Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MORDER

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Να κανω μια ερωτηση?
Ξέρει κανεις που πήγε η Λάουρα απο το lolita?
Ευχαριστω
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Η Λάουρα δεν είναι μια ξανθιά ψηλή μου...ρα με γεμάτο βυζί ή κάνω λάθος? Για δώστε περιγραφή.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Λάουρα δεν είναι μια ξανθιά ψηλή μου...ρα με γεμάτο βυζί ή κάνω λάθος? Για δώστε περιγραφή.

χωρις το γεματο βυζι εισαι ορθος στην περιγραφη...αν και εχει μετακομισει προς βορεια υποκαταστηματα....
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Βλεπω μεγιστε vaso δεν χανεις τη φορμα σου...δεν παιζεσαι ρε μπαγασα !!!
Παρεπιπτωντος αν πετυχεις την αντονελα (διδυμο λατογιας) πουθενα σφυρα μου το να της κανω μια επισκεψη.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
σοβαρα μιλας ??????????????????  :think: :think: :think: :think:

Σοβαρά. Σάββατο και στο BG commentable ήταν Lydia, Marina(με ασημι συνολάκι :cheesy: ) και Martha, άντε και Maria για ζωΐκούς λόγους :2funny:. Ενώ εκτός από , να το πω αντίληψη του καταστήματος (όχι personel), που είναι++, κάτι classes παραπάνω Jessica, Mona-Liza, Alina και κάτι άλλες που δεν πρόλαβα. Σαν σύνολο+
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βλεπω μεγιστε vaso δεν χανεις τη φορμα σου...δεν παιζεσαι ρε μπαγασα !!!
Παρεπιπτωντος αν πετυχεις την αντονελα (διδυμο λατογιας) πουθενα σφυρα μου το να της κανω μια επισκεψη.

καλα μωρε ακομη ασχολεισαι με δαυτην?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
χωρις το γεματο βυζι εισαι ορθος στην περιγραφη...αν και εχει μετακομισει προς βορεια υποκαταστηματα....

Λαουραααα!
Γιατι μου θυνισατε αυτο το οναμα?
Κατοικος βορειων προαστιων πλεον!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γιατι ρε vaso ? μια πληροφορια ζηταμε κακο ειναι? η γκομενα ειναι πολυ δυνατη...

γουστα ειναι αυτα!Αλλα σιγουρα συγκριτικα με το επιπεδο του μεσου ορου που κυκλοφορει ειναι πολυ down Κομματι!
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Νέα απο τα χαρακώματα του original Baby O Πειραιώς και παρουσίες που συγκράτησα. 'Μαρία' (Ρουμανία),'Λόρυ' (Ρουμάνα πρώτη φορά την βλέπω οπότε είναι καινούργια παρουσία),'Όλγα' η κλασσική, Τζέσυ' (Τσεχία),'Σάρα' (Τσεχία),Τζίνα (Τσεχία),'Ρίτα'(Ρωσία).Κόσμος σε μέτρια επίπεδα το πρόγραμμα όμως δυνατό με ηλεκτρονική μουσική και σέξ λεσβειακό σόου  :boobies:

Ποια σαρα ρε panosmpos ? μια αδυνατη μετριου υψους καστανοξανθη με τελειο προσωπο σαν αγγελος ?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ύψος 1,68 χωρίς τακούνι ξανθιά με πολύ ωραίο πρόσωπο (όχι καστανόξανθη).Έχει κάνει κατι φεγγάρια στο Ριτόρνο και στο Μούσες.Έχει και τατού πάνω στην πλάτη.

Καλα συγνωμη κιολας που θα το πω αλλα με μεζουρα κυκλοφορας μεσα στα μαγαζια ? ακου 1,68 !!!
τεσπα δεν λεμε την ιδια και ευτυχως βεβαια γιατι θα πηγαινα με το Ε9 μου να τις το καταθεσω...
πραγματικη εφορια λεμε οχι μαλακιες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλα συγνωμη κιολας που θα το πω αλλα με μεζουρα κυκλοφορας μεσα στα μαγαζια ? ακου 1,68 !!!
τεσπα δεν λεμε την ιδια και ευτυχως βεβαια γιατι θα πηγαινα με το Ε9 μου να τις το καταθεσω...
πραγματικη εφορια λεμε οχι μαλακιες.

οχι με μεζουρα, με ηλεκτρονικο μετρο ΛΕΙΖΕΡ, δηλαδη τα ματια του.. υπολοζιγει, εκτος απο τα τακουνια, ακομη και το βυθισμα που μπορει να υπαρχει απο τη μοκετα..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Η ίδια μου το είπε όταν την ρώτησα και σηκωθήκαμε να μετρηθούμε και τις έριχνα ένα κεφάλι +  :grin: .Το μάτι μου πάντως είναι και μεζούρα και κάνει και ακτινογραφίες στα άτακτα πορνίδια  :rockon:
Εσύ για ποια λές όμως? Είναι Τσέχα αυτή που ψάχνεις?

Aσφαλως τσεχακι 23 ετων πανεμορφο.
 

parrot80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σοβαρά. Σάββατο και στο BG commentable ήταν Lydia, Marina(με ασημι συνολάκι :cheesy: ) και Martha, άντε και Maria για ζωΐκούς λόγους :2funny:. Ενώ εκτός από , να το πω αντίληψη του καταστήματος (όχι personel), που είναι++, κάτι classes παραπάνω Jessica, Mona-Liza, Alina και κάτι άλλες που δεν πρόλαβα. Σαν σύνολο+
martha ειναι μια μελαχρινη με μικρο βυζι?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Αννέτα απο το Rasputin ξέρετε που βρίσκεται;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom