Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Είσθε μέγας  Φούστης , αγαπητέ  Υποπρόξενε της Εσθονίας


Ντουέτο  το  οποίο  θα άφηνε  εποχή  ανάλογη  με  εκείνου  Φρέντυ Σερπιερι και Ζάχου  Χατζηφωτίου , θα  ήτο  το ντουέτο Μάζντας , Μάνος  Παραλίας .

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Προξενος πλεον πηρα προαγωγη.

:2funny:

Ιντερνάσιοναλ  εραστής  ρε  παιδί μου ...

Εγώ  είμαι  πάντως  άλλης  σχολής .
Χαρτζηλικάκι

I love  prostitution is  like  dating but  more  sincere
I love  prostitutes are  like  girlfriends but more honest
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Μάστορα
Εγώ  είμαι  εμπειροτέχνης .

Δάσκαλοι  είναι  άλλοι , με  πτυχία , μάστερς , δοχτοράτα κ.λπ.

Το θεμα δεν ειναι τι πιστευουμε εμεις για τον εαυτο μας αλλα τι πιστευουν οι αλλοι για εμας.

Εξαλου ολλα ειναι θεμα εμπειριας.

Με το μυαλο γαμας οχι με τον πουτσο. Το παιχνιδι ειναι ψυχολογικο και αυτο οποιος το καταλαβει θα περναει καλα.

Εγω ευτυχως ειχα καποιον να μου ανοιξει τα ματια μεσα απο μια σειρα ταχυριθμων φροτνιστηριων.

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το θεμα δεν ειναι τι πιστευουμε εμεις για τον εαυτο μας αλλα τι πιστευουν οι αλλοι για εμας.

Εξαλου ολλα ειναι θεμα εμπειριας.

Με το μυαλο γαμας οχι με τον πουτσο. Το παιχνιδι ειναι ψυχολογικο και αυτο οποιος το καταλαβει θα περναει καλα.

Εγω ευτυχως ειχα καποιον να μου ανοιξει τα ματια μεσα απο μια σειρα ταχυριθμων φροτνιστηριων.

Εγώ  δεν ξέρω  τίποτα . Είμαι μπίτις
 

tex.trail

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Πινετε ενα ποτακι βρισκετε το θυραμα.

Περνουμε ενα χωρο αντε δυο καθαρα για αναγνωριστικους σκοπους ωστε να δουμε αν αξιζει και συνχρωνος αν γουσταρει το γκομενακι. Αν εχετε μια σχετικη εμπειρια θα διακρινεται διαφορα αν γουσταρει ή αν απλα δουλευει τυπικα.

Μετα κερναμε ενα ποτακι και φροντιζουμε να ριξουμε το μπλα μπλα μας (μονο ρε μαλακες μην αρχισετε τις σαμπανιες). Αν το τεμαχιο κατσει πανω απο 10λεπτο ζηταμε τηλεφωνο και αρνουμαστε πριβεδες και παπαριες.

Αν την παρεις πριβε θα ακουμπησεις μουνακι αλλα δεν θα το τρυγισεις ποτε.

Φευγουμε και κανονιζουμε να στειλουμε μηνηματακι αυχαριστηριο.


Την επομενη κανονιζουμε για εξοδο και παμε για καφεδακι. (καφεδακι καφροι και οχι γευματα πολυτελειας) Αντε και κανα σουβλακι κανα μπεργκερ και πολυ ειναι.

Πολυ καλα τα λες εδω φιλε.
Μετρημενη συμπεριφορα μεσα στο μαγαζι,κερδος μας δινει για μετα ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1.
βρείτε γκόμενα.
2.
μην πλώνετε το χέρι σας πιο μακριά από κει που φτάνει, θα κοπεί από τη ρίζα.
3.
ποδόσφαιρο δεν παίζεις με τη μπάλλα του μπασκετ. Μόνο μαλακίζεσαι με τα πόδια.

Υ.Γ.
στα ριπαπά μας οι προσωπικές εμπειρίες του καθενός. Ο καθένας μπορεί να έχει συναντήσει τελείως διαφορετικά πράγματα από τον άλλο.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
1.
βρείτε γκόμενα.
2.
μην πλώνετε το χέρι σας πιο μακριά από κει που φτάνει, θα κοπεί από τη ρίζα.
3.
ποδόσφαιρο δεν παίζεις με τη μπάλλα του μπασκετ. Μόνο μαλακίζεσαι με τα πόδια.

Υ.Γ.
στα ριπαπά μας οι προσωπικές εμπειρίες του καθενός. Ο καθένας μπορεί να έχει συναντήσει τελείως διαφορετικά πράγματα από τον άλλο.

Εσένα  δε  σε  διώξανε ?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπον για να μην το παιζουμε ολοι εξυπνοι (και εγω μεσα).

Ολοι εχουμε περασει διαφορες φασεις και εχουμε κανει ολλα τα παραπανω.

Καποιες εποχες ξεροσταλιαζαμε και πηδαγαμε με της ακτινες του ηλιου να θαμπωνουν τα ματια μας.

Καποιες αλλες εποχες διατελεσαμε ταριφες που καναν δρομολογιο  Μαγαζι-Ξενοδοχειο-Φαγητο-Ποτο-Σπιτι-μαγαζι.

Καποιες αλλες εποχες τα σκαγαμε εντος εκτος και επι τα αυτα.

Καποιες μονο εντος και καποιες μονο εκτος.


Και πιθανα να τα ξανακανουμε διοτι η αρρωστια υποτροπιαζει ενιοτε.

Το ποιο υγιες ειναι (προσωπικη μου αποψη) να μην τα σκας σχεδον πουθενα (σορυ δασκαλε που διαφωνω αλλα παιζω σε αλλον καρε και εχει διαφορα η καθε κουζινα στον τροπο απολαυσης).

Αφου λοιπον εχετε σκασει χρημα στο παρελθον εχετε κανει ολλα τα παραπανω και εχετε φτιαξει ονομα στην πιατσα, αλλα ποιο σημαντικο απο ολλα εχετε κερδισει την αυτοεκτιμηση σας και νιωθετε σιγουροι για τον εαυτο σας, κανετε τα παρακατω:

Πινετε ενα ποτακι βρισκετε το θυραμα.

Περνουμε ενα χωρο αντε δυο καθαρα για αναγνωριστικους σκοπους ωστε να δουμε αν αξιζει και συνχρωνος αν γουσταρει το γκομενακι. Αν εχετε μια σχετικη εμπειρια θα διακρινεται διαφορα αν γουσταρει ή αν απλα δουλευει τυπικα.

Μετα κερναμε ενα ποτακι και φροντιζουμε να ριξουμε το μπλα μπλα μας (μονο ρε μαλακες μην αρχισετε τις σαμπανιες). Αν το τεμαχιο κατσει πανω απο 10λεπτο ζηταμε τηλεφωνο και αρνουμαστε πριβεδες και παπαριες.

Αν την παρεις πριβε θα ακουμπησεις μουνακι αλλα δεν θα το τρυγισεις ποτε.

Φευγουμε και κανονιζουμε να στειλουμε μηνηματακι αυχαριστηριο.


Την επομενη κανονιζουμε για εξοδο και παμε για καφεδακι. (καφεδακι καφροι και οχι γευματα πολυτελειας) Αντε και κανα σουβλακι κανα μπεργκερ και πολυ ειναι.

Στο δευτερο βαρια τριτο ραντεβου ειτε γαμας ειτε ξαναγυρνας στο βημα 1 και ξανα απο την αρχη.

Αν εχεις παιξει σωστα τοτε:

Δεν πας καν να το παρεις για το ραντεβου απο το σπιτι αλλα της ζητας να συναντηθειτε καπου.
Τα ταξι ειναι φτηνα στην Ελλαδα ειδικα για στριπερ που κονομανε.

Γαμας απο το δευτερο ραντεβου αερα πατερα.

Κανονιζεις ρεβανς οποτε σε βολευει.

Λεφτα δεν αφηνουμε ποτε σε στριπερ οχι διοτι θα παρεξηγηθει αλλα διοτι θα ξαναπεσετε στο επιπεδο πελατη και μαλιστα αποκλειστικου.

Στο μαγαζι ξανα πας αλλα οχι για να χορηγησεις απλα για να κερασεις 1 ποτο (1 ειπα γαιδουρια οχι 10) ωστε να διξεις οτι ενδιαφερεσαι και να εχει ευκαιρια να πενεφτει στις φιλες τις για τον γκομενο της.

Το γεγονος οτι θα ξαναπας και θα τα πει μονη της στις φιλες οτι γαμιεστε σε συνδιασμο με οτι δεν θα σκασετε λεφτα θα ανεβασει τις μετοχες σας στο μαγαζι σε επιπεδο που θα γαμησετε 2-3 ακομα μιας και θα δουν στο προσωπο σας τον γαμια και οχι τον μαλακα που σκαει λεφτα για καθε μια καριολα εκει μεσα και κατοπιν τον κοροιδευουν ενω διαβαζουν τα μηνηματακια του στο Τσιαο.

Δασκαλε σε ευχαριστω που μου επετρεψες να μαθητευσω δυπλα σου.

ΥΓ. Η συνταγη ειναι συγκεκριμενη προς στριπερ με μικρη εμπειρια στον χωρο και δεν πιανει σε σοκολατες και Ρουμανες.

ΥΓ2. Για σοκολατες και ρουμανες παιζετε με την συνταγη του δασκαλου.

Σωστός ο συναγωνιστής Mazda παρόλο που πιάνει και στις Ρουμάνες

Τις έχετε παρεξηγήσει βρε παιδιά τις Ρουμάνες είναι καλά κορίτσια και πολύ αγαπησιάρες αλλά πρέπει πρώτα να σε αποδεχτούν στο στρατόπεδό τους  γιατί όσο είσαι πελάτης είσαι σαν κοντοσούβλι στη πιατέλα σε μαγαζί της Βάρης
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Είσθε μέγας  Φούστης , αγαπητέ  Υποπρόξενε της Εσθονίας


Ντουέτο  το  οποίο  θα άφηνε  εποχή  ανάλογη  με  εκείνου  Φρέντυ Σερπιερι και Ζάχου  Χατζηφωτίου , θα  ήτο  το ντουέτο Μάζντας , Μάνος  Παραλίας .

Αγαπητέ Πουρούλη  μας κακομαθαίνετε

Παρόλα αυτά να δηλώσω και δημοσίως  μετά από χθεσινή επίσκεψη στο Blog σας

Σπανίως βρίσκω την υπομονή και το ενδιαφέρον να διαβάσω κάτι ακόμα και για πέντε λεπτά αλλά τα γραφόμενά σας με βάστηξαν σε ενδιαφέρον και εγρήγορση μέχρι τελευταίας παραγράφου
Respect αγαπητέ
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Σωστός ο συναγωνιστής Mazda παρόλο που πιάνει και στις Ρουμάνες

Τις έχετε παρεξηγήσει βρε παιδιά τις Ρουμάνες είναι καλά κορίτσια και πολύ αγαπησιάρες αλλά πρέπει πρώτα να σε αποδεχτούν στο στρατόπεδό τους  γιατί όσο είσαι πελάτης είσαι σαν κοντοσούβλι στη πιατέλα σε μαγαζί της Βάρης

Μανο πιστευω οτι στις Ρουμανες πρεπει να βγαζεις και ενα υφος Bad Boy ωστε να ενδιαφερθουν.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μανο πιστευω οτι στις Ρουμανες πρεπει να βγαζεις και ενα υφος Bad Boy ωστε να ενδιαφερθουν.

βασικά αυτές όλες οι ναραμού γουστάρουν συμπεριφορές φαλακρών ή ξυρισμένων ρωσόφατσων με τατού παντού.Με αυτες τις εικόνες μεγάλωσαν και ανατράφηκαν στην ελλάδα.Μόλις δούν κανα καλοβαλμένο παιδί ευγενικό και όμορφο λένε ¨"καλώς το πελατάκι"!δυστυχως μεχρι εκει φτανει το μυαλό των περισσοτερων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom