Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)

speck50

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
σορυ, δε το προσεξα!

προφανώς τοτε μιλάμε για την ίδια.. δεν ξερω αν πριν ηταν Ηλιας, Γιωργος ή Αλέξης πάντως όπως ανέφερε και ο συναγωνιστής πιο πάνω, κάτι απο άρρεν ήταν!! δυνατό κομμάτι με πρόσωπικότητα..θηλυκή
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον με τις περιγραφες σας καταλαβα οτι αυτη που ετυχε εμενα ηταν αλλη και απλα ελληνιδα.Καποια στιγμη θα παω να ξαναδω τι παιζει......ελπιζω να εχω καλυτερη τυχη τοτε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μιας κ το ονομα μου διαφεύγει, να επανέλθω ευελπιστώντας να μη γινομαι κουραστικός..

οταν λες πανύψηλη? γυρω στο 1.75(+)? και οταν λες μακριά μαλλια? πιο κάτω απο ώμους? με πρόσωπο πιο..θηλυκό, αν λεω αν πρόσεξες?
Φιλε μου μιας και δεν μπηκα στο σαιτ εχθες....Η κοπελα ειναι γυρω στο 1.75 οπως λεει και ο κρητικος20.Απλα εγραψα διμετρη,γιατι με τις τακουνάρες της τα πλησιαζε τα 2 μετρα.Και μακρια μαλλιά κατω απο τους ωμους.
Επιβεβαιωνεις λοιπον ε?Κριμα.Να μας φερνουν καινουρια μετα απο πολλους μηνες και αυτη να ειναι για...ειδικες αποστολες.Τι φατσα δεν προλαβα να την δω καλα.Για μισο δευτερολεπτο που προλαβα να δω τι φατσα του σιφουνα,εγω εμμενω στην αποψη μου οτι ειναι τρανς.
Κρητικε20 προσεχε!!!!Πολλες μουφες κυκλοφορουν.Εγω φιλε μου ειμαι απο τα Χανια.Και εκει να δεις <<παγιδες>>.Τα τελευταια χρονια φερνει και πολλες κανονικες εκει και τα τρανς ειναι λιγα σχετικα.Αλλα παλιοτερα γινοταν ο χαμος απο μεταλλαγμενα προιντα.πολυ περισσοτερες απο τις μισες ηταν.Μεχρι και τη Χειλουδακη ειχαμε εκει.Για αυτο σου λεω με τον...καιρο θα μαθεις πιστευω να τις αναγνωριζεις.Και εγω μπορει να την εχω πατησει καποτε και να μην το ξερω.Αλλα οταν η γνωμη μου ειναι...αυτη που ειπα παραπανω για την <<κοπελα>>,δεν εισερχομαι στο δωματιο.
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
:tooth: :bounce-glasses: δεν το πιστευω τρανς?? για να το λες εσυ
ουτε μου ειχε περασει απο το μιαλο
 

kloptero

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια την κοπελα την Ελινα την ξερω απο Αθηνα.Βρεθηκα στο Ηρακλειο για δουλειεs και την πετυχα εκει στην piaggio.Eπειδη την ξερω παααααααααρα πολυ καλα δηλωνω οτι δεν ειναι τραβελι.Στην αρχη ετσι νομιζα και εγω οταν την πρωτοειδα.Πωs γινεται ατομο 1.83 να φοραει παπουτσι 41.5? Το ξερω καλα γιατι τηs εχω παρει δωρο μποτεs.Βουρ στον πατσα λοιπον και αφοβα.Κλαιει η Αθηνα που εφυγε απο δω
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πω πω ρε πούστη μου που μας έχουνε καταντήσει. Να μην είσαι σίγουρος αν ο άλλος που στέκεται απέναντί σου είναι άντρας ή γυναίκα. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ με τις κολοπλαστικές και τις παπαριές τους. Ρε μάγκες τελικά είναι τραβέλι ή όχι. Εγώ πάντως και μόνο στην ιδέα ότι θα μαμήσω άντρα αηδιάζω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδια την κοπελα την Ελινα την ξερω απο Αθηνα.Βρεθηκα στο Ηρακλειο για δουλειεs και την πετυχα εκει στην piaggio.Eπειδη την ξερω παααααααααρα πολυ καλα δηλωνω οτι δεν ειναι τραβελι.Στην αρχη ετσι νομιζα και εγω οταν την πρωτοειδα.Πωs γινεται ατομο 1.83 να φοραει παπουτσι 41.5? Το ξερω καλα γιατι τηs εχω παρει δωρο μποτεs.Βουρ στον πατσα λοιπον και αφοβα.Κλαιει η Αθηνα που εφυγε απο δω
Τι να σου πω φιλε μου.Μπορει να επαιρνε γυναικειες ορμονες απο πολυ μικρη και ετσι να μην μεγαλωσαν πολυ και οι πατουσες τις?Απλή υποθεση κανω βεβαιως.Ουτε ξερω αν ευσταθει αυτο που λεω(το να μη μεγαλωνουν τα ποδια με ορμονες δηλαδη).Καλά σχεση ειχατε και τις πηρες και μποτες εσυ?
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως είναι το πιο δυνατό κομμάτι της αγοράς
 

toxotisk

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Προβληματίζομαι ρε παιδιά τελικά τι συμβαίνει.Ξέρει κανείς μήπως υπάρχουν υπηρεσίες για το σπίτι? Κανένα τηλέφωνο υπάρχει (Μην είναι κανένα μπάζο!!!) Έχω γαμηθεί στο γρόθο.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτα ότι έχει καλές υπηρεσίες έχει.
Ξεκινά με πίπα ενώ εσύ είσαι όρθιος

Ακολουθεί γ...σι με αυτήν από πάνω έπειτα κανονικό με τα πόδια της στον ώμο.
Τα Ελληνικά της δεν είναι καλά ... Αλλά ότι κάνει το κάνει αρκετά καλά
Πάντως μπάζο δεν είναι.

Την άλλη βδομάδα η τσατσά μου ειπε ότι θα φέρει και ένα Ρωσιδάκι για τις πρωϊνές ώρες.

Ρε αντρέα τα χειρότερα τα έχουμε φάει στην μάπα τόσο καιρό. Πάντως 50 - 50 να είναι τραβέλι.

Ακούω και από άλλους γνώμες....
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Την άλλη βδομάδα η τσατσά μου ειπε ότι θα φέρει και ένα Ρωσιδάκι για τις πρωϊνές ώρες.
Άντε να δούμε!!!!

Ρε αντρέα τα χειρότερα τα έχουμε φάει στην μάπα τόσο καιρό.
Στα λόγια μου έρχεσαι φίλε μου. Ολόκληρο Ηράκλειο να μην έχει ένα μπουρδέλο της προκοπής.
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω ολα τα μελη !!
γραφω για πρωτη φορα...θελω να με πληροφορησετε..
η βικτωρια στον αγιο μηνα(οχι στην μπανανια) τι λεει?
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο που θα κατέβω Ηράκλειο λέω να πεταχτώ μέχρι τη Χανιώπορτα. Πάντως αν έχω έστω και την παραμικρή υποψία ότι πρόκειται για τραβέλι δεν κάθομαι με τίποτα. Εν το μεταξύ πήγε κανένας άλλος παίδες;
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
oxi sapenanti apo to parking...ayto pou einai dipla sta kafenedakia
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
oxi sapenanti apo to parking...ayto pou einai dipla sta kafenedakia
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε Ελληνικούς χαρακτήρες, όχι μόνιμα κεφαλαία, και όχι μόνιμα χρώματα, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=250&topic=2]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
καλησπερα  παιδια ! περασα τη δευτερα απο την ελινα και δεν νομιζω να ηνε τραβεστι ενταξει δεν παιρνω και ορκο αλλα ετσι μου φενετε ! τα υποληπα τορα τα κανει καλα τη ξερει τη δουλια της !αλλα ειναι ξεπετα δηλαδη ολα στο πολυ γρηγορο 
να τον ξεπεταξη το πελατη γρηγορα κριμα γιατι μπορουσε να αφηση εποχη..αν θα ξαναπαω? αλλη μια φορα κιαν παλι εχει ιδιο στυλ τερμα...παιδια η γκλορια ηταν αλλο πραμα...

















 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
καλημερα,θελω να εκφρασω και εγω την γνωμη μου για την Ελινα.Την επισκευτικα Σαββατο μεσημερι κατα τις 5 και μου αφησε τις καλιτερες εντυπωσεις,θα διαφωνισω με τον προλαλισαντα με εμενα ηταν ιδιαιτερα υπομονετικη χωρις να δειχνει αισθηση πιεσης χρονου.Οσο για το προγραμα της ιδιαιτερα καλο.ελπιζω  να συνεχισει ετσι θα σας πω εντυπωσεις και απο την επομενη φορα γιατι σιγουρα θα υπαρξει :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom