Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (20 μέλη και 73 επισκέπτες)

grrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες.Σε λίγο καιρό θα κατεβω Ηράκλειο γιά μόνιμη κατοικία για κάμποσα χρονια και διαβάζοντας το forum ψιλοαπογοιτευτικα.Περίμενα να έχετε ξεσκίσει όλη την σκανδιβοσαξονια που πλακώνει τα καλοκαιρια αλλα από ότι βλέπω ξεραΐλα παίζει.Είχα έρθει για 4 μέρες στο παρελθόν και στα Mαλλιά μου είχαν φύγει τα καπούλια από το πήδημα.Τι έγινε τώρα?Ξαφνικά οι ξένες έγιναν μuξoπαρθένες?Ελπίζω να μην είναι έτσι τα πράγματα γιατί άλλες προσδοκίες έχω...και επίσης οι ντόπιες κοπέλες είναι πανέμορφες.Με αυτές τι γίνεται?Πηδιούνται μετά τον γάμο?Σας χαιρετώ παίδες και ελπίζω σε καλύτερες μέρες...και ιδιαιτερα νύχτες!
 

jimpa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον παιδια.επισκεψη σε ρωσιδα το μεσημερι,αντι για ελινα στην χανιοπορτα.
κατεθεσα μεν αλλα τιποτα το σοβαρο.λιγα πραγματα
Κυριοι περναμε κριση.
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά,
της Ελίνας που λέτε που είναι στη χανιόπορτα;
Μπαίνομε από Μωραίτη και μετά δεξιά στα 20 μέτρα;
Το άλλο στο στην Αγ. Αικατερίνη;
Δώστε τα φώτα σας..... :idiot:
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια τη επαθε  το φορουμ μας ολοι χαθηκατε ?τιποτα νεο μωρακι δεν υπαρχει στη πολη μας? εκει στο λιμανι ξερει κανεις αν κυκλοφοραη τιποτα  καλο? κολησαμε στις μονιμες  και παρατησαμε τα καλα σπητακια αλλα μαλλον δεν μας γεμιζει μ'αυτες που  ηναι τωρα εδω..
!
 

sabas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδια γεια σας  γραφω στο φορουμ  πρωτη φορα, θα γραψω για μια περιπτωση  που πρεπει να αναφερθει για να ειστε γνωστες. προ μια εβδομαδα στου αλεξακη απεναντι (ενωση)ειχα παρκαρει και περιμενα καποιον ,παρουσιαζεται μια κοπελα μετριου αναστηματος σχετικα γεματουλα με μεγαλο σχετικα στηθος και μου προτεινει  αν ηθελα  νακανουμε σεξ ετσι στην ψυχρα η τιμη με παζαρι καθοριστικαι στα 30 ευρω οποτε την φορτωσα πηγαμε σε μια δικη της γκαρσονιερα καπου στη γιοφυρο και πνιξαμε το κουνελι απο οτι μουπε ηταν βουλγαρα περιπου 30με 35 ετων στο κρεβατι ηταν καλη την βλεπω τακτικα να σουλατσαρει στην 62 μαρτυρων. αν την πετυχεται καλο βολι 
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν σου εδωσε τηλεφωνο,για να μπορεις να την βρεις??
 

sabas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
οχι παρολο που της το ζητησα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κριμα...Καλη περιπτωση παντως.με 30 ευρω που την καταφερες και σε ιδιωτικο χωρο,να μην εχει την βρωμια πακιστανων σε μπουρδελα.Μπορεις να κανεις ποιο αναλυτικη περιγραφη και τι ωρες,μηπως τυχει ποτε και την πετυχω(αν και δεν το βλεπω να ειμαι τυχερος και να την πετυχω...)
 

sabas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
πρωινες ωρες την εχω εχω δει να σουλατσαρει κανα δυο φορες στην 62 μαρτυρων χαμηλα
 

sabas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
μετα της δεκα  πρωινες ωρες
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
σήμερα σκέφτομαι να πάω καμιά βόλτα. έχετε τίποτα καλό να προτείνετε;;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
παιδια τι εγεινε εφυγε η Ελινα περασα σημερα το μεσημερι αποτο σπιτι στην Χανιοπορτα και δεν ηταν εκει , ηταν μια λιγο γεματουλα 20 με 22 ξενη Σονια - Σουλα δεν θυμαμε την πηρα δεν ελεγε τιποτα μα τιποτα βαριοτανε στην πιπα τις βαζω 5 με αριστα το 10 για τα υπολοιπα αστα βραστα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδια τι εγεινε εφυγε η Ελινα περασα σημερα το μεσημερι αποτο σπιτι στην Χανιοπορτα και δεν ηταν εκει , ηταν μια λιγο γεματουλα 20 με 22 ξενη Σονια - Σουλα δεν θυμαμε την πηρα δεν ελεγε τιποτα μα τιποτα βαριοτανε στην πιπα τις βαζω 5 με αριστα το 10 για τα υπολοιπα αστα βραστα
Πρωι βραδυ ειναι αυτη??ρωτησες?ή να ελπιζουμε οτι θα εχει κατι καλυτερο στην αλλη βαρδια??
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Συναθλητές,
πέτυχα και εγώ την Βουλγάρα. Το όνομα της Μαρία.
Γύρω στο 1.60 - 1.65, χοντρούλα με αρκετά μεγάλο στήθος, μαλιά ξανθά με μαύρες ανταύγιες.
Συνήθως φοράει λευκό ψαράδικο και τοπ λευκό που τονίζει το στήθος της.

Ζητάει αρχική τιμή 50 Ευρό, αλλά με το κατάλληλο παζάρι πέφτει αρκετά χαμηλά.

Η δουλειά γίνεται στο σπίτι της που είναι στα Καμίνια (κάθετα στην 62 Μαρτύρων).

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
Μου κάνει έχεις προφυλακτικό, της απαντάω όχι εσυ; Και τι μου λέει η αθεόφοβη. ΟΧΙ δεν έχω αλλά είμαι καθαρή, αν και εσύ είσαι καθαρός τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Προφανώς την έκανα με ελαφρά.

Μάγκες προσοχή!!! Αυτό σημαίνει ότι η συγκεκριμένη αν δεν κυκλοφοράει με παράσημα, θα αποκτήσει σύντομα
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
Συναθλητές,
πέτυχα και εγώ την Βουλγάρα. Το όνομα της Μαρία.
Γύρω στο 1.60 - 1.65, χοντρούλα με αρκετά μεγάλο στήθος, μαλιά ξανθά με μαύρες ανταύγιες.
Συνήθως φοράει λευκό ψαράδικο και τοπ λευκό που τονίζει το στήθος της.

Ζητάει αρχική τιμή 50 Ευρό, αλλά με το κατάλληλο παζάρι πέφτει αρκετά χαμηλά.

Η δουλειά γίνεται στο σπίτι της που είναι στα Καμίνια (κάθετα στην 62 Μαρτύρων).

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
Μου κάνει έχεις προφυλακτικό, της απαντάω όχι εσυ; Και τι μου λέει η αθεόφοβη. ΟΧΙ δεν έχω αλλά είμαι καθαρή, αν και εσύ είσαι καθαρός τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Προφανώς την έκανα με ελαφρά.

Μάγκες προσοχή!!! Αυτό σημαίνει ότι η συγκεκριμένη αν δεν κυκλοφοράει με παράσημα, θα αποκτήσει σύντομα
τιποτα νεο απο την λεγαμενη?
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδέρφια γειά σας,
  σήμερα εμφανίστηκε αυτή η αγγελία στις ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

ΚΥΡΙΑ εντυπωσιακή, μελαχρινή, Ελληνίδα με τέλειες αναλογίες, ζητά γνωριμία με εχέμυθο κύριο.
Πληροφορίες τηλ. : -

Τσεκέρετε όποιος μπορεί και ας πει και στους υπόλοιπους
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αδέρφια γειά σας,
  σήμερα εμφανίστηκε αυτή η αγγελία στις ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

ΚΥΡΙΑ εντυπωσιακή, μελαχρινή, Ελληνίδα με τέλειες αναλογίες, ζητά γνωριμία με εχέμυθο κύριο.
Πληροφορίες τηλ. : -

Τσεκέρετε όποιος μπορεί και ας πει και στους υπόλοιπους

Κάπως έτσι είναι η Αγγελία της γνωστής πλέον Άννας.....
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μολις μπήκα και ξεκλείδωσα την αγγελία, είδα ότι είναι Χανιά, έχει κι ένα νούμερο κινητό. Όποιος το θέλει σήμερα ας μου στείλει μήνυμα να του το στείλω (παδιά μέχρι τις 3 περίπου θα είμαι στον υπολογιστή)

Φίλε sonny p900 ποιά είναι η Άννα, δώσε μου λεπτομέρειες με pm γιατί δεν ξέρω, ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom