Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα θα ηταν να μου τα περνανε..
το κακο ειναι οτι ειμαι τοσο μαλακας που τους τα δινω μονος μου..
γάμα τα.
και όχι μόνο αυτό πουρούλη οι καριόλες νομίζουν ότι και οι σέρβοι που είναι μαζί του είναι το ίδιο μαλάκες.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μόνο  o womanlover  έμεινε  σε  επίπεδο Βόθρου  και Βάσου .
Ξυπνάτε  ρε  που  σας  τα  παίρνουνε  παπατζιλίκι οι παπαγάλοι !!!!
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Βρε ο Womanlover δεν εχει πηδηξει καλα καλα ακομα στα αλλα μαγαζια θα πηδηξει στο Μoulin?
Με την παλαμη του ισως... :2funny:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Εγω που παω παντως καυλοπερναω, εσεις λετε οτι θελετε, χεστηκα..
Ευχομαι να ζησετε κι εσεις τετοιες στιγμες  :pipa3:  :pipa1:  :pipa2:  :fuck1:  :tits:  :fuck2:

Ασε αγορινα οταν καποιοι απο εμας πηγαινανε εσυ ακομα ερχοσουνα, που μου ευχεσαι να ζησουμε και εμεις τετοιες στιγμες, εσενα περιμεναμε  :idiot:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στη φαντασίωσή του στο ανοικτό πριβέ.

Φυσικα και δεν γαμας μεσα γιατι δεν εχει πριβε, οπως αλλα. Απλα υπαρχουν καποιες που με ενα ποσο γυρω στα 60 ευρω μετα ερχονται μαζι σου στο σχολασμα, για πηδημα. πχ στο αυτοκινητο, μην φαντασετιετε χλιδες και ξενοδοχεια.. Αυτο τις συμφερει κιολας αφου τα 60 ευρω πανε στην τσεπη τους ολα, γιατι στους χορους κραταει ποσοστα κ το καθε μαγαζι..
Ονοματα δεν θα σας πω, γιατι λετε μαλακιες... Να μεινετε ολοι με την :think:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βρε ο Womanlover δεν εχει πηδηξει καλα καλα ακομα στα αλλα μαγαζια θα πηδηξει στο Μoulin?
Με την παλαμη του ισως... :2funny:

Το τι εχω κανει εγω φιλε μου στα αλλα μαγαζια, ασε να το ξερουν καλυτερα αυτο που πρεπει. Εσυ ουτε στα ονειρα σου,εισαι και μικρος λογικα.. Εχεις μελλον ακομα..  :idiot:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ασε αγορινα οταν καποιοι απο εμας πηγαινανε εσυ ακομα ερχοσουνα, που μου ευχεσαι να ζησουμε και εμεις τετοιες στιγμες, εσενα περιμεναμε  :idiot:


Χαχα, καλα τραγουδα. Ποσο εισαι; σιγουρα σε περναω, οποτε εχω περισσοτερες εμπειριες απο σενα.. Οταν εγω πηαγαινα εσυ και αλλοι πολοι δεν ειχατε βγει ακομα απο το αυγο σας.. Αστο να ευχεσαι να ζησεις οτι εγω, γιατι στο μονο πραγμα που με περνας ειναι σιγουρα στις  :jerking:
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
που γαμας παιχτη???
στο ανοιχτο απο παντου πριβε???
στο ορθιο στις τουαλετες???
η φορτωτικη ειναι αλλο θεμα..


Αφου ρε παιδια δεν εχει πριβε, εχω πει εγω ποτε οτι γαμαω στα πριβε; Απλα καποιες με ενα 60 ευρω πηδιουνται μετα στο σχολασμα. Για χαρτζηλικι δικο τους. ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αφου ρε παιδια δεν εχει πριβε, εχω πει εγω ποτε οτι γαμαω στα πριβε; Απλα καποιες με ενα 60 ευρω πηδιουνται μετα στο σχολασμα. Για χαρτζηλικι δικο τους. ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ;

Πες  τους  παιδί  μου  για  τα  πλεονεκτήματα  της  φορτωτικής  γιατί  είναι  βόιδια
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
στο καθιστό στη ζούλα στη τουαλέτα λίγο πριν την ουισκοούρηση.

Πάθε  γιατί  ενοχλείς  το νέο  ?
Μωρή παπαγαλούμπα  προμότερ  της  αραπως από τον Νέο Κόσμο  , στη  φυστίκωσε  τη  δικιά  σου  το αγόρι  μου  ο Womanlover  και  σε  πείραξε ?

Φυσικα και δεν γαμας μεσα γιατι δεν εχει πριβε, οπως αλλα. Απλα υπαρχουν καποιες που με ενα ποσο γυρω στα 60 ευρω μετα ερχονται μαζι σου στο σχολασμα, για πηδημα. πχ στο αυτοκινητο, μην φαντασετιετε χλιδες και ξενοδοχεια.. Αυτο τις συμφερει κιολας αφου τα 60 ευρω πανε στην τσεπη τους ολα, γιατι στους χορους κραταει ποσοστα κ το καθε μαγαζι..
Ονοματα δεν θα σας πω, γιατι λετε μαλακιες... Να μεινετε ολοι με την :think:

Καλά  εσύ  γαμάς  και μέσα  , μη  ντρέπεσαι . Πές  τους  το  να  σκάσουνε  οι κίναιδοι !

Αφου ρε παιδια δεν εχει πριβε, εχω πει εγω ποτε οτι γαμαω στα πριβε; Απλα καποιες με ενα 60 ευρω πηδιουνται μετα στο σχολασμα. Για χαρτζηλικι δικο τους. ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ;

Μην  ασχολείσαι  με  την παλιόγρια  παιδί  μου .

Το τι εχω κανει εγω φιλε μου στα αλλα μαγαζια, ασε να το ξερουν καλυτερα αυτο που πρεπει. Εσυ ουτε στα ονειρα σου,εισαι και μικρος λογικα.. Εχεις μελλον ακομα..  :idiot:

Ο Πάθος  είναι πολύ  πιτσιρικάς  μην  ασχολείσαι .
Χαχα, καλα τραγουδα. Ποσο εισαι; σιγουρα σε περναω, οποτε εχω περισσοτερες εμπειριες απο σενα.. Οταν εγω πηαγαινα εσυ και αλλοι πολοι δεν ειχατε βγει ακομα απο το αυγο σας.. Αστο να ευχεσαι να ζησεις οτι εγω, γιατι στο μονο πραγμα που με περνας ειναι σιγουρα στις  :jerking:

Ναι  o  omgmitzidis  μόνο μαλακία  τραβάει  και  κοντεύει  να  τυφλωθεί  από  την  απαίσχυντη  και  βδελυρή  αυτή  συνήθεια


Βόθρε
Ροπαλοφόρε
Στούντιαν

Ανέτειλε  νέος  αστέρας  της  στριπογαμίας  ο μέγιστος  womanlover
Εγώ  καταθέτω  τα  πτυχία  μου  και  περιμένω  να  με  μάθει  πολλά  και όμορφα  πράματα .
Θα  γίνει ο δασκαλός  μου .

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom