Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Μπραβο φιλε μου! Κ ελεγα κ εγω που την εχω ξαναπαρει...Οντως δουλευε απεναντι απο κουλε. Αν καποιος μπορει να κανει ΄δουλεια' με την εμφανιση της ειναι πολυ καλη-προφανως για να μαζεψει κοσμο. +1 λοιπον απο μενα για Δηλινα το δευτερο. Καλη θητεια κ απο μενα στο φιλο μας κ υπομονη!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,
Εχθές έκανα κι εγς το ρεπορτάζ μου για να μάθω τι παίζει και να τα πς και σε εσάς. Έχουμε και λέμε:
    1) Απέναντι από το Παρκιν (δεξιά της 1821) κατι έχει παιχτει και ειναι κλειστό (όχι μονο χθες το βράδυ)
    2) Πριν από το 1 στον πεζόδρομο δεξιά. Η κοπέλα που έχει το ανεβάζει στο top 3 του Ηρακλείου. Καλόβολη στο δωμάτιο.
   

Προχθές (Δευτέρα) επισκέφτηκα το σπίτι (2) κοντά στο πάρκινκ, στον πεζόδρομο πίσω από την 1821. Το κορίτσι ξανθό, Ρωσάκι, δηλώνει 22, γύρω στο 1.70 με λίγα πιασιματάκια (όχι χοντρή όμως) και μαγαλούτσικο στήθος (3-3.5) λίγο πεσμένο (βαρύτητα είναιαυτή). Στο κρεβάτι τολμώ να πώ αντίστοιχη της Εμμανουέλας. Πολύ καλό πρόγραμμα με ελεύθερα πιασίματα, φιλιά, πολλές στάσεις, με άνεση χρόνου, σχεδόν GFE. Για μετά το Πάσχα σας την συστήνω ανεπιφύλακτα (Από Τρίτη μέχρι μετά το Πάσχα θα έφευγε διακοπές).
Το σπίτι αν και καμία σχέση με αυτό της Εμμανουέλας δείχνει τουλάχιστον καθαρό (πατώματα, σεντόνια κλπ).
Στην εμφάνιση της κοπέλας θα έβαζα ένα 7. Στις υπηρεσίες 9.5
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ο Στέλιος έχει δίκιο. Πήγα εχθές. Πιτεύω ότι η συγκεκριμένη είναι ίσως και καλύτερη της Εμμανουέλλας. Το σπίτι έχει δύο βάρδιες. Εγώ μιλάω για την Γκλόρια. Πιστεύω ότι και ο Στέλιος λέει για την ίδια... 22 ετών, 1.70 ξανθιά. Κόστος 30 Ευρώ
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
 σε πιο σπιτι συναγωνιστη ενοεις


Προχθές (Δευτέρα) επισκέφτηκα το σπίτι (2) κοντά στο πάρκινκ, στον πεζόδρομο πίσω από την 1821. Το κορίτσι ξανθό, Ρωσάκι, δηλώνει 22, γύρω στο 1.70 με λίγα πιασιματάκια (όχι χοντρή όμως) και μαγαλούτσικο στήθος (3-3.5) λίγο πεσμένο (βαρύτητα είναιαυτή). Στο κρεβάτι τολμώ να πώ αντίστοιχη της Εμμανουέλας. Πολύ καλό πρόγραμμα με ελεύθερα πιασίματα, φιλιά, πολλές στάσεις, με άνεση χρόνου, σχεδόν GFE. Για μετά το Πάσχα σας την συστήνω ανεπιφύλακτα (Από Τρίτη μέχρι μετά το Πάσχα θα έφευγε διακοπές).
Το σπίτι αν και καμία σχέση με αυτό της Εμμανουέλας δείχνει τουλάχιστον καθαρό (πατώματα, σεντόνια κλπ).
Στην εμφάνιση της κοπέλας θα έβαζα ένα 7. Στις υπηρεσίες 9.5
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
 σε πιο σπιτι συναγωνιστη ενοεις



Ο Στέλιος έχει δίκιο. Πήγα εχθές. Πιτεύω ότι η συγκεκριμέν η είναι ίσως και καλύτερη της Εμμανουέλλα ς. Το σπίτι έχει δύο βάρδιες. Εγώ μιλάω για την Γκλόρια. Πιστεύω ότι και ο Στέλιος λέει για την ίδια... 22 ετών, 1.70 ξανθιά. Κόστος 30 Ευρώ
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Όχι αυτό που είναι ακριβώς απέναντι από το παρκινκ (με την πράσινη εξώπορτα), αλλά αυτό που είναι στον πεζόδρομο διαγώνια δεξιά από το πάρκινκ στα 50μ περίπου. Στην εξώπορτα έχει μια μεγάλη χρυσή ταμπέλα με μαύρα γράμματα (σαν δικηγορικό γραφείο) που γράφει "Ανοιχτά 8πμ με 12μμ" ή κάτι τέτοιο. Αποκλείετε να μην το βρεις.
Αν θυμάτε κάποιος το όνομα του πεζόδρομου ας το πει βρε παιδιά.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Η οδός λέγεται Γραμβούσης. Αυτή του parking είναι η Οδηγητρίας
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
η εμμανουελα ποιες ωρες ειναι εκει???
γιατη πηγα 10 και ηταν κλειστα
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Συνήθως είναι μέχρι τις 12:00 το βράδυ από τις 12:00 το πρωϊ. Αλλά μπορεί να είχε τα ρούχα της
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια,εντελως ενημερωτικα μετα τη χθεσινη βολτα το σπιτι απεναντι απο το παρκινγκ σοτν Αγ.Μηνα κ η Εμμανουελα εφτασαν να χτυπανε 35αρες την επισκεψη...Αυτο στο πλακοστρςτο ειχε μια ψιλη με ψιλοασχημη φατσαασχημη. Αυτην εννοειτε η την αλλη βαρδια; Αααα και μετα απο καταθεση Εμμανουελα λεω να την ξεγραψω αφου κ αυτη κ η τσατσα εχουν ψιλοψωνιστει λογω του πολυ κοσμου κ εχει πεσει η 'ποιοτητα'. Αυτα τα ολιγα απο μενα
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Αναμενόμενο, μου το είχαν κάνει και τα Χριστούγεννα. Ισως παίζει κάτι σε στυλ δώρο Πάσχα.
Πάντως προσοχή γιατί σε λίγο θα πρέπει να δίνουμε 40 για το μπουρδέλο
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δεν το νομιζω, αφενως εχει περασει το Πασχα κ αφεταιρου μου το δηλωσε η τσατσα οτι καλες γυναικες με κατω απο 35 τελειωσαν στο Ηρακλειο. Στο κατω κατω εμεις φταιμε που τις κανουμε νουμερο 1 πχ την Εμμανουελα. Αμα μπαινει κ σου αρχιζει η τσατσα ΄΄Δε νομιζω να μη ξερεις την κοπελα;; Ειναι η Εμμανουελα!'' Σιγα! Λες κ εχουμε παει μια κ δυο στα μπουρδελα κ δεν εχουμε δει μουναρες κ μουναρες! Στο κατω κατω καποιες με 30 κανουν περισσοτερα απο οτι οι 'γνωστες' με 35...
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον σημερα εκανα μια βολτα στο Ηρακλειο και ειδα τα παρακατω:
1.Στη Χανιωπορτα ειναι η Εμμανουελα εμφανιση πρωτη τις βαζω
 10 για εμφανιση και ο χωρος πολλοι ωραιος και σε αυτο
 10 η τιμη καθηερωθηκε πλεον 35Euro  τριανταπεντε αλλα ειχε
 πολλοι κοσμο και δεν μπορουσα να περιμενω την αλλη φορα θα
παω μεσημερι .

2.Διπλα απο του Τολη το μπαρ ειναι η Ελενα για εφανιση τις  
 βαζω τεσσερα 4 {{ειναι μπαζω}} και ως χωρο επτα 7 .
3.Στο λιμανι το αριστερο σπιτι ηταν κλειστο .
4.Στο λιμανι το Δεξιο σπιτι ειχε μια μαυρη  στρουμπουλη που
 για την εμφανιση της βαζω εξι 6 και για τον χωρο πεντε 5 .
5.Στην 62 Μαρτυρων απεναντι απο την Ενωση στο ενδιαμεσω του
 σουβλατζιδικου στο σοκακι ηταν κλειστο .
6.Πισω απο του Σαβοιδακη στην 62 Μαρτυρων ειχε δυο 2 βαρδειες
 απο τριαντα 30 Euro , η πρωινη ηταν καλοχαρι γεματουλα ,
 η δε αλλη ψιλη δηλωνε Θεσσαλονικια δεν θιμαμαι το ονομα τις
 απο μακρυα θεα  και περασα στο δωματιο αλλα μεσα που την
 ειδα απο κοντα απογοητευτικα μια πιπα νορμαλ , οταν τις
 ειπα να ανεβει απο πανω δεν γινεται διοτι ειμαι ψιλη και
 δεν βολευωμαι καθολου τις βαζω επιοικως πεντε 5
 και για τον χωρο τεσσερα 4 . 
7.Το ντουετο της τοπικης εφημεριδας   σε πηγαινουνε πλεον σε
 ξενοδοχειο ,ειναι η χοντρη ΚΑΤΕΡ{σαραντα 40ετων περιπου }  
 και η λεπτη ΕΛ{{τριαντα 35ετων περιπου }} ,οτι αξιζει η
 μικρη σε ηλικια η οποια ψιλοβλεπεται και ειναι ενταξει στο
 προγραμμα τις και αλλη φορα θα την παρω μονη τις ,η μεγαλη
 ειναι μπαζο μακρυα ((μονη η ελενιτσα οτι αξιζει)).    
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Με αυτά που διάβασα πάλι απογοήτευση μ' έπιασε. Νομίζω ότι θα πάω κάνα ταξιδάκι Λονδίνο (Καθότι για Ταιλάνδη δεν μου φτάνουν οι μέρες) να ξεχαρμανιάσω.
Αντε να αρχίσουν να σκάνε μύτη οι Εγγλέζες στα Μάλια να δούμε ασπρη νύχτα...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε συναγωνιστές να σας ρωτήσω κάτι?Για ρέθυμνο ξέρετε τι παίζει από μπουρδέλα?Δεν βάζω καινούργιο thread γιατί δεν βλέπω να υπάρχει ενδιαφέρον για Ρέθυμνο,αλλά θα ήθελα να μάθω τι παίζει και σε αυτήν τη μουνούπολη από μπουρδέλα,να κάνω καμιά τσάρκα όταν θα είμαι εκεί.
Βέβαια παίζει το venus αλλά είναι ακριβότερο και μόνο βράδυ.

Επίσης θα ήθελα να μοιραστώ και εμπειρία μου από μπουρδέλο στην 1821.
Είχα πάει την περασμένη εβδομάδα απέναντι από το πάρινγκ,όχι μέσα στον πεζόδρομο.Ήταν η ʼννα.Στο διπλανό μπουρδέλο δεν πέτυχα και την βάρδια της Γκλόρια...Από εμφάνιση μέτρια η ʼννα,είπα να περάσω να δω το προγραμμά της.Γαμησέ τα ήταν.Μην ακουμπάς εκεί μη το άλλο,μην αγγίζεις τη ρόγα(της είχε κάνει πλαστική γιατί δεν είχε καθόλου ρόγα μου είπε),από προκαταρκτικά μόνο μια μέτρια πίπα και τέλος πολύ μέτριο γαμίση.Αν σας ενδιαφέρει να είναι φιλική και θερμή η πουτάνα,αποφύγετέ την.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές το Σάββατο επισκέφτηκα Εμανουέλα.Ωραία γυναίοκα, αλλά στο γαμήσι ήταν πολύ παραμύθι.Πίπα μέτρια και προσπαθούσε να με φιλισει στο στόμα.Τρίφτηκε λίγο απάνω μου και λίγα χαδάκια την ώρα της επαφής.Την Κυριακή πήγα στο πάρκινγκ απέναντι σε μία Ρωσίδα ψηλή με μεγάλο στήθος. Όχι αυτό που είναι απέναντι ακριβώς από το πάρκιγκ , αλλά στο δίπλα.Η κοπέλα ήταν καταπληκτική. (Χάδια,πίπα , γλύψιμο αρχιδιών,συμμετοχή άψογη. Έκανε φοβερό γαμήσ. Δέκα λεπτά με έγλυφε και στο τέλος με ρώτησε εάν έμεινα ικανοποιημένος.Εγώ φυσικά για να της ανεβάσω το ηθικό της είπα ότι ήταν τέλεια και μπράβο της για τον επαγγελματισμό της.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ζάχαρη στην Εμμανουέλα πόσα πλήρωσες?Το πήγε 30?Ή επιμένει 35?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες, σημερα εκανα μια βολτα απο Αγ.Μηνα παροτι το αποφευγω λογω θεσης. Σε αυτο απεναντι απο το παρκινγκ η Αννα που συμφωνα με φιλο δε αξιζει τα 35 ευρω. Διπλα η Γκλορια οπου κ κατεθεσα. Πολυ καλη στο εργο της, γλυψιμο παντου κ πολυ ωρα, καλοχαρη κ με πολυ ορεξη για δουλεια...
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Η Γκλορια ποσα περνει 30??
ειναι στον πεζοδρομο??

στην Εμμανουελα μην ξαναδωσει κανεις 35! να κανε ολοι παραπονα και να φευγετε...θελει λιγο αποχη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom