Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ζηλεύετε  το νέο  ρε !!!!!!!!!!!
κομπλεξικοί , ζηλόφθονοι , κακεντρεχείς .

Γουμανμπαλαμούτι
γάμα  τους  το ούτι !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είδατε  τί κάνατε  παληόγριες ?
Του  πρήξατε  τα  ούμπαλα του  παιδιού  .
Και ο γούμανμπαλαμούτι τόριξε  στις  Σωκρατικές .
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:
Καλημέρα παιδες!!!

Το ζητουμενο είναι να τις πας πριν την δουλιά.

Δηλαδή την συναντας κατα τις 7.30 με 8.00 και την επιστέφει σπιτι γύρω στις 10¨30 ωα ετοιμαστεί.
Μετα την παιρνεις και 11.15 με 11.30 την πας στον μαγαζί.
Για να αναλαβετε να πληρωσετε εσεις μετά με τις χορηγίες σας.

Το πρωι γυρίζει με ταξι η με φίλη που δουλεύει μαζί. 7 με 8 ελιναι σπίτι. Πινουμε σουπίτσα.
Πάει WESTER UNION για να στείλει το χρημα στην μαμα πατριδα.
Μετά κοιμαται μέχρι 4 με 5.

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
:s&m_3: :s&m_3:
Καλημέρα παιδες!!!

1. Το ζητουμενο είναι να τις πας πριν την δουλιά.

2. Δηλαδή την συναντας κατα τις 7.30 με 8.00 και την επιστέφει σπιτι γύρω στις 10¨30 ωα ετοιμαστεί.
3. Μετα την παιρνεις και 11.15 με 11.30 την πας στον μαγαζί.

4. Για να αναλαβετε να πληρωσετε εσεις μετά με τις χορηγίες σας.

5. Το πρωι γυρίζει με ταξι η με φίλη που δουλεύει μαζί. 7 με 8 ελιναι σπίτι. Πινουμε σουπίτσα.
6.Πάει WESTER UNION για να στείλει το χρημα στην μαμα πατριδα.
7. Μετά κοιμαται μέχρι 4 με 5.

Αναγκαίες  διορθώσεις  
1. Αποφεύγεις  να  την  πάρεις  από  το σπίτι της . Καλύτερα  να  σου  έρχεται  αυτή  στο  χοτέλι . Κερδίζει  και  τη  διαφορά  λεωφορείου - ταξί .
2.3 . Δεν  την  επιστρέφεις  ποτέ  σπίτι  για  να  τη  μεταφέρεις  στο γαμαζί, για  το  λόγο  1.
4. Ποτέ  δεν πας  στο μαγαζί μετά  το  ξενοδοχείο .  Είσαι  σφαγμένος  στο τσιγκέλι .
5. Παίζει  να  φύγει  φορτωτή  μετά  τη  1.30  τις  καθημερινές , μετά  τις  3.30 ΠΣΚ , διότι  άλλο να  πάρει το 40% από  τα  καρτόνια και άλλο  το  κατοστάρι ολόκληρο . Ενίοτε  μαζί και  με  τη  φίλη  της . Ε 200 θα τα  ακούμπαγε ο τριολές  στο κωλάδικο . Οπότε  ας  τα  πάρουνε  ολόκληρα  μόνες  τους .
6. Πάει Τράπεζα , δικηγόρο , αλλοδαπών , αυτόφωρο , στο γκόμενο .
7. Στις  4.00 ξυπνάνε  όλες , 5.00 αρχίζει η  πρώτη  βίζιτα . Οπότε  εσένα  σου  ρχεται στρωμμένη .

Υ.Γ.
Την παίρνεις  και την επιστρέφεις  σπίτι , μόνο  όταν  πάτε  έξω , φαγητό , μπουζούκια , κλαμπ ( προ ή  μετά  του  ξενοδοχείου , εγώ  προτιμώ μετά ) , με  ή  άνευ της φίλης της . Αφού  κλείσετε  ραντεβού  με  δική  της  , ή  με  δική  σου  πρωτοβουλία .  

Αφήνεις  και ένα  χαρτζηλικάκι  κατά  βούληση , αναλόγως  με  την  απόδωση και την ικανοποίηση  που  εισέπραξες .
Περαιτέρω  δεν ασχολείσαι .
Υπάρχει  άλλος  αρμόδιος .
Αν  δεν  έχει  άλλον  αρμόδιο , ας  βρει .

Διαφορετικά ...
Παντρέψου  τη .

Υ.Γ.2

Θρούλη  ζείς  εσύ  μας  οδηγείς .
ΝΟΚΙΑ θα  ζούμε , στα ίχνη  σου  να πατούμε

Πάθε Θεέ , πάρε  την ΠΑΕ .
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:
Καλημέρα παιδες!!!

Το ζητουμενο είναι να τις πας πριν την δουλιά.

Δηλαδή την συναντας κατα τις 7.30 με 8.00 και την επιστέφει σπιτι γύρω στις 10¨30 ωα ετοιμαστεί.
Μετα την παιρνεις και 11.15 με 11.30 την πας στον μαγαζί.
Για να αναλαβετε να πληρωσετε εσεις μετά με τις χορηγίες σας.

Το πρωι γυρίζει με ταξι η με φίλη που δουλεύει μαζί. 7 με 8 ελιναι σπίτι. Πινουμε σουπίτσα.
Πάει WESTER UNION για να στείλει το χρημα στην μαμα πατριδα.
Μετά κοιμαται μέχρι 4 με 5.

Συναγωνιστή caenus, βλέπω πως εχεις αρχίσει να μπαίνεις στο κλίμα της κολονοχορεύτριας ….
Επέτρεψε μου μονο να  συμβουλεύσω….
Αν σε πάρει από κάτω η κυρία και συνεχίσεις και τις χορηγίες και τις υπηρεσίες ταξί που προαναφέρεις, ένα είναι σίγουρο ότι είσαι σε πολύ κακό δρόμο.
Τα πάρε δώσε σου με την κυρία θα σε οδηγήσουν με μαθηματική ακρίβεια σε  άσχημα ξεμπερδέματα με τις εν λόγω κυρίες γενικά, αφού αν σε δουν μπόσικο και με διάθεση τότε σίγουρα θα σου τινάξουν  στον αέρα και το πορτοφόλι αλλά και το μυαλό σου.
Ακόμα και αν το κορίτσι είναι από τις εξαιρέσεις του κανόνα (γιατί οι φονιάδες συναδερφισές της δεν σταματούν πριν σου πιούν και τη τελευταία σταγόνα αίματος), βάστα λίγο τα μπόσικα για να μην τρέχεις. Επαναλαμβάνω ακόμα και να είναι από τα καλύτερα κορίτσια, ο χώρος που εργάζεται και κινιέται λογικό είναι να την επηρεάσουν από την συμπεριφορά της αγέλης των λύκων που ανήκει. Μια αγέλη που ευλαβικά μεταδίδει τα χειρότερα ένστικτα επιβίωσης και κατασπάραξης των αδύναμων.
Αυτά (και μόνο με διάθεση συμπαράστασης σε συναγωνιστή και ποτέ προς επίδειξη εξυπνάδας)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αναγκαίες  διορθώσεις 
1. Αποφεύγεις  να  την  πάρεις  από  το σπίτι της . Καλύτερα  να  σου  έρχεται  αυτή  στο  χοτέλι . Κερδίζει  και  τη  διαφορά  λεωφορείου - ταξί .
2.3 . Δεν  την  επιστρέφεις  ποτέ  σπίτι  για  να  τη  μεταφέρεις  στο γαμαζί, για  το  λόγο  1.
4. Ποτέ  δεν πας  στο μαγαζί μετά  το  ξενοδοχείο .  Είσαι  σφαγμένος  στο τσιγκέλι .
5. Παίζει  να  φύγει  φορτωτή  μετά  τη  1.30  τις  καθημερινές , μετά  τις  3.30 ΠΣΚ , διότι  άλλο να  πάρει το 40% από  τα  καρτόνια και άλλο  το  κατοστάρι ολόκληρο . Ενίοτε  μαζί και  με  τη  φίλη  της . Ε 200 θα τα  ακούμπαγε ο τριολές  στο κωλάδικο . Οπότε  ας  τα  πάρουνε  ολόκληρα  μόνες  τους .
6. Πάει Τράπεζα , δικηγόρο , αλλοδαπών , αυτόφωρο , στο γκόμενο .
7. Στις  4.00 ξυπνάνε  όλες , 5.00 αρχίζει η  πρώτη  βίζιτα . Οπότε  εσένα  σου  ρχεται στρωμμένη .

Υ.Γ.
Την παίρνεις  και την επιστρέφεις  σπίτι , μόνο  όταν  πάτε  έξω , φαγητό , μπουζούκια , κλαμπ ( προ ή  μετά  του  ξενοδοχείου , εγώ  προτιμώ μετά ) , με  ή  άνευ της φίλης της . Αφού  κλείσετε  ραντεβού  με  δική  της  , ή  με  δική  σου  πρωτοβουλία . 

Αφήνεις  και ένα  χαρτζηλικάκι  κατά  βούληση , αναλόγως  με  την  απόδωση και την ικανοποίηση  που  εισέπραξες .
Περαιτέρω  δεν ασχολείσαι .
Υπάρχει  άλλος  αρμόδιος .
Αν  δεν  έχει  άλλον  αρμόδιο , ας  βρει .

Διαφορετικά ...
Παντρέψου  τη .

Υ.Γ.2

Θρούλη  ζείς  εσύ  μας  οδηγείς .
ΝΟΚΙΑ θα  ζούμε , στα ίχνη  σου  να πατούμε

Πάθε Θεέ , πάρε  την ΠΑΕ .

Σωστός

Αυτά είναι λόγια βγαλμένα με  πόνο και πολλά μαθήματα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εκλεκτέ μου  Μάνο Παραλία .

Θα  μου  επιτρέψετε φίλτατε  ότι  απλούστατα  έκαμα  φραγκοδίφραγκα  τα  όσα  θεωρητικώς και με  λεπτότητα υπομνήσατε  εις  τον νεοσσόν φίλο μας .

Την  κεντρική  ιδέα , συμπυκνουμένη  στο  υπό του θείου ΝΟΚΙΑ νενομισμένον

Είπαμε  να  τη  γαμήσουμε  μανάρι μου , όχι να  την υιοθετήσουμε !

Μου  τη  μαθαινετε Σεις  που  είσθε  οι δάσκαλοί μου .


Υ.Γ.
Σας  περσονομεσσαντζάρω  εξελίξεις .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάνος  Παραλίας  Κύριοι

Ο απόλυτος  sharpshooter
Hit  and  Go
One shot , one  kill
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εκλεκτέ μου  Μάνο Παραλία .

Θα  μου  επιτρέψετε φίλτατε  ότι  απλούστατα  έκαμα  φραγκοδίφραγκα  τα  όσα  θεωρητικώς και με  λεπτότητα υπομνήσατε  εις  τον νεοσσόν φίλο μας .

Την  κεντρική  ιδέα , συμπυκνουμένη  στο  υπό του θείου ΝΟΚΙΑ νενομισμένον

Είπαμε  να  τη  γαμήσουμε  μανάρι μου , όχι να  την υιοθετήσουμε !

Μου  τη  μαθαινετε Σεις  που  είσθε  οι δάσκαλοί μου .


Υ.Γ.
Σας  περσονομεσσαντζάρω  εξελίξεις .


Είπαμε  να  τη  γαμήσουμε  μανάρι μου , όχι να  την υιοθετήσουμε !

Axxaxaxaxaxa
Να ιδρύσουμε παρθεναγωγείο της κολώνας…….

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είπαμε  να  τη  γαμήσουμε  μανάρι μου , όχι να  την υιοθετήσουμε !

Axxaxaxaxaxa
Να ιδρύσουμε παρθεναγωγείο της κολώνας…….

Θα  εισάγονται  μόνο  αφού  τις  διακορεύσει  ο Πλέζουρας !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να ιδρύσουμε και επιτροπή αξιολόγησης

Πουρίνειον Πρεβαντόριον Μετανοουσών Περιπεσουσών .

Θα  παίρνουμε  και  τη  μίζα  μας  να  από τους  υποψηφίους  αξιολογητάς  για  να  τους  εκλέξουμε .
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πουρίνειον Πρεβαντόριον Μετανοουσών Περιπεσουσών .

Θα  παίρνουμε  και  τη  μίζα  μας  να  από τους  υποψηφίους  αξιολογητάς  για  να  τους  εκλέξουμε .
Πουρίνειον Πρεβαντόριον Μετανοουσών Περιπεσουσών .

Θα  παίρνουμε  και  τη  μίζα  μας  να  από τους  υποψηφίους  αξιολογητάς  για  να  τους  εκλέξουμε .

Και μετά θα εκδίδουμε και αναγνωρισμένα πιστοποιητικά

 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είδατε  τί κάνατε  παληόγριες ?
Του  πρήξατε  τα  ούμπαλα του  παιδιού  .
Και ο γούμανμπαλαμούτι τόριξε  στις  Σωκρατικές .


Σας διαβαζω, απλα δεν απανταω. Ισως ειναι καλυτερα για καποιους. Μεγαλοι ανρθωποι ειματσε και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε μεταξυ μας.. Φιλε pouranger σε χω σε μεγαλη εκτιμηση, να ξερεις.  :rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σας διαβαζω, απλα δεν απανταω. Ισως ειναι καλυτερα για καποιους. Μεγαλοι ανρθωποι ειματσε και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε μεταξυ μας.. Φιλε pouranger σε χω σε μεγαλη εκτιμηση, να ξερεις.  :rockon:

Σαν  τον  Κύρκο  ένα  πράμα , όλοι με  αγαπάνε  κανένας  δεν με  ψηφίζει .

ΟΚ  φίλε , κι εγώ  σας  αγαπάω  όλους .
Χαλάρωσε  λιγάκι και μια  χαρά  τα  πας

:2funny: :2funny:

Ξερεις να τα γραφεις ωραια αγαπητε Πουριτο..!

Πουρίνιο  μάι λοβ

Είναι  κατά  το « Διδάσκαλε  που  εδίδασκες  και  νομον δεν εκράτεις »
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:
Καλημέρα παιδες!!!

Το ζητουμενο είναι να τις πας πριν την δουλιά.

Δηλαδή την συναντας κατα τις 7.30 με 8.00 και την επιστέφει σπιτι γύρω στις 10¨30 ωα ετοιμαστεί.
Μετα την παιρνεις και 11.15 με 11.30 την πας στον μαγαζί.
Για να αναλαβετε να πληρωσετε εσεις μετά με τις χορηγίες σας.

Το πρωι γυρίζει με ταξι η με φίλη που δουλεύει μαζί. 7 με 8 ελιναι σπίτι. Πινουμε σουπίτσα.
Πάει WESTER UNION για να στείλει το χρημα στην μαμα πατριδα.
Μετά κοιμαται μέχρι 4 με 5.


Λοιπον για να μην το παιζουμε ολοι εξυπνοι (και εγω μεσα).

Ολοι εχουμε περασει διαφορες φασεις και εχουμε κανει ολλα τα παραπανω.

Καποιες εποχες ξεροσταλιαζαμε και πηδαγαμε με της ακτινες του ηλιου να θαμπωνουν τα ματια μας.

Καποιες αλλες εποχες διατελεσαμε ταριφες που καναν δρομολογιο  Μαγαζι-Ξενοδοχειο-Φαγητο-Ποτο-Σπιτι-μαγαζι.

Καποιες αλλες εποχες τα σκαγαμε εντος εκτος και επι τα αυτα.

Καποιες μονο εντος και καποιες μονο εκτος.


Και πιθανα να τα ξανακανουμε διοτι η αρρωστια υποτροπιαζει ενιοτε.

Το ποιο υγιες ειναι (προσωπικη μου αποψη) να μην τα σκας σχεδον πουθενα (σορυ δασκαλε που διαφωνω αλλα παιζω σε αλλον καρε και εχει διαφορα η καθε κουζινα στον τροπο απολαυσης).

Αφου λοιπον εχετε σκασει χρημα στο παρελθον εχετε κανει ολλα τα παραπανω και εχετε φτιαξει ονομα στην πιατσα, αλλα ποιο σημαντικο απο ολλα εχετε κερδισει την αυτοεκτιμηση σας και νιωθετε σιγουροι για τον εαυτο σας, κανετε τα παρακατω:

Πινετε ενα ποτακι βρισκετε το θυραμα.

Περνουμε ενα χωρο αντε δυο καθαρα για αναγνωριστικους σκοπους ωστε να δουμε αν αξιζει και συνχρωνος αν γουσταρει το γκομενακι. Αν εχετε μια σχετικη εμπειρια θα διακρινεται διαφορα αν γουσταρει ή αν απλα δουλευει τυπικα.

Μετα κερναμε ενα ποτακι και φροντιζουμε να ριξουμε το μπλα μπλα μας (μονο ρε μαλακες μην αρχισετε τις σαμπανιες). Αν το τεμαχιο κατσει πανω απο 10λεπτο ζηταμε τηλεφωνο και αρνουμαστε πριβεδες και παπαριες.

Αν την παρεις πριβε θα ακουμπησεις μουνακι αλλα δεν θα το τρυγισεις ποτε.

Φευγουμε και κανονιζουμε να στειλουμε μηνηματακι αυχαριστηριο.


Την επομενη κανονιζουμε για εξοδο και παμε για καφεδακι. (καφεδακι καφροι και οχι γευματα πολυτελειας) Αντε και κανα σουβλακι κανα μπεργκερ και πολυ ειναι.

Στο δευτερο βαρια τριτο ραντεβου ειτε γαμας ειτε ξαναγυρνας στο βημα 1 και ξανα απο την αρχη.

Αν εχεις παιξει σωστα τοτε:

Δεν πας καν να το παρεις για το ραντεβου απο το σπιτι αλλα της ζητας να συναντηθειτε καπου.
Τα ταξι ειναι φτηνα στην Ελλαδα ειδικα για στριπερ που κονομανε.

Γαμας απο το δευτερο ραντεβου αερα πατερα.

Κανονιζεις ρεβανς οποτε σε βολευει.

Λεφτα δεν αφηνουμε ποτε σε στριπερ οχι διοτι θα παρεξηγηθει αλλα διοτι θα ξαναπεσετε στο επιπεδο πελατη και μαλιστα αποκλειστικου.

Στο μαγαζι ξανα πας αλλα οχι για να χορηγησεις απλα για να κερασεις 1 ποτο (1 ειπα γαιδουρια οχι 10) ωστε να διξεις οτι ενδιαφερεσαι και να εχει ευκαιρια να πενεφτει στις φιλες τις για τον γκομενο της.

Το γεγονος οτι θα ξαναπας και θα τα πει μονη της στις φιλες οτι γαμιεστε σε συνδιασμο με οτι δεν θα σκασετε λεφτα θα ανεβασει τις μετοχες σας στο μαγαζι σε επιπεδο που θα γαμησετε 2-3 ακομα μιας και θα δουν στο προσωπο σας τον γαμια και οχι τον μαλακα που σκαει λεφτα για καθε μια καριολα εκει μεσα και κατοπιν τον κοροιδευουν ενω διαβαζουν τα μηνηματακια του στο Τσιαο.

Δασκαλε σε ευχαριστω που μου επετρεψες να μαθητευσω δυπλα σου.

ΥΓ. Η συνταγη ειναι συγκεκριμενη προς στριπερ με μικρη εμπειρια στον χωρο και δεν πιανει σε σοκολατες και Ρουμανες.

ΥΓ2. Για σοκολατες και ρουμανες παιζετε με την συνταγη του δασκαλου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom