Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τώρα εκτός από τα τηλέφωνα έχει κανείς απαυτώσει καμία να μας πεί αν αξίζουν τον κόπο ή οχι?
 

KAVLAS75

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
η "ελενιτσα" στη χριστ.ξυλουρη τι λεει αγαπητοι συνμπουρδιελιαρηδες?? :-
εχει δοκιμασει κανεις?ειναι καλη? :knockinb:
ξερετε τι ωρες δουλευει??? :helpplea:
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα πριν από κανά 2ωρο στης Εμανουέλλας (από το στενό του λουκουματζίδικου στην καλοκαιρινού ανεβαίνεις κ' στρίβεις στο πρώτο στενό δεξιά. Έπειτα ακολουθείς το λευκό λαμπάκι και την ανοιχτή ροζ πόρτα που γράφει το όνομα).

Πιο πολύ για να δω τι παίζει μιας και το έψαχνα από καιρό.
Καλό το σώμα, λίγο πεσμένο το βυζί (αλλα ευμεγέθες),
αλλά σόρυ παίδες η φάτσα δεν με τρέλανε.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Μα δεν είπε κανένας ότι είναι κανένα μοντέλο. Απλώς είναι ότι πιο εμφανίσημο υπάρχει στο Ηράκλειο και έχει και πολύ καλή συμμετοχή.
Στην Αθήνα θα μπορούσα να σε πάω σε πολύ καλύτερες. Αν εσύ έχεις πετύχει και στο Ηράκλειο κάτι πιο καλό, περιμένουμε ενημέρωση  :birdman:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Η Ελενιτσα κουβαλαει αρκετα χρονακια πανω της αλλα για οποιον δεν ειναι προβλημα ξερει καλα τη ''δουλεια''. Η Εμμανουελα χωρις να ειναι τρελο μωρο ειναι η καλυτερη επιλογη αυτη τη στιγμη. Α και...μη συγκρινετε Αθηνα...ολα τα λεφτα κ ποιοτητα κ ποσοτητα. Οποιος ξερει φυσικα κατι πιο καλο για την πολη μας ας ενημερωσει
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
ρε μαγκες λιγο που ψαχτηκα με τις  κρητικες αγγελιες ειναι ολα τα τηλεφωνα απο γραφεια συνοικεσιων !!! ερχομαι για δουλειες στο ηρακλειο και σκεφτομουνα να το συνδιασω με κανα καλο call girl !!! αλλα απο οτι διαβαζω δεν υπαρχει ουτε για δειγμα!!! απο την αλλη ενα τηλ που πηρα απο κρητικες αγγελιες, παλι γραφειου μου ειπαν να παω απο εκει να το συζητησουμε !!! καπου στην θεμιστοκλεους στην ομονοια !!! τους ειπα περι τηνος προκειτε και μου ειπαν οτι ξερουν κοπελες που θα περασω καλα !!! δεν εχω παει ακομα αλλα ξερει κανεις τπτ μην κανω τον κοπο τσαμπα!!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
ρε παιδια τι εγινε? το αμηλιτο νερο ηπιατε?
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Οχι βρε leon23, δεν ξέρουμε τίποτα. Οταν λες στην Ομόνοια ενοείς στην Αθήνα? Δηλαδή εμεις που είμαστε στο Ηράκλειο θα πρέπει να πάμε Αθήνα να μας φτιάξουν κατάσταση και να γυρίσουμε Ηράκλειο για να "περάσουμε καλά"? :idiot:
Λίγο μούφα μου ακούγετε, αλλά αν είσαι Αθήνα πέρνα μια βόλτα μήπως μία στις χίλιες πράγματι κάτι παίζει και σώσεις και όλους εμάς εδώ κάτω  ;)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ρε παιδια στο Ηρακλειο για call girl δεν υπαρχει τπτ..το εχουμε ξαναπει..
και κατι να υπαρχει θα ειναι σε κλειστο κυκλο δηλαδη το τηλ δεν θα το εχει δημοσιευσει σε εφημεριδα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κι όμως παίζει......

Προσέξτε λίγο τις αγγέλιες του τύπου

ΝΕΑ ζητά γνωριμία με κύριο. Κλήσεις με απόκρυψη και μηνύματα δε θα απαντηθούν, όπως και
ΝΕΑΡΗ ζητά γνωριμία με σοβαρό και γενναιόδωρο κύριο. Απόλυτη εχεμύθεια. Μηνύματα και κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν

και είστε μέσα.
Την πρώτη δεν την ξέρω, αλλά την δεύτερη την έχω πάρει 2-3 φορές.... Μοιάζει λίγο με αγοράκι αλλά δεν είναι. Οι υπηρεσίες της είναι κάπως κάπως καλές αν και ζητάει 100αρα  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :jerking:.
Αυτά.... Στην πανσιον που έχω επανειλημένως ρωτήσει πήγε κανείς?

 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.042
Like
1.826
Πόντοι
216
Κι όμως παίζει......

Προσέξτε λίγο τις αγγέλιες του τύπου

ΝΕΑ ζητά γνωριμία με κύριο. Κλήσεις με απόκρυψη και μηνύματα δε θα απαντηθούν, όπως και
ΝΕΑΡΗ ζητά γνωριμία με σοβαρό και γενναιόδωρο κύριο. Απόλυτη εχεμύθεια. Μηνύματα και κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν

και είστε μέσα.
Την πρώτη δεν την ξέρω, αλλά την δεύτερη την έχω πάρει 2-3 φορές.... Μοιάζει λίγο με αγοράκι αλλά δεν είναι. Οι υπηρεσίες της είναι κάπως κάπως καλές αν και ζητάει 100αρα  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:  :jerking:.
Αυτά.... Στην πανσιον που έχω επανειλημένως ρωτήσει πήγε κανείς?
Οχι βρε leon23, δεν ξέρουμε τίποτα. Οταν λες στην Ομόνοια ενοείς στην Αθήνα? Δηλαδή εμεις που είμαστε στο Ηράκλειο θα πρέπει να πάμε Αθήνα να μας φτιάξουν κατάσταση και να γυρίσουμε Ηράκλειο για να "περάσουμε καλά"? :idiot:
Λίγο μούφα μου ακούγετε, αλλά αν είσαι Αθήνα πέρνα μια βόλτα μήπως μία στις χίλιες πράγματι κάτι παίζει και σώσεις και όλους εμάς εδώ κάτω  ;)

θα παω αυριο μεγαλε !!! και θα σας πω !!!!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπέλα που λέει ο cretan335 πράγματι παίζει. Απλώς εμένα μου την έσπασε μετά από μία σειρά παρεξηγήσεων για το σημείο του ραντεβού (Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ελάχιστοι στο Ηράκλειο σου λένε το πολύ απλό ΟΔΟΣ και ΑΡΙΘΜΟΣ και οι περισσότεροι αρχίζουν τα περιγραφικά του στυλ "θα δεις ένα μαγαζί με ρούχα και μετά ένα βενζινάδικο - δεν θυμάμαι μάρκα κλπ) και τελικά αφού γύριζα στο Ηράκλειο καμιά ώρα την έβρισα και ησύχασα (Σχετικό μύνημα πιο πάνω στο ίδιο thread).

Τώρα για την πανσιόν, δώσε κάνα παραπάνω στοιχείο βρε Cretan335 (έστω και με pm), να το ψάξουμε εμείς οι εργένηδες που δεν έχουμε πρόβλημα να εκτεθούμε κλπ και θα ενημερώσουμε.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Μα δεν είπε κανένας ότι είναι κανένα μοντέλο. Απλώς είναι ότι πιο εμφανίσημο υπάρχει στο Ηράκλειο και έχει και πολύ καλή συμμετοχή.
Στην Αθήνα θα μπορούσα να σε πάω σε πολύ καλύτερες. Αν εσύ έχεις πετύχει και στο Ηράκλειο κάτι πιο καλό, περιμένουμε ενημέρωση  :birdman:

Χεχ οκ βρε Stelios.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Να δω πως θα αποφύγω την παντόφλα να έρθω κάνα Ηράκλειο καμιά μέρα. :)
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Αν και νέος στην πόλη, δεν δίστασα για άλλη μια φορά να πέσω ηρωικά στη φωτιά και να θυσιαστώ για το σύνολο.
Ο λόγος περί αγγελίας Νο1 στις Κρητικές αγγελίες που πάει στο στυλ "Νέα ζητάει γνωριμία με κύριο...".
Η Νέα λοιπόν είναι 25 ετών, μελαχρινή, δίνει το όνομα Μαρία και έχει γλυκό πρόσωπο. Δυστηχώς εδώ τελειώνουν τα θετικά της περιγραφής καθώς είναι και ντοφαλάκι, δηλαδή αρκούντος χοντρούλα. Το χειρότερο είναι (για του λάτρες του είδους) ότι αν και χοντρή, έχει αναλογικά μικρά βυζιά.
Τέλος πάντων στο πρόγραμμα είναι αρκετά καλή με συμμετοχή, αλλά τι να το κάνεις...
Το ενδιαφέρον είναι ότι το ραντεβού το κλείσαμε σε ένα ψιλοπαρακμιακό αλλά σχετικά καθαρό ξενοδοχειάκι ονόματι πανσιόν Sun στην Μίνωος, που αποτελεί -λόγο χαμηλής τιμής (15Ε)- καλή επιλογή για παράνομα ζευγαράκια. Βέβαια, για να πας στα δωμάτια περνάς μπροστά από κάτι παπούδες που παίζουν χαρτιά, αλλά αυτό μάλλον δεν αποτελεί απειλή στην εχεμύθεια, καθώς οι μισοί παπούδες δεν βλέπουν και οι άλλοι μισοί δεν θα σε θυμόνται μετά από 5 λεπτά. Το αστείο είναι ότι οταν έβγαινα έμπαινε και ένας τύπος με βαλίτσες οπότε μένει και κανονικός κόσμος εκεί.

Συμπερασματικά λοιπόν η σκηνή του Ηρακλείου περιλαμβάνει 2 (ολογράφως ΔΥΟ) call girl, ένα αγοροκόριτσο και τον Jambo και πρακτικά ένα μπουρδέλο της προκοπής, αυτό με την Εμμανουέλλα. Αυτά βλέπω και με πιάνει θλήψει. Άντε να έρθει το καλοκαίρι μπας και την πέσουμε σε καμία τουρίστρια.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Α, το ξέχασα. Το "δωράκι" πάει 90Ε (1 E/κιλό περίπου).
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ  pm Ο ΤΗΛΕΦΩΝΟ

Stelios
Ο λόγος περί αγγελίας Νο1 στις Κρητικές αγγελίες που πάει στο στυλ "Νέα ζητάει γνωριμία με κύριο...".
Η Νέα λοιπόν είναι 25 ετών, μελαχρινή, δίνει το όνομα Μαρία και έχει γλυκό πρόσωπο.


 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Για άλλη μια φορά ήταν ʼξιος....

Δεν έχεις άδικο για την τοπική αγορά μας αλλά που να βρεις και το δίκιο σου? :headbang: :headbang: :headbang:

Πάντως παίζουν και τα στριπ σοους όπου και εκεί κατι μπορεί να γίνει. 'Αμα ακουμπήσεις κάτιτις παραπάνω βέβαια >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΕ  pm Ο ΤΗΛΕΦΩΝΟ  
ΕΙΝΑΙ Η κοπέλα που λέει ο cretan335
Η ΠΡΩΤΗ
Η ΔΕΥΤΕΡΗ

Stelios
Ο λόγος περί αγγελίας Νο1 στις Κρητικές αγγελίες που πάει στο στυλ "Νέα ζητάει γνωριμία με κύριο...".
Η Νέα λοιπόν είναι 25 ετών, μελαχρινή, δίνει το όνομα Μαρία και έχει γλυκό πρόσωπο.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom