Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Soulsi

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2022
Μηνύματα
6
Like
3
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ, αλλά δεν την πρόλαβα τελευταία μέρα της δεν βόλευε να πάω δυστυχώς.
Για την Trans 21 years old που λέει ότι είναι σε ορμονοθεραπεία και θέλει 60€ για μια ώρα ξέρει κανείς τίποτα;
Και εγώ θέλω να πάω σε αυτήν έχεις κάνεις εμπειρία για ένα κροσακι
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Βανέσσα, απαντάει ποτέ στα μηνύματα; Της έχω στείλει 30 φορές, έχω πάρει τηλ αλλά τίποτα.
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
167
Like
170
Πόντοι
1
H μικαελα είναι πολύ καλή, έχει κωλαρα κ είναι καθαρά παθητική.
100 ευρώ πάει η μία ώρα για μία εκτόνωση.
Κάνει 69,deapthroat και αν σε δει καθαρό σ παίρνει πιπα χωρίς προφυλακτικό. Οπότε ξύρισμα οποίος από εσάς θέλει δίχως προφυλακτικο να σας γλείφει η κοπέλα κ να το καθαρίσετε καλά
Αξίζει να ξέρετε κ φαίνεται να το ευχαριστιεται
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
H μικαελα είναι πολύ καλή, έχει κωλαρα κ είναι καθαρά παθητική.
100 ευρώ πάει η μία ώρα για μία εκτόνωση.
Κάνει 69,deapthroat και αν σε δει καθαρό σ παίρνει πιπα χωρίς προφυλακτικό. Οπότε ξύρισμα οποίος από εσάς θέλει δίχως προφυλακτικο να σας γλείφει η κοπέλα κ να το καθαρίσετε καλά
Αξίζει να ξέρετε κ φαίνεται να το ευχαριστιεται
Πως επικοινωνείς μαζί της;
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
167
Like
170
Πόντοι
1
Πως επικοινωνείς μαζί της;
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Έχω στείλει 100 μηνύματα, και παίρνω τηλ και το έχει κλειστό.
 

Gatoulis6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Like
115
Πόντοι
1
Έχω στείλει 100 μηνύματα, και παίρνω τηλ και το έχει κλειστό.
Εγω της εγραφα καιρο στο viber και επαιρνα τηλ διαφορετικες ωρες καθημερινα μεχρι να την πετυχω μετα τη δουλεια μου στις 3 το πρωι!
 

nikos969

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2024
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
H μικαελα είναι πολύ καλή, έχει κωλαρα κ είναι καθαρά παθητική.
100 ευρώ πάει η μία ώρα για μία εκτόνωση.
Κάνει 69,deapthroat και αν σε δει καθαρό σ παίρνει πιπα χωρίς προφυλακτικό. Οπότε ξύρισμα οποίος από εσάς θέλει δίχως προφυλακτικο να σας γλείφει η κοπέλα κ να το καθαρίσετε καλά
Αξίζει να ξέρετε κ φαίνεται να το ευχαριστιεται
100€ για μια εκτόνωση είναι πολλά
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
167
Like
170
Πόντοι
1
100€ για μια εκτόνωση είναι πολλά
1 ωρίτσα όμως, αλλιώς πήγαινε στην ιζαμπελα 50 ευρώ για μισή ώρα κ με το ρολόι στο χέρι, με προφυλακτικό κ η πιπα και μάλιστα με μικρη θυληπρεπεια.
Εγώ επειδή έχω πάω κ στην ιζαμπελα μια στην σονια και τρ στην μικαελα, θα έλεγα μικαελα. Μια ωρίτσα υπήρξε φουλ παιχνίδι κ γαμησι
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
1 ωρίτσα όμως, αλλιώς πήγαινε στην ιζαμπελα 50 ευρώ για μισή ώρα κ με το ρολόι στο χέρι, με προφυλακτικό κ η πιπα και μάλιστα με μικρη θυληπρεπεια.
Εγώ επειδή έχω πάω κ στην ιζαμπελα μια στην σονια και τρ στην μικαελα, θα έλεγα μικαελα. Μια ωρίτσα υπήρξε φουλ παιχνίδι κ γαμησι
Απλα την πετυχαινεις καπως δυσκολα απ´οτι φαινεται. Και ακυρες ωρες.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
1 ωρίτσα όμως, αλλιώς πήγαινε στην ιζαμπελα 50 ευρώ για μισή ώρα κ με το ρολόι στο χέρι, με προφυλακτικό κ η πιπα και μάλιστα με μικρη θυληπρεπεια.
Εγώ επειδή έχω πάω κ στην ιζαμπελα μια στην σονια και τρ στην μικαελα, θα έλεγα μικαελα. Μια ωρίτσα υπήρξε φουλ παιχνίδι κ γαμησι
Η Σονια ποια ειναι;
 

Paleikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
278
Πόντοι
20
Η Έλλη αξίζει τώρα πια; κ κάτι άλλο η Βανέσσα σε ποια περιοχή βρίσκεται;
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
167
Like
170
Πόντοι
1
Η Έλλη αξίζει τώρα πια; κ κάτι άλλο η Βανέσσα σε ποια περιοχή βρίσκεται;
Ακομα αξίζει, αν θες κάτι σίγουρο αν κ για μένα κάπως ξεπερασμένο αλλά ίσα ίσα για να αδειάσεις, η Έλλη είναι καλή επιλογή.
Η Βανέσα ήταν κέντρο, τώρα έχει φύγει κ θα έρθει ξανά σύντομα, λογικά σε νέο σημείο
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Έχει πολύ καιρό να έρθει τόσο όμορφο τρανς στο ηράκλειο. Απίστευτα θυληκο, δεν χόρταινα να πηδάω.
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
173
Like
194
Πόντοι
1
Έχει πολύ καιρό να έρθει τόσο όμορφο τρανς στο ηράκλειο. Απίστευτα θυληκο, δεν χόρταινα να πηδάω.
Τι μας άφησες έτσι ρε φίλε. Πες καμιά λεπτομέρεια τιμή αν έχει βυζάκια η είναι πλάκα έμπα σε καμία λεπτομέρεια
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Τι μας άφησες έτσι ρε φίλε. Πες καμιά λεπτομέρεια τιμή αν έχει βυζάκια η είναι πλάκα έμπα σε καμία λεπτομέρεια
Πλάκα τελείως, γενικά είναι φυσική από ότι μου είπε, δεν κάνει καν ορμονοθεραπεία υποθέτω (;) όμως είναι πολύ πιο θηλυκή από άλλες. 100 το μισάωρο, 150 η ώρα, φιλιά φουλ, πίπα ακαπ γενικά δεν έμεινε παραπονεμένος.
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
25
Like
11
Πόντοι
0
Έχει πολύ καιρό να έρθει τόσο όμορφο τρανς στο ηράκλειο. Απίστευτα θυληκο, δεν χόρταινα να πηδάω.
Και εγώ που την επισκέφτηκα χτες είναι φουλ θηλυκή δεν μου είπε όχι σε τίποτα απλά δεν μιλάει ελληνικά και δεν έχει καθόλου βυζιά αλλά είναι από τις πιο όμορφες τρανς που έχω συναντήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom