο Bar που συχνάζει? Αν ναι, να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να πάω δυο-τρεις φορές μπας και τον πετύχω...
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλια θα είναι καλά σε καμιά 15αριά μέρες!!! Ακόμα είναι ψιλονέκρα. Στην Χερσόνησσο ετοίμαζαν τα μαγαζιά την προηγούμενη εβδομάδα
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας κι απο μενα. ρε παιδι αυτο το διδυμακι που λεει ο Μανολησ τι παιζει????
ξερει κανεις λεπτομεριες????
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
7.Το ντουετο της τοπικης εφημεριδας   σε πηγαινουνε πλεον σε
 ξενοδοχειο ,ειναι η χοντρη ΚΑΤΕΡ{σαραντα 40ετων περιπου }  
 και η λεπτη ΕΛ{{τριαντα 35ετων περιπου }} ,οτι αξιζει η
 μικρη σε ηλικια η οποια ψιλοβλεπεται και ειναι ενταξει στο
 προγραμμα τις και αλλη φορα θα την παρω μονη τις ,η μεγαλη
 ειναι μπαζο μακρυα ((μονη η ελενιτσα οτι αξιζει)).    

Χαιρετώ τους γαμιάδες του Ηρακλειίου . Ρε παιδιά μπορεί να μου δόσει κάποιος το τηλέφωνο του ντουέτου ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.  Ανυπομονώ να σας περιγράψω την εμπειρία!
 

marcio

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
και ποσα παιρνει το ντουετο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom