Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (11 μέλη και 34 επισκέπτες)

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γνωριζει κανεις αν καποια απο τις trans που γραφουν στις κριτικες αγγελιες αξιζει πραγματικα? εχει κανεις πληροφορια εγκυρη? ειναι 2-3 νομιζω που εχουν βαλει αγγελια
 

tkostas27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
για σας παιδια.ειμαι καινουργιος εδω.μηπως ξερει κανεις μια μελαχρινη γυρω στα 28 με ονομα Κ....... κ εχει ενα τατου στον ωμο.μαυρα μαλλια , πρασινα ματια.
Οποιος ξερει κατι ας απαντησει.

 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κανενα νεο για τα κοριτσια "τριτου τυπου" ??? τι εγινε ?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Παιδες νεκρα στην πολη...Μια βολτα χθες το βραδυ το απεδειξε. Αν κ ειχα αποκλεισει Εμμανουελα λογω τιμης κ πτωσης υπηρεσιων τελικα κατεθεσα εκει. Ο κοσμος μειωμενος αισθητα (μεγαλος ανταγωνιστης Γκλορια) κ οι υπηρεσιες πηραν τα πανω τους μπας κ ξαναμαζεψουν πελατες. Μου εκανε κ παραπονα μαλιστα το μωρο ''που χαθηκες...καιρο ειχα να σε δω κ μου ελειψες...'' κ αλλα τετοια πουτανιστικα(με το συμπαθειο) δηλαδη. Ηταν μονοδρομος μιασ που εχω βαρεθει τα υπολοιπα η που δεν αξιζουν μια οι υπηρεσιες τους. Απο αγγελιες προσπαθησε ενας φιλος αλλα δεν λεει μια. Πανακριβα απο τη μια κ πεταμενα λεφτα απο την αλλη...Πιθανοτερο ειναι να τουσ δωσεις τα λεφτα να φυγουν απο την τρομαρα που θα παρεις οταν τις δεις...Αυτα τα ολιγα.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Α....κ μην ξεχασω. Απο βολτα το ΣΚ Χανια για καφεδακι πηγα μια βολτα απο Μινοως...Τα ιδια χαλια κ εκει απλως δεν τρεχεις πανω-κατω ειναι ολα μαζι στον ιδιο δρομο. Στις αλλες πολεις Αγ.Νικολαο,Ρεθυμνο δεν εχω εντοπισει κατι που εστω κ για αφορμη μια βολτα θα μπορουσες να το εκμεταλευτεις. Γενικο το κακο λοιπον. :headbang:
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι δυστυχως.Χανια δεν παλευεται με τπτ πλεον ειδικα απο οταν εφυγα η Αννιτα η ρωσιδα.Δεν εχει τπτ αξιολογο.Ηρακλειο εχει Εμμανουελα και Γκλορια αλλα και παλι δεν αξιζουν πια πολλα για εμενα σιγουρα ομως λιγο καλυτερη η κατασταση απο χανια.Ολα τα ιδια και τα ιδια.Ηρακλειο παιζουν κατι λιγα απο cg αλλα ειναι τελειως σαυρες.Δυσκολες εποχες για την Κρητη!
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες νεκρα στην πολη...Μια βολτα χθες το βραδυ το απεδειξε. Αν κ ειχα αποκλεισει Εμμανουελα λογω τιμης κ πτωσης υπηρεσιων τελικα κατεθεσα εκει. Ο κοσμος μειωμενος αισθητα (μεγαλος ανταγωνιστης Γκλορια) κ οι υπηρεσιες πηραν τα πανω τους μπας κ ξαναμαζεψουν πελατες. Μου εκανε κ παραπονα μαλιστα το μωρο ''που χαθηκες...καιρο ειχα να σε δω κ μου ελειψες...'' κ αλλα τετοια πουτανιστικα(με το συμπαθειο) δηλαδη. Ηταν μονοδρομος μιασ που εχω βαρεθει τα υπολοιπα η που δεν αξιζουν μια οι υπηρεσιες τους. Απο αγγελιες προσπαθησε ενας φιλος αλλα δεν λεει μια. Πανακριβα απο τη μια κ πεταμενα λεφτα απο την αλλη...Πιθανοτερο ειναι να τουσ δωσεις τα λεφτα να φυγουν απο την τρομαρα που θα παρεις οταν τις δεις...Αυτα τα ολιγα.

Καμιά φορά πουλάει λίγο έρωτα η Εμμανουέλα.Μέρος της δουλειάς της είναι. Μια αντιμετώπιση σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να δείχνεις οτι ανταποκρίνεσε με ευγένιες κ.τ.λ. , ώστε να δημιουργείς ένα ψευτοκλίμα οικιότητας και να έχεις καλύτερες υπηρεσίες. Δούλεμα αυτές , δούλεμα και εσυ.

Αυτομάτως, με αυτό το τρόπο ,γινεσε με πλάγιο τρόπο εσύ το αφεντικό στο δομάτιο και όχι αυτές  ;)

Πάντως από την Εμμανουέλα , προσωπικά ευχαριστημένος είμαι , και αν δε δίνω καμιά φορά τα 35ε είναι καθαρά για οικονομικούς λόγους και μόνο.Τα αξίζει όμως και με το παραπάνω!
 

tkostas27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
απο call girls παιζουν και καλα.ειναι σε κλειστο κυκλο.
αν γνωριζει κανεις την κοπελα που ανεφερα πιο πανω ας μου δωσει καμια πληροφορια.
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Γεια,μηπως μπορει να μου εξηγησει καποιος που ακριβως ειναι τα δυο κολλητα σπιτακια με τις μαυρουκες στο λιμανι????Γτ στα ποστ ο ενας λεει στο υψος του λοφτ ενω ο αλλος απεναντι απτην εισοδο του κουλε στις ταβερνες.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
δεν ειμαι απο κρητη αλλα εχω παει και θυμαμαι οτι ειναι διπλα σε μια πλατεια αν σε βοηθαει αυτο
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ειναι πριν-(διπλα) το Μesiah το cafe-bar απεναντι απο την εισοδο του Loft..
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Οταν λες πριν τι εννοεις???εκανα μια βολτα πριν λιγο και ειδα μονο στα δεξια του μεσσαια ενα χαμοσπιτο που ακριβως διπλα του ειχε κατι παλιοσιδερα επειδη ειναι χωρος απο κατεδαφισμενο κτιριο και διπλα απο το κατεδαφισμενο μια ασπρη μονοκατοικια με πρασινο παντζουρι.Αυτα εννοεις????Η' ειναι απτην αριστερη του μεσαια????υποτιθεται οτι ειναι δυο κολλητα οποτε νομιζω οτι αυτα ειναι αλλα για σιγουρια θελς μια τελευταια διευκρινιση!!!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αν και εχω καιρο να κατεβω Ηράκλειο απ οτι θυμαμαι το ενα ειχε πρασινο παντζουρι και πρεπει να ειναι αυτο..δεν ειδες κανενα φως απ εξω??
 

TSAKALOS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στον παραλιακο δεξια εκει που εχει κυκλικη πορεια για άνοδο στην οδό Γιαμαλάκη .Απέναντι απο το loft . Eϊναι καί τα δύο μαζι.
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μπα τπτ απο φωτακια αλλιως δεν θα εμπαινα στον κοπο να ποσταρω.
 

a.tsimi

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια τι γινετε; ποιος μπορει να με πληροφορισει για το τι παιζει στα κοκκινα σπιτακια γιατι εχω να παω παρα πολυ καιρο,πειτε που ειναι οι καλες και αν αξιζει τον κοπο να παω.....
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Φιλε μου εδω ειναι Ηρακλειο! Αυτο σημαινει οτι τιποτα δεν αλλαζει, ολα ειναι στασιμα εδω κ πολυ καιρο. Κανε τον κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πισω κ να εισαι σιγουρος οτι εισαι οκ.
 

a.tsimi

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω ρε φιλε διαβασα τις σελιδες και εβλεπα και αναφερονται συχνα για μια εμμανουελα και γκλορια ποια ειναι πιο ωραια και ποια πιο συνεργασιμη το σημαντικοτερο,στου σπυρου παιζει κανενα καλο τωρα;
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ευχαριστω ρε φιλε διαβασα τις σελιδες και εβλεπα και αναφερονται συχνα για μια εμμανουελα και γκλορια ποια ειναι πιο ωραια και ποια πιο συνεργασιμη το σημαντικοτερο,στου σπυρου παιζει κανενα καλο τωρα;

για το ποια ειναι πιο ωραια ο μονος τροπος ειναι να τις επισκευθεις και να το μαθεις μονος σου καθως καθε συναγωνιστης εχει αλλη γνωμη...

περνα και καμια βολτα απο το Σπυρο καθως ενοψη εορτων ισως εχει φερει καμια καλη...

το καλοκαιρι παντως οσες φορες ειχα παει ειχε κατι μπαζα που για να τις γαμησεις πρεπει να σε πληρωσουν και ο μπαρμπας ηθελε 90 ευρω.. :headbang: :headbang:

ρε τι πλακα εχουν μερικοι..!! :grin: :grin:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΡΙΤΣΑ???
ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ???

συναγωνιστη καλως ορισες...
οι κονονες του φορουμ απογορευουν την μονιμη χρηση κεφαλαιων..!!

τωρα για την Ριτσα..
το μαγαζι λεγεται Μαυρα Ματια και εχει φωτεινη πινακιδα την οποια μπορεις να διακρινεις απο την παραλιακη μετα το υψος της Express Service ..
για να πας εκει θα πρεπει να περασεις στον παραλληλο δρομο (η εισοδος ειναι απο το βενζιναδικο της BP και θα κινηθεις με φορα προς την Express Service) θα συνεχισεις ευθεια και σε λιγο θα δεις την πινακιδα στα αριστερα σου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom