Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Το μαγαζι με τα πυροτεχνηματα κ ο Αλεξακης ειναι στη Λ.62 Μαρτυρων απεναντι απο ενα μεγαλο σουπερ μαρκετ <Ενωση>. Αριθμο δε θυμαμαι,οταν ξαναπερασω θα δω κ θα σου πω. Παντως ειναι πολυ ευκολο να το εντοπισεις με μια βολτα πανω-κατω.
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τελικα για το πανεπιστημιο ηταν φημες
συγνωμη αν σας αναστατωσα
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Σίγουρα θα παίζει κάτι και με Πανεπιστήμιο - ΤΕΙ, αλλά αυτά είναι συνήθως πολύ κλειστά κυκλώματα.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,
Εχθές έκανα κι εγς το ρεπορτάζ μου για να μάθω τι παίζει και να τα πς και σε εσάς. Έχουμε και λέμε:
    1) Απέναντι από το Παρκιν (δεξιά της 1821) κατι έχει παιχτει και ειναι κλειστό (όχι μονο χθες το βράδυ)
    2) Πριν από το 1 στον πεζόδρομο δεξιά. Η κοπέλα που έχει το ανεβάζει στο top 3 του Ηρακλείου. Καλόβολη στο δωμάτιο.
    3) Λιμάνι το δεξιά σπίτι, το εχει παρακάνει με τις στρουμπουλές μαυρούκες... Δεν ειναι του γούστου μου.
    4) Λιμάνι το αριστερά σπίτι. Μικρό και καλό! Είναι λίγο γκρινιάρα στο κρεβάτι... Μόνο για την εμφάνιση το κατατάσω στο τοπ 3.
    5) Στη χανίωπορτα το σπίτι με την Εμμανουέλα. Είναι πλέον θεσμός για το Ηράκλειο... δε χρειάζεται να πώ τιποτα top of top 3.
    6) Δειλινά (αυτό που μας έδωσε ο MINOAS). Ευχαριστούμε για την πληροφορία. Αυτή τη στιγμή όμως η τύπησα είναι χειρότερη από το κακό.
    7) Δειλινά πίσω από τα πυροτεχνήματα... Κάποιο βράδυ είχα πετύχει ένα πολύ ωραίο μαυράκι (για να μη με λετε ρατσιστή) αλλά τις περισσότερες φορές ειναι μια πατσόλα
    8) Δίπλα από το Τολις μπαρ... Αν θυμάμαι καλα...Ελένη τη λενε... Δεν ειναι θεά, αλλα μακάρι να προσπαθούσαν κιάλλες όπως αυτή.
    9) ΣΠΥΡΟΣ... Ναι τον κατατάσω στα "σπίτια" καθώς 12 πρωι με 6 την ξημερωμα δεχεται καταθέσεις. Προσοχη όμως δαγκώνει στις τιμές. 70 με 90... ΜΑΚΡΙΑ...

Θα στείλω σε λίγο και τα κωλόμπαρα... παω να φτιάξς καφέ

ΥΓ-> Την Τρίτη φεύγω φαντάρος... Δώστε κατι καλό μεχρι τότε....
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να 'μαι παλι...
Κωλόμπαρα:
1) "Αστέρι" στην Αμμουδάρα δίπλα από το πρώτο βενζινάδικο μετα το καρφουρ. Δεν το ήξερα και πηγα εχθές για πρωτη φορα. Τελικά το αφεντικό ήταν γνωστός μου και το ηπιαμε το μπουκαλακι. Γι'αυτο αργησα για τη δευτερη δημοσιευση... Μου είπε οτι δεν παιρνεις κοπέλες... Παρόλα αυτά, εχει ωραία κομμάτια...
2) "White Horse"  στο προηγούμενο στενό πριν τα καρφουρ. Μια-δυο δινουν τηλεφωνο για μετα... Δεν αξίζουν πολλα και για να σου το δωσουν πινουν ενα βαρέλι νερό. Παιζει και πριβε χωρος σε παραβαν στο μαγαζί.
3) "Tolis bar" δεν έχς προσωπική εμπειρια αλλά φήμες λένε οτι αν γινεισ τακτικός ψωνίζεις κιόλας
4) "Μαύρα μάτια" (Ρίτσας) ψωνίζονται όλες. συνήθως 1-2 καλές και οι υπόλοιπες θίτσες. Προσοχή στις χρεώσεις... παζαρέψτε το!
5) "Αμαζόνες" 2-3 ολες κι όλες... δεν παίρνονται αλλά αν θες σου κάνουν εργόχειρο στο δίπλα δωμάτιο
6) "Αθηναία" (κνωσσού) Απλα μακρυά... ΠΑΤΣΟΛΑ!
7) "Σκορπιός" τίποτα... απλά σου κάνουν παρέα...

Λόγω της χθεσινής κατάστασης νομιζω οτι κάποιο ξεχνάω...
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Και μην ξεχνάτε... φεύγω για φαντάρος... βοηθήστε την κατάσταση!

Περιμένω πληροφορίες!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
To  4) "Μαύρα μάτια" (Ρίτσας) που πεφτει?
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην λέτε ότι τελευταία δεν κάνω τίποτα. Διερεύνηση αγγελιών "Κρητικές Αγγελίες" με κείμενο "Μαλαχρινή άγρια ομορφιά....." και "Φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας..."
και στις δύο παραπάνω αγγελίες το τηλ. το σήκωσε η ίδια κοπέλα, η οποία δηλώνει "Μαρία" (πήξαμε στις Μαρίες πια). Σύμφωνα με την Μαρία λοιπόν πρόκειται για γραφείο γνωριμιών με την γνωστή (και συνήθως αποτυχημένη και ψιλοαπάτη) συνταγή ότι τους στέλνεις 100 Euro, σου στέλνουν τηλέφωνα από 3-4 κοπέλες κλπ.
Με πολύ μικρές εξαιρέσεις η παραπάνω διαδηκασία είνσι συνήθως απάτη, καθώς τα τηλέφωνα που σου δίνουν δεν απαντούν ή είναι άσχετα.
Από την άλλη, η πληροφορία του Cretan335 ότι παλιά το εν λόγο τηλ. δήλωνε CG με βάζει σε υποψία μήπως πρόκειται για κάνα κύκλωμα που όντως δουλεύει έτσι και σε βάζει σιγα-σιγά μέσα.
Λέω λοιπόν (μέσα στην απελπισία μου για τα μέχρι τώρα CG) να το ρισκάρω και να της στείλω το κατοστάρικο να δούμε τι θα γίνει (Έτσι αλλιώς και στην χοντρή που το έσκασα τί κατάλαβα?). Βέβαια την βλέπω την δουλειά ότι τα @@ μου θα πάρω, αλλά μια που θα πέσει και το δώρο Πάσχα ας το δούμε και αυτό...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
Για να μην λέτε ότι τελευταία δεν κάνω τίποτα. Διερεύνηση αγγελιών "Κρητικές Αγγελίες" με κείμενο "Μαλαχρινή άγρια ομορφιά....." και "Φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας..."
και στις δύο παραπάνω αγγελίες το τηλ. το σήκωσε η ίδια κοπέλα, η οποία δηλώνει "Μαρία" (πήξαμε στις Μαρίες πια). Σύμφωνα με την Μαρία λοιπόν πρόκειται για γραφείο γνωριμιών με την γνωστή (και συνήθως αποτυχημένη και ψιλοαπάτη) συνταγή ότι τους στέλνεις 100 Euro, σου στέλνουν τηλέφωνα από 3-4 κοπέλες κλπ.
Με πολύ μικρές εξαιρέσεις η παραπάνω διαδηκασία είνσι συνήθως απάτη, καθώς τα τηλέφωνα που σου δίνουν δεν απαντούν ή είναι άσχετα.
Από την άλλη, η πληροφορία του Cretan335 ότι παλιά το εν λόγο τηλ. δήλωνε CG με βάζει σε υποψία μήπως πρόκειται για κάνα κύκλωμα που όντως δουλεύει έτσι και σε βάζει σιγα-σιγά μέσα.
Λέω λοιπόν (μέσα στην απελπισία μου για τα μέχρι τώρα CG) να το ρισκάρω και να της στείλω το κατοστάρικο να δούμε τι θα γίνει (Έτσι αλλιώς και στην χοντρή που το έσκασα τί κατάλαβα?). Βέβαια την βλέπω την δουλειά ότι τα @@ μου θα πάρω, αλλά μια που θα πέσει και το δώρο Πάσχα ας το δούμε και αυτό...

φιλε στελιο μηπως σου ειπαν που βρισκεται το εν λογω γραφειο? ειχα μιλησει με ενα προ εβδομαδων και τους ειπα τι περιπου ζηταω!!! "δλδ call-girl στο ηρακλειο που θα ειμαι για δουλειες μερικες μερες" και μου ειχανε πει ελα απο εδω και τα συζηταμε απο κοντα !! ( θεμιστοκλεους 1 ομονοια ) δεν πηγα ποτε γιατι ειχα πολυ δουλεια και δεν προλαβα!!! αρα κατι πρεπει να παιζει!!!


 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Με ποιό καλό ρε MINOA... μεγάλο πεύκο πάω! Τι παίχτηκε και παρουσιάζομαι εκεί... δεν ξέρω... Τρίτη πρωί πρέπει να είμαι πάνω...
Γι'αυτο λέω... βοηθήστε για μια καλή ανάμνηση....

ΥΓ-> υπολογίζοντας και τις 4 μέρες μεχρι να παω και το ότι το '08 είναι δισεκτο... 370 και σημερα!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ψωλές, ψωλάκια και τριχωτά κωλαράκια.
Αυτά θα είναι αναγκασμένο το παλικάρι να βλέπει τις πρώτες μέρες τις εκπαίδευσης.
Για αυτό λοιπόν προτείνω να του οργανώσουμε ένα αποχαιρετιστήριο πάρτυ σε έναν από τους ναούς.
Το ίδιο είχα κάνει και του λόγου μου όταν παρουσιάστηκα (700 ευρά κατάθεση στο Λαμουρ σε 1 μόνο βράδυ)
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
φιλε στελιο μηπως σου ειπαν που βρισκεται το εν λογω γραφειο? ειχα μιλησει με ενα προ εβδομαδων και τους ειπα τι περιπου ζηταω!!! "δλδ call-girl στο ηρακλειο που θα ειμαι για δουλειες μερικες μερες" και μου ειχανε πει ελα απο εδω και τα συζηταμε απο κοντα !! ( θεμιστοκλεους 1 ομονοια ) δεν πηγα ποτε γιατι ειχα πολυ δουλεια και δεν προλαβα!!! αρα κατι πρεπει να παιζει!!!

Μπορεί να είναι και το ίδιο. Αυτή μου έδωσε σαν αποστολή ταχυδρομικής επιταγής το ταχυδρομείο συντάγματος αλλά αυτό δεν σημαίνει και τίποτα. Τα τηλέφωνα τους πάλι αρχίζουν από 32 που μπορεί να είναι οπουδήποτε στο κέντρο της Αθήνας και δεν υπάρχουν στον τηλεφωνικό κατάλογο (απόρητα?), οπότε τζίφος.

Cretan335 αν κανονίσετε πάντως τίποτα για Λαμούρ και εγώ μέσα (Αν και Μεγάλη Εβδομάδα θα πέσει φωτιά να μας κάψει).
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
'Ασε Stelios, την Μεγάλη Παρασκευή είναι μόνο κλειστό  0:) 0:) 0:).
Όλες οι υπόλοιπες, ειδικά και μετά την Ανάσταση,  >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συναθλητές...
Σε λίγες ώρες φεύγω για Αθήνα... Πάω για το "χρέος" μου στη "μαμά" πατρίδα. Τίποτα καλό δε βρήκα για λιγο πριν φύγω. Ακόμα όμως υπάρχει χρόνος πριν μπω στο καράβι... Βοηθήστε λοιπόν ...

 

KAVLAS75

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Φιλε Dark_shadow το μονο καλο που παιζει αυτη την εποχη ειναι η Εμμανουελα,οποτε αν θες κανεις την καταθεση σου εκει .

Αντε καλο βολι......... και καλη θητεια νεεεεεοοοο !!!!!!
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Καλή Θητεία Φίλε..

Μάγκες ας πει κάποιος που ειναι ο ΣΠΥΡΟΣ ....

Τώρα όσων αφορά την κα στο 2ο στα Δειλινά πάνω στο ύψωμα. Κάνει φανταστική πίπα και είναι αρκετά υπομονετική. Οι παλαιότεροι θα την θυμούνται στο σπιτάκι απέναντι από τον Κούλε .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom