Νέα

Δολοφονία στην Αγία Βαρβάρα: Τη μαχαίρωσαν 50 φορές, η 15χρονη κόρη της καθόταν απαθής – Το δέλεαρ για τον 16χρονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Επειδή είναι και αδερφάρα και ψεύτρα (μια αδερφάρα ψεύτρα δηλαδή!) ας θυμηθούμε ποιος ξεκίνησε να βρίζει οικογένειες, παιδιά, κτλ διότι δεν μπορούσε να μιλήσει αλλιώς. Κλασσικό των αδερφοψευταράδων, το 'χουν όλοι κι εδώ στο Bou :grin:

Και μετά τον έγραψα στην ψωλάρα μου όπως πολλά αλητάκια εδώ μέσα! :grin:

Κότες τρίλειρες που δεν έχουν καν το θάρος της γνώμης τους! Κι είναι και τζούφιος, άτεκνος! :grin:

Κραααααααααααααααα κρααααααααααααααααα κραααααααααααααααααααα!!! :tooth:

Ρε ψευταρά αφού φαίνεται η ώρα ποιός άρχισε να βρίζει και παιδιά μάλιστα.
Τόσο πούστης είσαι ή μήπως πάσχεις από Αλτσχάιμερ;

 

Συνημμένα

  • Capture.png
    Capture.png
    67,5 KB · Εμφανίσεις: 15

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Επειδή είναι και αδερφάρα και ψεύτρα (μια αδερφάρα ψεύτρα δηλαδή!) ας θυμηθούμε ποιος ξεκίνησε να βρίζει οικογένειες, παιδιά, κτλ διότι δεν μπορούσε να μιλήσει αλλιώς. Κλασσικό των αδερφοψευταράδων, το 'χουν όλοι κι εδώ στο Bou :grin:

Και μετά τον έγραψα στην ψωλάρα μου όπως πολλά αλητάκια εδώ μέσα! :grin:

Κότες τρίλειρες που δεν έχουν καν το θάρος της γνώμης τους! Κι είναι και τζούφιος, άτεκνος! :grin:

Κραααααααααααααααα κρααααααααααααααααα κραααααααααααααααααααα!!! :tooth:



 

Συνημμένα

  • korakomalakas1.png
    korakomalakas1.png
    181,6 KB · Εμφανίσεις: 15
  • korakomalakas2.png
    korakomalakas2.png
    234,1 KB · Εμφανίσεις: 17

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Η λέξη "ΦΑΣΙΣΤΑΣ" χτυπάει κάπως τύπε.

Ωστόσο εκτιμώ που επεξήγησες το νόημα το οποίο υπογραμμίζεται μόνο από τα emoticon.
Εγώ από την.πλευρά μου όφειλα να το θίξω.
Οπότε το θεωρώ λήξαν.

Τώρα για τα υπόλοιπα που μου λες και θες να με.βγάλεις ντε και καλά ψεύτη,επέτρεψέ μου να σου πω ότι πέφτεις έξω 1000% και φυσικά είναι αστείο αυτό που ζητάς

Ήθελα να τονίσω πως αν και έχω σωματική δύναμη και ικανότητα να προκαλέσω κακό,έχω ακόμη μεγαλύτερη "πνευματική" δύναμη να μη το προξενήσω.
Οπότε καμμία σχέση δεν έχω με βίαιο άτομο,τραμπούκο ή φασίστα.

Αυτό και τίποτα παραπάνω

Ελπίζω να.έγινα.κατανοητός φίλε μου

Δεν την έχεις συνηθίσει? Αφού όποιος δεν είναι με αυτούς, είναι φασίστας! :grin:

Και καλώς έκανες!

Μην το παίρνεις προσωπικά, δεν είσαι ο μόνος. Αλλά ξέρεις ότι εδώ όλοι είναι μαυροζωνάδες, ψωλαράδες (20cm+), δεν θα γαμούσαν το τάδε μοντέλο επειδή είναι μπάζο, κτλ, κτλ!!! :grin: Oπότε δεν πιστεύω κανέναν και τίποτα!

Και καλώς κάνεις!

Aπόλυτα, no problemo!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656
«Δεν ήμουν παρούσα, αλλά ήξερα τι θα συμβεί. Ήμουν στο διπλανό δωμάτιο. Δεν ξέρω λεπτομέρειες της δολοφονίας, ούτε θέλω να μάθω. Έτρεμα, όταν άκουγα τις κραυγές της μητέρας μου. Δεν έκανα, όμως, τίποτα να αποτρέψω το έγκλημα»
«Μαζί με τον 17χρονο φίλο μου αποφασίσαμε να τη σκοτώσουμε. Επειδή δεν μπορούσαμε να τη δολοφονήσουμε εμείς, φωνάξαμε για βοήθεια τον 16χρονο. Δεν του είπαμε ότι θα του δώσουμε χρήματα. Αυτός επέμενε να λάβει μέρος στη δολοφονία. Επέμενε μάλιστα να κάνει το έγκλημα. Μου έστελνε μηνύματα στο facebook και ρωτούσε "πότε θα γίνει". Δεν μπορώ να σας δείξω τα μηνύματα, γιατί τα έχω σβήσει» υποστήριξε.

αυτα τα αισχη, δε συγχωρουνται.
τα 15-16-17χρονα πλεον ειναι καμια σχεση με τα τοτε, της δικιας μας ηλικιας.
εχουν αλλαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις.
μεσα μεχρι να τους φανε τα σκουληκια τα γαμωπαιδα.

χωρίς να είμαι κομπιουτεράς, έχω την άποψη ότι ακόμα κι αν έχει σβήσει τα μηνύματα μπορεί η Ελληνική Αστυνομία να ζητήσει από το facebook ανασύσταση μηνυμάτων, οπότε θα φανεί αν λέει ψέματα. Αλλά ακόμα κι αν λέει αλήθεια, κι ο 16χρονος θέλησε να τη σκοτώσει χωρίς χρήματα, και πάλι δεν αλλάζει κάτι επί της ουσίας. Χωρίς τη συμμετοχή της η δολοφονία δεν θα πραγματοποιούνταν.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
«Δεν ήμουν παρούσα, αλλά ήξερα τι θα συμβεί. Ήμουν στο διπλανό δωμάτιο. Δεν ξέρω λεπτομέρειες της δολοφονίας, ούτε θέλω να μάθω. Έτρεμα, όταν άκουγα τις κραυγές της μητέρας μου. Δεν έκανα, όμως, τίποτα να αποτρέψω το έγκλημα»
«Μαζί με τον 17χρονο φίλο μου αποφασίσαμε να τη σκοτώσουμε. Επειδή δεν μπορούσαμε να τη δολοφονήσουμε εμείς, φωνάξαμε για βοήθεια τον 16χρονο. Δεν του είπαμε ότι θα του δώσουμε χρήματα. Αυτός επέμενε να λάβει μέρος στη δολοφονία. Επέμενε μάλιστα να κάνει το έγκλημα. Μου έστελνε μηνύματα στο facebook και ρωτούσε "πότε θα γίνει". Δεν μπορώ να σας δείξω τα μηνύματα, γιατί τα έχω σβήσει» υποστήριξε.

αυτα τα αισχη, δε συγχωρουνται.
τα 15-16-17χρονα πλεον ειναι καμια σχεση με τα τοτε, της δικιας μας ηλικιας.
εχουν αλλαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις.
μεσα μεχρι να τους φανε τα σκουληκια τα γαμωπαιδα.

Το site έχει αποκτήσει προφητικές ιδιότητες εντωμεταξύ, και ανεβάζει στις 19:25 αυτά που θα ποστάρουν τα μέλη στις 21:07 :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
«Δεν ήμουν παρούσα, αλλά ήξερα τι θα συμβεί. Ήμουν στο διπλανό δωμάτιο. Δεν ξέρω λεπτομέρειες της δολοφονίας, ούτε θέλω να μάθω. Έτρεμα, όταν άκουγα τις κραυγές της μητέρας μου. Δεν έκανα, όμως, τίποτα να αποτρέψω το έγκλημα»
«Μαζί με τον 17χρονο φίλο μου αποφασίσαμε να τη σκοτώσουμε. Επειδή δεν μπορούσαμε να τη δολοφονήσουμε εμείς, φωνάξαμε για βοήθεια τον 16χρονο. Δεν του είπαμε ότι θα του δώσουμε χρήματα. Αυτός επέμενε να λάβει μέρος στη δολοφονία. Επέμενε μάλιστα να κάνει το έγκλημα. Μου έστελνε μηνύματα στο facebook και ρωτούσε "πότε θα γίνει". Δεν μπορώ να σας δείξω τα μηνύματα, γιατί τα έχω σβήσει» υποστήριξε.

αυτα τα αισχη, δε συγχωρουνται.
τα 15-16-17χρονα πλεον ειναι καμια σχεση με τα τοτε, της δικιας μας ηλικιας.
εχουν αλλαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις.
μεσα μεχρι να τους φανε τα σκουληκια τα γαμωπαιδα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.060
Κριτικές
123
Like
50.854
Πόντοι
27.261
«Δεν ήμουν παρούσα, αλλά ήξερα τι θα συμβεί. Ήμουν στο διπλανό δωμάτιο. Δεν ξέρω λεπτομέρειες της δολοφονίας, ούτε θέλω να μάθω. Έτρεμα, όταν άκουγα τις κραυγές της μητέρας μου. Δεν έκανα, όμως, τίποτα να αποτρέψω το έγκλημα»
«Μαζί με τον 17χρονο φίλο μου αποφασίσαμε να τη σκοτώσουμε. Επειδή δεν μπορούσαμε να τη δολοφονήσουμε εμείς, φωνάξαμε για βοήθεια τον 16χρονο. Δεν του είπαμε ότι θα του δώσουμε χρήματα. Αυτός επέμενε να λάβει μέρος στη δολοφονία. Επέμενε μάλιστα να κάνει το έγκλημα. Μου έστελνε μηνύματα στο facebook και ρωτούσε "πότε θα γίνει". Δεν μπορώ να σας δείξω τα μηνύματα, γιατί τα έχω σβήσει» υποστήριξε.

αυτα τα αισχη, δε συγχωρουνται.
τα 15-16-17χρονα πλεον ειναι καμια σχεση με τα τοτε, της δικιας μας ηλικιας.
εχουν αλλαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις.
μεσα μεχρι να τους φανε τα σκουληκια τα γαμωπαιδα.

Το site έχει αποκτήσει προφητικές ιδιότητες εντωμεταξύ, και ανεβάζει στις 7:30 αυτά που θα ποστάρουν τα μέλη στις 9:30 :2funny:

21.07 λεει :tooth:
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
«Δεν ήμουν παρούσα, αλλά ήξερα τι θα συμβεί. Ήμουν στο διπλανό δωμάτιο. Δεν ξέρω λεπτομέρειες της δολοφονίας, ούτε θέλω να μάθω. Έτρεμα, όταν άκουγα τις κραυγές της μητέρας μου. Δεν έκανα, όμως, τίποτα να αποτρέψω το έγκλημα»
«Μαζί με τον 17χρονο φίλο μου αποφασίσαμε να τη σκοτώσουμε. Επειδή δεν μπορούσαμε να τη δολοφονήσουμε εμείς, φωνάξαμε για βοήθεια τον 16χρονο. Δεν του είπαμε ότι θα του δώσουμε χρήματα. Αυτός επέμενε να λάβει μέρος στη δολοφονία. Επέμενε μάλιστα να κάνει το έγκλημα. Μου έστελνε μηνύματα στο facebook και ρωτούσε "πότε θα γίνει". Δεν μπορώ να σας δείξω τα μηνύματα, γιατί τα έχω σβήσει» υποστήριξε.

αυτα τα αισχη, δε συγχωρουνται.
τα 15-16-17χρονα πλεον ειναι καμια σχεση με τα τοτε, της δικιας μας ηλικιας.
εχουν αλλαξει τα πραγματα σε ολους τους τομεις.
μεσα μεχρι να τους φανε τα σκουληκια τα γαμωπαιδα.

Το site έχει αποκτήσει προφητικές ιδιότητες εντωμεταξύ, και ανεβάζει στις 19:25 αυτά που θα ποστάρουν τα μέλη στις 21:07 :2funny:

Είμαστε πολύ μπροστά στο μπου!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Ας μου πει καποιος τι σκατα θα προφέρουν στο κοινωνικο συνολο οταν θα βγουν απο τι φυλακή μετα απο 8 χρονια, αν βέβαια φανε την ανώτατη ποινή και την εκτίσουν ολοι. Ποιο χρήσιμη η κατσαρίδα για την κοινωνία παρα αυτοί οι δολοφόνοι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Mπα καμία σχέση. Εξάλλου η γατούλα σίγουρα είναι πάλι εδώ!
Aλλά σαν κοπελίτσα! Γατούλα γατούλα original! :tooth:

Όπως λέει ο σοφός λαός: "Όταν σε λέει ένας γάιδαρο γράφτον σταρχίδια σου. Άμα σε λένε 10 βάλε σαμάρι."


Εσένα σε λένε 200 :2funny::2funny::2funny:
 

geraki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
178
Like
214
Πόντοι
21
Ας μου πει καποιος τι σκατα θα προφέρουν στο κοινωνικο συνολο οταν θα βγουν απο τι φυλακή μετα απο 8 χρονια, αν βέβαια φανε την ανώτατη ποινή και την εκτίσουν ολοι. Ποιο χρήσιμη η κατσαρίδα για την κοινωνία παρα αυτοί οι δολοφόνοι.

Δεν πιστεύεις στις δυνατότητες αναμόρφωσης του συστήματος; :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom