Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
το καλλιτεχνικο απο οσο θυμαμαι στο παλιο 'ο του υπογειου ηταν αφροδιτη και οχι ευα!

vaso  η αφροδιτη που λες ελληνιδα 100% απο το παλιο μπειμπι ο  μια ψηλη ..που χορευαι rage against the machine .. αρχες ιουνη ηταν στο εροτικα ! ..τωρα η ευα που λενε ..με πολλα τατου φατσουλα αλλα πολυ μαυριλα γκοτθου γκομενα ..σαλονικια ελεγε..αλλα μπορει να ηταν απο βαλκανια..μερια. στο βγκολντ την θυμαμαι ..εχω να παω καιρο λογο στρατου . αναλογος τα κεφια ..η αν σ γουσταρε εκανε κ τον χορο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso  η αφροδιτη που λες ελληνιδα 100% απο το παλιο μπειμπι ο  μια ψηλη ..που χορευαι rage against the machine .. αρχες ιουνη ηταν στο εροτικα ! ..τωρα η ευα που λενε ..με πολλα τατου φατσουλα αλλα πολυ μαυριλα γκοτθου γκομενα ..σαλονικια ελεγε..αλλα μπορει να ηταν απο βαλκανια..μερια. στο βγκολντ την θυμαμαι ..εχω να παω καιρο λογο στρατου . αναλογος τα κεφια ..η αν σ γουσταρε εκανε κ τον χορο

εχεις απολυτο δικιο!για αυτο σε κερνω φραπεδακι σε ιδρυμα της αρεσκειας σου!
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
χεχε τιμη μου απο εναν εμπειρο φραπεδιαρη ..απο σεπτεμβρη πια..αν και προσπαθω να απεξαρτηθω απο τα ιδρυματα 
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αυτο για απεξαρτηση ξαναπεστο...ναρκωτικο κανο
νικο τα γαμημενα..και εγω το ιδιο προσπαθω...να απεξαρτηθω..
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά είναι η ιδέα μου ή έχει πέσει πολύ "καθωσπρεπισμός" το τελευταίο καιρό στα στριπ.
Τις 2 τελευταίες φορές που πήγα πολύ ήσυχα ήταν τα πράγματα. Για φραπέ δε ούτε κατά διάνοια. Λέτε να μη το χειρίστηκα σωστά το θέμα ή έχει πέσει πολύ πίεση από τα στρούμφ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρε παιδιά είναι η ιδέα μου ή έχει πέσει πολύ "καθωσπρεπισμός" το τελευταίο καιρό στα στριπ.
Τις 2 τελευταίες φορές που πήγα πολύ ήσυχα ήταν τα πράγματα. Για φραπέ δε ούτε κατά διάνοια. Λέτε να μη το χειρίστηκα σωστά το θέμα ή έχει πέσει πολύ πίεση από τα στρούμφ?
Γενικα ολα ειναι πεσμενα με ελαχιστεσ εξαιρεσεις
Που πηγες?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά είναι η ιδέα μου ή έχει πέσει πολύ "καθωσπρεπισμός" το τελευταίο καιρό στα στριπ.
Τις 2 τελευταίες φορές που πήγα πολύ ήσυχα ήταν τα πράγματα. Για φραπέ δε ούτε κατά διάνοια. Λέτε να μη το χειρίστηκα σωστά το θέμα ή έχει πέσει πολύ πίεση από τα στρούμφ?

Δ_ι_Α_κ_Ο_π_Ε_ς ===== Η_ρ_Ε_μ_Ι_α
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτο για απεξαρτηση ξαναπεστο...ναρκωτικο κανο
νικο τα γαμημενα..και εγω το ιδιο προσπαθω...να απεξαρτηθω..

σου προτεινω καθε βραδυ παρασκευης-σαββατου να βλεπεις στο βιντεο ταινιες με πολυ αμερικανικο στριπ ή τσοντες ευρωπαικες που στο σεναριο τους περιλαμβανεται το στριπ και να αυτοφραπεδιαζεσαι με τις ωρες.....ετσι θα μπορεσεις να απεξαρτηθεις απο τα ιδρυματα αλλα οχι και απο τον φραπε!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Φραπουτσινο προτιμω!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Tο βράδυ θα ανέβω σε ένα φίλο στο Μπογιάτι και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα ιδρύματα της περιοχής. Αξίζει το κόπο να πάμε στο Rich & Famous?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Tο βράδυ θα ανέβω σε ένα φίλο στο Μπογιάτι και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα ιδρύματα της περιοχής. Αξίζει το κόπο να πάμε στο Rich & Famous?

  Αλλαζω το μυνημα επειδη σημερα το χιουμορ μου ειναι λιγο πεσμενο!!!

Καλο και το R&F αν και πολλοι πανε απαναντι στο rasputin υπαρχει και το Star στην Μεταμορφωση!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
κοιτα αν προτιμας γλυκια ομορφα πιπινια πηγαινε r n' f.αν θελεις να δεις  καβλιαρες που ν ατα πετανε ολα πιγαινε ρασπουτιν.για το σταρ δεν ξερω αλλα νομιζω πως εχει και αντρικο στριπ και ξενερωνω εγω με αυτα.ασε που κλανω στα γελια
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Οχι γιατι να σου πω την αμαρτια μου δεν τη πηγα ποτε μου. Ειχε πολυ ψηλα τη μυτη Αλλα επειδη βλέπω που και που τη Λατογια, και μιλαμε πιστευω οτι θα τυχει να συναντηθουμε  μεχρι την επομενη κυριακη και θα σου πω.
Προσεξε τωρα Υποθετω οτι μιλαμε για τα ιδια ατομα ε?
Την Αντονελα και τη Λατογια που δουλευαν στο Ritorno στη Μιχαλακοπουλου και ηταν κολλητες Γι αυτες μιλαω εγω.
γεωργιανη μεγαλα ματια σπαστο μαλι καστανοξανθο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Tο βράδυ θα ανέβω σε ένα φίλο στο Μπογιάτι και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα ιδρύματα της περιοχής. Αξίζει το κόπο να πάμε στο Rich & Famous?

πηγαινε ρασπ.......δεν θα χασεις....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γεωργιανη μεγαλα ματια σπαστο μαλι καστανοξανθο

ναι αυτη ειναι και μαλιστα το παιζει πορτογαλεζα στους πελατες.....

υ.γ. σιγα μην ειναι και απο μεσα απο το ντραγκαο...
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
πηγαινε ρασπ.......δεν θα χασεις....

Vaso εγώ που δεν έχω πάει Ρασπ... και R&F και γενικά αυτά εκεί πάνω δεν τα έχω τιμήσει μήπως πρέπει να κάνω καμία εξόρμηση; Και πιο από τα δύο προτείνεις;  :think:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
πηγαινε ρασπ.......δεν θα χασεις....

Είχα πάει Ρασπούτιν τη περασμένη Τρίτη και μου την έσπασε ότι οι κοπέλες ήταν απόμακρες και ότι από ποιότητα δεν έλεγαν και πολλά πράγματα. Για αυτό ρώτησα αν αξίζει το Rich. Άραγε πάει κανένας εκεί ή θα είμαστε 2 και ο κούκος?
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Είχα πάει Ρασπούτιν τη περασμένη Τρίτη και μου την έσπασε ότι οι κοπέλες ήταν απόμακρες και ότι από ποιότητα δεν έλεγαν και πολλά πράγματα. Για αυτό ρώτησα αν αξίζει το Rich. Άραγε πάει κανένας εκεί ή θα είμαστε 2 και ο κούκος?

jd από τα παιδιά εδώ έχω ακούσει ότι το R&F έχει κάτι καινούργιες Τσεχούλες μπουκιά και συχώριο, είναι αυτές μάλλον που δουλεύουν μόνο καλοκαίρια, άλλωστε η Τζέσικα το μωρό του Lolita μέχρι Μάρτιο περίπου δούλευε R&F (έχει παράδοση το μαγαζί στην Τσέχικη κουζίνα  :2funny: ), έχει φρέσκο πράγμα αυτό τον καιρό το μαγαζί, τώρα αν πέσεις σε μέρα που έχουν ρεπό τα «καλά» ατύχησες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom