Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ξανά λέω εγώ οριακά το αναγνωρίζω σαν στριπ κλαμπ
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Δια μαγείας εκείνοι που συχνάζουν σε τέτοιου είδους μαγαζιά έχουν πάντα χρήματα για ξόδεμα, ενώ ο μισθός τους σπάνια κυμαίνεται πάνω από τον μέσο όρο των εισοδημάτων...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Δια μαγείας εκείνοι που συχνάζουν σε τέτοιου είδους μαγαζιά έχουν πάντα χρήματα για ξόδεμα, ενώ ο μισθός τους σπάνια κυμαίνεται πάνω από τον μέσο όρο των εισοδημάτων...
Φιλε το να εισαι λεφτας και να χαλας το καταλαβαινω γουστο τους καπελο τους και καπελαδουρα τους που λεγανε κατι παλιοι πυρφοροι στα στριπ. Στο κατω-κατω τα εχουνε και δε θα πανε ποτε σε Αλκα και Γκολντεν σε τραπεζι. Φωναζουνε το μαιτρ (αρχιγκαρσονι που ξερει να γραφει και να διαβαζει δηλαδη) μπαινει τραπεζι στο πριβε ερχεται το μπουκαλι ερχεται η διαλεγμενη στριπερ που εχει συμφωνησει οτι θα τα κανει ολα και τελος. Δε με ενοχλουνε γιατι δεν τους βλεπω καν. Ο Πεοντιρας δεν εχει παει ποτε τραπεζι με τη γενικη σειρα. Τραπεζια θα πανε κατι πιτσιρικαδες να φανε το χαρτζιλικι κανας παππους πυρφορος τιποτα "ταχωνωολακοροιδιλικιγιαναδειξωοτιεχω" μπινεδοβλακες κλπ. Δεν υπαρχει πιο αισχρο πραγμα απο το να βλεπεις λαχαναγοριτες να πετανε τα 20 ευρα στην πιστα και μετα να μετρανε κερματα εξω απο το μαγαζι να φανε κανα βρωμικο. Λιγες φορες το εχετε δει αυτο με τα ματια σας? Καλα τους κανουνε οι δικες σου και τους γραφουνε. Ο μαλακοπιτουρας οσα και να χαλασει μαλακοπιτουρας θα ειναι.

Σημερα θα γραψω σεντονι Λιντο Παλας. Λοιπον εχω παέι οχι πολυ παλια με παρεα 3 ατομα συναγωνιστες απο κωλομπαρα. Εχουμε φυγει απο Μυστηριο στο Περιστερι (πριν κλεισει με Παναγιωτη στα χαι του) και εχουμε παει Λιντο. Ο ενας απο εμας εχει εταιρεια και αρκετο χρημα και παμε να χαλασουμε. Μπαινουμε Λιντο Τεταρτη κατα τις 3:30 το πρωι αδειο και καμια δεκαρια γκομενες στα τραπεζια να παιζουνε με τα κινητα αγνοωντας τις 2-3 πιτσιρικοπαρεες και 2 πυρφορογερους που τα ειχανε φαει ολα και πινανε την τελευται μπομπα να φυγουνε. Μπαινουμε μεσα εγω ο φιλος Δημητρης (ο λεφτας της παρεας) και Κυρ-Βαγγελης. Και εμεις εχουμε φραγκα στην τσεπη αλλα οχι Δημητρης. Με το που μπαινουμε παει ο φιλος Δημητρης στον και καλα μαιτρ του χωνει 50 ευρω στην τσεπη και λεει: Μαιτρ τραπεζι στο λοξο πριβε (οσοι πηγαινατε Λιντο καταλαβαινετε πιο λεω) η Λιουμπα ειναι εδω (απαντηση μαιτρ εδω ειναι) ετοιμασε τη και τις ξανθιες διπλα της για τα παιδια (εδω εριξε πολυ γελιο ο Κυρ-Βαγγελης). Με το που τελειωνει ο φιλος ριχνει τρεξιμο ο μαιτρ κατι λεει τεσσερα γκαρσονια αρπανε τραπεζι και καρεκλες και τα πανε στο πριβε. Ερχονται οι δικες σου τρεχοντας και αυτες αγκαλιες φιλια μωρο μου κλπ. Ρωταει ο Κυρ-Βαγγελης κοριτσια τι θα πιουμε βοτκα η τεκιλα? (διοτι οπως ξερει και ο μυστης Πεοντιρας οταν κανεις νταραβερι τετοιο δεν εχει να κερνας ποτα θα πινουνε απο το μπουκαλι. Ειναι βοτκα παραγγελνουμε πρωτο μπουκαλι αρχιζουν οι χοροι (απο δω και περα ολα πληρωνονται αμεσως) αγκαλιες γλωσσοφιλα μουνοδαχτυλα παρε κοσμε. Σε μια στιγμη φωναζει το μαιτρ του λεει :παω διπλα πριβε πηγε διπλα εριξε τον πουτσο της ζωης του. Συνεχιζει ο Κυρ-Βαγγελης εμενα μου ειχε πεσει φολα αναφτρα τη διωχνω και δε μου πηρε ουτε 50. Γινεται καυγας φευγει και την ακουω να βριζει γαμησε τα. Βλεπω ενα καλο μωρο εχω λεφτα στην τσεπη φωναζω το μαιτρ λεω φωναξε μου την μιλφαρα με τις βυζαρες αλλα αμα ειναι σαν την αλλη θα φυγουμε οπως ειμαστε. Ερχεται η Μιλενα Ουκρανικο προ-μιλφ αλλα να χυνεις με το που τη βλεπεις απο κοντα. καθεται της εξηγω μου λεει κοιτα γουσταρω τη φαση σας εδω 70 ολα. Της λεω "ειναι δυνατον τετοιο πλασμα 70? Παρε 100 και παμε. Με διελυσε η Μιλενα παραμιλαγα μετα το γαμησι που επεσε.

Συνολικος λογαριασμος 620 ευρω 2 μπουκαλια γαμησια χοροι.

Καλη συνεχεια
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Φιλε το να εισαι λεφτας και να χαλας το καταλαβαινω γουστο τους καπελο τους και καπελαδουρα τους που λεγανε κατι παλιοι πυρφοροι στα στριπ. Στο κατω-κατω τα εχουνε και δε θα πανε ποτε σε Αλκα και Γκολντεν σε τραπεζι. Φωναζουνε το μαιτρ (αρχιγκαρσονι που ξερει να γραφει και να διαβαζει δηλαδη) μπαινει τραπεζι στο πριβε ερχεται το μπουκαλι ερχεται η διαλεγμενη στριπερ που εχει συμφωνησει οτι θα τα κανει ολα και τελος. Δε με ενοχλουνε γιατι δεν τους βλεπω καν. Ο Πεοντιρας δεν εχει παει ποτε τραπεζι με τη γενικη σειρα. Τραπεζια θα πανε κατι πιτσιρικαδες να φανε το χαρτζιλικι κανας παππους πυρφορος τιποτα "ταχωνωολακοροιδιλικιγιαναδειξωοτιεχω" μπινεδοβλακες κλπ. Δεν υπαρχει πιο αισχρο πραγμα απο το να βλεπεις λαχαναγοριτες να πετανε τα 20 ευρα στην πιστα και μετα να μετρανε κερματα εξω απο το μαγαζι να φανε κανα βρωμικο. Λιγες φορες το εχετε δει αυτο με τα ματια σας? Καλα τους κανουνε οι δικες σου και τους γραφουνε. Ο μαλακοπιτουρας οσα και να χαλασει μαλακοπιτουρας θα ειναι.

Σημερα θα γραψω σεντονι Λιντο Παλας. Λοιπον εχω παέι οχι πολυ παλια με παρεα 3 ατομα συναγωνιστες απο κωλομπαρα. Εχουμε φυγει απο Μυστηριο στο Περιστερι (πριν κλεισει με Παναγιωτη στα χαι του) και εχουμε παει Λιντο. Ο ενας απο εμας εχει εταιρεια και αρκετο χρημα και παμε να χαλασουμε. Μπαινουμε Λιντο Τεταρτη κατα τις 3:30 το πρωι αδειο και καμια δεκαρια γκομενες στα τραπεζια να παιζουνε με τα κινητα αγνοωντας τις 2-3 πιτσιρικοπαρεες και 2 πυρφορογερους που τα ειχανε φαει ολα και πινανε την τελευται μπομπα να φυγουνε. Μπαινουμε μεσα εγω ο φιλος Δημητρης (ο λεφτας της παρεας) και Κυρ-Βαγγελης. Και εμεις εχουμε φραγκα στην τσεπη αλλα οχι Δημητρης. Με το που μπαινουμε παει ο φιλος Δημητρης στον και καλα μαιτρ του χωνει 50 ευρω στην τσεπη και λεει: Μαιτρ τραπεζι στο λοξο πριβε (οσοι πηγαινατε Λιντο καταλαβαινετε πιο λεω) η Λιουμπα ειναι εδω (απαντηση μαιτρ εδω ειναι) ετοιμασε τη και τις ξανθιες διπλα της για τα παιδια (εδω εριξε πολυ γελιο ο Κυρ-Βαγγελης). Με το που τελειωνει ο φιλος ριχνει τρεξιμο ο μαιτρ κατι λεει τεσσερα γκαρσονια αρπανε τραπεζι και καρεκλες και τα πανε στο πριβε. Ερχονται οι δικες σου τρεχοντας και αυτες αγκαλιες φιλια μωρο μου κλπ. Ρωταει ο Κυρ-Βαγγελης κοριτσια τι θα πιουμε βοτκα η τεκιλα? (διοτι οπως ξερει και ο μυστης Πεοντιρας οταν κανεις νταραβερι τετοιο δεν εχει να κερνας ποτα θα πινουνε απο το μπουκαλι. Ειναι βοτκα παραγγελνουμε πρωτο μπουκαλι αρχιζουν οι χοροι (απο δω και περα ολα πληρωνονται αμεσως) αγκαλιες γλωσσοφιλα μουνοδαχτυλα παρε κοσμε. Σε μια στιγμη φωναζει το μαιτρ του λεει :παω διπλα πριβε πηγε διπλα εριξε τον πουτσο της ζωης του. Συνεχιζει ο Κυρ-Βαγγελης εμενα μου ειχε πεσει φολα αναφτρα τη διωχνω και δε μου πηρε ουτε 50. Γινεται καυγας φευγει και την ακουω να βριζει γαμησε τα. Βλεπω ενα καλο μωρο εχω λεφτα στην τσεπη φωναζω το μαιτρ λεω φωναξε μου την μιλφαρα με τις βυζαρες αλλα αμα ειναι σαν την αλλη θα φυγουμε οπως ειμαστε. Ερχεται η Μιλενα Ουκρανικο προ-μιλφ αλλα να χυνεις με το που τη βλεπεις απο κοντα. καθεται της εξηγω μου λεει κοιτα γουσταρω τη φαση σας εδω 70 ολα. Της λεω "ειναι δυνατον τετοιο πλασμα 70? Παρε 100 και παμε. Με διελυσε η Μιλενα παραμιλαγα μετα το γαμησι που επεσε.

Συνολικος λογαριασμος 620 ευρω 2 μπουκαλια γαμησια χοροι.

Καλη συνεχεια
Ο κοσμος δεν κατανοει οτι αυτες οι γυναικες ειναι εδω για λεφτα, το μαγαζι θελει να βγαλει λεφτα.
Δεν πιστευουν οτι εαν τα σκας χοντρα θα σε εχουν θεο, φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις, δεν καθονται ολες για σεξ με λεφτα κλπ αλλα οι πολλες δεν θα πουν οχι.
Οταν τα παλικαρια ξερουν οτι τα εχεις, οταν ξερουν οτι δεν φοβασαι να τα χωσεις και δεν τα κλαις τεμεναδες θα σου κανουν προφανως.
Εγω το παρατησω το αθλημα για διαφορους λογους πριν 1,5 χρονο, αν και πριν 2 βδομαδες με πηγαν 2 φιλοι στο Golden.Παρεα πηγα να τους κανω , παρολα αυτα ηρθαν να μου προμοταρουν ενα θηλυκο που ηρθε Ελλαδα προσφατα, να βγουμε να κανουμε , τις ειπα να βγει με τις φιλες της.
Ισχυουν οσα λεει , εγω και μονος που πηγαινα, σε καναπε καθομουν , δεν με εβλεπες καν , κρυμμενος στην ουσια, να τρεχουν να φερνουν φρουτα, να στελνουν τις "καλες γκομενες" , βασικα οτι ηθελα εκανα δεν θα ελεγαν οχι. Τα λεφτα ειναι ο θεος.
Δια μαγείας εκείνοι που συχνάζουν σε τέτοιου είδους μαγαζιά έχουν πάντα χρήματα για ξόδεμα, ενώ ο μισθός τους σπάνια κυμαίνεται πάνω από τον μέσο όρο των εισοδημάτων...
Εχει αρκετο κοσμο με λεφτα που τα σκαει, δεν ειναι ολοι φτωχοι που πανε, ισως και να εκπλαγεις με το ποσοι ειναι.Προσωπικα με ξερουν σε πολλα μαγαζι με το μικρο μου ονομα και οποιον φιλο στελνω και λεει το ονομα μου περναει καλα.
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
301A4D10-2C6D-4F46-906A-2D1523C0660F.jpeg
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Golden Queens!

Επειδή δεχόμαστε αρκετά μηνύματα στα Social Media, κάνουμε ένα reminder για τα δυνατά μας Online Deals, τις Πέμπτες.

Κάθε Πέμπτη:

-Προσφορά «GOLDEN»:
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 10€

-Προσφορά «PLATINUM»:
1 ΦΙΑΛΗ + 10 ΧΟΡΟΙ με μόλις 50€

Μην ξεχνάτε να μας ακολουθήσετε και στη σελίδα μας στο Instagram:

golden_queens_mpournazi
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Ρε τύποι, χωρίς παρεξήγηση αλλά έχει καταντήσει η ημερήσια ενημέρωση να είναι ζήτημα αντιπαράθεσης για το ποιος είναι ο πιο έμπειρος στον χώρο, ποιος ξέρει τις πιο πολλές στριπερ κτλ κτλ. Λες και είναι μαγκιά να χαλάς τρελά λεφτά για να κοιτάς δύο χορούς στην πίστα, να παίρνεις πριβέ και να σου ρίχνουν ΤΟ δούλεμα για να βγεις για έναν καφέ γκόμενες κοινής χρήσεως.

Καταγράφω την εμπειρία μου από Caissa, που παραμένει αμφιλεγόμενο μαγαζί για μένα:

Επίσκεψη τον προηγούμενο μήνα αρκετές φορές, καθώς δαγκώσαμε την λαμαρίνα.
Αν και δεν είναι στην πρώτη πεντάδα των επιλογών μου, νομίζω πως μάλλον αδικείται από την τοποθεσία.
Ικανοποιητικός χώρος μέσα, μεγάλη πίστα και τον τελευταίο καιρό πολύ ανεβασμένο από όμορφες παρουσίες.
10€ ο χορός (εάν γινόταν 5€ θα ήταν νούμερο 1 στην Συγγρού). Υποθέτω πως είναι ζήτημα μαρκετινγκ (αποτυχημένο θα προσθέσω).
Το μαγαζί έχει μεγάλες προοπτικές, αλλά κάτι με χαλάει.
Ίσως είναι το στήσιμο του, ίσως είναι οι περίεργες φάτσες του προσωπικού και σίγουρα είναι οι ακόμα πιο περίεργες φάτσες εμποροπλοιάρχων και υπόκοσμου που αποτελεί το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών του.
4/4 τον προηγούμενο μήνα και μόνο νυχτόβιους θα συναντήσει κάποιος.
Σου χαλάει την αισθητική, σε ξενερώνει.

Στα θετικά η σχετικά καλή διάρκεια χορών, ενώ δεόντως τιμώνται τα πριβέ.
Τα ποτά τζόνι μολότοφ.

Εάν δεν δίνετε σημασία σε ζητήματα αισθητικής αξίζει μια επίσκεψη.
Ειδάλλως όποιος την νύχτα περπατεί...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε τύποι, χωρίς παρεξήγηση αλλά έχει καταντήσει η ημερήσια ενημέρωση να είναι ζήτημα αντιπαράθεσης για το ποιος είναι ο πιο έμπειρος στον χώρο, ποιος ξέρει τις πιο πολλές στριπερ κτλ κτλ. Λες και είναι μαγκιά να χαλάς τρελά λεφτά για να κοιτάς δύο χορούς στην πίστα, να παίρνεις πριβέ και να σου ρίχνουν ΤΟ δούλεμα για να βγεις για έναν καφέ γκόμενες κοινής χρήσεως.

Καταγράφω την εμπειρία μου από Caissa, που παραμένει αμφιλεγόμενο μαγαζί για μένα:

Επίσκεψη τον προηγούμενο μήνα αρκετές φορές, καθώς δαγκώσαμε την λαμαρίνα.
Αν και δεν είναι στην πρώτη πεντάδα των επιλογών μου, νομίζω πως μάλλον αδικείται από την τοποθεσία.
Ικανοποιητικός χώρος μέσα, μεγάλη πίστα και τον τελευταίο καιρό πολύ ανεβασμένο από όμορφες παρουσίες.
10€ ο χορός (εάν γινόταν 5€ θα ήταν νούμερο 1 στην Συγγρού). Υποθέτω πως είναι ζήτημα μαρκετινγκ (αποτυχημένο θα προσθέσω).
Το μαγαζί έχει μεγάλες προοπτικές, αλλά κάτι με χαλάει.
Ίσως είναι το στήσιμο του, ίσως είναι οι περίεργες φάτσες του προσωπικού και σίγουρα είναι οι ακόμα πιο περίεργες φάτσες εμποροπλοιάρχων και υπόκοσμου που αποτελεί το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών του.
4/4 τον προηγούμενο μήνα και μόνο νυχτόβιους θα συναντήσει κάποιος.
Σου χαλάει την αισθητική, σε ξενερώνει.

Στα θετικά η σχετικά καλή διάρκεια χορών, ενώ δεόντως τιμώνται τα πριβέ.
Τα ποτά τζόνι μολότοφ.

Εάν δεν δίνετε σημασία σε ζητήματα αισθητικής αξίζει μια επίσκεψη.
Ειδάλλως όποιος την νύχτα περπατεί...
Φιλε απολυτα σωστος για αυτο το μαγαζι αλλα διαφωνω λιγακι για την αντιπαραθεση που λες. Εγω και ο συναγωνιστης Πεοντιρας προσπαθουμε να ανοιξουμε τα ματια σε καποιους οι οποιοι πετανε λεφτα λογω αγνοιας η κακης πληροφορησης. Οι ηλιθιοι και μπετοβλακες που γραφουνε παραπανω και κανουνε σα γκομενακια με περιοδο που δεν εχουν σερβιετες δεν εχουνε σωτηρια.

Τωρα για αυτο το μαγαζι τα εχω γραψει και πιο παλια. Απολυτα συμφωνος για τα γκαρσονια της κακιας ωρας και συμφορας και φοβερα ευστοχο το σχολιο για τους εμποροπλοιαρχους και ανακατεμενους με τη νυχτα. Με τις τιμες που εχει παιρνεις ενα μπουκαλι (50 ευρω) φωναζεις τη γκομενα που σου αρεσει δινεις αλλα 150 για γαμησι που γουσταρεις (200 ευρω μια χαρα μεχρι το πρωι). Ο χορος δεν σου κανει τιποτα απλα ειναι ορεκτικο. Με μπατζετ 200 ευρω παιρνεις το μπουκαλακι φωναζεις 2 γκομενες της αρεσκεια σου (100 εκαστη) εισαι αρχηγος του πριβε και περνας τελεια.

Με Κυρ-Βαγγελη σε αυτο το μαγαζι πηγαμε με μπατζετ 300 και οι δυο (150 εκαστος) και χαλασαμε τα παρακατω: 20 ευρω τσεπακι γκαρσονιι, 50 ευρω μπουκαλι τεκιλα 2 γκομενες απο 100 εκαστη πριβε-γαμησι και 30 ευρω για χορους-ορεκτικα.

Αν παει καποιος μονος του θα χαλασει 20 ευρω μπυρες 5 χορους 50 ευρω κερασμα κανα 30αρι ποτα ενα 100ρικακι για 2-3 ωρες. Γιατι να μη χαλασεις 150 και να φυγεις πριγκηπας και χυστης?

Καλη διασκεδαση φιλε και μπραβο για τα σχολια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
301A4D10-2C6D-4F46-906A-2D1523C0660F.jpeg
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Golden Queens!

Επειδή δεχόμαστε αρκετά μηνύματα στα Social Media, κάνουμε ένα reminder για τα δυνατά μας Online Deals, τις Πέμπτες.

Κάθε Πέμπτη:

-Προσφορά «GOLDEN»:
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 10€

-Προσφορά «PLATINUM»:
1 ΦΙΑΛΗ + 10 ΧΟΡΟΙ με μόλις 50€

Μην ξεχνάτε να μας ακολουθήσετε και στη σελίδα μας στο Instagram:

golden_queens_mpournazi
Αμα σταματησουν οι δικες σου να παιζουνε με τα κινητα και να γραφουνε τον κοσμο θα ερθουμε
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Αρκετα καλες προσφορες κανει το Golden strip .μακαρι να μπορουσαν να της εκαναν και αλλα στριπ στην Αθηνα.
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
ΕΡΧΕΤΑΙ ΒΑΡΥΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ

Επίσκεψη το προηγούμενο Σάββατο στο Αλκατράζ.
Δεύτερη στον αριθμό και η τελευταία επίσης.

Είσοδος σχετικά νωρίς (γύρω στις 24.00) με φίλους. Πληρωμή παραβόλου στην είσοδο και εισέρχομαι στο μαγαζί περιμένοντας τον σερβιτόρο ή υπεύθυνο να με κατευθύνει προς κάποιο τραπέζι.
Αμ δε.
Μας πλησιάζει ένας γραβατωμένος σερβιτόρος (ο αρχισερβιτόρος του μαγαζιού και καλά) και μου δείχνει τον χώρο του μπαρ.
- Δώσε μου ένα τραπέζι, έστω και στην τελευταία σειρά, για να μπορώ να κεράσω καμιά κοπέλα και να μιλήσουμε σαν άνθρωποι, του απευθύνομαι.
- Θες να με εκνευρίσεις ?? . η απάντηση του με ύφος μεγαλο-διοικητή κωλόμπαρου
- Ναι γιαυτό ήρθα δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω σήμερα. Βάλε με σε ένα τραπέζι να κάτσω σαν άνθρωπος.
- Παρασκευή-Σάββατο μόνο με κράτηση και μπουκάλι τα τραπέζια, συνεχίζει.

(Τι άλλο θα ακούσουμε ρε πούστη σκέφτομαι. Ούτε μπουζούκια να πήγαινα).
Με τα πολλά και μη θέλοντας να χάσω χρόνο μιλώντας στου κουφού την πάρτα, πηγαίνω προς το μπαρ και παραγγέλνω το ποτό μου.

Το μαγαζί άδειο από πελάτες, με τα κορίτσια να κάθονται αυτά στα τραπέζια για λίγο κουτσομπολιό και παιχνίδι με το κινητό.

Ήπια δύο γουλιές από το κάκιστης ποιότητας ποτό που σερβίρουν, παρατήρησα για λίγο τις κοπέλες που εργάζονται στο ίδρυμα και μετά από ένα 20λεπτο αποχώρησα κατευθυνόμενος για άλλες πολιτείες).

Συμπερασματικά, για να μην κουράζω:

Στα ΜΕΙΟΝ
- Μηδέν προσφορές
- 10 ευρώ ο απλός χορός, αερο-πριβέ 50, 100 και όπου πάει
- Ορθοστασία να ψηλώσουμε και καθισιό μόνο κατόπιν κράτησης (τουλάχιστον τα ΣΚ)
- Ελάχιστοι χοροί από κορίτσια στην πίστα
- Κακή ορατότητα από το μπαρ (κολώνα στην μέση) και πολλά πιτσιρίκια
- Ποτά μπόμπες

Στα ΣΥΝ:
- Τσαχπίνα μπαργούμαν με τα γυαλιά
- Προσωπικό για τα μπάζα, που σου δείχνει εξ αρχής τι εστί εισπρακτική πολιτική του μαγαζιού και τουλάχιστον γλιτώνεις χρήματα αποχωρώντας άμεσα
- Το φρέσκο/σύγχρονο design του μαγαζιού

ΣΥΝ και ΠΛΗΝ ταυτόχρονα:
- Πολλές γκομενοπαρέες (συν για τους ματάκηδες, πλην για τους καθαρόαιμους στριπολάτρες)
- Πολλές στριπερς (στα συν η ποικιλία, στα πλην η ντιβο-σύνη και το τουπέ των 7-8 τοπ)
- Στιποκλαμπ με δυνατότητα να πάρεις και χορούς (συν για τίποτα αγάμητους φοιτητές και γκόμενες που νομίζουν ότι εισβάλουν σε απόρθητα κάστρα των αντρών, μείον για στριπολάτρες όπως ο γραφών)
- POS στον χώρο των απλών χωρών και πριβέ (στα συν ότι δεν τρέχεις να βρεις ATM όταν τελειώσουν τα μετρητά, στα πλην η χρεοκοπία που επακολουθεί των διαδοχικών πληρωμών)

Υ.Γ. Το μαγαζί ρολάρει καλά επειδή είναι καινούριο, έχει απήχηση σε γκόμενες και τραβάει αρκετούς τουρίστες από τα τριγύρω ξενοδοχεία.
Θα φανεί από χειμώνα τι ψάρια πιάνει καθώς τέτοιου είδους μαγαζιά επιβιώνουν από τους τακτικούς πελάτες και όχι από περαστικούς (αν και το καινούριο αυτό μαγαζί πλασάρεται ως υβρίδιο και όχι ως στριπ).

Οι φαν των καμπαρέ θα το τιμήσουν. Οι στριπολάτες θα το μαυρίσουν.
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
Σάββατο βράδυ και σας περιμένουμε στο Golden Queens να ζήσουμε... έντονες στιγμές!

Highlight της βραδιάς το LIVE SEX SHOW που... θα σας ξεΣΗΚΩΣΕΙ :erection: από την ALINA & τον RUBEN.
Φυσικά δεν λείπουν και τα show έκπληξη κατά την διάρκεια της βραδιάς!

Προσφορά Σαββάτου:
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ μόνο με 10€
αρκεί να στείλετε με προσωπικό μήνυμα στη σελίδα μας στο instagram τον κωδικό GOLDEN

*Η προσφορά GOLDEN ισχύει από Πέμπτη έως και Κυριακή

Σας περιμένουμε! Τηλ. Επικοινωνίας: 2114188422



LIVE-SEX-SHOW2_1080x1080.jpg
 

FBI Strip Show-LIDO

Strip Club
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
6
LIVE YOUR BEST LIFE @ FBI Strip Show Athens

Το FBI Strip Show Athens ανοίγει τις πόρτες του καθημερινά
και σας περιμένουμε από τις 21:00 και μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες!

Online Deal που δεν πρέπει να χάσεις! :wowmouth:

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 10€
αρκεί να στείλεις με προσωπικό μήνυμα τον κωδικο SEXY
στη σελίδα μας στο Instagram



ΜΑΥ-27.jpg



DANCER-PHOTO18.jpg


DANCER-PHOTO20.jpg


DANCER-PHOTO9.jpg


Για να μαθαίνεις νέα μας, ακολούθησέ μας στη σελίδα μας στο instagram ή στο Facebook

Σε περιμένουμε!
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
ΕΡΧΕΤΑΙ ΒΑΡΥΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ

Επίσκεψη το προηγούμενο Σάββατο στο Αλκατράζ.
Δεύτερη στον αριθμό και η τελευταία επίσης.

Είσοδος σχετικά νωρίς (γύρω στις 24.00) με φίλους. Πληρωμή παραβόλου στην είσοδο και εισέρχομαι στο μαγαζί περιμένοντας τον σερβιτόρο ή υπεύθυνο να με κατευθύνει προς κάποιο τραπέζι.
Αμ δε.
Μας πλησιάζει ένας γραβατωμένος σερβιτόρος (ο αρχισερβιτόρος του μαγαζιού και καλά) και μου δείχνει τον χώρο του μπαρ.
- Δώσε μου ένα τραπέζι, έστω και στην τελευταία σειρά, για να μπορώ να κεράσω καμιά κοπέλα και να μιλήσουμε σαν άνθρωποι, του απευθύνομαι.
- Θες να με εκνευρίσεις ?? . η απάντηση του με ύφος μεγαλο-διοικητή κωλόμπαρου
- Ναι γιαυτό ήρθα δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω σήμερα. Βάλε με σε ένα τραπέζι να κάτσω σαν άνθρωπος.
- Παρασκευή-Σάββατο μόνο με κράτηση και μπουκάλι τα τραπέζια, συνεχίζει.

(Τι άλλο θα ακούσουμε ρε πούστη σκέφτομαι. Ούτε μπουζούκια να πήγαινα).
Με τα πολλά και μη θέλοντας να χάσω χρόνο μιλώντας στου κουφού την πάρτα, πηγαίνω προς το μπαρ και παραγγέλνω το ποτό μου.

Το μαγαζί άδειο από πελάτες, με τα κορίτσια να κάθονται αυτά στα τραπέζια για λίγο κουτσομπολιό και παιχνίδι με το κινητό.

Ήπια δύο γουλιές από το κάκιστης ποιότητας ποτό που σερβίρουν, παρατήρησα για λίγο τις κοπέλες που εργάζονται στο ίδρυμα και μετά από ένα 20λεπτο αποχώρησα κατευθυνόμενος για άλλες πολιτείες).

Συμπερασματικά, για να μην κουράζω:

Στα ΜΕΙΟΝ
- Μηδέν προσφορές
- 10 ευρώ ο απλός χορός, αερο-πριβέ 50, 100 και όπου πάει
- Ορθοστασία να ψηλώσουμε και καθισιό μόνο κατόπιν κράτησης (τουλάχιστον τα ΣΚ)
- Ελάχιστοι χοροί από κορίτσια στην πίστα
- Κακή ορατότητα από το μπαρ (κολώνα στην μέση) και πολλά πιτσιρίκια
- Ποτά μπόμπες

Στα ΣΥΝ:
- Τσαχπίνα μπαργούμαν με τα γυαλιά
- Προσωπικό για τα μπάζα, που σου δείχνει εξ αρχής τι εστί εισπρακτική πολιτική του μαγαζιού και τουλάχιστον γλιτώνεις χρήματα αποχωρώντας άμεσα
- Το φρέσκο/σύγχρονο design του μαγαζιού

ΣΥΝ και ΠΛΗΝ ταυτόχρονα:
- Πολλές γκομενοπαρέες (συν για τους ματάκηδες, πλην για τους καθαρόαιμους στριπολάτρες)
- Πολλές στριπερς (στα συν η ποικιλία, στα πλην η ντιβο-σύνη και το τουπέ των 7-8 τοπ)
- Στιποκλαμπ με δυνατότητα να πάρεις και χορούς (συν για τίποτα αγάμητους φοιτητές και γκόμενες που νομίζουν ότι εισβάλουν σε απόρθητα κάστρα των αντρών, μείον για στριπολάτρες όπως ο γραφών)
- POS στον χώρο των απλών χωρών και πριβέ (στα συν ότι δεν τρέχεις να βρεις ATM όταν τελειώσουν τα μετρητά, στα πλην η χρεοκοπία που επακολουθεί των διαδοχικών πληρωμών)

Υ.Γ. Το μαγαζί ρολάρει καλά επειδή είναι καινούριο, έχει απήχηση σε γκόμενες και τραβάει αρκετούς τουρίστες από τα τριγύρω ξενοδοχεία.
Θα φανεί από χειμώνα τι ψάρια πιάνει καθώς τέτοιου είδους μαγαζιά επιβιώνουν από τους τακτικούς πελάτες και όχι από περαστικούς (αν και το καινούριο αυτό μαγαζί πλασάρεται ως υβρίδιο και όχι ως στριπ).

Οι φαν των καμπαρέ θα το τιμήσουν. Οι στριπολάτες θα το μαυρίσουν.
Δεν είναι στριπ αυτό βρε :woldman:
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.531
Πόντοι
5.646
LIVE YOUR BEST LIFE @ FBI Strip Show Athens

Το FBI Strip Show Athens ανοίγει τις πόρτες του καθημερινά
και σας περιμένουμε από τις 21:00 και μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες!

Online Deal που δεν πρέπει να χάσεις! :wowmouth:

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 10€
αρκεί να στείλεις με προσωπικό μήνυμα τον κωδικο SEXY
στη σελίδα μας στο Instagram



ΜΑΥ-27.jpg



DANCER-PHOTO18.jpg


DANCER-PHOTO20.jpg


DANCER-PHOTO9.jpg


Για να μαθαίνεις νέα μας, ακολούθησέ μας στη σελίδα μας στο instagram ή στο Facebook

Σε περιμένουμε!

Αυτή με το δίχτυ είναι σκέτη καύλα
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Margo με το μαλλι σαν κλεοπατρα στο strip club Fbi ωραια γυναικα μεν αλλα αρκετα παγομενη και πολλα λεφτα να της σκασεις και να την εχεις στα οπα οπα και παλι δεν ζεσταινεται.παγοκολονα με λεμονι με λιγο βοτκα.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Fbi πολυ καλο ζεστο μαγαζι με καλη μουσικη και αρκετες ωραιες υπαρξεις.καθαρα ποτα χρονος παραπονης στο χορο πολυ καλος.ενημερωθηκα οτι εχει show και θα ερθουνε συντομα καινουγιες νεαρες κοπελες εν αναμονη λοιπον.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
ΕΡΧΕΤΑΙ ΒΑΡΥΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ

Επίσκεψη το προηγούμενο Σάββατο στο Αλκατράζ.
Δεύτερη στον αριθμό και η τελευταία επίσης.

Είσοδος σχετικά νωρίς (γύρω στις 24.00) με φίλους. Πληρωμή παραβόλου στην είσοδο και εισέρχομαι στο μαγαζί περιμένοντας τον σερβιτόρο ή υπεύθυνο να με κατευθύνει προς κάποιο τραπέζι.
Αμ δε.
Μας πλησιάζει ένας γραβατωμένος σερβιτόρος (ο αρχισερβιτόρος του μαγαζιού και καλά) και μου δείχνει τον χώρο του μπαρ.
- Δώσε μου ένα τραπέζι, έστω και στην τελευταία σειρά, για να μπορώ να κεράσω καμιά κοπέλα και να μιλήσουμε σαν άνθρωποι, του απευθύνομαι.
- Θες να με εκνευρίσεις ?? . η απάντηση του με ύφος μεγαλο-διοικητή κωλόμπαρου
- Ναι γιαυτό ήρθα δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω σήμερα. Βάλε με σε ένα τραπέζι να κάτσω σαν άνθρωπος.
- Παρασκευή-Σάββατο μόνο με κράτηση και μπουκάλι τα τραπέζια, συνεχίζει.

(Τι άλλο θα ακούσουμε ρε πούστη σκέφτομαι. Ούτε μπουζούκια να πήγαινα).
Με τα πολλά και μη θέλοντας να χάσω χρόνο μιλώντας στου κουφού την πάρτα, πηγαίνω προς το μπαρ και παραγγέλνω το ποτό μου.

Το μαγαζί άδειο από πελάτες, με τα κορίτσια να κάθονται αυτά στα τραπέζια για λίγο κουτσομπολιό και παιχνίδι με το κινητό.

Ήπια δύο γουλιές από το κάκιστης ποιότητας ποτό που σερβίρουν, παρατήρησα για λίγο τις κοπέλες που εργάζονται στο ίδρυμα και μετά από ένα 20λεπτο αποχώρησα κατευθυνόμενος για άλλες πολιτείες).

Συμπερασματικά, για να μην κουράζω:

Στα ΜΕΙΟΝ
- Μηδέν προσφορές
- 10 ευρώ ο απλός χορός, αερο-πριβέ 50, 100 και όπου πάει
- Ορθοστασία να ψηλώσουμε και καθισιό μόνο κατόπιν κράτησης (τουλάχιστον τα ΣΚ)
- Ελάχιστοι χοροί από κορίτσια στην πίστα
- Κακή ορατότητα από το μπαρ (κολώνα στην μέση) και πολλά πιτσιρίκια
- Ποτά μπόμπες

Στα ΣΥΝ:
- Τσαχπίνα μπαργούμαν με τα γυαλιά
- Προσωπικό για τα μπάζα, που σου δείχνει εξ αρχής τι εστί εισπρακτική πολιτική του μαγαζιού και τουλάχιστον γλιτώνεις χρήματα αποχωρώντας άμεσα
- Το φρέσκο/σύγχρονο design του μαγαζιού

ΣΥΝ και ΠΛΗΝ ταυτόχρονα:
- Πολλές γκομενοπαρέες (συν για τους ματάκηδες, πλην για τους καθαρόαιμους στριπολάτρες)
- Πολλές στριπερς (στα συν η ποικιλία, στα πλην η ντιβο-σύνη και το τουπέ των 7-8 τοπ)
- Στιποκλαμπ με δυνατότητα να πάρεις και χορούς (συν για τίποτα αγάμητους φοιτητές και γκόμενες που νομίζουν ότι εισβάλουν σε απόρθητα κάστρα των αντρών, μείον για στριπολάτρες όπως ο γραφών)
- POS στον χώρο των απλών χωρών και πριβέ (στα συν ότι δεν τρέχεις να βρεις ATM όταν τελειώσουν τα μετρητά, στα πλην η χρεοκοπία που επακολουθεί των διαδοχικών πληρωμών)

Υ.Γ. Το μαγαζί ρολάρει καλά επειδή είναι καινούριο, έχει απήχηση σε γκόμενες και τραβάει αρκετούς τουρίστες από τα τριγύρω ξενοδοχεία.
Θα φανεί από χειμώνα τι ψάρια πιάνει καθώς τέτοιου είδους μαγαζιά επιβιώνουν από τους τακτικούς πελάτες και όχι από περαστικούς (αν και το καινούριο αυτό μαγαζί πλασάρεται ως υβρίδιο και όχι ως στριπ).

Οι φαν των καμπαρέ θα το τιμήσουν. Οι στριπολάτες θα το μαυρίσουν.
Φίλε ποιο μαγαζί είναι νέο;;;
Το Αλκατραζ;; :grin::2funny::kneel:
Κάνεις πλάκα έτσι;
Πόσο καιρό πας σε στριπ και δεν ξέρεις ότι το μαγαζί αυτό είναι από τα λίγα που είναι σταθερή αξία τόσα χρόνια στην αγορά;

Επίσης ποιο χειμώνα λες ότι θα περιμένει να δει;
Εδώ έβγαλε εποχές covid με αρκετό κόσμο μέσα και επιβίωσε ενώ άλλα έκλεισαν για πολύ καιρό.

Επίσης τα λεγόμενα σου δε στέκουν.
Σάββατο στις 12 είναι πάντα γεμάτα όλα τα τραπέζια. Δεν είναι νωρίς, είναι τότε που πάνε όλοι για να πιάσουν τις κρατήσεις τους.
Τέλος τι σόου να δεις τυπε στις 12??
Τότε ξεκινάει το μαγαζί και πάει μέχρι τις 6 το πρωί.
Άμα βγάλει όλα τα σόου σε μια ώρα, τι θα κάνει τις υπόλοιπες ώρες;;

Εντυπωσιακό που άτομα που δεν έχουν ιδέα από την αγορά βγαίνουν και κράζουν σαν ξερόλες. Έλεος...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες!
Ποιο στριπτιτζαδικο προτεινετε για πιο μικρες ηλικες απο κοπελες απο 22 μεχρι 27 28
και κατα προτιμηση ουκρανιδες και ρωσιδες?Επισης ψαχνω καποιο που να εχει λιγο πιο ζεστο περιβαλλον για να μπορω να κερασω ποτο την αλλη που γουσταρω και να μην γινετε ο κακος χαμος!Ας στα σκασω κιολας δεν με νοιαζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom