Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστώ rotti !!!
θα το επισκεφτώ και θα στείλω νέα.
(σορρυ για τα κεφαλαία).
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ευχαριστω ρε φιλε διαβασα τις σελιδες και εβλεπα και αναφερονται συχνα για μια εμμανουελα και γκλορια ποια ειναι πιο ωραια και ποια πιο συνεργασιμη το σημαντικοτερο,στου σπυρου παιζει κανενα καλο τωρα;


Φίλε κατα την γνώμη μου(μέσα βέβαια στην γενική ξεραιλα)η πιο ωραια και η ποιο πιο συνεργασιμη είναι η γκλορια.

καλό βόλι!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα...Τα ιδια ολα. Δεν εχει νοημα η συγκριση πχ Εμμανουελας - Γκλοριας αφου αργα η γρηγορα αναγκαστικα θα πας κ στις δυο...Οσο καλη κ να'ναι τη βαριεσαι. Εχω δει πολλα ατομα φανατικα της μιας να γυρνανε στην αλλη κ ουτω καθε εξης. Κι αυτες εχουν τις μερες τους. Ειχα την τυχη να ειμαι απο τους πρωτους κ των δυο αφου ειμαι φανατικος του αθληματος...Καμια σχεση! Μολις καβατζωσαν μερικους μονιμους πελατες ολα αλλαξαν στην εξυπηρετηση. Τελοςπαντων...Το θεμα ειναι να βρεθει τπτ καινουργιο αλλα της προκοπης!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Και κατι που θελω να σχολιασω...Χωρις να θελω να θιξω κανεναν φυσικα-αφου δεν γνωριζω κ κανεναν προσωπικα, δεν παει μπροστα η ενοτητα μονο ρωτωντας που ειναι καλα, που να παει κανεις να ριχει εναν κτλ. Καλο ειναι να συνεισφερουμε κ τις αποψεις μας, εμπειριες κτλ. Εχω φαει πχ τον κοσμο να βρω τι παιζει με τον παππου που λενε. Αν μαθω θα το πω εδω μεσα. Ποσοι ομως μπορει να εχουν μαθει κ δεν το μοιραζονται? Ετσι δεν γινεται δουλεια μαγκες...Καληνυχτα αλανια
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Και κατι που θελω να σχολιασω...Χωρις να θελω να θιξω κανεναν φυσικα-αφου δεν γνωριζω κ κανεναν προσωπικα, δεν παει μπροστα η ενοτητα μονο ρωτωντας που ειναι καλα, που να παει κανεις να ριχει εναν κτλ. Καλο ειναι να συνεισφερουμε κ τις αποψεις μας, εμπειριες κτλ. Εχω φαει πχ τον κοσμο να βρω τι παιζει με τον παππου που λενε. Αν μαθω θα το πω εδω μεσα. Ποσοι ομως μπορει να εχουν μαθει κ δεν το μοιραζονται? Ετσι δεν γινεται δουλεια μαγκες...Καληνυχτα αλανια

Μία βόλτα στην Αθήνα μας σώζει..........
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Πες το ψεματα...Οσοι ειχαμε την τυχη να βρεθουμε εκει για μεγαλο διαστημα περνουσαμε βασιλιαδες! Περασμενα μεγαλεια...
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πες το ψεματα...Οσοι ειχαμε την τυχη να βρεθουμε εκει για μεγαλο διαστημα περνουσαμε βασιλιαδες! Περασμενα μεγαλεια...

κακά τα ψέματα,εκεί εχεις επιλογές,δεν υπάρχει περιπτωση να βαρεθείς.Ευτυχώς ανεβαίνω το σαββατοκύριακο....
 

Vromikos2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστές μακρυά από το diamonds δεν έχω πάει πραγματικά σε χειρότερο μαγαζί.
ο χορός είχε 25 ευρώ (υποτιθετε πριβε) και διαρκούσε 5 λεπτά!!!
οι κοπέλες έκαναν άθλιο χορό και δεν μας άφηναν να πιάσουμε ούτε λίγο βυζάκι!!!
πέρασα από το Πεκαντο κατά της 4 και δεν είχε ούτε έναν πελάτη και μόνο 2 κοπέλες!!!
Γενικά μεγάλη απογοήτευση!!!
Θέλω να ρωτήσω πια άλλα στριπτητζαδικα υπάρχουνε και που είναι??(έψαχνα μια ώρα το Λαμούρ και δεν το βρήκα),
και κάποιος αν ξέρει τι παίζει στην Ριτσα ??(τιμές κτλ π)
Ευχαριστώ....(πιστεύω η επόμενη βόλτα στο ηράκλειο να είναι καλύτερη)
 

Επισκέπτης
συναγωνιστές μακρυά από το diamonds δεν έχω πάει πραγματικά σε χειρότερο μαγαζί.
ο χορός είχε 25 ευρώ (υποτιθετε πριβε) και διαρκούσε 5 λεπτά!!!
οι κοπέλες έκαναν άθλιο χορό και δεν μας άφηναν να πιάσουμε ούτε λίγο βυζάκι!!!
πέρασα από το Πεκαντο κατά της 4 και δεν είχε ούτε έναν πελάτη και μόνο 2 κοπέλες!!!
Γενικά μεγάλη απογοήτευση!!!
Θέλω να ρωτήσω πια άλλα στριπτητζαδικα υπάρχουνε και που είναι??(έψαχνα μια ώρα το Λαμούρ και δεν το βρήκα),
και κάποιος αν ξέρει τι παίζει στην Ριτσα ??(τιμές κτλ π)
Ευχαριστώ....(πιστεύω η επόμενη βόλτα στο ηράκλειο να είναι καλύτερη)

Το λαμουρ ειναι στην βιομηχανικη κοντα.Εχει πολυ καλες γκομενες αλλα λιγο ακριβο.30 ευρο πριβε χωρος και 15 ευρω το κερασμα στις γκομενες αλλα το πριβε κραταει κοντα 10 λεπτα και εχει κορυφαιες γκομενες και μερικες απο αυτες κανουν και καλο χωρο με πιασιματα πολλα κτλ.
Ριτσα ειναι σε στυλ κωλομπαρου αλλα πολυ χυμα κατασταση γαμιουνται χαλαρα μπαινεις μεσα και τις ρωτας και σου λενε διαφορες τιμες αλλα μπορεις να κανεις και παζαρια να γλιτωσεις 20 ευρω.Μερικες παιρνουν και 100 ευρω για να τις πας εξω σε ξενοδοχειο.Αλλα εχει μονο αραπινες τωρα τελευταια και δεν γουσταρω τοσο.Το κερασμα στο ποτο ειναι 12 ευρω.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Για να πας στο Λαμουρ.

Πέρνεις τον δρόμο προς την βιομηχανική (οδός Καζαντζάκη). Είναι ο δρόμος που ξεκινάει από το Λιμάνι. Μετά την γέφυρα  της Εθνικής Οδού στρίβεις αριστερά προς την βιομηχανική. Στα 200 μέτρα θα το δεις στο δεξί σου χέρι. Έχει κήπο απ' έξω. Είναι η παλιά γερμανική μπυραρία. Ελπίζω να βοήθησα
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Diamonds και Pecado μακρια κ αγαπημενα πλεον. Το πρωτο εχει ξεφτησει εδω κ πολυ καιρο. Μακραν χειροτερο απο τις δοξασμενες εποχες του Silk and Velvet...Το δευτερο εντελως παρακμη κ το μαγαζι κ ο κοσμος του. Το καλυτερο ειναι το Lamour με διαφορα κατ'εμε...Κ ακομα καλυτερα μια βολτιτσα απο Ρεθυμνο κ επισκεψη στο 'ναο' (Venous) :dancing:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ξερει κανεις τι παιζεται στην Αμμουδαρα υπαρχουν τιποτα κρυφες
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ακουγονται διαφορα επειδη σ αυτη την περιοχη μενουν πολλες απ τις γυναικες που δουλευουν σε κωλομπαρα και στριπτιτζαδικα..
τωρα τι παιζει..ολο και κατι ...
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ακουγονται διαφορα επειδη σ αυτη την περιοχη μενουν πολλες απ τις γυναικες που δουλευουν σε κωλομπαρα και στριπτιτζαδικα..
τωρα τι παιζει..ολο και κατι ...

πρέπει να έχεις και άκριες βέβαια....
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Στην Αμμουδαρα δραστηριοποιειτε  κ ο περιβοητος παππους χωρις ομως να γνωριζω λεπτομερειες. Αρκετες φορες παντως εχω πετυχει κοπελες απο κολομπαρα, στριπ, σπιτια να πηγαινουν προς τα εκει σχολωντας - δυστυχως οχι μονες τους τις περισσοτερες φορες....Τωρα τι παιζει γενικα πρεπει να εχεις δυνατες  ακρες για να μαθεις
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
τι ακρες βρε?απλα πας στον παππου και σου δειχνει τι εχει.στο στενο που ειναι το sallon ειναι ο παππους,στα 30 μετρα αριστερα περιπου.60 ευρω πηγαινε το καλοκαιρι για μιση ωρα και φερνει αρκετα καλα κομματια
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

Χθεσινή επίσκεψη στο σπίτι απέναντι απο το Πάρκινγ στο κέντρο.Κοπέλα μιά προς το ξανθό πιθανόν τσιγγάνα,τίποτα το ιδιαίτερο έφυγα.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
τι ακρες βρε?απλα πας στον παππου και σου δειχνει τι εχει.στο στενο που ειναι το sallon ειναι ο παππους,στα 30 μετρα αριστερα περιπου.60 ευρω πηγαινε το καλοκαιρι για μιση ωρα και φερνει αρκετα καλα κομματια

Εχεις επισκευτεί αυτό το μέρος πρόσφατα ?
 

Επισκέπτης
το diamont & pearles τι λέει? ήμουν Ηράκλειο το 2002 - 2003 πάνω από ένα χρόνο και πήγαινα τακτικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom