Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 608K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

john_iraklio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους.ειμαι καινουριος εδω αλλα σας παρακολουθω πολυ καιρο.
μπορει καποιος να μου στειλει καμια πληροφορια για την βουλγαρα?(τηλ)
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες . Μπορώ να έχω και εγώ το τηλεφωνάκη απο την Βουλγάρα και πώς γίνονται συνήθως αυτά τα κονέ γιατί είμαι άσχετος από τηλ ραντεβού . Δυστηχώς εχω εμπειρία μόνο από κόκκινα φωτάκια και δεν ξάρω πως.
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαλον με γραψατε κανονικα .. Κριμα . !
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά όποιος έχει το τηλ της Βουλγάρας ας το στήλει και σε εμένα και καμιά πληροφορία.
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
μας γκαστρωσε αυτη η βουλγαρα!
βγαλτε το τηλ. σε φει βολ και πεταξτετο σε ολο το ηρακλειο!!!
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια ? πολυ ζητηση αυτη η βουλγαρα...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τι εγινε ρε παιδια ? πολυ ζητηση αυτη η βουλγαρα...
Αντε ρε παιδια.Ο Σαντοου πρεπει να εδωσε το τηλ. της σε πανω απο 30 ατομα.Την πηδηξε κανεις να μας πει εντυπωσεις?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Το τηλέφωνο που μου έστειλε το παλικάρι το είχα δει και καμιά δυο εβδομάδες πριν στις Κρητικές Αγγελίες.
Και τότε τηλεφώνησα και όταν μου το έστειλε ο shadow, απάντηση όμως δεν............
Τι να πω απο εκεί και πέρα δεν ξέρω.
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες μολις τσεκαρα τιν αναφορα του shadow αλλα εχω διορθωση.Σημερα πηγα στις εμανουελας με τον κσαδερφο μου που κατεβηκε για πασχα απο σαλονικη και τον πηγα εκει γιατι σαν μικρα και ντροπαλα φοιτητακια δεν αντεξαμε να παμε στα κλασσικα του αγιου μηνα λογω πολυκοσμιας.Εγω ομως δεν ανεβηκα και του ειχα πει οτι ηταν μια ελληνιδα.Οταν περασα αργοτερα να τον παρω μου λεει οτι φερανε μια νεα λατινοαμερικανα ψηλη με πολυ καλο σωμα ωραιο προσωπο και ναζιαρα κλπ κλπ.Εχει καποιος να προσθεσει κατι?Δεν ξερω αλλα ψηνομαι αγρια να παω να το τσεκαρω αλλα ελπιζω να μη μου τυχει αλλη αα τελια το αποφασισω.Και μου πε καλα λογια οχι τπτ αλλο.
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πρεπει να ειμαι πολυ ατυχος,περασα απο πρωην εμμανουελας να τσεκαρω για την λατινα αλλα μου τυχε μια ελληνιδα ξανθια νομιζω ακουσα οτι ειναι απο καλαματα.εγω ηθελα να δω την αλλη αλλα με ειχαν πιασει οι καυλες μου και απλα ενδωσα και εκατσα.αυτη δεν ηταν και κανας κομματος βασικα με το ζορι μετρια σε σωμα αλλα αλλα λεω ας παει στα κομματια.ελα μου ομως που εκανα λαθος.πιπα που πονουσε μετα να θελω να την γλυψω εγω(εχουμε και τα βιτσια μας:P)και να μου βαζει συνεχεια κατι μπροστα απτο μουνι της ωστε να μην μπορω να κανω κατι η να γυρναει το κορμι της ωστε να μη φτανω τεσπα με τα πολλα καταφερα καιεφτασα αλλα δε μπορουσε ή ηταν ευαισθητη ή γαργαλιοταν κατι τετοιο ειπε και ξενερωσα και λεω γαμα το συνεχιζουμε.Μετα στο πισοκολλητο μονο μπορω να πω οτι ηταν ικανοποιητικη ειδαλως ηταν κανονικος βιασμος ολο οχι αυτο εμμεσα οχι το αλλο (βλεπε γλυφομουνι κτλ)καθως και υπερ-μετρια και τα 35 που πληρωσα για τις καυλες μου πηγαν τσαμπα.Αυτα απο τις πονεμενες ιστοριες απο ηρακλειο.Ελπιζω να εχω καλυτερη τυχη την επομενη φορα και να δω τι εστι η λατινα που ακουσα καλα λογια.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός ο jhetfield18, με πρόλαβε.

Εμφανίστηκα στο συγκεκριμένο στέκι κατα τις 18:30. Το όνομα της κοπελιάς Ελίνα, από Καλαμάτα, γύρω στο 1.70, ξανθιά (πολύ ανοικτό μαλί, "αχυρο"), λεπτή, στήθος μεγέθους Αυγού μελάτου".

Τιμή 35 Ευρά

Δεν δοκίμασα
 

jhetfield18

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
χαιρομαι που βοηθησα αλλα ας ρωτησει καποιος για τις ωρες της λατινας.Λογω δουλειων δε θα μαι ηρακλειο.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Hello,
Συνάδελφοι, περιμένω ακόμα τις εμπειρίες σας απο το τηλεφωνάκι...
Ακόμα, καποιοι κατι μου ειχατε τάξει...

Περιμένω γιατί έρχομαι αύριο!!!
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
κύριοι συναγωνιστες.μολις τελειωσα επισκεψη στο intermax.
H καινούργια δηλωνει Ελίνα ΕΛΛηνίδα γενημένη στην Αμερική.Λεπτομέρειες,δεν έχει ούτε ένα ελλάτωμα. ψηλή ξανθιά γλυκό και πρόστυχο πρόσωπο.τέλειο στήθος σφικτό νιμου.πλάκα κοιλιά.
Πίπα στα όρθια γαμήσι όρθιος εγώ καθιστή αυτή. τελείωσα όταν με καβάλησε,αν και ηθελα να της τα δώσω μόλις την είδα.χαλάλι τα 35 κι ας μην κανει 69.
Απλά τέλεια,την συνιστώ ανεπιφύλακτα
καλο βόλι.
 

TSAKALOS

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον συναγωνιστή η Ελίνα αξίζει τον κόπο για να επισκέψη δίνει ρέστα στο γαμήσι και είναι κάτι διαφορετικό για τα δεδομένα στο Ηράκλειο.Την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδιά, αλλά γίνετε διαδήλωση στο "σπίτι". Πέρασα κατά τις 11 σήμερα το βράδυ και περίμεναν 5-6 στο σαλόνι +αυτούς που ήταν στα δωμάτια. Σε λίγο θα μας κόβουν χαρτάκι με αριθμό σαν τις τράπεζες και θα έχει απ' έξω φωτεινή πινακίδα με το νούμερο... και ο Σπύρος είχε τις κοπέλες σε ρεπό ρε γαμώτο...και το βουλγαράκι δεν απαντάει στο τηλ... και το καν-καν κλειστό... Οπως είναι φανερό δεν ήταν η μέρα μου σήμερα... :jerking:
 

inzaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
κύριοι συναγωνιστες.μολις τελειωσα επισκεψη στο intermax.
H καινούργια δηλωνει Ελίνα ΕΛΛηνίδα γενημένη στην Αμερική.Λεπτομέρειες,δεν έχει ούτε ένα ελλάτωμα. ψηλή ξανθιά γλυκό και πρόστυχο πρόσωπο.τέλειο στήθος σφικτό νιμου.πλάκα κοιλιά.
Πίπα στα όρθια γαμήσι όρθιος εγώ καθιστή αυτή. τελείωσα όταν με καβάλησε,αν και ηθελα να της τα δώσω μόλις την είδα.χαλάλι τα 35 κι ας μην κανει 69.
Απλά τέλεια,την συνιστώ ανεπιφύλακτα
καλο βόλι.

Επίσης δε δέχεται πιασίματα στο μουνάκι της. Κατά τα άλλα φοβερή. Σώμα με αναλογίες φωτομοντέλου. Οι στάσεις που κάνει είναι οι εξής : Πίπα στα όρθια - πισοκολιτό - αυτή από πάνω σε 2 εκδοχές- ιεραποστολικό κρατώντας τα πόδια της πάνω από το πρόσωπο της - ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου. Ε και κάπου εκεί κατέθεσα.
Μου αρέσει που ρωτούσε και τι ζώδιο είμαι.Σιγά μη το θυμάται όταν ξαναπάω.
Γενικά ήταν καλή εμπειρία .Την προτείνω ! 
 

kritikos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
:) παοκ και ας μην γαμησω ποτε  αυτη την μπουζα θα βαλω οταν παω ..
που μου προτεινετε να παω για την  1η φορα?
ευχαριστω
ωω παοκαρα εχω τρελα μες το μιαλοο !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom