Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Μου αρεσει που βαζεις και λολ ρε απιθανε...καταγωγη ξερεις τι σημαινει;Αν δεν ξερεις ανοιξε ενα λεξικο να μαθεις...
τυποι μπορεινα ειναι απο μεχικο η τουναρα σα τη φουρεϊρα και να δεχεται μπουλινγκ :S
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
191
Like
642
Πόντοι
81
Εεεε...Οχι Και 25 Εβραιους Για Την Τουνάρα !!! Μη Λεμε Οτι Θεμε...  :S :S :S

Εδω Χειροτερες Και Παιρνουν Τα Διακοσαρια Απο Τους Μαλακες Εχμμμ...Γαμικους Ηθέλα Να Πω Σαν Μαρουλοφυλλα !!  :jerking:

Και Η Τουναρα (Ομολογω Απο Προσωπο Δεν Σκίζει) Που Το Σωμα Της Ειναι Να Το  :knockinb: Και Να Μην Χορταινεις... 25 Εβραίοι ???  :wanker:

Ε ΟΧΙ Αυτο ΔΕΝ Το Θελει Ουτε Ο Θεος Των Μπουρδελιαρηδων !!! :grin: :grin: :grin:

αυτες ειναι οι γυμνες της που λενε οτι κυκλοφορουν?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
:grin:

Καλά έλεγες εσύ ότι με το ξεκωλοπαίχνιδο στην τηλεόραση,άντε πιάστη την Τουνομούνοβα  :orchestra:
τα λεγα αλλα δεν μ ακουγανε
τωρα ολα στην μουναρα της η Τουναρα  :wanker:
ουα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Εεεε...Οχι Και 25 Εβραιους Για Την Τουνάρα !!! Μη Λεμε Οτι Θεμε...  :S :S :S

Εδω Χειροτερες Και Παιρνουν Τα Διακοσαρια Απο Τους Μαλακες Εχμμμ...Γαμικους Ηθέλα Να Πω Σαν Μαρουλοφυλλα !!  :jerking:

Και Η Τουναρα (Ομολογω Απο Προσωπο Δεν Σκίζει) Που Το Σωμα Της Ειναι Να Το  :knockinb: Και Να Μην Χορταινεις... 25 Εβραίοι ???  :wanker:

Ε ΟΧΙ Αυτο ΔΕΝ Το Θελει Ουτε Ο Θεος Των Μπουρδελιαρηδων !!! :grin: :grin: :grin:

τις πορνοφωτογραφίες η ίδια τiς ανέβασε ? wow
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
τις πορνοφωτογραφίες η ίδια τiς ανέβασε ? wow
μπα...
θα εγινε κουδουνι
τη ξεβρακωσαν τη πηδηξαν την βγαλανε και αναμνηστικη φωτο
και εμεις περνουμε ματι τη μουναρα της που ειναι σαν χαμπερκερ
:wanker:

 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Ιωάννα Τούνη: «Δεν μετανιώνω για την “πατσαβούρα” που είπα στη Σοφία»

http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2018/01/tounifoto1-682x384.jpg[/img[/URL]]

«Εγώ, όταν κάποιος αναφέρεται στο δικό μου όνομα και όχι στο όνομα των κριτών συνεχόμενα, το παίρνω σαν προσωπική επίθεση».
Η Ιωάννα Τούνη βγήκε σε ζωντανή σύνδεση από τη Θεσσαλονίκη στην εκπομπή “ΕΔΩ” και απάντησε μεταξύ άλλων για την ατάκα με την “πατσαβούρα” που είπε στη Σοφία Λεοντίτση.

«Εγώ, όταν κάποιος αναφέρεται στο δικό μου όνομα και όχι στο όνομα των κριτών συνεχόμενα, το παίρνω σαν προσωπική επίθεση. Όταν κάποιος για να φέρει ένα παράδειγμα χρησιμοποιεί το “η Ιωάννα κάνει αυτό”, είναι άλλον να τύχει να με αναφέρει κάποιος, να πει μία για τη Δανάη, μία για την Ιωάννα, μία για τη Ραμόνα και άλλο να λέει κατ’ επανάληψη “η Ιωάννα αυτό, η Ιωάννα εκείνο”.

Αυτό που με κατηγόρησαν ότι ήμουν πολύ ευνοημένη από τους κριτές, είχα βρεθεί τρεις φορές υποψήφια για αποχώρηση, ποια εύνοια; Η ατάκα για την “πατσαβούρα” δεν είναι κάτι που μετάνιωσα. Μετά με έπιασαν τα κορίτσια και μου είπαν ότι δεν πρέπει να μιλάς έτσι στην κάμερα. Ότι ακριβώς θα έλεγα on camera, θα έλεγα και από πίσω γιατί δεν μου αρέσει να δείχνω άλλη εικόνα. Αυτό ένιωσα, αυτό είπα», είπε μεταξύ άλλων η Ιωάννα Τούνη.

[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/psychagogia/ioanna-touni-den-metaniono-gia-tin-patsavoura-pou-eipa-sti-sofia/2166131]Πηγή[/url[/URL]]
 

Giorgos Koud

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2016
Μηνύματα
191
Like
642
Πόντοι
81
μπα...
θα εγινε κουδουνι
τη ξεβρακωσαν τη πηδηξαν την βγαλανε και αναμνηστικη φωτο
και εμεις περνουμε ματι τη μουναρα της που ειναι σαν χαμπερκερ
:wanker:

αν κρινω απο το πως συμπεριφερεται... πολυ λογικη η εξηγηση σου χαχα
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Ιωαννά Τούνη: Η άγνωστη σχέση με τον πατέρα της και τα δύσκολα παιδικά χρόνια! "Δεν έχω ζήσει το τι είναι να έχεις μπαμπά!"

https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/photos/w_800px/articles/201801/7aae68_untitled.png[/img[/URL]]

H πιο πολυσυζητημένη παίκτρια του My Style Rocks αποκαλύπτει πτυχές της ζωής της που μέχρι τώρα δεν γνώριζε κανείς.

Η Ιωάννα Τούνη παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και μεταξύ άλλων μίλησε για την σχέση με τον πατέρας της, και για τα δύσκολα παιδικά της χρόνια.

[color=navy]Έχω μάθει ότι ο πατέρας σου ήταν απών.[/color]
Με τον πατέρα μου έχουμε ελάχιστες συναναστροφές. Αν ήταν ο πατέρας μου παρών μάλλον θα ήμουν καταπιεσμένη. Σιγουρα δεν θα ήμουν αυτή που είμαι σήμερα κι εμένα μ'αρέσει αυτή που είμαι. Με συμπαθώ.

[color=navy]Έχεις παράπονα από τον πατέρα σου;[/color]
Αν έχω ένα παράπονο είναι ότι δεν μου έχει ζητήσει ποτέ συγγνώμη. Θα ήθελα να ρίξει τα μούτρα του και να μου πει "Συγνώμη που δεν ήμουν ποτέ ο μπαμπάς που ήθελες". Αλλά πλέον δεν με νοιάζει. Πιο πολύ από ταινίες έχω δει το πώς θα έπρεπε να είναι ένας μπαμπάς, παρά το έχω ζήσει.

[color=navy]Η μητέρα σου σε μεγάλωσε δύσκολα;[/color]
Η μητέρα μου ήταν νοσηλεύτρια και είχε έναν μέσο μισθό ενός μέσου Έλληνα. Γύρω στο χιλιάρικο έβγαζε. Γενικά δεν μου έλειψε τίποτα γιατί και η μαμά μου με είχε μάθει έτσι. Όταν καλοέβλεπα τα παιχνίδια στα ράδια μου έλεγε "Το χρειάζεσαι; Δεν έχεις αρκετά;" Μετά το καλοσκεφτόμουν και έλεγα ότι δεν το χρειάζομαι.

[url=https://[URL unfurl="true"]www.youweekly.gr/article/news/503321-iwanna-toynh-h-agnwsth-sxesh-me-ton-patera-ths-kai-ta-dyskola-paidika-xronia-den-exw-zhsei-to-ti-einai-na-exeis-mpampa]Πηγή[/url[/URL]]
 

Συνημμένα

  • ..jpg
    ..jpg
    113,8 KB · Εμφανίσεις: 53

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
αυτες ειναι οι γυμνες της που λενε οτι κυκλοφορουν?

Oh Yes !!!  :tits2:

Ψυθιρίζετε Οτι Υπαρχει Και Βίντεο...Αλλα Δυστυχως Δεν Εχει Βγει (Ακόμα) Για Να Το Δουμε & Να Κρίνουμε Τις Επιδοσεις Της Στο  :knockinb:

:grin: :grin: :grin:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
τις πορνοφωτογραφίες η ίδια τiς ανέβασε ? wow

Ε Οχι Βέβαια...  :rolleyes:

Καποιος Την "Πότισε" Ποτά (Αν Και Μπορει Να Ποτίστηκε Και Μονη Της) & Μετα Την Πηρε Κανονικα (Μπορει Να Της Εσκισε Και Το Κωλαντερο) !!!   :fuck2:

Ο Εν Λογω Λοιπον...Ειπε Να Τραβηξει Κανενα Βιντεακι Για Τρόπαιο...Οποτε Οι Φωτο Μαλλον Απο Αυτο Το Βιντεο Ειναι Που Δυστυχως ΔΕΝ Εχει Κυκλοφορησει !!!   :S :S :S
 

Επισκέπτης
Όταν καλοέβλεπα τα παιχνίδια στα ράδια μου έλεγε "Το χρειάζεσαι; Δεν έχεις αρκετά;" Μετά το καλοσκεφτόμουν και έλεγα ότι δεν το χρειάζομαι.

www.youweekly.gr/article/news/503321-iwanna-toynh-h-agnwsth-sxesh-me-ton-patera-ths-kai-ta-dyskola-paidika-xronia-den-exw-zhsei-to-ti-einai-na-exeis-mpampa]Πηγή[/url]

vvvvv.jpg
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Η νεα σειρα transformer τυπε? :o
 

Επισκέπτης
Τα παιχνίδια που είχε αρκετά η μικρή Τουνη τύπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom