Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Κανα τηλέφωνο του ντουέτου και της 19χρονης ; Καινούριος στην πόλη !Βοηθάτε ηρακλιότες !Σας  ευχαριστώ εκ ' των προτέρων !
 

marcio

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλε κανενα καλο τραβελι που βρισκουμε?
 

stratofighter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ παιδιά όλοι λέτε για την Εμμανουέλα της Χανιόπορτας.Σε ποιό σημείο είναι τελως πάντων να μην ψαχνόμαστε.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ παιδιά όλοι λέτε για την Εμμανουέλα της Χανιόπορτας.Σε ποιό σημείο είναι τελως πάντων να μην ψαχνόμαστε.

Αμέσως μόλις "μπεις" από Χανιόπορτα στρίβεις δεξιά στην Λεωφόρο Πλαστήρα. Ο πρώτος δρόμος αριστερά (έχει στην γωνία την αντιπροσωπία της Piagio) είναι ο δρόμος μας. Θα βρεις το "σπίτι" στα 50 μέτρα στο αριστερό σου χέρι (φωτάκι απ έξω, ταμπελάκι "Εμμανουέλλα" κλπ). Νομίζω ότι ο δρόμος λέγετε "Πολυχρονάκη" χωρίς να παίρνω όμως όρκο.
 

stratofighter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ.Την συστήνεις ή να τ'αφήσω καλύτερα?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εχουμε πει...
σαμποταζ στην εμμανουελα!!!
35 ευρω  :2funny: :2funny: :headbang:
 

stratofighter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το εμπέδωσα ρε μάστορά αλλά αν οι άλλες είναι μπάζα τι θα κάνεις;Θα τα δώσεις.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ.Την συστήνεις ή να τ'αφήσω καλύτερα?

Κοίτα, για εμένα δεν είναι καλύτερη από τις ρωσιδούλες πίσω από την 1821. Από την άλλη είναι μακράν ο καλύτερος χώρος. Έτσι, αν θέλεις να συνδιάσεις καλούτσικες υπηρεσίες με έναν αξιοπρεπή χώρο είναι δυστηχώς μονόδρομος.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ παιδιά όλοι λέτε για την Εμμανουέλα της Χανιόπορτας.Σε ποιό σημείο είναι τελως πάντων να μην ψαχνόμαστε.

Στο *νέο* λουκουματζίδικο που έχει ανοίξει επί της Καλοκαιρινού, όπως μπαινεις και προχωράς προς το Κέντρο, στα Δεξιά σου.

ΠΡΙΝ φτάσεις εκεί, ακριβώς στον δρόμο που είναι στην γωνία του μαγαζιού και απέναντι έχει ένα παρακμιακό καφενείο, τον ανεβαίνεις. Στον πρώτο δρόμο δεξιά στρίβεις.
Στα 5 μέτρα στο δεξί σου χέρι θα προσέξεις μια περίεργη πόρτα, απομεινάρι σπιτιού παλιών καιρών με ταμπέλα που γράφει "Εμμανουέλα".

 

marcio

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας φιλοι ξερεις κανενα που ειναι το μπαρ αρια ? καπου στο ειδωλο κοντα .... ευχαριστω
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά είναι πολύ μεγάλο αυτό το πεύκο...
2 μήνες με ένα απόγευμα έξοδο, όλο κι όλο... Τώρα έχω τιμητική γιατί έριξα 2-3 κουβάδες νερό σε μια φωτιά...
Πριν 3 ώρες έφτασα στο Ηράκλειο και είπα να ενημερωθώ... Είμαι απίστευτα χαρμάνης και όπως καταλαβαίνεται η κάθε βοήθεια θα ειναι πολύτιμη...
Το βράδυ θα βγω για περιπολία...

Δεν πρόλαβα να δω το φορουμ και περασα από εμμανουέλα πριν από λίγο. Συγγνώμη.
Πάντως πέρασα καλά, για ξεμπούκωμα. Δεν είχε κόσμο και έμεινα αρκετή ώρα στο δωμάτιο. Με θυμόταν κιόλας και προσέφερε πολλές στάσεις... Ακόμα και καρεκλάτο

Περιμένω ενημέρωση ...
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Καλώς τον.
Αυτά είναι τα προβλήματα με την μείωση της θητείας. Τελειώνεις γρηγορότερα, όμως πήζεις....

Λοιπόν χθες είχα πάει για πρώτη φορά από Σπύρο. Τελικά η φάση δεν είναι κακιά.
Η ταρίφα λοιπόν ήταν 80 Euro. Με αυτά διαλέγεις μία γκόμενα από καμια 10αρια (είχε 4 στο μπαρ και 6-7 δίπλα που με πήγε μετά) που μπορεί καμία να μην είναι απίστευτη γκομενάρα αλλά μερικές είναι πολύ αξιογάμητες, μετά πας σε ένα δωμάτιο διπλά που τουλάχιστον αυτό που πήγα εγώ και όμορφα διακοσμιμένο ήταν καθαρό και μοσχομύριζε (καμία σχέση με τα μπουρδέλα) και κάθεσε και όσο θέλεις. Εγώ έμεινα κάνα μισάωρο+ με την γκόμενα και ούτε κανένας είπε τίποτα, ούτε η κοπέλα δυσανασχέτησε. Έχω μάλιστα την εντύπωση ότι επειδή έχουν τον ανταγωνισμό από τις άλλες κοπέλες και την επόμενη φορά θα μπορούσες να διαλέξεις άλλη, και οι ίδιες οι κοπέλες καταβάλουν μεγαλύτερη προσπάθεια.

Γενικά λοιπόν η φάση θυμίζει περισσότερο cg παρά μπουρδέλο με το επιπλέον πλεονέκτημα ότι βλέπεις και την κοπέλα πριν. Ακόμα αν βάλεις ότι για ένα cg στην Αθήνα θα σκάσεις από 80-120, θα πληρώσεις +30 για ξενοδοχείο και στο τέλος δεν ξέρεις τι θα σου σκάσει, δεν θεωρώ την σχέση τιμής/απόδοσης άσχημη.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
75
Πόντοι
1
Ακούω για τον Σπύρο αλλά δεν έχω καταλάβει που βρίσκεται. Εάν μπορείτε να βοηθήσετε........
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά,εάν μπορεί κανείς ας μου πει που είναι ο Σπύρος,θέλω να δοκιμάσω.
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Μετα απο βολτα κατεθεσα στα Δειλνα στο πανω σπιτι(πισω απο του Σαβοιδακη). Η κοπελα ψηλη, ομορφουλα, Ελληνιδα -Ελενα στο ονομα- αλλα μεχρι εκει τα καλα...Με το που μπηκε στο δωματιο αρχησε κατι θεωρειες για την τοποθετηση της καποτας που μου θυμισαν παραδοση σε μαθημα εργαστηριου! Κατα τα αλλα ρομποτ! Μετρια πιπα κ ολα τα αλλα σαν προγραμμα σε υπολογιστη! Τιποτα απο συναισθημα. Συνοψιζοντας ψηφιζω με τα τωρινα δεδομενα Γκλορια
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
γεια σας φιλοι ξερεις κανενα που ειναι το μπαρ αρια ? καπου στο ειδωλο κοντα .... ευχαριστω

το μπαρ αρια ειναι το ιδιο με το ειδωλο..!!
παλια ονομαζόταν Ειδωλο τωρα Αρια.. ειναι στην αρχη της Παπαναστασίου ..


stelios τελικα βρηκες το Σπυρο εε...μετα απο καιρο !!!
αφου περασες καλα .. ολα οκ..!!
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
stelios τελικα βρηκες το Σπυρο εε...μετα απο καιρο !!!
αφου περασες καλα .. ολα οκ..!!

Είχα περάσει και το είχα εντοπίσει με το αυτοκίνητο από τότε. Απλώς διάβαζα τόσες αρνητικές κριτικές που δεν το έπαιρνα απόφαση να το επισκεφθώ.
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες!!! θα ηθελα να ρωτισω καταρχην που τελικα ειναι αυτοσ ο Σπυρος που τοσα καλα ακουμε αλλα δεν μπορουμε να παμε να δουμε.... αραγε μπορεις να παρεις και 2 μαζι (οποιος εχει παει και ξερει παρακαλω να απαντησει)

επισης θα ηθελα να μου πειτε τι απεγινε τελικα εκεινο το δυδιμακι.... (μανολη αυτο ειναι για σενα).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom