Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βόθρε
Ροπαλοφόρε
Στούντιαν

Ανέτειλε  νέος  αστέρας  της  στριπογαμίας  ο μέγιστος  womanlover
Εγώ  καταθέτω  τα  πτυχία  μου  και  περιμένω  να  με  μάθει  πολλά  και όμορφα  πράματα .
Θα  γίνει ο δασκαλός  μου .


Πω ρε πουστη δεν την παλευετε. Λεω κατι, αλλιως το παιρνετε.
Εγω ποτε δεν καυχιεμαι οτι ειμαι ο πιο γαμιας εδω μεσα κλπ, μονοι σας λετε τις μαλακιες αυτες..
Λοιπον για να τελειωνουμε. Εγω δεν ξανασχολουμαι με μαλακιες, εχουμε και πιο σοβαρα θεματα στην ζωη μας απο το να τσακωνομαστε σε ενα μπουρδελο σαιτ. Ειμαι ενα 15 χρονο παιδακι που ειναι παρθενο και δεν εχω παει ποτε σε strip.
Οποτε παω, γαμησω ή πιασω εστω λιγο βυζακι θα σας το πω, ενταξει παιδες;
Μπορειτε να συνεχιζτε να κραζετε ελευθερα, εγω σας γραφω ξερετε που, δεν κανει να πω ειμαι και ανηλικο  :P
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Βόθρε
Ροπαλοφόρε
Στούντιαν

Ανέτειλε  νέος  αστέρας  της  στριπογαμίας  ο μέγιστος  womanlover
Εγώ  καταθέτω  τα  πτυχία  μου  και  περιμένω  να  με  μάθει  πολλά  και όμορφα  πράματα .
Θα  γίνει ο δασκαλός  μου .


Πω ρε πουστη δεν την παλευετε. Λεω κατι, αλλιως το παιρνετε.
Εγω ποτε δεν καυχιεμαι οτι ειμαι ο πιο γαμιας εδω μεσα κλπ, μονοι σας λετε τις μαλακιες αυτες..
Λοιπον για να τελειωνουμε. Εγω δεν ξανασχολουμαι με μαλακιες, εχουμε και πιο σοβαρα θεματα στην ζωη μας απο το να τσακωνομαστε σε ενα μπουρδελο σαιτ. Ειμαι ενα 15 χρονο παιδακι που ειναι παρθενο και δεν εχω παει ποτε σε strip.
Οποτε παω, γαμησω ή πιασω εστω λιγο βυζακι θα σας το πω, ενταξει παιδες;
Μπορειτε να συνεχιζτε να κραζετε ελευθερα, εγω σας γραφω ξερετε που, δεν κανει να πω ειμαι και ανηλικο  :P

Ο  πλέζουρας  είναι  πιο μικούλης !

Και  άκου  κάτι .
Είμαστε  πολύ  καλά  παιδιά . Καλοί  μέχρι  μαλακίας .
Αλλά  όταν  έχεις  ματώσει  τη  θάλασσα  και  μετά  σου  λένε  ότι  το  φεγγάρι  είναι  ξινομηζύθρα , σου  έρχεται  κάπως .

Τώρα  άμα  θες  να  φύγεις  ...
 

λεμεs

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
σε ενα καφενειο ειναι μαζεμενοι ολοι οι κορυφαιοι κυνηγοι και δηιγουνται τα κατορθωματα τουσ...καποια στιγμη παιρνει το λογο ο απολυτοσ :s&m_3:κυνηγοs΄.ειμαι στο δασοσ χαραμα με την κοντοκανη φορτωμενη σκαγια τα χοντρα για δεινοσαυρουσ,πισω απο να τεραστιο θαμνο θα ταν 10 μετρα υψοσ βλεπω κατι να σειετε...πλησιαζω αθορυβα στεκομαι μπροστα οπλιζω και αξαφνα.. μια τεραστια  αρκουδα τουλαχιστων 1200 κιλα πεταγεται μπροστα μου γρυλιζοντασ και σηκωνει τα ποδια τησ βγαζοντασ τα νυχια..εκεινη την στιγμη χτυπαει το τηλ του σταματαει και το σηκωνει,μιλαει τελειωνει .και επανερχεται στην συζητηση.που ειχαμε μεινει ρωταει .εκει που στεκοτανε μπροστα σου με ανοιχτα τα ποδια..α ναι και τησ τραβαω ενα μπουτσο παιδια αλλο πραγμα.......ο κυνηγοσ μετατρεπεται κατα βουληση σε  εμπειρο στριποπροξενο και η αρκουδα σε αισθησιακη πλην αμαγαριστη στριπομανεκενα...ουφ κουραστηκα δεν ξερω να γραφω μιση ωρα μου πηρε ελπιζω να αρεσε σε καποιουσ...φιλια στουσ υπολοιπουσ
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Βόθρε
Ροπαλοφόρε
Στούντιαν

Ειμαι ενα 15 χρονο παιδακι που ειναι παρθενο και δεν εχω παει ποτε σε strip.
Οποτε παω, γαμησω ή πιασω εστω λιγο βυζακι θα σας το πω, ενταξει παιδες;
Μπορειτε να συνεχιζτε να κραζετε ελευθερα, εγω σας γραφω ξερετε που, δεν κανει να πω ειμαι και ανηλικο  :P

Ευτυχως που το παραδεχτηκες, και σταματα σε παρακαλω να παπαγαλιζεις συνεχεια για το Moulin, ενταξει το καταλαβαμε οτι σ' αρεσει..Ελεος
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Καλημερα πρωην συναδελφοι.

Τι ακουω εδω μεσα.

Φορτωτικες στα στριπ? Δλδ γαμιουνται οι στριπερ?


Πω ρε πουστη μου τωρα που σταματησα το σπορ αρχισαν να γαμιουνται.


Ατυχια, κριμα....

Εχω καθαρισει τοσο που δεν θυμαμαι πως να παω Συγγρου.
 

gg45

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Οι στριπτιτζουδες παντα γαμιοντουσαν το θεμα ειναι ποιες....οι μαυρες το κανανε ακομα και επι εποχης dolls στην βαρη...δεν νομιζω το να λες γαμιουνται ή θελω να γαμησω στριπτιτζου αναφερεται καποιος σε αυτες....διοτι τετοιες βρισκεις και στην ομονοια...

το θεμα ειναι ποτε θα το κανουν τα καλα κομματια, τα οποια ομως ειναι δυσκολο οχι γιατι δεν το κανουν αλλα εκει σιγουρα θα υπαρχει σπονσορας που αντεχει να την εχει επι μονιμου βασης και αυτη το προτιμαει απο το να πηγαινει απο εδω και απο εκει...προτιμαει τον εναν και ας μην τον παει αρκει να τα ρουφαει....ετσι απλα

βεβαια σε αυτο το ζευγαρι (σπονσορα και μαντμαζελ) παντα θα χωραει και ενας τριτος τυχερουλης ... αλλα ενας τριτος οχι αλλοι 500 ..συνηθως (υπαρχουν εξαιρεσεις στον κανονα)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Την εφτιαξε μεσα σε μια νυχτα ο Καραμανλης (ο εθναρχης). Ασε. Αγνωριστη.

Τι λες τωρα !!!

Θυμαμαι ενδοξες νυχτες που καναμε διαλειμα για ζεστο σκυλο δυπλα απο το χρυσο μωρο και τις ηρωικες μακαροναδες στο Γεια σου Ιταλια στι 8 το πρωι.

Τι μου θυμησες τωρα !!!

Λες να γαμιουνται και οι στριπερ πλεον διοτι στην εποχη μου απλα φιλαγανε κουτελο (το εχω και μεγαλο) και φευγανε.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Στο Ανατολή φιλοξενούνται μερικές από τις κοπέλες του Bad Ladies στον Άγιο Δημήτριο!
Είδα Ίνγκα και Κάρμεν!
Έκλεισε προσωρινά αλλά από ότι έμαθα από τις κοπέλες θα ανοίξει προς την επόμενη εβδομάδα!  ;)
Τουλάχιστον έτσι είπαν αφού ούτε και οι ίδιες δεν αντέχουν στο Ανατολή και θέλουν να φύγουν!  :2funny: :2funny: :2funny:
Σκεφτείτε για να το λένε οι ίδιες, τι γίνεται!  :o
Οπότε περιττό να σας πω πως τα πέρασα εγώ τις προάλλες που πήγα!  :tickedoff:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα πρωην συναδελφοι.

Τι ακουω εδω μεσα.

Φορτωτικες στα στριπ? Δλδ γαμιουνται οι στριπερ?


Πω ρε πουστη μου τωρα που σταματησα το σπορ αρχισαν να γαμιουνται.


Ατυχια, κριμα....

Εχω καθαρισει τοσο που δεν θυμαμαι πως να παω Συγγρου.

Φορτώνονται?  :think:
Συμβαίνουν τέτοια πράγματα?  :o :o :o
Με DHL ή Speedex?
Αντικαταβολή παίζει?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Οι στριπτιτζουδες παντα γαμιοντουσαν το θεμα ειναι ποιες....οι μαυρες το κανανε ακομα και επι εποχης dolls στην βαρη...δεν νομιζω το να λες γαμιουνται ή θελω να γαμησω στριπτιτζου αναφερεται καποιος σε αυτες....διοτι τετοιες βρισκεις και στην ομονοια...

το θεμα ειναι ποτε θα το κανουν τα καλα κομματια, τα οποια ομως ειναι δυσκολο οχι γιατι δεν το κανουν αλλα εκει σιγουρα θα υπαρχει σπονσορας που αντεχει να την εχει επι μονιμου βασης και αυτη το προτιμαει απο το να πηγαινει απο εδω και απο εκει...προτιμαει τον εναν και ας μην τον παει αρκει να τα ρουφαει....ετσι απλα

βεβαια σε αυτο το ζευγαρι (σπονσορα και μαντμαζελ) παντα θα χωραει και ενας τριτος τυχερουλης ... αλλα ενας τριτος οχι αλλοι 500 ..συνηθως (υπαρχουν εξαιρεσεις στον κανονα)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
o ερωτικας εχτες με αρκετο κοσμο....τα καλα τεμαχια φορτωμενα.....αρκετα πριβεδια.......λαβινια και παολα τοπ....ακολουθει η λουση........καλα ηταν :pipa1:
 

Επισκέπτης
o ερωτικας εχτες με αρκετο κοσμο....τα καλα τεμαχια φορτωμενα.....αρκετα πριβεδια.......λαβινια και παολα τοπ....ακολουθει η λουση........καλα ηταν :pipa1:
ααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
παιχτη μονο σ αυτο πηγαινεις???
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κυριως....εχει καλεσ φορτωτικες εκει..... :2funny:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
περνα...εχει καλες ευκαιριες φιλε μου..... ;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
κανεις για αποψε;;; εχω ''δεμα΄΄ για φορτωμα....παρεα ψαχνω :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το θέμα είναι ότι το θέμα έχει κλείσει οριστικώς προς το παύσειν στριποκωλάρειν γενικώς..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom