Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Τελικά τα βίντεο τα έχει κανένας? Να δω γιατί μαλώνετε τελοσπαντων...
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
[quote author=pazkal notid=203539 link=topic=221798.msg9604425#msg9604425 date=1594419854

ο οργασμικος και οι υπολοιποι που χειταρουν ξερουν καλα μεσα τους οτι αν τους ανοιγε ποδια ή τους γουσταρε μια γκομενα τετοιου στυλ θα τρεχαν σαν σκυλακια απο πισω τους. Οποτε ψαχτειτε για ποιο λογο βγαζετε χολη ;)



Δεν είπα ότι δεν θα τη γάμαγα, έχω γαμησει πολύ πιο άσχημες.

Χωρίς την φήμη πιάνει 120€ σε κάνα γραφείο.

Μέχρι εκεί όμως...

Η χολή τουλάχιστον από δικής μου πλευράς πηγάζει από το γεγονός ότι διαταράσσονται οι ισορροπίες όσον αφορά την ισχύ των δύο φύλων.

Δεν ξέρω την ηλικία σου, όμως μήπως έχεις δει παλιές ελληνικές ταινίες όπου ο άντρας που γαμάει αβερτα είναι μάγκας και η γυναίκα που το κάνει αυτό πουτανα;

Οι γυναίκες μπορούν να προσπαθούν όσο θέλουν να το αλλάξουν συτο, όμως όταν βλέπω προδοτικά αρσενικά να ασπάζονται τα γυναικεία δικαιώματα αρρωσταίνω.
ρε μπρο αυτα που γραφεις ειναι γνωστα απλα η αποψη μου ειναι οτι δεν θα επρεπε να αναλωνεσαι σε κατι που δεν μπορεις να το αλλαξεις.  Μακαρι και εσυ και εγω και ο οποιοσδηποτε να εχει την δυνατοτητα να γαμαει/γαμησει και να πηγαινει και στην επομενη αν βαρεθει.
μεινε στον στοχο σου βγαλε φραγκα αντι να ξοδευεις ενεργεια για να κραζεις την τουνη και την καθε τουνη.
Και στα δυο φυλλα υπαρχουν ανισορροπίες, αυτο που εγραψες δυσκολα να αλλαξει οπως ας πουμε και το οτι ο αντρας πρεπει να βγαζει περισσοτερα φραγκα ή εστω τα ιδια για να κρατησει μια εμφανισιμη γκομενα.
 

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
951
Πόντοι
361
Το να λέτε η Τουνη δεν αξίζει 120 (αν δεν ήταν γνωστή) το ξέρετε και εσείς οι ίδιοι ότι είναι ψέμματα!!!
Εχει φρυδαρες, μυταρόγκα αλλά δεν γίνεται αποκρουστική και από σώμα είναι κορυφαία... Όλα τα άλλα να είχαμε να λέγαμε.
Ψάξτε στα cg, που ανεβαίνουν κριτικές, δεν υπάρχει καμία με τέτοιο σώμα. Αν έρχονται ρωσιδια παρόμοια είναι τουλάχιστον στα 160.
Εγχώρια, όλα αγυμναστα και ντίβες, με τιμές να αρχινανε από 2 ή 3 τουλάχιστον για να μην αναφερθώ σε επώνυμες που δεν ξέρουν τι γυρεύουν...

Τώρα αν είναι ψωναρα, βιζιτου κτλ δεν έχω γνώμη αφού δεν την ξέρω πέρα από την τηλεόραση. Το βίντεο στο YouTube το είδα και πραγματικά πιστεύω πετυχαινει στο σκοπό του, να της δωθει αφεση αμαρτιών...
Παντως όπως τα λέει (αν είναι αλήθεια) ο γαμιας της είναι μεγάλος μπάσταρδος και πουτανας γιος, αφού διερευσε το βίντεο και φωτογραφίες και με βρίσκει εντελώς αντίθετο να χλευαζουνε άτομα που πάνω στην κάβλα τους κάνανε μια μαλακια που θα τους ακολουθεί σε όλη τους τη ζωή.
(βέβαια αν ήταν προμελέτημενο κτλ είναι άλλο θέμα)

Βέβαια εδώ στο φόρουμ είναι γνωστό ότι πολλοί συναγωνιστές γουστάρουν να χλευαζουν, να κοροϊδεύουν και να πατάνε επί πτωματων, αδιαφοροντας τι συμβαίνει στον άτομο που γίνεται ξεφτίλα και ποιες θα είναι οι συνέπειες στην ζωή του, αλλά αυτό είναι θέμα και των mods αν θέλουν να κρατάνε ένα επίπεδο.
(αν υπάρχει, αφού για παράδειγμα ένας καραγκιοζακος με έβρισε με π.μ. και ούτε μια επίπληξη δεν του έγινε, μετά από αναφορά μου)
Πάντως το συγκεκριμένο νήμα από χτες έχει ξεφτιλιστεί και χρειάζεται πολύ "μάζεμα"...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.618
Κριτικές
1
Like
5.552
Πόντοι
2.356
διαρρευσαν φωτο τις βγαλαν φωτοσοπ

διαρρεει βιντεο που δε φαινεται ξεκαθαρα και αφηνει ενα καποιο περιθωριο αμφιβολιας/επεξεργασιας και τελικα το επιβεβαιωνει με την συμπεριφορα της στην ΔΙΩΞΗ αλλα και με το ΒΙΝΤΕΟ που ανεβαζει

οι κινησεις ολες μελετημενες, το σεναριο στο βιντεο το ιδιο... καημενη που δε δεχοταν τα 1500 απο τον μανατζερ σε γνωστο ξενοδοχειο της πολης και την επομενη βαρουσε τσεκ ιν εκει μεσα...

πουλησε το μουνι της για τη δημοσιοτητα... το ξερει οτι εχει περαση και γελαει. οι πουτανες δε ξεφτιλιζονται ποτε... φατε τωρα θεατρο ειδικα οι υπερασπιστες της οσο αυτη τσεπωνει φραγκα φανερα και κρυφα.

η καταντια των ελλεινιδων ξεκιναει απο ακριβως αυτο το σημειο... κανοντας θεα μια τουνη και δινοντας της αφεση αμαρτιων για το οτιδηποτε η ΚΑΘΕ ΜΕΤΡΙΑ ΕΛΛΕΗΝΙΔΑ δικαιως θα μπορει να ζηταει πολλα περισσοτερα απο αυτο το μπαζο. και θα το εχει και για προτυπο.

ευχαριστω δε θα παρω
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Πολυ σωστα τα ειπανε οι 2 τελευταιοι!
Οι μονοι μαλακες ειμαστε εμεις που καθομαστε κ ασχολουμαστε με τετοια ζωα!
Αυτη τωρα θα πινει μοχιτο στην παραλια και θα ανεβαζει στορι με το νεο αντηλιακο που θα διαφημιζει ξερω γω. Θα βγαζει λεφτα ξυνοντας το μουνι της και θα γελαει μαζι μας!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :zfuck:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.043
Κριτικές
7
Like
9.760
Πόντοι
1.686
Δεν το πιστεύω πως αυτό το νήμα έχει 300 σελίδες.
Δεν μπορώ να διανοηθώ πως αυτό το σκατομπαζο προκαλεί το ενδιαφέρον.
Δεν μπορώ να αποδεχτώ πως αυτό το υποκατάστατο ανθρώπου τυγχάνει τόσης προβολής.
Ρε πόσο ανώμαλοι είστε και σας αρέσουν οι φοράδες και τα άλογα;

Έβλεπα πόσο καιρό στα news δεκάδες θέματα με την λέξη τουνη στον τίτλο και μια μούρη αλόγου και αναρωτιόμουν τί είναι αυτό το τουνι. Σήμερα είδα έναν τίτλο που αναφερόταν σε ροζ βίντεο οπότε κατέληξα να το πατήσω. Αυτό με οδήγησε σε ένα βίντεο που αυτό το ζωντανό μιλούσε κιόλας.
Το βίντεο με σόκαρε. Πέρα από την ακραία αντιπαθητικοτητα και την σκατομπαζοσυνη, πρόκειται για ένα ζωντανό με iq κάτω από 10. Σοκαρομαι που τέτοια άτομα προβάλλονται τόσο και μάλιστα αρέσουν και αποτελούν πρότυπα.
Ίδια φάση με αυτό το καρντάσιαν που για καιρό το άκουγα και δεν ήξερα τι σκατά είναι και τελικά είδα μια φοράδα.
Οκ, η αλογολαγνια υπάρχει ως παρέκκλιση, αλλά η τόσο γενικευμένη παρέκκλιση είναι τρομακτική.
Κυκλοφορούν τόσα μοντέλα απίστευτης ομορφιάς και με ανθρώπινο εγκέφαλο και υπάρχει τόσος κόσμος που ασχολείται με τα ζωντανά.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Ο ορισμος της γκομενας που θελει ξυλο και μόνο ξυλο..αντε και λιγο πρωκτικο ενδιαμεσα..
 

Επισκέπτης
Διάβαζα και γω το νήμα αυτό για καιρό ως επισκέπτης... θα ήθελα να παραθέσω την άποψη μου.

Πρώτον, η τυπισσα αντικειμενικά είναι μπαζο. Ήταν από σχολικά χρόνια, ήταν στο πρώτο βιντεάκι προμόσιον στη Μύκονο που όντας άκωλη και χωρίς μέση έπαιζε ρακέτες, μπάζο είναι και τώρα.

Δεύτερον, το ότι είναι εμφανισιακά αντικειμενικά άσχημη, ΔΕΝ σημαίνει ότι είναι χαζή ή αποτυχημένη. Ακριβώς το αντίθετο μας αποδεικνύει με το τι έχει καταφέρει. Πάτησε εκεί που έπρεπε, κινήθηκε εύστοχα και συνεχίζει να ανεβαίνει. Ναι, είναι απαίσιο, ναι, είναι ανήθικο, ναι, δίνει λάθος πρότυπα, αλλά το γεγονός παραμένει πως η επιτυχία της οφείλεται σε αυτήν.

Το ότι είναι μπάζο αλλά η ίδια συμπεριφέρεται ως όμορφη και ακομπλεξάριστη είναι αυτό που εξιτάρει τους περισσότερους από εσάς αλλά εδώ και 300 σελίδες δεν μπορείτε να το καταλάβετε. Η αυτοπεποίθηση και η καβλα που εσκεμμένα βγάζει προς τα έξω, είναι αυτό που μέσα σας λέει να την αρπάξετε από το μαλλί και να την τιμωρήσετε, κι ας πιέζει η μύτη της την κύστη σας όσο σας ρουφάει, κι ας είναι σαν Φαραώ που μόλις ξεθάφτηκε, κι ας έχει κωλο σα το τηγάνι για τ’ αυγά που έχω στην κουζίνα, κι ας είναι η μέση της σα τους κουβάδες που είχαμε στο στρατό για να κουβαλάμε νερό πάνω-κάτω το βράδυ.

 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Το βίντεο δεν το έχω βρει. Αν μπορεί κάποιος να μοιραστεί το link και σε pm αν θέλει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Peacemaker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
399
Κριτικές
6
Like
951
Πόντοι
361
Ο καθένας έχει τα γούστα του,
αλλα όπως την περιγράφετε, κάποιος που δεν την έχει δει θα νομίζει ότι είναι η Γεωργία Βασιλειάδου σε νεότερη έκδοση.
Ακυρώνετε με αυτό τον τρόπο το ότι άλλο λέτε γι αυτήν...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.534
Πόντοι
9.931
Ο καθένας έχει τα γούστα του,
αλλα όπως την περιγράφετε, κάποιος που δεν την έχει δει θα νομίζει ότι είναι η Γεωργία Βασιλειάδου σε νεότερη έκδοση.
Ακυρώνετε με αυτό τον τρόπο το ότι άλλο λέτε γι αυτήν...

Ως γνωστόν τύπε το 99% των μελών του bourdela γαμάνε πολύ πιο μουναρες απο την Τουνη :2funny: Οπότε ναι η Τουνη είναι μπαζο :2funny:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Έλα μανιτο τώρα το είδα. Ναι κάπως έτσι μας βλέπω και εμάς.Οσοι δεν έχουν καλές δουλειές η κάποιο καλό κεφάλαιο από πίσω θα μείνουν με την Μαρία την Παλαμιδου και ανέραστοι. Διότι στην Ελλάδα πλέον για να ακολουθήσει το μουνι θα πρεπει να τα ακουμπάς.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Οποιος εχει link για το βιντεο ας το στειλει σε pm. Εχω περιεργεια να το δω.
 

elaaleko2000

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
[video]https://www.tilestwra.com/i-ioanna-toyni-kanei-kathismata-sto-gymnastirio-kai-anastatonei-to-instagram/[/video]

Αν εγω βαλω κολαν για να ειμαι πιο ανετος στο gym και μου εχει σηκωθει κι ολας και ειναι σαν σημαια......τι θα σκεφτοντουσαν αραγε....αλλα σε αυτην την κοινωνια ζουμε ρε.....Συντροφοι πεταξτε τα εξω....δειξτε οτι και εμεις μπορουμε....αλλωστε..ειμαστε ολοι τσολιαδες....
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
506
Η Τουνη κέρδισε πόντους με το βίντεο απάντηση, θα μπορούσε να κάνει την πάπια ή να πει ότι δεν είμαι εγώ από την στιγμή που δεν φαίνεται πρόσωπο, για μένα είναι μαγκιά της και μπράβο της, χιλιάδες φορές πιο αντρίκια από τον βλακα που ανέβασε το βίντεο για να κάνει το κοκορα..
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Η Τουνη κέρδισε πόντους με το βίντεο απάντηση, θα μπορούσε να κάνει την πάπια ή να πει ότι δεν είμαι εγώ από την στιγμή που δεν φαίνεται πρόσωπο, για μένα είναι μαγκιά της και μπράβο της, χιλιάδες φορές πιο αντρίκια από τον βλακα που ανέβασε το βίντεο για να κάνει το κοκορα..

Θα συμφωνούσα μαζί σου αν μετά από όλο αυτό δεν πήγαινε Μύκονο να τα σπάσει,να αρπάξει ποιος ξέρει και πόσες άλλες πούτσες και δεν ανέβαζε στο ινστα τον κώλο τουρλοτό - τουρλοτό έτοιμο να τον αρπάξει και να της βγει από το στόμα.

Από την στιγμή που δείχνει να έχει αντιληφθεί τι έχει συμβεί και συνεχίζει σαν να μην τρέχει τίποτα εμένα με κάνει να θέλω να πω ότι ο κόκορας έπρεπε να την ξεφτιλίσει κανονικά και όχι με μερικά μέσα έξω στο αμάξι.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom