Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κανεις για αποψε;;; εχω ''δεμα΄΄ για φορτωμα....παρεα ψαχνω :rockon:

κράτα τα για ταξίδια..μήν είσαι σαν ένα παλιό μου φίλο τον βάσαρο που τα έκανε όλα καπνό παντοκάκαπνο! :s&m_3:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευτυχως που το παραδεχτηκες, και σταματα σε παρακαλω να παπαγαλιζεις συνεχεια για το Moulin, ενταξει το καταλαβαμε οτι σ' αρεσει..Ελεος


Μικρουλη ο καθενας εχει καποιο αγαπημενο ας πουμε μαγαζι, οχι μονο εγω. Κι εσυ ισως εχεις καποιο που προτιμας και πας κ σου τον παιζουν. Δεν ειναι κακο. Με το να παπαγαλιζω ισως ανοιγω τα ματια σε μερικους μπας και γαμησουν, γιατι ολο στον χορο και στην μαλακια ειστε. Μαγκες τραβατε ολοι Lido, ΒABY 'O και KINKY να γαμησετε με 100 ευρω, μην με ακουτε εμενα  :2funny:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα πρωην συναδελφοι.

Τι ακουω εδω μεσα.

Φορτωτικες στα στριπ? Δλδ γαμιουνται οι στριπερ?


Πω ρε πουστη μου τωρα που σταματησα το σπορ αρχισαν να γαμιουνται.


Ατυχια, κριμα....

Εχω καθαρισει τοσο που δεν θυμαμαι πως να παω Συγγρου.


Ποτε δεν ειναι αργα φιλε μου.. Αν ψαξτεις λιγο θα βρεις σε ποια στρηπ υπαροχυν φορτωτικες μετα το σχολασμα..
Υπαρχουν κι εδω πολλα εμπειρα περπατημενα ατομα, που μπορουν να σε βοηθησουν..  ;)
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πες  τους  παιδί  μου  για  τα  πλεονεκτήματα  της  φορτωτικής  γιατί  είναι  βόιδια


Και που τα λεω με ακουνε; δεν με ακουνε; εγω εχω ολη την καλη διαθεση, αλλα ειρωνευονται  :jerking:
Ρε ακουστε τον παλιο, δεν ειμαι κανα πιτσιρικι  ;)
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ισως (λέω εγώ τώρα) να φταίει ο τρόπος που το λες....
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Ποτε δεν ειναι αργα φιλε μου.. Αν ψαξτεις λιγο θα βρεις σε ποια στρηπ υπαροχυν φορτωτικες μετα το σχολασμα..
Υπαρχουν κι εδω πολλα εμπειρα περπατημενα ατομα, που μπορουν να σε βοηθησουν..  ;)

Ο έμπειρος φορτώνει με 2 μηνύματα.
Δεν περιμένει μέχρι τις 7 ή 8 το πρωί στο σχόλασμα.

Ως εξής:

Έμπειρος:  Είσαι ελεύθερη σήμερα κούκλα μου?

Στριπτηζού:  Ne ti ora felis?  (Αυτά είναι γκρίγκλις στριπτηζούδων)

Έμπειρος:  Στις 9 είναι καλά?

Στριπτιζού:  Ne se perimeno.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ο έμπειρος φορτώνει με 2 μηνύματα.
Δεν περιμένει μέχρι τις 7 ή 8 το πρωί στο σχόλασμα.

Ως εξής:

Έμπειρος:  Είσαι ελεύθερη σήμερα κούκλα μου?

Στριπτηζού:  Ne ti ora felis?  (Αυτά είναι γκρίγκλις στριπτηζούδων)

Έμπειρος:  Στις 9 είναι καλά?

Στριπτιζού:  Ne se perimeno.


Συμφωνω.

Καταντια να ξεροσταλιαζεις μεχρι το πρωι για να γαμησεις.

Αυτα τα πρωινα γαμησια σου κοβουν τα ποδια ασε που αμα εχεις πιει και μια νταμιτζανα Σιβας παραπατας μετα.


 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ποτε δεν ειναι αργα φιλε μου.. Αν ψαξτεις λιγο θα βρεις σε ποια στρηπ υπαροχυν φορτωτικες μετα το σχολασμα..
Υπαρχουν κι εδω πολλα εμπειρα περπατημενα ατομα, που μπορουν να σε βοηθησουν..  ;)

Πουρουλη Furby Παθος ελατε ρε γιατι με αφηνετε στην απεξω !!!

Ποτε θα μου μαθετε ομορφα πραγματα?

Μου τα λεει το παλικαρι που δεν με ξερει και εσεις με αφηνετε στην απεξω?

Ντροπη σας παω να φαω 5 πιτογυρα.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πουρουλη Furby Παθος ελατε ρε γιατι με αφηνετε στην απεξω !!!

Ποτε θα μου μαθετε ομορφα πραγματα?

Μου τα λεει το παλικαρι που δεν με ξερει και εσεις με αφηνετε στην απεξω?

Ντροπη σας παω να φαω 5 πιτογυρα.

Άστα αυτά...!!!
Δεν είναι για σένα πλέον!  :tickedoff:
Άσε, που με τα χάλια που κυκλοφορούν θα σε ακολουθήσω και θα αποσυρθώ!  :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνο μου μένει να πάω στο Μουλέν Μπλου να δω τι γίνεται διότι σε όλα τα υπόλοιπα τίποτα δεν γίνεται!  :2funny: :2funny: :2funny:
Για την Αλεξάνδρα από το Αλκατράζ, την ξανθιά Ρωσίδα, ποιος θα με βοηθήσει πως να συμπληρώσω τη φορτωτική?  :think: :2funny: :2funny:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Μικρουλη ο καθενας εχει καποιο αγαπημενο ας πουμε μαγαζι, οχι μονο εγω. Κι εσυ ισως εχεις καποιο που προτιμας και πας κ σου τον παιζουν. Δεν ειναι κακο. Με το να παπαγαλιζω ισως ανοιγω τα ματια σε μερικους μπας και γαμησουν, γιατι ολο στον χορο και στην μαλακια ειστε. Μαγκες τραβατε ολοι Lido, ΒABY 'O και KINKY να γαμησετε με 100 ευρω, μην με ακουτε εμενα  :2funny:

Αγορινα μου να σου πω κατι, επειδη εσυ με "βαφτισες" μικρο δεν σημαινει οτι ειμαι κιολας, παιζει και να σε περναω κατα πολυ σε ηλικια αλλα και παλι αυτο δεν εχει καμια σημασια. Και για να το ληξουμε εδω γιατι κουραζουμε και τους αλλους, εμεις δεν σου ειπαμε να μην πηγαινεις στο Μουλεν, πηγαινε και καθε μερα κιολας..Αλλα ο τροπος σου ετσι πως τα λες θυμιζει παλιοτερα κατι παπαγαλακια που μπαινανε εδω μεσα και μας πρηζανε με 15 μηνυματα σε διαφορετικα θρεντ να επισκεφτουμε το Στριπ Κλαμπ που διαφημιζαν..Α και φορτωτικες εχουν κανει οι περισσοτεροι εδω μεσα, θελω να πιστευω, και πολλα αλλα πραγματα..Δεν χρειαζεται να μου ανοιξεις κανενα ματι οσον αφορα αυτα τα θεματα, αμα ειχα καμια απορια θα σε ρωταγα.
Φιλικα παντα  :cool2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πουρουλη Furby Παθος ελατε ρε γιατι με αφηνετε στην απεξω !!!

Ποτε θα μου μαθετε ομορφα πραγματα?

Μου τα λεει το παλικαρι που δεν με ξερει και εσεις με αφηνετε στην απεξω?

Ντροπη σας παω να φαω 5 πιτογυρα.

ντροπή μου!όντως!
 

Επισκέπτης
ντροπή μου!όντως!
τι επαθες ρε & εβγαλες ολα τα τρυπαδικα αχρηστα???
παλι εμεινες με το γαριδακι στο χερι???
Υ.Γ εφαγες φλασακι με την ροξανα???
ααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
κοψε χαρτακι & περιμενε την σειρα σου..
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ισως (λέω εγώ τώρα) να φταίει ο τρόπος που το λες....


Αν προσεξεις δεν ειμαι εριστικος, απλα με προκαλουνε... Δεν εχω προθεση ουτε να βρισω ουτε τιποτα. Αλλα θα συμφωνσω μαζι σου.
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω.

Καταντια να ξεροσταλιαζεις μεχρι το πρωι για να γαμησεις.

Αυτα τα πρωινα γαμησια σου κοβουν τα ποδια ασε που αμα εχεις πιει και μια νταμιτζανα Σιβας παραπατας μετα.


Ρε παιδια ειναι καταντια οντως να περιμενεις μεχρι το πρωι να γαμησεις, ομως αφου μιλαμε για στριπτιτζαδικα και οχι για κατι αλλο πχ στουντιο, δεν γινεται νωριτερα. Λογικο δεν ειναι; δεν μπορει ξαφνικα η στριπτιτζου να φυγει νωριτερα απ το μαγαζι, οποτε γι αυτο λεω σχολασμα.. Οταν σχολασει μετα ειναι ελευθερη να πηδηχτει και να βγαλει χαρτζηλικι γ παρτης της.
Υ.Σ. Καμια στριπτιτζου δεν νομιζω να σου κλεισει ραντεβου ετσι οπως αναφερει ο φιλος. Εκτος αν σε ερωτευετι τι να πω;
Εσεις πιστευετε οτι αν το κανετε αυτο, θα πετυχει; με τα 2 λογακια που αναφερει ο φεντερερ παραπανω
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Ο έμπειρος φορτώνει με 2 μηνύματα.
Δεν περιμένει μέχρι τις 7 ή 8 το πρωί στο σχόλασμα.

Ως εξής:

Έμπειρος:  Είσαι ελεύθερη σήμερα κούκλα μου?

Στριπτηζού:  Ne ti ora felis?  (Αυτά είναι γκρίγκλις στριπτηζούδων)

Έμπειρος:  Στις 9 είναι καλά?

Στριπτιζού:  Ne se perimeno.


Δεν μπορω παρα να συμφωνησω!
Αμα ηταν να περιμεναμε ακομα να τελειωσει η καθε στριπερ και μετα να παμε ξενοδοχειακι θα τα χαμε φαει τα ψωμακια μας, αυτα για αλλες εποχες.
Ειχε ομως και την γλυκα του..Πηγαινες και σε κανα Everest και σαβουριαζες μετα.. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom