Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Χθες Star. Παλιές κοπέλες (από Afrodite Palace και) και ολίγες νεότερες. Mary (νέα :2funny: ) επάξια :boobies: διάδοχος της Cleo στο show με τη ντουζιέρα που έφυγε για Πολωνία. Όπως και μερικές άλλες αγαπητές με το ντου, αλλά θα ξαναγυρίσουν :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Star. Τα καλύτερα show (δε ξέρω Sadist). Έγινε ένα... συνόλικό ημιλεσβιακό χθες, να τρώει και του παιδιού να μη δίνει. Εκτός των άλλων παρουσιών, Magdalena σκυλί, αλλά δουλεύει το δονητή καλύτερα από ότι χρησιμοποιούν το στυλό όσοι διαβάζουν τριάντα χρόνια. Και όπως είναι γνωστό dildo is mighter than the sword   
 

toomuch

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
θα μου συστήσει κάποιος φίλος καλό στριπτοζάδικο που παίζει πριβέ φραπές;
 

Επισκέπτης
Περασμα χθες πολυ αργα απ'το Σαδιστ....δυστυχως καμια σχεση με την προ "ντου" εποχη....
Πολλες απουσιες απ'τις παλιες κοπελες...μερικες νεες...αλλα οχι τοσο αξιολογες κ ορεξατες....
Καλα σοου μεχρι αργα....καλης ποιοτητας ποτα...

Οχι για 2η αμεση επισκεψη...απο χειμωνα παλι... ;) ;) ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Mousses χθες μετά από πολύ καιρό. Εκτός από τις εκεί γνωστές :-* βρέθηκαν και άλλες. Xenia(Anatoli), Alona(Anatoli), Victoria (Baby-O), Alexandra(Baby-O). Και φυσικά και καινούργιες γνωριμίες :2funny: . Μουσική πολύ καλή για κέφι, πέρασα special. Στο αυτό πνεύμα και 60+ καραφλός κοιλαράς με λυμένο πουκάμισο χορεύει :2funny: σε καναπέ take it eaaasy :2funny: :2funny: με τη κ@ύλα της ημέρας Carla. Τσιφτετελέ :2funny: . Αθάνατη Ελλάδα με τα ωραία σου. Ρε δε πα' να μην έχει μείνει δενδρίλιο.
Simone απούσα ;)
 

Επισκέπτης
Στο αυτό πνεύμα και 60+ καραφλός κοιλαράς με λυμένο πουκάμισο χορεύει :2funny: σε καναπέ take it eaaasy :2funny: :2funny: με τη κ@ύλα της ημέρας Carla.
56 ειναι ο ανθρωπος...μην του φορτωνεις χρονια.... :dancing:

Οντως κελεπουρι....απ'το χωριοοοοοοοοο........ :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Α το ξέρεις το κελεπούρι :cheesy: το γλεντζέ :cheesy: Με το μουστάκι λέμε έτσι;
 

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
leonoro, στις Μούσσες ποια Victoria του Baby-O λες ότι παίζει, η γνωστή με τις βυζάρες του Baby-gold μήπως θες να πεις ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Δεν θυμάμαι να πέρασε BG, πάντως είναι αυτή με τις βυζάρες :2funny: και την ξανθιά φιλή(Alexandra, πακέτο από Baby-O)
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρα, μικρή ενημέρωση για Grand Ritorno (Μιχαλακοπούλου δίπλα στο Holiday-In),
μικρός σχετικά αλλά καλοφτιαγμένος χώρος, πρόσβαση σχετικά εύκολη, ποτά μάλλον καλύτερα από τον μέσο όρο της κατηγορίας αυτής, γκαρσόνια και εξυπηρέτηση καλή, μουσική πολύ καλή,
αρκετά κορίτσια για την εποχή και τό μέγεθος του μαγαζιού, μερικά από αυτά πολύ καλά κομμάτια (ονόματα δε συγκρατώ εύκολα), σίγουρα για όλα τα γούστα, αυτές τις μέρες που δεν έχει πολλή δουλειά έρχονται σε 1-2 λεπτά, ποτό κοτιτσιών ακριβό 30€, χορός κοριτσιών στην πίστα μέτριος και όχι full nude, πιο πολύ καλλιτεχνικός (!!!), χορός πριβέ 12€ αλλά τίποτα το ιδιαίτερο,
μου βγάζει ένα στυλ κυριλέ, ακριβό και όχι για πολλά πολλά,
δεν το βρήκα στη λίστα των strip για να γραψω εκεί κριτική,
αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας το προσθέσει 
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
15
Like
6.461
Πόντοι
8.345
γεια σε ολους. γυρισα και ειπα να παω μια βολτα απο στριπ να ανοιξει το ματι μου λιγακι. ειμαι αναμεσα σε λιδο (για λουιζα), λολιτα (για αναστασια, τζεσικα) και baby O (για ινα). ξερει κανεις αν θα ειναι κυριακη βραδυ αυτες στα εν λογω μαγαζια?? πριβε απο ινα γινεται στο baby O η οχι??  κατα το ξημερωμα αναμενετε κριτικη μου
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
H Ina πριβε κανει...αν ειναι εκει ομως παιζει...διακοπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom