Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Μαγκες αν δεν κάνω λάθος, η Τατιάνα πρέπει να είναι εκεί από πέρυσι το καλοκαίρι, εεε? όντως ήταν η καλύτερη της πόλης πέρυσι σε σχέση μέ όλες της άλλες. Εν τω μεταξύ, στο ίδιο μαγαζί με την Τατιάνα (στο πάρκινγκ απέναντι ?) δούλευε και μια κύπρια μεταξύ 18 και 20 χρόνων. Έχει ξαναδώσει σημεία ζωής εκέινη η ψυχή ?
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
παίδες εγώ πήγα σήμερα στην Τατιάνα. Τη να σας πω δεν μου άρεσε καθόλου. Ενώ δεν είχε κόσμο βιαζόταν λες και την κυνηγούσε κανένας. Βέβαια μπορεί να έχω καλομάθει κιόλας από την Γκλόρια  για την οποία έχω να πω μόνο τα καλύτερα και είναι και γκομενάρα.

ps: η Γκλόρια φεύγει αύριο για διακοπές από ότι μου είπε η τσατσά και θα είναι πίσω στης 16 αν θυμάμαι καλά 
 

Επισκέπτης
Όταν είχα παεί στην Τατιάνα πριν κανα 5μηνο ήταν όντως λίγο βιαστική σε σχέση με την Γκλόρια αλλα αρκετά πιο ομιλιτική αν θυμάμαι καλά.Όταν τελιωσαμε μάλιστα μου είπε ότι είμαι ένα πολύ γλυκό αγόρι και κάτι τέτια και έμεινα λίγο μαλάκας γιατί δεν έχω συνιθισει να μου μιλάει έτσι πουτάνα;p Τώρα από υπηρεσίες ήταν αρκετή καλή που πλησίαζε την Γκλόρια μπορώ να πω.Αρκετά καλό τσιμπουκι κτλ.Τώρα βέβεια δεν ξέρω αν ειναι το ιδιο ακόμα
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Παιδια μακρια απο Δειλινα στο δευτερο σπιτι-αυτο πισω απο του Σαββοϊδακη! Πηγα χθες,καινουργια κοπελα μου λεει ο τσατσος, πολυ καλη. Απο αποσταση κ οπως εμφανιστηκε την ειδα καλοστεκουμενο milf, ενταξει λεω, αποτοξινωση απο Εμμανουελα κ Γκλορια...Μολις μπηκε μεσα σιχαθηκα τη ζωη μου! Τραγικη εμφανιση, μολις εβγαλε τα εσωρουχα εχασα το πουλι μου! εξαφανιστικε! Οπως-οπως προσπαθισα να τελειωσω μην χασω τα 30 κ εξαφανιστικα. Ελεος δηλαδη! ΜΑΚΡΙΑ
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
Παιδια κι εγω πηγα εχτες βραδυ στο ρωσικο μπουρδελο ουτε γκλορια ουτε τατιανα ηταν μια καινουρια ρωσιδα λαουρα τη λενε μετριο κορμακι καλουτσικο θαλεγα αλλα μετριες υπηρεσιες ενας αλβανος  που ηταν πιο πριν απο μενα στο διπλανο δωματιο δεν του σηκονοτανε ηθελε το βιντεο  να δη για να...!αυτο δε δουλεβε...τελικα ο αθρωπος εφιγε αποτη καταλαβα τζιφος !! εγο τον εριξα παντος το ψηφο μου αλλα στη λαουρα δε ξαναπαω δε με εντυποσιασε ... παιδια για την ωρα μονο η εμμανουελα αξιζη...
 

Επισκέπτης
πήγα πριν λίγο στην Λάουρα.Απο εμφάνιση μέτρια αλλα στο κρέβατι έμεινα ικανοποιημενος.Μαζί μου τουλάχιστον ήταν αρκετά ομιλιτική.Πίπα λίγο μέτρια αλλά κατά τα άλλα ήταν καλή στο κρεβάτι.Δεν θα με χαλούσε πάντως να ξαναπάω σε αυτήν:)
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Η Τατιάνα καλύτερα να μην ήταν ομιλιτική , γιατι μιλάει με ένα πολύ ξενέρωτο τρόπο κατά εμέ.
Εννοείται πως Γλόρια και Εμμανουέλα ειναι πολύ καλύτερες. Η δεύτερη μάλιστα έιναι και η συμπάθεια μου , χώρίς να σημαίνει ότι είμαι κολιμένος μαζί της. 35 ευρώ όμως. Αλήθεια , δε κατεβαίνει ποιο κάτω ;  
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα χθές το μεσημέρι στη Τατιάνα κ κατέθεσα κ ηταν πολυ καλή σε όλα ακόμα κ απο τη Γκλόρια μου φάνηκε καλύτερη.Η Τατιάνα απο σήμερα θα λείπει παει λέει διακοπες για 2 βδομάδες κ μεχρι την πέμπτη θα είναι μια καινούρια όλη μερα.Την πέμπτη επιστρέφει η Γκλόρια.
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
ξέρεις μήπως τη βάρδια θα είναι η Γκλόρια από την πέμπτη και μετά που θα έρθει?   
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Απ ότι μου είπε η τσατσά θα είναι απ το πρωί μέχρι τις 5 το απόγευμα.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια. Χθες βολτα απο το σπιτι πισω απο τη 1821 απεναντι απο το παρκινγκ...Εκει η Στεφανια, Ελληνιδα, προσχαρη γεματουλα. Απλα πραγματα στο κρεβατι απο μονη της αλλα ευγενικα δεχοταν το κατι παραπανω οταν το ζητουσες...Για λατρης των πιο ''γεματων'' καταστασεων καλη. Προσωρινες λυσεις βεβαια μεχρι την επιστροφη της Γκλορια...
 

TSAKALOS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μακριά από το μπουρδέλο στα Δειλινα πίσω από Σαβοιδακη
Απαράδεχτη κατάσταση και η κοπέλα χάλια σε σημείο να ψάχνεις το πουλί σου.





edit AssFiller :Τροποποίηση σε μικρούς χαρακτήρες
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Εγω ειχα προειδοποιησει εδω κ καμποσο καιρο τσακαλε τι συμβαινει στα Δειλινα. Ηθελα κ να ξερα αν υπαρχει καποιος που να μπορει να πηδηξει αυτη τη γριετζο-ποσο μαλλον να την πληρωσει κιολας. Κατα καιρους παντως ειχε φερει αξιοπρεπει κομματια...ΜΑΚΡΙΑ. Πηγε κανεισ τελευταια να δει αν επεστρεψε Γκλορια, Τατιανα?   
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Η Γκλόρια επέστρεψε την παρασκευή. Για την Τατιάνα δεν γνωρίζω.
 

TSAKALOS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι παιζει στα σπιτια κατω στη παραλιακη απεναντι απο το loft ? Επίσης εαν υπάρχει κατι καινούργιο και καλό στα σπίτια εδώ στο Ηράκλειο
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Ενάμισι μήνα χωρίς άδεια στο Μεγάλο Πεύκο έφτασα τα όρια μου...
Αύριο το πρωί θα είμαι στο Ηράκλειο και λεω να μη χάσω χρόνο.
Ότι έχετε ευχαρίστηση, καλοδεχούμενο... Και όσα δε μπορούν να υποθούν στο φόρουμ, θα ειναι σίγουρα ενδιαφέροντα και θα χαιρόμουν αν τα έβλεπα στο πμ μου....

Στο δεύτερο σκέλος τώρα, μια αθηναϊκή εμπειρία... Πήραμε μαζί μαι κοπελίτσα, για μια ώρα και δώσαμε 150€... Μήπως μας σφάζουν λιγο στην επαρχία???

Περιμένω μηνύματα και νέα σας!
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα στο μπουρδέλο που είναι απέναντι απο το parking στην 1821 μιας και η Γκλόρια ήταν βραδινή και δεν μπορώ να πάω επειδή δουλεύω. Τεσπα μην πολυλογώ ήταν μια κοπέλα μαύρη εκεί καλή φαινόταν και την ρωτάω αν κάνει γλύψιμο και έτσι και μου λέει ναι. Με τα λίγα και τα πολλά τελικά γλιψήματα δεν έκανε αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολλή ομιλητική σε στιλ " σου αρεσι " εγώ "ναι" "πολύ?" εγώ " ναι " ε αυτό το επανέλαβε κάνα 10 φορές μέχρι που της είπα να μην μιλάει γιατί με ξενέρωνε. από συμμετοχή μηδέν θα έλεγα μιας και έκατσε από πάνω και περίμενε να κάνω όλη την δουλεία εγώ. Απλά μακριά από την τήπισα παίδες.
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ενα μαγαζί πίσω απο το Intermax υπάρχει ακόμα; Ενα άλλο που ήταν πίσω απο το Jumbo τι γίνεται;
Εννοώ αυτό που είναι πάνω απο το συνεργειο αυτοκινήτων.
Γενικά αν καποιος φίλος έχει να προτείνει κατι καλό πέρα απο την Γκλόρια θα του
ήμουνα υποχρεος.Κατεβαίνω κρήτη την κυριακή και θέλω να κάνω μια επισκεψη στα παλιά στέκια!

 

Επισκέπτης
Σήμερα πήγα στο μπουρδέλο που είναι απέναντι απο το parking στην 1821 μιας και η Γκλόρια ήταν βραδινή και δεν μπορώ να πάω επειδή δουλεύω. Τεσπα μην πολυλογώ ήταν μια κοπέλα μαύρη εκεί καλή φαινόταν και την ρωτάω αν κάνει γλύψιμο και έτσι και μου λέει ναι. Με τα λίγα και τα πολλά τελικά γλιψήματα δεν έκανε αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολλή ομιλητική σε στιλ " σου αρεσι " εγώ "ναι" "πολύ?" εγώ " ναι " ε αυτό το επανέλαβε κάνα 10 φορές μέχρι που της είπα να μην μιλάει γιατί με ξενέρωνε. από συμμετοχή μηδέν θα έλεγα μιας και έκατσε από πάνω και περίμενε να κάνω όλη την δουλεία εγώ. Απλά μακριά από την τήπισα παίδες.
μήπως ήταν Βουλγάρα τσιγγάνα? στα Βουλγάρικα το ναι σημαίνει οχι στα Ελληνικά.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
75
Πόντοι
1
Ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Βαριέστε να γράφεται..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom