Νέα

ΗΠΑ: 45χρονη γυμνάστρια βίασε τον 16χρονο φίλο της κόρης της 300 φορές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis.mt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Iσχυει...ήταν οργανωμένο σχέδιο για να ηττώνται οι καπιταλιστές από τα "καλά συντροφια".
Κι οι καπιταλιστές μπουκωναν τους δικούς τους με φάρμακα..
( Ακόμα γίνονται αυτά..)
 

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
121
Πόντοι
0
ο νόμος στην Αμερική είναι σαφέστατος τύπε. Ήταν Καθηγήτρια, με αποτέλεσμα να έχει δύναμη κι επιβολή πάνω στο παιδί, την οποία δεν θα είχε αν δούλευε στα Μακ Ντόναλτς, ας πούμε
Άρα μιλάμε όχι για βιασμό αλλά για κατάχρηση εξουσίας, για αποπλάνηση.
Btw δεν είμαι "τύπος".
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
300 φορές παύει να είναι υπόθεση βιασμού.Πρέπει να υπήρξε αμοιβαιότητα.Είναι σχέση.

Δεν μπορεί να έγινε έτσι,κάτι δεν κολλάει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Διαπιστώνω ότι έχω παιδικά τραύματα. Θα Ήθελα να με είχαν αποπλανήσει 3-4 καθηγήτριές μου , δασκάλες κτλ μεταξύ 13 και 16 ... αλλά δεν έκατσε ούτε μία.
Γαμώ τη γκαντεμιά μου μέσα .

Α ρε Λάκη,απωθημένα με συμμαθήτριες,με καθηγήτριες,με μπουζουκόβιες,με κλαμπόβιες,με συναδέλφους σου.Τί τραύματα κουβαλάς κι εσύ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Γιατί το λες αυτό τύπε τα 16χρονα σύμφωνα με τον σύριζα πρέπει να ψηφίζουν, δηλαδή να αποφασίζουν για το μέλλον της χώρας, δεν μπορούν να αποφασίζουν που να δίνουν τον κώλο τους?
Η ηλικία συναίνεσης στη χώρα μας είναι 15. Στην Αμερική υπάρχει μια παράγραφος η οποία θεωρεί ότι δεν πρέπει να υπάρχει διαφορά ηλικίας μεγαλύτερη από 10 χρόνια, ή να υπάρχει σχέση δασκάλου - μαθητή. Ένα άτομο 26 χρονών δεν πρέπει να κάνει σχέση με 15χρονο, ή να είναι Δάσκαλος / Δασκάλα του
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Άρα μιλάμε όχι για βιασμό αλλά για κατάχρηση εξουσίας, για αποπλάνηση.
Btw δεν είμαι "τύπος".
σόρυ, δεν πρόσεξα το νικ καλά. Λοιπόν τύπισα, κι εγώ το θεωρώ αποπλάνηση, αλλά αυτοί οι νόμοι έχουν περάσει στην Αμερική ύστερα από πίεση των Φεμινιστριών, ώστε να μπορούν να εκβιάζουν τους άντρες. Και αντανακλούν και στις γυναίκες. Και μακάρι να ήταν μόνο αυτό. Αν ένας άντρας και μια γυναίκα γνωριστούν σε ένα μπαράκι, πιούν λίγα ποτά και καταλήξουν στο κρεββάτι (όπως γίνεται εκεί εδώ και δεκαετίες) ο άντρας είναι Βιαστής και η γυναίκα Θύμα. Αυτός είναι ο Νόμος
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
Καλώς σας βρήκα.
Τα τσιφτετέλια μου αρέσουν, αν και δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί η ερώτηση.
τύπε πέφτουμε απο τα συννεφα να πουμε :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:

Dance Speedo GIF
 

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
121
Πόντοι
0
σόρυ, δεν πρόσεξα το νικ καλά. Λοιπόν τύπισα, κι εγώ το θεωρώ αποπλάνηση, αλλά αυτοί οι νόμοι έχουν περάσει στην Αμερική ύστερα από πίεση των Φεμινιστριών, ώστε να μπορούν να εκβιάζουν τους άντρες. Και αντανακλούν και στις γυναίκες. Και μακάρι να ήταν μόνο αυτό. Αν ένας άντρας και μια γυναίκα γνωριστούν σε ένα μπαράκι, πιούν λίγα ποτά και καταλήξουν στο κρεββάτι (όπως γίνεται εκεί εδώ και δεκαετίες) ο άντρας είναι Βιαστής και η γυναίκα Θύμα. Αυτός είναι ο Νόμος
Καταλήγουμε λοιπόν στο ότι η "είδηση" δεν είναι αυτό που γράφει ο τίτλος.

Όσο για τα υπόλοιπα, συμφωνώ, άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας, είτε στην Αμερική, είτε στην Ελλάδα ( πχ η υπόθεση του Σεμεδο)
Δεν ξέρω ποίο είναι το νομικό πλαίσιο στην Αμερική, εδώ πάντως εάν θέλω να εκβιασω ή να δυσφημισω κάποιον σαν βιαστή μπορώ πολύ εύκολα, αρκεί να πηδηχτω μαζί του και την επόμενη μέρα να τον καταγγειλω. Θα είναι ο λόγος του ενός απέναντι στο λόγο του άλλου.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
Καταλήγουμε λοιπόν στο ότι η "είδηση" δεν είναι αυτό που γράφει ο τίτλος.

Όσο για τα υπόλοιπα, συμφωνώ, άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας, είτε στην Αμερική, είτε στην Ελλάδα ( πχ η υπόθεση του Σεμεδο)
Δεν ξέρω ποίο είναι το νομικό πλαίσιο στην Αμερική, εδώ πάντως εάν θέλω να εκβιασω ή να δυσφημισω κάποιον σαν βιαστή μπορώ πολύ εύκολα, αρκεί να πηδηχτω μαζί του και την επόμενη μέρα να τον καταγγειλω. Θα είναι ο λόγος του ενός απέναντι στο λόγο του άλλου.
ναι, σε αυτό το σημείο έχουμε φτάσει. Και αυτές που θα έχουν συνέπειες χωρίς να φταίνε καθόλου θα είναι οι έντιμες γυναίκες οι οποίες ποτέ δεν θα έκαναν μια ψευδή καταγγελία
 
  • Like
Αντιδράσεις: 40ara

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom