Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (19 μέλη και 75 επισκέπτες)

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω ρε γαμωτο,δεν μπορω ετσι στην ψυχρα να πανω και να κανω σεξ,αν δεν φιλησω αν δεν πεσει γλυψιματακι δεν μπορω.
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
αμα ηνε να πηγενης στην Ελινα το μεσημερι για να ηνε υπομονετικη τι να το κανης...? φαινεται οταν εχη 5-6 στο σαλονι οι υπηρεσιες της γινονται γρηγοροτερα.αλλα οι ποιο πολλοι δεν παμε νωρις  .τελος παντων  ας πουν κι αλλα παιδια τη γνωμη τους για να βγαλωμε ενα συμπερασμα...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα κ απο μενα. Μετα απο μικρη αποχη απο τα σπιτια ειπα να δοκιμασω το καινουργιο φρουτο, Ελινα. Μολις την ειδα στο σαλονι ειπα κατευθειαν οτι ειναι τραβελι...Λεω ας παμε κ μεσα να δουμε...Εκει αλλαξα γνωμη αλλα δεν ειμαι κ 100% σιγουρος...Καλο προγραμμα αλλα πολυ ξεπετα. Λιγο απο δω, λιγο απο κει κ τελος. Σωματοτυπος, υψος, φατσα με μπερδεψαν! η μουναρα η ο φιλος που παιζαμε μπαλα στο σχολειο. Θα δειξει με τον καιρο...
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Κάποια στιγμή θα μας διαβάζει η Ελίνα και θα ξεκαρδίζεται στα γέλια. Καλά ακόμα δε καταλάβαμε τι είναι επιτέλους ;
Εγώ λέω ότι είναι κανονικότατη γυναίκα. Πράγματι όμως επειδή είναι νταρντάνα σου αφήνει εύκολα την υποψία οτι θα μπορούσε να είναι και τραβέλι. 
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
στο σπιτι διπλα στου τολη τι λεει.
πηγα και ηταν μια θεια και ηθελε να με παρει αυτη ενω εγω νομιζα οτι ηταν η τσατσα.
καμια πιο νεα δεν εχει το σπιτι?
και αν ναι τι λεει?
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
παιδες τι εγινε χαθηκαν οι αγωνιστες της πολης?
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
παιδια εχουμε νεα αφιξη στο σπιτι στην χανιωπορτα προφανως ειναι το ρωσιδακι που ειχε αναφερει η τσατσα προ ημερων.οι υπηρεσιες της εμενα μου φανικαν καλες
 

D9972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθεσω οτι ακολουθως πηγα στο μπουρδελακι του τζαμπο,οπου ειχα περασει και πριν και ετσι ειχα δει την κοπελα.Μια χαρα ηταν,μου εκανε.Απλώς ελεγα να παω να αφησω πρωτα τα χοντραδια στην Ελίνα(αλλά ΔΕΝ)Και να συνεχ(υ)σω σε αυτην.Η κοπελα ειναι πολυ κοντουλα,γυρω στο 1,55(τοσο υπολογιζω).Οπότε αμα καποιος γουσταρει και τις κοντουλες,βουρ!!!!!!Πολυ ωραια,στητα βυζακια,αρκετα πλουσια για το σωμα της.Φατσα συμπαθητικη,αδυνατουλα και ουτε ιχνος κυτταριτιδας.Ρουμανα ειναι ειπε.Στο ψητο,πολλα χαδακια στην αρχη,τρομπαρισμα με το χερι και μου φορεσε καποτα.Λουφαρε και δε μου εκανε πιπα,αλλά ουτε και εγω το ζητησα.Στο σεξ,ολα οκ.

Το αρνητικο,οτι το σπιτι ηταν ντουμανι!!!!Τα παντα μυριζαν τσιγαρο.Η κοπελα, το σαλονι,μεχρι το δρομο μυριζε...
Την κοπελα αυτη την ειχα δει πριν πολυ καιρο.Αν θυμαμαι καλα,στο πισω των δειλινων.Αλλά δεν ειχα μπει,εξαιτιας της αγενης συμπεριφορας του πουστροτσατσου.Οχι και να μας εμπαιζουνε!!!!

Αδερφε, μήπως η κοπέλα ήταν ξανθούλα και σου ειπε οτι τη λέγανε Σαμάνθα? Αν ναι είναι απ τα καλύτερα MILF που εχω δει δε μπουρδέλο. Απάντησε σε παρακαλώ γιατί αν ειναι αυτή, που νομίζω, επείγομαι.....
 

toxotisk

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχουμε νεα αφιξη στο σπιτι στην χανιωπορτα προφανως ειναι το ρωσιδακι που ειχε αναφερει η τσατσα προ ημερων.οι υπηρεσιες της εμενα μου φανικαν καλες
Αγαπητέ φίλε τι ώρα πήγες και πως την λένε? Τι χαρακτηριστικά έχει?Eυχαριστώ
 

dakos_1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά χαρά συναγωνιστές .............
είμαι φοιτητής στο Ηράκλειο και είναι το πρώτο μου Post...
Θα ήθελα να μου πείτε αν εκτός απο την Ελίνα καμία αλλη επιλογή υπάρχει???????
Κάτι έχω ακούσει κάπου στον Άγιο Μηνά αλλά εχω φάει όλο το κόσμο και δε το βρίσκω........
Αν δω ότι δε βγάζω άκρη είναι καλή η περίπτωση της Ελίνας????Ευχαριστώ
 

toxotisk

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γειά χαρά συναγωνιστές .............
είμαι φοιτητής στο Ηράκλειο και είναι το πρώτο μου Post...
Θα ήθελα να μου πείτε αν εκτός απο την Ελίνα καμία αλλη επιλογή υπάρχει???????
Κάτι έχω ακούσει κάπου στον Άγιο Μηνά αλλά εχω φάει όλο το κόσμο και δε το βρίσκω........
Αν δω ότι δε βγάζω άκρη είναι καλή η περίπτωση της Ελίνας????Ευχαριστώ
Γεια σου και εσενα. Ειναι πισω απο τον Αγιο Μηνα. Στην Αγια Αικατερινικη στο Παρκιν απεναντι.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αδερφε, μήπως η κοπέλα ήταν ξανθούλα και σου ειπε οτι τη λέγανε Σαμάνθα? Αν ναι είναι απ τα καλύτερα MILF που εχω δει δε μπουρδέλο. Απάντησε σε παρακαλώ γιατί αν ειναι αυτή, που νομίζω, επείγομαι.....
Ειχα να μπω πολλες μερες στο σαιτ φιλε μου.....
Η ρουμανιτσα μου ειπε οτι την λενε ρουντι!!!!!!!!!!!μαυρομαλλα ητανε.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
μπορεις να μου πεις την διευθυνση της Ελινας

καλημερα,θελω να εκφρασω και εγω την γνωμη μου για την Ελινα.Την επισκευτικα Σαββατο μεσημερι κατα τις 5 και μου αφησε τις καλιτερες εντυπωσεις,θα διαφωνισω με τον προλαλισαντα με εμενα ηταν ιδιαιτερα υπομονετικη χωρις να δειχνει αισθηση πιεσης χρονου.Οσο για το προγραμα της ιδιαιτερα καλο.ελπιζω  να συνεχισει ετσι θα σας πω εντυπωσεις και απο την επομενη φορα γιατι σιγουρα θα υπαρξει :sunglasses:
 

toxotisk

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να μου πεις την διευθυνση της Ελινας
Φυσικα. Λοιπον Χανιοπορτα στου Μωραιτη τα μηχανακια μπαινεις μεσα στο στενο και θα το δεις στην γωνία!!.Περιμενω εντυπωσεις εγω δεν εχω παει ακομα. Το σκεφτομε με τοσους κολοαλλοδαπους που μπλεξαμε και πανε συνεχεια στα μπουρδελααα ¨((
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
δε γαμει κανεις ρε παιδια ????
μου φαινεται τι βγαζουμε διαφορετικα  :jerking:
:rockon:
keep walking
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κρητικές Αγγελίες σήμερα.............

"# ΗΡΑΚΛΕΙΟ -    > Νέο
90ΧΡΟΝΟΣ Αθηναίος που ζεί στην Κρήτη, καλοστεκούμενος, με ακίνητη και κινητή περιουσία, ζητά γνωριμία με κοπέλα απο 20-30 ετών."..............

Κόντεψα να μείνω από τα γέλια!!!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κρητικές Αγγελίες σήμερα.............

"# ΗΡΑΚΛΕΙΟ -     > Νέο
90ΧΡΟΝΟΣ Αθηναίος που ζεί στην Κρήτη, καλοστεκούμενος, με ακίνητη και κινητή περιουσία, ζητά γνωριμία με κοπέλα απο 20-30 ετών."..............

Κόντεψα να μείνω από τα γέλια!!!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατι ρε σονυ?Κι οι (μισο)πεθαμενοι εχουν ψυχη!!!!!!!!!
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Κρητικές Αγγελίες σήμερα.............

"# ΗΡΑΚΛΕΙΟ -    > Νέο
90ΧΡΟΝΟΣ Αθηναίος που ζεί στην Κρήτη, καλοστεκούμενος, με ακίνητη και κινητή περιουσία, ζητά γνωριμία με κοπέλα απο 20-30 ετών."..............

Κόντεψα να μείνω από τα γέλια!!!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Νεότατος 90χρονος με το ένα πόδι στον τάφο ψάχνει γριά 20-30 χρονών για να του πλένει τις τεχνιτές οδοντοστοιχίες με AVA και που και που να του κάνει και κανένα handjob
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom