Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ είναι η κοπέλα που λέει ο cretan335 (Δεύτερη) αλλά ή άλλη (Πρώτη)

Manolis69 στα έχω στείλει όλα με pm. Διάβασε τα μυνήματα σου...

Και ρε παιδιά όχι όλο μασημένη τροφή. Πάρτε μια ρημάδα εφημερίδα ή ανοίχτε το να τα βρείτε όλα στα οποία αναφερόμαστε.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605

ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Η Νέα λοιπόν είναι 25 ετών, μελαχρινή, δίνει το όνομα Μαρία και έχει γλυκό πρόσωπο. Δυστηχώς εδώ τελειώνουν τα θετικά της περιγραφής



ΔΕΝ είναι η κοπέλα που λέει ο cretan335 (Δεύτερη) αλλά ή άλλη (Πρώτη)

Manolis69 στα έχω στείλει όλα με pm. Διάβασε τα μυνήματα σου...

Και ρε παιδιά όχι όλο μασημένη τροφή. Πάρτε μια ρημάδα εφημερίδα ή ανοίχτε το να τα βρείτε όλα στα οποία αναφερόμαστε.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κύριοι,

Μόλις εμφανίστηκε στις Κ. Αγγελίες η περίφημη αγγελία της 19χρονης.
Η συνάντηση γίνεται στο ίδιο μέρος που περιγράφει ο Stelios.
Όσοι πιστοί προσέλθετε.......
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Κύριοι,
Μόλις εμφανίστηκε στις Κ. Αγγελίες η περίφημη αγγελία της 19χρονης.
Η συνάντηση γίνεται στο ίδιο μέρος που περιγράφει ο Stelios.
Όσοι πιστοί προσέλθετε. ......


ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ

Κύριοι,
Μόλις εμφανίστηκε στις Κ. Αγγελίες η περίφημη αγγελία της 19χρονης.
Η συνάντηση γίνεται στο ίδιο μέρος που περιγράφει ο Stelios.
Όσοι πιστοί προσέλθετε.......
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία αυριο θα προσπαθήσω να κλείσω με την 19χρονη. Κάτι πρέπει να παίζει και με την αγγελία με την "Φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας...κλπ". Εχει δοκιμασει κανένας?

Βρε Manolis69 γιατί νομίζω ότι είσαι πάντα με διαφορά φάσης? Στο post με την Μαρία δεν έγραψα για ένα ξενοδοχείο που έγινε η συνάντηση? Προφανώς αυτό εννοεί ο Cretan335. Και μην ρωτήσεις για ποια 19χρονη ή ποια φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας αναφερόμαστε  :headbang:
Πάρε τις Κρητικές αγγελίες και όλες οι αγγελίες στις οποίες αναφερόμαστε είναι εκεί. 
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας αναφερόμαστε

ειναι Γραφειο Γνωριμιων


Ωραία αυριο θα προσπαθήσω να κλείσω με την 19χρονη. Κάτι πρέπει να παίζει και με την αγγελία με την "Φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας...κλπ". Εχει δοκιμασει κανένας?

Βρε Manolis69 γιατί νομίζω ότι είσαι πάντα με διαφορά φάσης? Στο post με την Μαρία δεν έγραψα για ένα ξενοδοχείο που έγινε η συνάντηση? Προφανώς αυτό εννοεί ο Cretan335. Και μην ρωτήσεις για ποια 19χρονη ή ποια φοιτήτρια Γυμναστικής Ακαδημίας αναφερόμαστε 
Πάρε τις Κρητικές αγγελίες και όλες οι αγγελίες στις οποίες αναφερόμαστε είναι εκεί. 
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Για ποιά διαφορά φάσης μιλάς αγαπητέ Stelios που το παλικάρι είτε μας δουλευει είτε είναι και πολύ  :jerking: :jerking: :jerking:

Έχω επανειλημένως πεί οτι δεν μπορώ να απαντήσω σε pm.
Έχω δώσει την διεύθυνση των αγγελιών στο
Γαμώ τα υπουργεία μου ρε Manolis, θα δώσεις 100 ευρά για να μαμήσεις και σκέφτεσαι το 1,19 για το απλό μήνυμα που θα στείλεις στις αγγελίες? :uglystupid: :uglystupid:

Νισάφι πια.... :ak:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τώρα όσον αφορά την γυμνάστρια, είχα πάρει λίγο μετά τα Χριστούγεννα αλλά δεν έκατσε λόγω φόρτου εργασίας (αυτής). Έκανε και επισκέψεις στο χώρο του πελάτη και είχε πεί για 100 ευρά....
Όταν ξαναπήρα μετά απο κανένα μήνα βγήκε όντως το γραφείο γνωριμίων  :headbang: :headbang:
Τώρα τι γίνεται δεν ξέρω αλλά θα ξαναπάρω


 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Καθώς το μυρίστικα ότι το "ματς" θα εξελιχθεί σε εθνικό διασυρμό (όποτε πεφτει πολύ διαφήμιση και σιγουριά αυτό γίνετε), είπα να εκμεταλυτώ ότι όλοι θα είναι μπροστα στις τηλεοράσεις και να δώσω άλλη μία ανταπόκριση από το μέτωπο.

Ο λόγος λοιπόν περί δεσποινήδος "19χρονη ζητά γνωριμία.... κλπ" από Κρητικές Αγγελίες.
Το ραντεβού στο σύνηθες μέρος (πανσιόν Strar) σε πολύ χειρότερο αυτή τη φορά δωμάτιο: Η ντουζιέρα σπασμένη, το παράθυρο ραγισμένο, το χαλάκι δεν ξεχώριζες το χρώμα από την βρώμα κλπ. Εγώ πάντως τελευταία φορά πήγα εκεί: Κάλιο να μην ξαναγαμίσω στην Κρήτη!!!
Δεν είχε καν χαρτί τουαλέτας στην τουαλέτα!!!

Παρένθεση: Για τέτοιες περιπτώσεις  ή για περιπτώσεις που μπορεί να πηδήσετε στην ύπαιθρο (π.χ. καμοία τουρίστρια σε ελαιώνα σε στυλ "ελα  'μυγδαλα") να έχετε πάντα μαζί σας χαρτομάντυλα και κάποιο καθαριστικό-απολυμαντικό με βάση αλκοόλη (θα το ζητήσετε σε φαρμακείο). Με αυτό καθαρίζετε χέρια και οποιοδήποτε άλλο μέλος χωρίς να χρειάζεστε νερό, ούτε και χαρτί καθώς εξατμίζετε μέσα σε δευτερόλεπτα. ΠΡΟΣΟΧΗ: Κάποιους "ευαίσθητους" μπορεί να τους κάψει όταν το βάλουν στο επίμαχο μέρος, για αυτό καλό είναι να πειραματιστούν πρώτα στο σπίτι όπου μπορούν να το ξεπλύνουν αμέσως με νερό αν υπάρξει πρόβλημα. Εγώ που λόγο δουλειά ταξίδευα συνέχεια, με είχε σώσει πολλές φορές στο δρόμο και με έσωσε και σήμερα. Κλείνει η μεγάλη παρένθεση.

Η κοπέλα λοιπόν ήρθε τάχυστα (υποτεύομαο ότι ήταν σε κάποιο άλλο δωμάτιο του ξενοδοχείου), είναι μελαχρινή, αν και δηλώνει 19 θα μπορούσε να είναι οτιδήποτε μεταξύ 19-24 , έχει χαριτωμένο πρόσωπο και είναι ΧΟΝΤΡΟΥΛΑ.
Μην φανταστήτε ότι μου αρέσουν οι "σανίδες" αλλά ρε παιδιά είπαμε να έχουν πιασίματα, όχι να είναι 75-80 κιλά με ζόρι 1.68 ύψος. Τι να πω. Στο Ηράκλειο όσες γίνονται cg μαζεύουν λεφτα για να πάνε σε ινστιτούτα αδυνατίσματος?

Δυστηχώς ούτε και το πρόγραμμα έλεγε τίποτα: Μία μέτρια πίπα και μετά στήθηκε στα 4 και περίμενε όλη τη δουλειά από εμένα. Για να έρθει από πάνω κλπ. ούτε κουβέντα.
Το δωράκι: 80 Εuro

Έτσι για να βάλω και ένα βαθμό (αν και υποκειμενικός): Εμφάνιση 5, πρόγραμμα 4.

Ισως τελικά καλύτερα να είχα δει το ματς...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Α ρε Στέλιο τι τράβας και εσύ....
Να 'σαι καλά που μας δίνεις info για να μην  :headbang:.
Του πούστη θα στρώσει η κατάσταση δεν μπορεί διαφορετικά μας βλέπω όλους να πίανουμε τα :ak:
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Μια διόρθωση: Την πανσιόν επί της Μίνωος την λένε Sun και όχι Star όπως έγραψα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
Μου αρεσει που παραπονιουνται οι Κρητικοι !!!! 2 ωρες εκατσα στο κεντρο στο Ηρακλεια και επαθα μουναπλακα!!! και εκτος απο αυτο σε λιγο καιρο το νησι θα βουλιαξει απο το μουνι !!! και δεν θα ξερουν τι να πρωτογαμησουνε!!! και πανω απο ολα τζαμπα μαν!!!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Να υποθέσω ότι στις 2 ώρες που έκατσες πήδηξες κανα-δύο από όλες αυτές τις γκόμενες που σουλατσάριζαν πάνω - κάτω ενώ άλλες δυο-τρεις σε παρακαλούσαν γονατιστές να τις πάρεις και αυτές.
Όλο τσάμπα μάγκες γεμίσαμε...
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Πολύ φοιτητομουνόκοσμος αυτή η Κρήτη!
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
η κουβεντα σας ειναι πολυ ενδιαφερουσα και θα σας ενημερωσω για ενα φωτακη που ισως δεν ξερετε
62 μαρτυρων στριβομε στων ΣΑΒΟΙΔΑΚΗ και μετα των πρωτο δρομο αριστερα . λιγο πριν το τελοσ της ανηφορας στα αριστερα σας (το φωτακη φαινετε αμεσως αλλα περπατας 20μ )εχι μια πορτα με πλεγμα. φερνει καλα ποτε-ποτε
με αγωνιστικους χαιρετισμους  ΜΙΝΟΑΣ
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Σαν χώρος τι λέει βρε Μίνοας? Ενοώ είναι σχετικά καθαρό?
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
αντε γαμησου ρε αρχιδι θα σου ελεγα ποια γαμησα αλλα εχε χαρη που σεβομαι το σιτε!!! παλιοπαπαρα!!!!

Α, ωστε ετσι εξηγείτε!!! Χάρη στην ευγένεια που σε χαρακτηρίζει βγάζεις με αυτή την ευκολία γκόμενες. Εύγε νέε μου...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
και εσυ καποια μερα θα την πατησεις με αυτα που λες σε αγνωστους !!! που δεν ξερεις καν!!! αλλα εισαι τυχερος που ειναι σιτε εδω και δεν με εχεις μπροστα σου να με δεις και να τρεχεις καραγκιοζο!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αγαπητέ Leon,

ʼντε αλλού να ξεδώσεις....

Φιλικά.

Α ναι, γκόμενες κυκλοφορούν σε όλη την Ελλάδα. Στο σαιτ μπαίνουμε γιατί καλές είναι οι γκόμενες, αλλά ώρες ώρες θέλουμε να ρίξουμε κανένα χωρίς να μας ζαλίζουν τα  :sperm: :sperm:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom