Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
187
Κριτικές
29
Like
1.580
Πόντοι
2.411
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Επισκέφτηκα Babylon πριν μια εβδομάδα. Σαν κλαμπ δεν είναι κάτι τρομερο. Στα κορίτσια δώστε βάση σε Καρολίνα και Μιχαελα. Με λίγο μπλα, μπλα και ψήσιμο έχεις και την πίτα ολάκερη και τον σκύλο χορτάτο. If you know what I mean.
Σαν club και σαν εμφάνιση κοριτσιών είναι κάτω του μετρίου.
 

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
187
Κριτικές
29
Like
1.580
Πόντοι
2.411
Σαν club και σαν εμφάνιση κοριτσιών είναι κάτω του μετρίου.
Συμφωνώ. Μπορείς να δεις και την κριτική που έχω κάνει. Πάραυτα 3-4 περιπτώσεις είναι καλές σε θέμα εμφάνισης. Βέβαια όταν σου λένε ότι για πίπα θέλουν 150€ κλαις από τα γέλια..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Συμφωνώ. Μπορείς να δεις και την κριτική που έχω κάνει. Πάραυτα 3-4 περιπτώσεις είναι καλές σε θέμα εμφάνισης. Βέβαια όταν σου λένε ότι για πίπα θέλουν 150€ κλαις από τα γέλια..
Έχω μήνες να περάσω.Ηταν πολύ απογοητευτικά την τελευταία φορά που είχα πάει...
 

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
187
Κριτικές
29
Like
1.580
Πόντοι
2.411
Έχω μήνες να περάσω.Ηταν πολύ απογοητευτικά την τελευταία φορά που είχα πάει...
Αν έχεις χρόνο και διάθεση κάνε μια βόλτα. Δεν νομίζω να έχει αλλάξει τίποτα προς το ενδιαφέρον, αλλά φέρνουν συνέχεια καινούργια κορίτσια. Όπως είπα, Μιχαέλα, Καρολίνα, Βαλέρια είναι όπλα. Αντίστοιχα θέλουν και το κασέρι για να ανέβουν για περισσότερα..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Αν έχεις χρόνο και διάθεση κάνε μια βόλτα. Δεν νομίζω να έχει αλλάξει τίποτα προς το ενδιαφέρον, αλλά φέρνουν συνέχεια καινούργια κορίτσια. Όπως είπα, Μιχαέλα, Καρολίνα, Βαλέρια είναι όπλα. Αντίστοιχα θέλουν και το κασέρι για να ανέβουν για περισσότερα..
Εντάξει θα περάσω κάποια στιγμή.


:hi:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Ποιο strip εχει τις περισσσοτερες ουκρανιδες και ρωσιδες?Γουσταρω αβερτα ανατολικο μπλοκ!!!
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ποιο strip εχει τις περισσσοτερες ουκρανιδες και ρωσιδες?Γουσταρω αβερτα ανατολικο μπλοκ!!!
Το αλκα εχει πολλες κοπελες, οποτε η πιθανοτητα να ειναι ανατολικου, ειναι αυξημενες ετσι κι αλλιως.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Το αλκα εχει πολλες κοπελες, οποτε η πιθανοτητα να ειναι ανατολικου, ειναι αυξημενες ετσι κι αλλιως.
Φιλε δεν παω παλι αλκατραζ ειναι φραγκοφονιαδες εκει μεσα.Ενταξει ναι εχει αλλα για μενα οι χωροι δεν ειναι ανθρωπινοι εκει και ζητανε υπερβολικα πολλα οι κοπελες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλε δεν παω παλι αλκατραζ ειναι φραγκοφονιαδες εκει μεσα.Ενταξει ναι εχει αλλα για μενα οι χωροι δεν ειναι ανθρωπινοι εκει και ζητανε υπερβολικα πολλα οι κοπελες!
*Οι χοροι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φιλε δεν παω παλι αλκατραζ ειναι φραγκοφονιαδες εκει μεσα.Ενταξει ναι εχει αλλα για μενα οι χωροι δεν ειναι ανθρωπινοι εκει και ζητανε υπερβολικα πολλα οι κοπελες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


*Οι χοροι
Τι σημαίνει ανθρώπινοι χώροι τυπε;
Από την μια ζητάς ποιοτικά κορμιά και μετά σου φαίνονται πολλά τα 10€ ανά χορό;
Ε πήγαινε στο Queens μπουρναζι να δίνεις 5€ για ρουμανες και ευσωμα κορίτσια.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Φιλε δεν παω παλι αλκατραζ ειναι φραγκοφονιαδες εκει μεσα.Ενταξει ναι εχει αλλα για μενα οι χωροι δεν ειναι ανθρωπινοι εκει και ζητανε υπερβολικα πολλα οι κοπελες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


*Οι χοροι
δε διαφωνω. εμενα με χαλαει το οτι δεν καθομαι, στην καλυτερη σταντ. αλλα εχει τοπ κοπελες ρε γμτ
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Επειδή γενικά από αυτά που έχω δει δεν μου αρέσει το αλκα και πηγαίνω σε άλλα, αξίζει σήμερα Πέμπτη να πάω να το τσεκάρω τι παίζει ή θα γίνεται χαμός? Και επειδή βλέπω είναι ladies night θα εχει τιποτα από κοπέλες ή μόνο άντρες χορευτές?
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
215
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
311
Τι σημαίνει ανθρώπινοι χώροι τυπε;
Από την μια ζητάς ποιοτικά κορμιά και μετά σου φαίνονται πολλά τα 10€ ανά χορό;
Ε πήγαινε στο Queens μπουρναζι να δίνεις 5€ για ρουμανες και ευσωμα κορίτσια.
Στο golden Μπουρνάζι τι παίζει; μπάζα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Επειδή γενικά από αυτά που έχω δει δεν μου αρέσει το αλκα και πηγαίνω σε άλλα, αξίζει σήμερα Πέμπτη να πάω να το τσεκάρω τι παίζει ή θα γίνεται χαμός? Και επειδή βλέπω είναι ladies night θα εχει τιποτα από κοπέλες ή μόνο άντρες χορευτές?
Την τριτη ειναι το ladies οχι σημερα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
δε διαφωνω. εμενα με χαλαει το οτι δεν καθομαι, στην καλυτερη σταντ. αλλα εχει τοπ κοπελες ρε γμτ
Ναι εχει αλλα εχω κακες εμπειριες συμπεριφορας εκει.Πχ μια φορα που ειχα παει και ειχα κερασει ποτο μια κοπελα σε καποια φαση μου λεει παω να πεταχτω να παρω το ηλεκτρονικο τσιγαρο.Χαθηκε μεσα στο μαγαζι και μετα πηγε και καθησε σε ενα απεναντι τραπεζι και με αφησε με το ποτο της...Μετα μια αλλη φορα πηρα μια κοπελα για απλο prive και μου εκανε στην ουσια εναν βιαστικο λιγο πιο μεγαλο σε διαρκεια χωρο με το ρολοι στο χερι...Να μην μιλησω για την μαφιοζικη συμπεριφορα του προσωπικου μεσα που νομιζουν οτι εισαι κανενας μλκας.Το μαγαζι αυτο για μενα εχει πολυ καλα μουνια αλλα απευθυνεται σε sugar daddies.Εγω εχω ενα οριο στη ζαχαρη!
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ναι εχει αλλα εχω κακες εμπειριες συμπεριφορας εκει.Πχ μια φορα που ειχα παει και ειχα κερασει ποτο μια κοπελα σε καποια φαση μου λεει παω να πεταχτω να παρω το ηλεκτρονικο τσιγαρο.Χαθηκε μεσα στο μαγαζι και μετα πηγε και καθησε σε ενα απεναντι τραπεζι και με αφησε με το ποτο της...Μετα μια αλλη φορα πηρα μια κοπελα για απλο prive και μου εκανε στην ουσια εναν βιαστικο λιγο πιο μεγαλο σε διαρκεια χωρο με το ρολοι στο χερι...Να μην μιλησω για την μαφιοζικη συμπεριφορα του προσωπικου μεσα που νομιζουν οτι εισαι κανενας μλκας.Το μαγαζι αυτο για μενα εχει πολυ καλα μουνια αλλα απευθυνεται σε sugar daddies.Εγω εχω ενα οριο στη ζαχαρη!
Συμβαινει, ναι. Οι κοπελες το ΠΣΚ ειαι οπου τις πιασεις. Προφανως καποιος τσιμπησε τη δικια σου με ποταρα, και σε ξεχασε. Χοροι επισης μουφα.
Προσωπικα παω αλκα για το επιπεδο καυλας των κοριτσιων, χαμηλη μουσικη, δεν ειναι τεκετζιδικο να σκυλοβρωμας και εχει μιξ παρεες
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Αν την πετύχεις πάρτην θα με θυμηθείς!
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα και δεν ήταν .... Μου ειχε πει ο σερβιτόρος ότι είναι καλή... Μια Αναστασία Ελληνίδα κι αυτή βογκαει στο διπλανό που πάω πριβέ και κάθεται ώρα ... Είναι καλή ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom