Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ενημερωση για τους θαμωνες του τουτι φρουτι.περασα χτες απο κει τιποτα τζιφος κλειστο το μαγαζι με την γνωριμη ταμπελα οτι γινεται ανανεωση προγραμματος και συντομα κοντα σας.βασικα τις τελευταιες φορες που ειχα παει(για την νατελα φυσικα...)το μαγαζι δεν πηγαινε καθολου καλα.ειδικα τις καθημερινες ειμασταν 5 πελατες 6 κοπελες(καλυτερα για μας χεχε)....επομενως ή το εκλεισε και απο σεπτεμβρη παλι ή το κλεισανε τα στρουμφακια ή το χει βαλει πωλητηριο...αγνωσται αι βουλαι του κυριου
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ενημερωση για τους θαμωνες του τουτι φρουτι.περασα χτες απο κει τιποτα τζιφος κλειστο το μαγαζι με την γνωριμη ταμπελα οτι γινεται ανανεωση προγραμματος και συντομα κοντα σας.

Δηλαδή, τί ανανέωση προγράμματος; Φραπές και πάλι φραπές!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
φραπες στο τουτι δεν παιζει ουτε για ζητω...εχει τοσα φωτακια εκει μεσα χεσε μεσα.εκει μεσα πας να πιεις κανα ποτακι να παρεις κανα χορο και πολυ μπλα μπλα με τις γκομενες για να περασει η ωρα.δεν παιζει hardcorια.ειναι(ή ηταν) soft στριπ αλλα πολυ ωραιο μαγαζι με καναπεδες και ωραιες γκομενες.οποιος θελει απο βπ πιο ανεβασμενες καταστασεις παει στο ρασπουτιν
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Οχι γιατι να σου πω την αμαρτια μου δεν τη πηγα ποτε μου. Ειχε πολυ ψηλα τη μυτη Αλλα επειδη βλέπω που και που τη Λατογια, και μιλαμε πιστευω οτι θα τυχει να συναντηθουμε  μεχρι την επομενη κυριακη και θα σου πω.
Προσεξε τωρα Υποθετω οτι μιλαμε για τα ιδια ατομα ε?
Την Αντονελα και τη Λατογια που δουλευαν στο Ritorno στη Μιχαλακοπουλου και ηταν κολλητες Γι αυτες μιλαω εγω.

Μιλησα εχθες με Λατογια και μου ειπε οτι η Αντονελλα ειναι Penthouse αλλα φευγει τωρα για διακοπες Επιστροφη τελη Αυγουστου

Εγω εκανα τη τελευταια μου επισκεψη πριν φυγω για διακοπουλες στο Ritorno και εχει φερει κατι καινουργιες Πολωνεζες.
Μια μικρη και μια άλλη που ειναι σκετη κόλαση τη Συλβια.
Σας χαιρετω ευχομαι καλες διακοπες σε ολους και τα λεμε στην επιστροφη. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Τι εγινε ρ :(ε παιδια ? ολοι διακοπες ? >:( >:( >:(
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ωραιες μερες για κωλομπαρα.λιγος κοσμος απολαμβανεις το προγραμμα χαλαρα αν κερασεις γκομενα θα αραξει αφου δεν εχει και δουλεια και στους χορους κανουν και εξτρα κολπακια αφου ετσι κι αλλιως δεν εχουν δουλεια μηπως και βγαλουνε τιποτα παραπανω.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Δίκιο έχεις συναγωνιστή. Με ό,τι μου 'χει συμβεί σήμερα, με βλέπω να πηγαίνω για μερικά ποτάκια. Το μαγαζί δεν ξέρω ακόμα, αλλά κλίνω προς Lido  :dancing:
 

Επισκέπτης
Δίκιο έχεις συναγωνιστή. Με ό,τι μου 'χει συμβεί σήμερα, με βλέπω να πηγαίνω για μερικά ποτάκια. Το μαγαζί δεν ξέρω ακόμα, αλλά κλίνω προς Lido  :dancing:
lido...χειμωνα καλοκαιρι...καθημερινη περναει κανεις τελεια....;)
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς για το Gold αυτή είναι. Προσωπικά ξενερώνω και μόνο που τη βλέπω, άλλοι βέβαια πίνουν σαμπάνιες στην υγεία της, ή μάλλον σε αυτό το διαστροφικό (;!;) που λέγεται ότι έχει. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά αν κάποιος γουστάρει διαστροφή χίλιες φορές θα του πρότεινα την Τσάρλυ από Μούσες που βγάζει και μια decadence άκρως μεθυστική.
δυστυχως ερχομαι να συμφωνησω μαζι σου....ομως μιλαμε για σπεσιαλιστα στους χορους....την ξερω απο το εξ-ντριμ στον πειραια....κριμα...γιατι απο φατσα κ στυλ...υστερει πολυ....

Υ/Γ->ποια ειναι η τσαρλυ στο μουσσες ? κανε μια περιγραφη για εμας τους μη γνωστες...
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
δυστυχως ερχομαι να συμφωνησω μαζι σου....ομως μιλαμε για σπεσιαλιστα στους χορους....την ξερω απο το εξ-ντριμ στον πειραια....κριμα...γιατι απο φατσα κ στυλ...υστερει πολυ....

Υ/Γ->ποια ειναι η τσαρλυ στο μουσσες ? κανε μια περιγραφη για εμας τους μη γνωστες...
Σωματότυπος Βαλτικών χωρών (Λιθουανία μεριά), ξανθιά, αδύνατη, με τατουάζ στο μπράτσο. Τσέλσυ, όχι Τσάρλυ, αλλά δεν είμαι ο μόνος που μπερδεύει το όνομά της (βλ.άμμος), το Τσέλσυ με ξενερώνει αρκετά ενώ το Τσάρλυ έχει μια παρακμιακή γοητεία γι' αυτό και το μόνιμο μπέρδεμα.
 

Επισκέπτης
Σωματότυπος Βαλτικών χωρών (Λιθουανία μεριά), ξανθιά, αδύνατη, με τατουάζ στο μπράτσο. Τσέλσυ, όχι Τσάρλυ, αλλά δεν είμαι ο μόνος που μπερδεύει το όνομά της (βλ.άμμος), το Τσέλσυ με ξενερώνει αρκετά ενώ το Τσάρλυ έχει μια παρακμιακή γοητεία γι' αυτό και το μόνιμο μπέρδεμα.
καταλαβα για ποια λες....;)
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:boobies:file azaas κανα νεο απο λιντο?πηγες? :boobies:
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
ξημερωματα στο ΒΓ ειχε αρκετο κοσμο. μετα απο την παοτυχημένη επισκεψη στο βρ60 (βλ οικειο θρεντ) πηγα μια βολτιτσα και τιμησα τσαρλυ νεαρη ρωσις κορμαρα ισιο μαυρο μακρυ μαλι. ευχαριστη και πολυ ατακτη. με οσα ακριβως θα εδινα στο βρ60 ειχα ΚΑΛΥΤΕΡΟ αποτελεσμα. ποτο μου10 + πουτο 20 + 2 χουροι 20 =50
γιαυτο δεν παω πουθενα αλλου. ΒΓ= σταθερη αξια και εγγυηση. δεν εχω φυγει ποτε ουτε απογοητευμενος, ουτε ανικανοποιητος
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ότι διαφορετικά βλέπει τα πράγματα κάποιος νέος στο χώρο των στριπ που κινείται περιστασιακά στα μαγαζιά και οδηγείται περισσότερο από τον αυθορμητισμό και το συναίσθημα και αλλιώς κάποιος  εμπειρότερος με περισσότερες παραστάσεις, αντικειμενικότητα που ίσως λειτουργεί και πιο ορθολογιστικά αν θέλεις. Από αυτά ας πούμε που έχω διαβάσει εδώ μέσα δε θα μπορούσα (για να μιλήσω για τον εαυτό μου) να συγκριθώ ποτέ από πλευράς εμπειρίας με άτομα όπως ο vasos o mclain και άλλα παιδιά ασχέτως ηλικίας. Υπάρχουν κάποιοι που "βλέπουν" καλύτερα στη νύχτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom