Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

ice__man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
13
Like
363
Πόντοι
290
:2funny:μαγκες αυτο το μαγαζι ειναι φιμισμενωγια τις φολες που φερνει μια ζωη φερνει μουναρες με χαλια προγραμα  :headbang: :headbang: τελικα μαλον στο ρεθιμνο ειναι πολυ καλιτεροι απο εμας :S :S αντε πανω αθηνα μηπως και πιασουν τα λεφτα μας τοπο :babycry: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ας μου δωσει καποιος μια απαντηση  :'(
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείς πρώτη φορά σε μπουρδέλο ή γενικά πρώτη φορά θα γαμήσεις. Αρκετά ενδιαφέρουσα ερώτηση. Ας απαντήσει κάποιος συναγωνιστής.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εννοείς πρώτη φορά σε μπουρδέλο ή γενικά πρώτη φορά θα γαμήσεις. Αρκετά ενδιαφέρουσα ερώτηση. Ας απαντήσει κάποιος συναγωνιστής.
Για πρωτη φορα γενικως το κοβω εγω!!!
Αμα παιζουνε λεφτα,πηγαινε για κανενα νεαρο ρουμανακι στου σπυρου.Εχω να παω πολυ καιρο,αλλα τελευταια φορα ειχε 2 καλα.Συνηθως εχει ομορφη κοπελα...
Τωρα για 30αρι,μονο αν υπαρχει η Γκλορια ακομα στο Ηρακλειο.Ειναι τοπ στις γλυκες και σε φτιαχνει καλα.Οποιος ξερει εαν ειναι στο Ηρακλειο...Οι αλλες ειναι για τον πουτσο.Απο βδομαδα που θα κατεβω Ηρακλειο λεω παντως να δοκιμασω την καινουργια που λενε τα παιδια..Απλως για ποικιλια.Δεν ελπιζω να ειναι κατι εξαιρετικο.
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η ελλινιδα που συζητατε δεν λεει ?
και αυτη η ρουμανα που λες φιλε μου ποσο περνει και πως ειναι περιπου ευχαριστω
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ο φιλος ινζακι την περιγραφει πολυ μουναρα δεν ξερω.....
:think:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
γιατι ο φιλος ινζακι την περιγραφει πολυ μουναρα δεν ξερω.....
:think:
Τι να το κανεις το αν θα ειναι μουναρα?Πρωτιστο ρολο παιζουν οι υπηρεσιες,κατα τη γνωμη μου.Τωρα απο αυτα που λεχθησαν εδω,καλη ακουγεται(ή μαλλον γραφεται).Με ποικιλια στασεων και τα ποδια στους ωμους να τον παιρνει βαθια,καλο ακουγεται.Τι να σου πω,δοκιμασε.
Του σπυρου ειναι μπαρακι και κανει κανα 80αρι το γαμησι,με οποια κοπελα διαλεξεις.Για το που ειναι,εγω στο περιπου ξερω.Δεν ειμαι καλος στις πριγραδφες διαδρομης.Απο το τζαμπα γυρω στα 1000μετρα?Διαβασε μερικες σελιδες προηγούμενες,στο θρεντ.Γραφει αναλυτικα που ειναι.

Edit:jumbo
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες κ απο μενα. Μετα τη μεγαλη απογοητευση στα σπιτια της πολης για αρκετο καιρο ελπιζουμε σε κατι καλο επιτελους (δεν εχω δοκιμασει την καινουργια στο ιντερμαξ). Γενικα αν παιζουν τα φραγκα κατευθειαν στου Σπυρου. Αρκετες κοπελες που καλυπτουν τα εκαστοτε γουστα, χρονος να κανεις 2-3 πραγματακα παραπανω κ κυριως οτι ΜΠΟΡΕΙΣ να τα κανεις. Λιγο να εχεις κατανοησει το παιχνιδι εκει παιζεις αρκετα. Αυτην την περιοδο ο προαναφερθεις εχει 2-3 καλα μωρακια κ σημερα περιμενε κ αλλα 2 καινουργια...
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αφού δε βοηθάτε εσείς θα βοηθήσω εγώ... Αν δε θέλετε πολυκοσμία στο σαλόνι και μοιραίες συναντήσεις σε πολυσύχναστο πεζόδρομο. Στο Jumpo έπαιζε σήμερα μετά τις 6 πιτσιρίκα καλή (και θα παίζει και αύριο) και πίσω από τον Αλεξάκη καλή 25άρα...λίγο πεσμένο βιζί, αλλά μην τα θέλουμε όλα!
 

toxotisk

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αφού δε βοηθάτε εσείς θα βοηθήσω εγώ... Αν δε θέλετε πολυκοσμία στο σαλόνι και μοιραίες συναντήσεις σε πολυσύχναστο πεζόδρομο. Στο Jumpo έπαιζε σήμερα μετά τις 6 πιτσιρίκα καλή (και θα παίζει και αύριο) και πίσω από τον Αλεξάκη καλή 25άρα...λίγο πεσμένο βιζί, αλλά μην τα θέλουμε όλα!

Καλημέρα παιχτουρες. Χμ μέχρι τι ώρα θα είναι εκεί το μωράκι στο jumbo πως θα την γνωρίσουμε δηλαδή μη γίνουμε και ρόμπα? Κανένα τηλεφωνο παίζει? πως λέγετε?
Ευχαριστώ
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε.... ήμαρτον..... Στο μπουρδέλο πίσω απο τα Jumpo...
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε toxotisk στο μπουρδέλο πιο πάνω απο του ΤΟΛΗ λεει ο Dark_shadow
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Για πρωτη φορα γενικως το κοβω εγω!!!
Αμα παιζουνε λεφτα,πηγαινε για κανενα νεαρο ρουμανακι στου σπυρου.Εχω να παω πολυ καιρο,αλλα τελευταια φορα ειχε 2 καλα.Συνηθως εχει ομορφη κοπελα...
Τωρα για 30αρι,μονο αν υπαρχει η Γκλορια ακομα στο Ηρακλειο.Ειναι τοπ στις γλυκες και σε φτιαχνει καλα.Οποιος ξερει εαν ειναι στο Ηρακλειο...Οι αλλες ειναι για τον πουτσο.Απο βδομαδα που θα κατεβω Ηρακλειο λεω παντως να δοκιμασω την καινουργια που λενε τα παιδια..Απλως για ποικιλια.Δεν ελπιζω να ειναι κατι εξαιρετικο.

Τη παρασκευή πήγα στο μπουρδέλο που είναι η Τατιάνα τωρα (πίσω απο τον Αγιο Μηνα) κ ρώτησα τη τσατσα ποτε θα έρθει η Γκλορια και μου είπε ότι σταμάτησε!Κρίμα παιδιά μια είχαμε που άξιζε πραγματικά κι έφυγε!!!
 

lonxh

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές
παίζει κανένα τηλ γιατί σημερα παίζει πολυ καύλα ??
παειμένω pm
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα συναγωνιστές
παίζει κανένα τηλ γιατί σημερα παίζει πολυ καύλα ??
παειμένω pm
Οπως γραφεται και παραπανω εχει καινουργιες στα μπουρδελα.Κανε μια τσαρκα στην πολη!!!
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ηρ8ε η ωρα θα παω εκει στο ιντερμαχ σαν το βλαμενο να δω  !!
:knuppel: :knuppel:
 

lonxh

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
1
για πηγενε και πεσ μας
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εισαι σκυλα μωρι μαγδα και γαμω την κενωνια  
θα ερθει καποτε μια μερα που δεν θα ειμαι εγω η λερα
και θα θες να με τουμπαρεις μα τα αρχιδια μου θα παρεις
αι γαμισου ρε μαγδα που το παιζεις κυρια
τωρα μονος μου θα πινω και στη μαπα θα σε φτινω
τωρα παω στο μπουρδελο σαγαπω κ σε λατρευω :uglystupid: :booty:
παωωωωωωωω!!!!!!!

παω φιλε ακορεστε και θα σας πω  :)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε φιλε .. δεν ξερω απλα η 1η φορα ειναι καπως τι θα δω εκει μεσα??
αγνωστο... ελπιζω να μου  βγει σε καλο :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom