Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Πραγματικά!!!
Αστο καλύτερα..

εδω λεφτα μου δινουνε να τις γαμησω και δεν τις πηδαω ρε

350 ευρω μου εδινε η αλλη να την γαμησω 30αρα εμφανισιμη και της εριξα ακυρο
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
αλλα ητανε 6αρι

ειπαμε δεν γαμαμε 6αρια
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Μεταξυ μας τωρα , υπαρχει περιπτωση ανθρωπος που σεβεται τον εαυτο του και την εμφανιση του να πηδαγε Τουνελο ????????????????????????????


 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
μπορω να σου στειλω φωτο μου αλλα φοβαμαι μην πεταχτουνε τα χυσια σου και ασπρισεις ολο το παντελονακι σου

Δεν γαμαω αγοράκια Κωστάκη,ειδικά εσένα που ξημεροβραδιαζεις πίσω από ένα πισι και ανεβοκατεβαζεις τη χούφτα σου  :birdman:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δεν γαμαω αγοράκια Κωστάκη,ειδικά εσένα που ξημεροβραδιαζεις πίσω από ένα πισι και ανεβοκατεβαζεις τη χούφτα σου  :birdman:

με την δικια μου φωτο θα κανεις εξαιρεση τρελε

θα βγαλεις οτι σπερμα εχει απομεινει στο μικρο πουλακι σ
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ειρήνη υμίν παίδες. Προσωπικά πιστεύω πως η Τούνη από φάτσα και βυζί δε λέει και πολλά.
Αυτό δε σημαίνει πως αν είχα την ευκαιρία να σκίσω την κωλάθρα της θα το σκεφτόμουνα δεύτερη φορά.

ρε φιλε πανε να μας βγαλουνε τον τραβελο μουναρα τα σαβουρογαμια του μπου

ελεος δηλαδη
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.958
Πόντοι
506
Κωστάκη για να βλέπω τόση επίμονη να προσπαθείς να μας πείσει για την εμφάνιση σου και ότι σου κάθονται μόνο μουναρεσ μοντέλα και δίνεις και άκυρα, φαίνεται τι σαβουρογαμηκουλας είσαι και μας το παίζεις μαγκιά εδώ μέσα..
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μεταξυ μας τωρα , υπαρχει περιπτωση ανθρωπος που σεβεται τον εαυτο του και την εμφανιση του να πηδαγε Τουνελο ????????????????????????????

Ανάλογα τι διαστάσεις έχει για κάποιον η πράξη γαμήσι. Αν έχει ηδονική κυρίως διάσταση τότε είναι μια χαρά τσόντα τούμπανο η κοπέλα για πολλά γούστα. Αν έχει κυρίως ναρκισσιστική διάσταση ότι όταν τον δίνεις είναι και σημαντική αισθητική δήλωση τότε πάμε αλλού. Μετά φτιάχνεις μόνος σου ένα λούκι που θα έχεις κάθε φορά κάτι να αποδείξεις. Γαμημένη κόλαση.
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
ισως πριν 3-4 χρονια την γαμαγα

πλεον αν η αλλη δεν εχει μαπα ανω του 8-9 και να θελω να την γαμησω δεν μου σηκωνεται

η τουνη μου βγαζει οτι ειναι καρατραβελος του κερατα

σοβαρα στο λεω δεν θα μπορουσα να την γαμησω για κανενα λογο
και λεφτα να μου εδινε
τυπε ζητα τις πολλα λεφτα...κ αν δεχτει πες της να πουλησει κ το πατρικο της :rockon: :rockon: :rockon:!
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
982
Πόντοι
1.011
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Φοβερη γκομενα στις φωτογραφιες που ανεβαζει (για το Μαρκιζ δεν ξερω , δεν παω δηλαδη δεν με βαζουν γιατι ειμαι γυφτουλας χοντρος φτωχος και ασχημος) απο κοντα ομως με καθημερινα ρουχα πολυ δευτεραντζα (την πετυχαινω συνεχεια λογω γειτονιας)
Τι σου κανουν τα φωτογραφικα κολπα ... :think:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Φοβερη γκομενα στις φωτογραφιες που ανεβαζει (για το Μαρκιζ δεν ξερω , δεν παω δηλαδη δεν με βαζουν γιατι ειμαι γυφτουλας χοντρος φτωχος και ασχημος) απο κοντα ομως με καθημερινα ρουχα πολυ δευτεραντζα (την πετυχαινω συνεχεια λογω γειτονιας)
Τι σου κανουν τα φωτογραφικα κολπα ... :think:

εχεις φαει πορτα στο μαρκιζ τυπε?
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Φοβερη γκομενα στις φωτογραφιες που ανεβαζει (για το Μαρκιζ δεν ξερω , δεν παω δηλαδη δεν με βαζουν γιατι ειμαι γυφτουλας χοντρος φτωχος και ασχημος) απο κοντα ομως με καθημερινα ρουχα πολυ δευτεραντζα (την πετυχαινω συνεχεια λογω γειτονιας)
Τι σου κανουν τα φωτογραφικα κολπα ... :think:
κοντα στο τουρκικο προξενειο μενεις;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Φοβερη γκομενα στις φωτογραφιες που ανεβαζει (για το Μαρκιζ δεν ξερω , δεν παω δηλαδη δεν με βαζουν γιατι ειμαι γυφτουλας χοντρος φτωχος και ασχημος) απο κοντα ομως με καθημερινα ρουχα πολυ δευτεραντζα (την πετυχαινω συνεχεια λογω γειτονιας)
Τι σου κανουν τα φωτογραφικα κολπα ... :think:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Tυπε φαινεται οτι τελικα μονο εγω και ο enduro ειμαστε ομορφοπαιδα εδω μεσα. :S :S :S

images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom