Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.229
Like
34.719
Πόντοι
9.931
Ρε μαλάκες τόσο πολύ θαυμάζετε έναν ανθυποδιάσημο που γαμάει ένα σαχλοκούδουνο ? :confused: :confused: :confused:

Δλδ του Νταν Μπιλζεριάν που χει ζήσει 3 ζωές θα του φιλάγατε τα πόδια ?
Ο Αλεξανδρου εχει γαμιση πολυ καλα μουνια και σχεδον στο τσαμπα μιας και δεν τον κοβω για φραγκατο, αντίθετος ο Μπιλζεριαν μπορει να εχει γαμιση εκατοντάδες μουνια αλλα εχει τρελο χρημα, οποτε ναι θαυμάζω Αλεξανδρου.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ο Αλεξανδρου εχει γαμιση πολυ καλα μουνια και σχεδον στο τσαμπα μιας και δεν τον κοβω για φραγκατο, αντίθετος ο Μπιλζεριαν μπορει να εχει γαμιση εκατοντάδες μουνια αλλα εχει τρελο χρημα, οποτε ναι θαυμάζω Αλεξανδρου.
Να με συμπαθάς man αλλά δεν θαυμάζω ούτε το ένα ούτε το άλλο παράδειγμα, πόσο μάλλον να υποστηρίξω και κάποιο
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Ρε μαλάκες τόσο πολύ θαυμάζετε έναν ανθυποδιάσημο που γαμάει ένα σαχλοκούδουνο ? :confused: :confused: :confused:

Δλδ του Νταν Μπιλζεριάν που χει ζήσει 3 ζωές θα του φιλάγατε τα πόδια ?

Ο Μπιλζεριάν ειναι μια απατη μεγαλη, κλασσης ανωτερος ο ανθυποδιάσημος
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Ρε μαλάκες τόσο πολύ θαυμάζετε έναν ανθυποδιάσημο που γαμάει ένα σαχλοκούδουνο ? :confused: :confused: :confused:

Δλδ του Νταν Μπιλζεριάν που χει ζήσει 3 ζωές θα του φιλάγατε τα πόδια ?


ψαξε το λιγο, αδερφε και μετα γελα...

το ειχα ψαξει σε μια φαση που ασχολουμουν με poker, μια και πλασάριζε τον εαυτο σαν pro poker player.

δεν ειπα οτι δεν εχει φραγκα, απατη τον ειπα
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.229
Like
34.719
Πόντοι
9.931
Να με συμπαθάς man αλλά δεν θαυμάζω ούτε το ένα ούτε το άλλο παράδειγμα, πόσο μάλλον να υποστηρίξω και κάποιο
Το θαυμαζω ειναι υπερβολή και θα επρεπε να το βαλω σε εισαγωγικά αλλα εσυ έγραψες για θαυμασμό και πάτησα πανω σε αυτο στο σχολιο μου.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.880
Κριτικές
3
Like
4.446
Πόντοι
456
ψαξε το λιγο, αδερφε και μετα γελα...

το ειχα ψαξει σε μια φαση που ασχολουμουν με poker, μια και πλασάριζε τον εαυτο σαν pro poker player.

δεν ειπα οτι δεν εχει φραγκα, απατη τον ειπα
Όντως μεγάλη απάτη και παπατζής.Το θέμα είναι ότι πραγματικά δεν παίζει να έχει λεφτά.(Κάπου είχα διαβάσει χρωστάει αρκετά).Αέρα κοπανιστό πουλάει.Τώρα πως καταφέρνει και συνεχίζει και κάνει αυτό που κάνει μόνο Αμερική παίζουν κάτι τέτοια.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
ψαξε το λιγο, αδερφε και μετα γελα...

το ειχα ψαξει σε μια φαση που ασχολουμουν με poker, μια και πλασάριζε τον εαυτο σαν pro poker player.

δεν ειπα οτι δεν εχει φραγκα, απατη τον ειπα
Man όσο και να ψάξω τα highlight του κυρίου είναι ότι έχει εμφανιστεί στη Μενεγάκη και στη Μπακοδήμου :confused: αναλογικά για τα δεδομένα της Ψωροκώσταινας είναι τόσο διάσημος και έχει πέραση στα πιτσιρίκια όσο έχει η Τούνη στο αντρικό κοινό και μέχρι εκεί. Ίσως και γι αυτό και ταίριαξαν για όσο διάστημα κρατήσει.

Από την άλλη ο τύπος Μπιλζ είναι ένας κληρονόμος χρήματος που έχει τύχει να τον δω σε συνέντευξη και δεν προμόταρε πουθενά πως πλασαρίστηκε σαν poker player για να βγάλει λεφτά και να γίνει γνωστός, το πόκερ ήταν ένα μικρό κομμάτι της ζωής του και μέχρι εκεί. Αν τον ακούσεις να μιλάει μπορεί να αρθρώσει 2 λέξεις και από την εμπειρία του μπορεί να βγάλει συμπεράσματα ως προς το τι αξίζει ή όχι να κάνει κανείς. Εμένα δε μου φαίνεται και πολύ απατεωνιά αυτό. Σίγουρα όχι φουλ αυθεντικότητα, αλλά έχει μεγάλη δόση μιας και η οικονομική του κατάσταση του επιτρέπει να βγάλει το χαρακτήρα του
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Το θαυμαζω ειναι υπερβολή και θα επρεπε να το βαλω σε εισαγωγικά αλλα εσυ έγραψες για θαυμασμό και πάτησα πανω σε αυτο στο σχολιο μου.
Ε ας το βάλουμε και σε "...", πες το και υποστήριξη. Και πάλι πολύ είναι
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ο Αλεξάνδρου αν δεν ήταν αυτος που είναι, θα τον κοίταζε η Τουναρα άραγε?? Επίσης αναρωτιέμαι πως θα νιώθουν οι φίλοι και οικογένεια του..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.215
Like
72.374
Πόντοι
12.756
Ο Αλεξάνδρου αν δεν ήταν αυτος που είναι, θα τον κοίταζε η Τουναρα άραγε?? Επίσης αναρωτιέμαι πως θα νιώθουν οι φίλοι και οικογένεια του..
σιγουρα περήφανοι , στην Ελλαδα ειμαστε , αυτα τα προτυπα δουλευουν
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Από την άλλη ο τύπος Μπιλζ είναι ένας κληρονόμος χρήματος που έχει τύχει να τον δω σε συνέντευξη και δεν προμόταρε πουθενά πως πλασαρίστηκε σαν poker player για να βγάλει λεφτά και να γίνει γνωστός, το πόκερ ήταν ένα μικρό κομμάτι της ζωής του και μέχρι εκεί. Αν τον ακούσεις να μιλάει μπορεί να αρθρώσει 2 λέξεις και από την εμπειρία του μπορεί να βγάλει συμπεράσματα ως προς το τι αξίζει ή όχι να κάνει κανείς. Εμένα δε μου φαίνεται και πολύ απατεωνιά αυτό. Σίγουρα όχι φουλ αυθεντικότητα, αλλά έχει μεγάλη δόση μιας και η οικονομική του κατάσταση του επιτρέπει να βγάλει το χαρακτήρα του

εχει περασει την φαση που προμοταρε τον εαυτο του ετσι, και μετα περασε απο αλλες εκατο... εαν θες μεινε στην συνέντευξη, και πιστευε οτι θες.

Αλλα εαν το ψαξεις, θα δεις ειναι ενα μεγάλο ψεμα ο τυπος
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.880
Κριτικές
3
Like
4.446
Πόντοι
456
εχει περασει την φαση που προμοταρε τον εαυτο του ετσι, και μετα περασε απο αλλες εκατο... εαν θες μεινε στην συνέντευξη, και πιστευε οτι θες.

Αλλα εαν το ψαξεις, θα δεις ειναι ενα μεγάλο ψεμα ο τυπος
Μα καλά δεν ψάχνουν τίποτα;Ο πατέρας του ήταν απατεώνας της wall street που έκανε φυλακή και δήλωσε χρεωκοπία προκειμένου να μην πληρώσει.Τα χρήματα τα είχε σε ένα fund για τα 2 του παιδιά και από εκεί τρώει και κάνει αρπακτές απο δουλειές.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Ρε μαλάκες τόσο πολύ θαυμάζετε έναν ανθυποδιάσημο που γαμάει ένα σαχλοκούδουνο ? :confused: :confused: :confused:

Δλδ του Νταν Μπιλζεριάν που χει ζήσει 3 ζωές θα του φιλάγατε τα πόδια ?
Φιλε μου αλλο θαυμαζω αλλο κραζω. Ο λαος ειναι σοφος και λεει οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Φιλε μου αλλο θαυμαζω αλλο κραζω. Ο λαος ειναι σοφος και λεει οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Φίλε μου η αλεπού είτε τα φτάνει είτε δεν τα φτάνει πάντα αλεπού θα ναι :wink:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Ναι σορρυ που γαμαει τσαμπα και κανει τη καυλα του με μουνια νεος ανθρωπος.

Δεν ηξερε να δινει 300 ευρω σε ανθυποχωριατισσες της τελευταιας καλυβας της Ρωσσιας για να ειναι μαγκας.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Μύστες μου κάτι δεν πάει καλά με το στόμα της ή μου φαίνεται;?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210825-195340.png
    Screenshot_20210825-195340.png
    1 MB · Εμφανίσεις: 248

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom