Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  για  να  μην  ξεχνιόμαστε

Country  είναι  αυτοί  οι φοβεροί τυπάδες

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Να  και του  Γκάθρυ !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  2  πoλύ  λευκά  και  πολύ  70's  κατ ευθείνα  από  Nashville


 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Απ΄ ότι  απεδείχθη  η  αυτοψία  των  φιλερεύνων στριποφίλ  πλέζουρα  και  ματαδόρ , στην  Νο Man's  land  της  wildernes ( λέγε  με  Χαΐδάρι )  απέβη  ασσόδυον .

Για  να  τους  αποζημιώσουμε 

Mississippi Blues
Το wake  up mama  ( Statesboro Blues ) του  blind Willie McTell
Από ένα  θρυλικό  country blues  σύνολο τους Alman Brothers


Eίσαι θεός!τέλειωσε! :rockon:

Y.Γ.
Αν  έχει  κανείς  το  πρωτότυπο  του  papa McTell  με  12χορδη  resonator  παρακαλείται να  επικοινωνήσει !
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Εγω σας το λεγα οτι δεν ξαναπαταω στο Μoulin που να με πληρωνουνε εφ'οσον δεν προσφερεται ουτε και για ενα φραπε...!!!
Τωρα που τα εβλεπε ο αλλος φιλος  :think:
Προφανως ο τυπος ειναι θαμωνας και καθεται συνεχεια μονος του και σου λεει κατσε να τους πω καμια λακαμια μπας και ερθει κανενας και βρω παρεα  :2funny:
:piss:
 

Επισκέπτης
Εγω σας το λεγα οτι δεν ξαναπαταω στο Μoulin που να με πληρωνουνε εφ'οσον δεν προσφερεται ουτε και για ενα φραπε...!!!
Τωρα που τα εβλεπε ο αλλος φιλος  :think:
Προφανως ο τυπος ειναι θαμωνας και καθεται συνεχεια μονος του και σου λεει κατσε να τους πω καμια λακαμια μπας και ερθει κανενας και βρω παρεα  :2funny:
:piss:
παιχτη δεν πανε ολοι για φραπε-μπριζολα στα τρυπαδικα..
το μαγαζι οντως ειχε λιγο κοσμο για παρασκευη σε σχεση με αλλα τρυπαδικα..
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
παιχτη δεν πανε ολοι για φραπε-μπριζολα στα τρυπαδικα..
το μαγαζι οντως ειχε λιγο κοσμο για παρασκευη σε σχεση με αλλα τρυπαδικα..

Το ξερω οτι δεν πανε, αλλα εγω τουλαχιστον γι αυτο παω, οποτε παω πλεον.
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σας το λεγα οτι δεν ξαναπαταω στο Μoulin που να με πληρωνουνε εφ'οσον δεν προσφερεται ουτε και για ενα φραπε...!!!
Τωρα που τα εβλεπε ο αλλος φιλος  :think:
Προφανως ο τυπος ειναι θαμωνας και καθεται συνεχεια μονος του και σου λεει κατσε να τους πω καμια λακαμια μπας και ερθει κανενας και βρω παρεα  :2funny:
:piss:


Μιας που αναφερεται το ονομα μου θα μου επιτρεψετε να απαντησω... Φραπε προσφερει το μαγαζι εχω ''πιει΄΄ πολλες φορες κι επισης εχω φυγει και στο σχολασμα με μια Ρουμανα αφου την ειχα ψησει τοσες ωρες.. Παω οντως τακτικα αλλα οχι δεν ειμαι μονος μου..
Με παρεα παμε. Επισης pleasuregiver λογικο ειναι να μην το δεις τιγκα το μαγαζι παρασκευη, αφου ολοι πανε πλεον στα Τοπ βλεπε Lido, Baby o κλπ
Ο καθενας κανει τις επιλογες του. Αλλοι δινουν 60 ευρω για μια μαλακια κι αλλοι γαμανε με αυτα τα λ7.
Στο Μουλεν παντως με 80 ευρω γαμας. Τωρα δεν ξερω αν πρεπει να τα λεω αυτα κ και δημοσια μην τα διαβασει κ κανας ιδιοκτητης, γιατι υποθετω οι στιπερς το κανουν για την παρτη τους, δεν εχουν εντολη.
Εγω που παω παντως καυλοπερναω, εσεις λετε οτι θελετε, χεστηκα..
Ευχομαι να ζησετε κι εσεις τετοιες στιγμες  :pipa3:  :pipa1:  :pipa2:  :fuck1:  :tits:  :fuck2:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλακες ξεκολλατε.....δεν κερνανε τα γαμαζια φραπεδες και ρεστα...οι γκομενες κερνανε....
ανεξαρτητως που δουλευουν ...
παιζει να ειναι λιγο δυσκοιλιες απο το ενα μαγαζι στο αλλο αλλα οχι και μια που κερναει εδω να μην κερναει εκει...ελεος...αυτες ειναι μαλακιες...και αν συμβει μια φορα ειναι εξαιρεση...μην τρελλαθουμε τωρα...
τα παντα γινονται παντου και τιποτα δεν γινεται πουθενα...απλα τα πραγματα...
 

WOMANLOVER

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαλακες ξεκολλατε.....δεν κερνανε τα γαμαζια φραπεδες και ρεστα...οι γκομενες κερνανε....
ανεξαρτητως που δουλευουν ...
παιζει να ειναι λιγο δυσκοιλιες απο το ενα μαγαζι στο αλλο αλλα οχι και μια που κερναει εδω να μην κερναει εκει...ελεος...αυτες ειναι μαλακιες...και αν συμβει μια φορα ειναι εξαιρεση...μην τρελλαθουμε τωρα...
τα παντα γινονται παντου και τιποτα δεν γινεται πουθενα...απλα τα πραγματα...



Μπραφο φιλε μου, θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου... Ετσι ειναι, ειτε προκειται για Α κατηγοριας μαγαζι πχ Lido, Baby O ειτε Β οπως το Moulin, αμα θελει το πουτανακι να γαμηθει θα γαμηθει..
Παντου παιζει φραπες και γαμησι απλα πρεπει να ξερεις ποια το κανει. Τελος.
Ολα τα αλλα ειναι  :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπραφο φιλε μου, θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου... Ετσι ειναι, ειτε προκειται για Α κατηγοριας μαγαζι πχ Lido, Baby O ειτε Β οπως το Moulin, αμα θελει το πουτανακι να γαμηθει θα γαμηθει..
Παντου παιζει φραπες και γαμησι απλα πρεπει να ξερεις ποια το κανει. Τελος.
Ολα τα αλλα ειναι  :jerking:
ναι μόνο που ο χρηστίδης δε μπορει να γαμήσει ούτε στα α ούτε στα βου γι αυτό μας πρήζει τ αρχίδια στα οπαδικά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Επισκέπτης
Μιας που αναφερεται το ονομα μου θα μου επιτρεψετε να απαντησω... Φραπε προσφερει το μαγαζι εχω ''πιει΄΄ πολλες φορες κι επισης εχω φυγει και στο σχολασμα με μια Ρουμανα αφου την ειχα ψησει τοσες ωρες.. Παω οντως τακτικα αλλα οχι δεν ειμαι μονος μου..
Με παρεα παμε. Επισης pleasuregiver λογικο ειναι να μην το δεις τιγκα το μαγαζι παρασκευη, αφου ολοι πανε πλεον στα Τοπ βλεπε Lido, Baby o κλπ
Ο καθενας κανει τις επιλογες του. Αλλοι δινουν 60 ευρω για μια μαλακια κι αλλοι γαμανε με αυτα τα λ7.
Στο Μουλεν παντως με 80 ευρω γαμας. Τωρα δεν ξερω αν πρεπει να τα λεω αυτα κ και δημοσια μην τα διαβασει κ κανας ιδιοκτητης, γιατι υποθετω οι στιπερς το κανουν για την παρτη τους, δεν εχουν εντολη.
Εγω που παω παντως καυλοπερναω, εσεις λετε οτι θελετε, χεστηκα..
Ευχομαι να ζησετε κι εσεις τετοιες στιγμες  :pipa3:  :pipa1:  :pipa2:  :fuck1:  :tits:  :fuck2:
που γαμας παιχτη???
στο ανοιχτο απο παντου πριβε???
στο ορθιο στις τουαλετες???
η φορτωτικη ειναι αλλο θεμα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε  γερο πρεζάκια , ο νέος  γάμησε λέμε .
Εσύ  επειδή  σε  πιάσανε  Κώτσο  και  σου  τα  πήρανε  γιατί  διαμαρτύρεσαι.
Παραδέξου  την ήττα σου γερο ανάρχα  λέμε !
 

Επισκέπτης
Ρε  γερο πρεζάκια , ο νέος  γάμησε λέμε .
Εσύ  επειδή  σε  πιάσανε  Κώτσο  και  σου  τα  πήρανε  γιατί  διαμαρτύρεσαι.
Παραδέξου  την ήττα σου γερο ανάρχα  λέμε !
εγω ετσι & αλλιως δεν γαμαω πουρουλη..
απο περιεργεια ρωταω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom