Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
λοιπον ο Σπυρος ειχε εχθες 6-7 γυναικάκια απο τα οποια αξιζαν τα 2-3 ...
οποιος θελει ας παει καμια βολτα..
τον ρωτησα αν φερει αλλες και ειπε οτι προς το παρων ειναι αυτες..!!

;) ;)
 

phil_nkl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα κι από μενα. Είμαι στο Ηράκλειο και πέρασα έξω από το μπαράκι του Σπύρου αλλά δεν μπήκα τελικά. πως ακριβώς γίνεται? μπαίνω, του μιλάω και κανονίζω ή πίνω ποτό κλπ. Δεν το έχω ξανακάνει και είμαι λίγο διστακτικός. Χρειάζεται προσοχή? Μπορεί κανείς να βοηθήσει με συμβουλές?
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Απλώς μπαίνεις μέσα, ζητάς τον Σπύρο και του λες ότι θες μια κοπέλα για sex.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις ομως απλα να μπεις να πιεις τα ποτακια σου και να φυγεις???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μπορεις ομως απλα να μπεις να πιεις τα ποτακια σου και να φυγεις???
Εννοείται φίλε.Δε θα σου κάνει κανείς τίποτα,άμα μπεις και πιείς το ποτό σου και μετά φύγεις.Ίσα ίσα.Κι άμα θες για γκόμενα πες του δείξε μου τα μουνιά που έχεις και πάλι είσαι ελεύθερος να μπεις ή όχι.Το πολύ πολύ να σου πει για καποια που δε σταυρώνει πελάτη"πάρε την κοπελιά κάνει καλό κρεβάτι".
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Γεια σας παιδες. Χθες πηγα τη βολτα μου κ απογοητευτικα για αλλη μια φορα...Τζιφος τα παντα. Μονο ο Σπυρος ειχε 2-3 ωραια μωρακια αλλα το παζαρι δυσκολο γι'αυτες(80 απο 90). Σκοντο μονο σε αυτες που δε σταυρωνουν πελατη. Τα σπιτια ειχαν τις γνωστες-υπο το μηδεν κοπελες πλην Εμμανουελα-Γκλορια. Παρεπιπτωντος περνωντας απο Τολη ηταν απεξω ενα σουπερ απιστευτο διμετρο μωρο αλλα δυστυχως δεν παιζει τπτ τουλαχιστον οχι πριν φας αρκετα λεφτα εκει...Αυτα απο το Ηρακλειακι
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
75
Πόντοι
1
Γκλόρια........
πολύ καλή πίπα......
 

PATSOURAS

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες

Εχω κατέβει Ηράκλειο για δουλειές. Πήγα στον Σπύρο, καλές οι γκόμενες, ακριβός όμως.

Θέλω να πάω στα Μάλλια γιατί άκουσα ότι παίζουν τρελλά μωρά, ο ορισμός του ξέκωλου. Επαθα πλάκα με τις Ηρακλειώτισσες στο εμπορικό κέντρο ταλως. Ειδικά με τις πολύ μικρές και τις πολύ μεγάλες. Κάποιος φίλος μου είπε ότι τα 2 αυτά ηλικιακά γκρουπ παίζουν τρελλή μπάλλα. Ισχύει

Αν μπορείτε παρακαλώ να με ενημερώσετε για το πως κάνεις καμάκι στις αγγλίδες στα Μάλλια (πάνε με Ελληνες ή έχουν πρόβλημα) και τι παίζεται με τις ντόπιες που είναι εκπληκτικές γυναίκες.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για τις Αγγλιδες σιγουρα δε μπορω να σε βοηθησω εγω γιατι δεν ειναι το φορτε μου. Οσο για τις Ντοπιες....δυσκολα τα πραγματα. Οι περισσοτερες ειναι ψιλομυτες με καποιες μικρες και σπανιες εξερεσεις. Παντος πιο ευκολο θεωρω να ριξεις ενα μικρο παρα μια μεγαλη. Συμαντικο ρολο βεβαια παιζει και το τι διαθετεις. (εμφανιση-αυτοκινητο κ.α)

Παντος χρειαζεται υπομονη......
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Συναδελφοι καλησπερα. Σημερα απο μ@λ@κια μου ειπα να μη δωσω τα 60-90 ευρω στο Σπυρο αλλα να παω καπου πιο 'λαϊτ'. Λογω του οτι εχω παει πολες φορες Γκλορια, Εμμανουελα ειπα να σταματησω διπλα στου Τολη. Αν κ γρια η Ελενιτσα ειχα δοκιμασει παλαιοτερα κ κρατιοταν καλα...Σημερα σιχαθηκα! Το σπιτι ΔΕΝ εχει κλιματισμο! Με ενα ανεμιστηρα κ οτι κανει...Σκατοιδρωσα κ εγω ενω η...κοπελα ηταν λες κ δουλευε ολη μερα χωραφια. Α...Ο Σπυρος εχει 2-3  καλα κομματια αλλα ακριβουτσικα για οποιον παει για καταθεση.
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδες λιαν συντομως ερχομαι ηρακλειο...τον περιβοητο Σπυρο, που και πως θα τον βρω;;;
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
αδερφε εγω ειμαι απο μαλια. οι αγγλιδεσ γαμιοντε ανοιχτα αλλα με ελληνες δυσκολα πρεπει και καλα να κερδισεις την εμπιστοσυνη τους πρωτα.
Γειά σας παίδες

Εχω κατέβει Ηράκλειο για δουλειές. Πήγα στον Σπύρο, καλές οι γκόμενες, ακριβός όμως.

Θέλω να πάω στα Μάλλια γιατί άκουσα ότι παίζουν τρελλά μωρά, ο ορισμός του ξέκωλου. Επαθα πλάκα με τις Ηρακλειώτισσες στο εμπορικό κέντρο ταλως. Ειδικά με τις πολύ μικρές και τις πολύ μεγάλες. Κάποιος φίλος μου είπε ότι τα 2 αυτά ηλικιακά γκρουπ παίζουν τρελλή μπάλλα. Ισχύει

Αν μπορείτε παρακαλώ να με ενημερώσετε για το πως κάνεις καμάκι στις αγγλίδες στα Μάλλια (πάνε με Ελληνες ή έχουν πρόβλημα) και τι παίζεται με τις ντόπιες που είναι εκπληκτικές γυναίκες.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας φιλοι.θελω να ρωτησω πληροφοριες για τη Γκλόρια.ειναι καλη στο κρεβατι?οσοι γνωριζουν ας πουν.ευχαριστω ;)
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες πες καποιος πως βρισκω το σπυρο και που
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σκεφτομαι να παω την αλλη βδομαδα στο σπυρο και να του ζητησω κανα μουνακι να το παρω εξω σε ξενοδοχειο για καμοια ωρα. Δινει κοπελες εκτος? εχει παρει εκτος κανεις απο εσας? αν ναι, ποσο θα ζητησει λετε?
 

bigfucker_69master

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ο σπυρος δεν δινει κοπελες εκτος μαγαζιου γιαυτο εχει τα δωματια εκει.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Συναγωνιστές το Σάββατο επισκέφτηκα Εμανουέλα.Ωραία γυναίοκα, αλλά στο γαμήσι ήταν πολύ παραμύθι.Πίπα μέτρια και προσπαθούσε να με φιλισει στο στόμα.Τρίφτηκε λίγο απάνω μου και λίγα χαδάκια την ώρα της επαφής.Την Κυριακή πήγα στο πάρκινγκ απέναντι σε μία Ρωσίδα ψηλή με μεγάλο στήθος. Όχι αυτό που είναι απέναντι ακριβώς από το πάρκιγκ , αλλά στο δίπλα.Η κοπέλα ήταν καταπληκτική. (Χάδια,πίπα , γλύψιμο αρχιδιών,συμμετοχή άψογη. Έκανε φοβερό γαμήσ. Δέκα λεπτά με έγλυφε και στο τέλος με ρώτησε εάν έμεινα ικανοποιημένος.Εγώ φυσικά για να της ανεβάσω το ηθικό της είπα ότι ήταν τέλεια και μπράβο της για τον επαγγελματισμό της.
συναγωνιστες βοηθεια! ειμαι στο ηρακλειο απο αρχεσ αυγουστου. τζιφος και μουφα δεν βρηκα τιποτα καλο
να μαμισο και μου λειπει η αθηνα.
αν καποιος ειναι ηρακλειωτης ας πει για καμια ρωσιδα της προκοπης
γιατι με φαγανε οι αγαμιες.
παρακαλω δωστε μου διευθυνση μη μου πειτε πισω απο παρκινγκ δεξια στο λιμανι συνεχεια χανομαι μεσα στα στενα.
δεν ξερω τιποτε διευθυνση please. αυτη που λεει ο συναγωνιστης πανω πως την βρισκω?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
συναγωνιστες βοηθεια! ειμαι στο ηρακλειο απο αρχεσ αυγουστου. τζιφος και μουφα δεν βρηκα τιποτα καλο
να μαμισο και μου λειπει η αθηνα.
αν καποιος ειναι ηρακλειωτης ας πει για καμια ρωσιδα της προκοπης
γιατι με φαγανε οι αγαμιες.
παρακαλω δωστε μου διευθυνση μη μου πειτε πισω απο παρκινγκ δεξια στο λιμανι συνεχεια χανομαι μεσα στα στενα.
δεν ξερω τιποτε διευθυνση please. αυτη που λεει ο συναγωνιστης πανω πως την βρισκω?
Έσενα ρε μεγάλε σου λείπει η Αθήνα???
Και εμείς τι νομίζεις ότι τραβάμε τόσο καιρό εδώ κάτω?
Οδηγίες τώρα:
Κέντρο του Ηρακλείου, ανεβαίνεις την Δικαιοσύνης. Στην διασταύρωση (που δεξιά γίνονται έργα) στρίβεις αριστερά και ανεβαίνεις την 1821. Στο πρώτο στενό θα στρίψεις δεξιά. Απο εκεί γύρω στα πενήντα μέτρα θα βρείς ένα μικρό παρκινγκ (το πολυ 10 θέσεις). Ακριβώς απέναντι μάντεψε τι έχει?????
Κι αφού πάς και μείνεις με την τσουτσου στο χέρι ξαναμπές εδώ και πές στους άλλους τι ζόρια τραβάμε.....
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ευχαριστω για οδηγιες με ενδιαφερει και το shop του σπυρου ξερεις τιποτα ?

θα ξανακανω μια περιπολο πραγματι δεν παιζουν στουντιο εδω
μονο στη πορνη της βαβυλωνας (αθηνα) γινονται αυτα, οι φιλοι μας οι επαρχιωτες ειναι πεινασμενοι.
εν τω μεταξει να τονισω σε αλλα μελη οτι παιζουν πολλες χοντρες στο δρομο, μιλαμε για βουβαλογκομενες παιδια.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom