Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Και στο.Queens μπουρναζι τα ίδια χάλια είναι.
Αλλά αν έχεις τα πιτσιρίκια να περιμένουν όρθια τις κοπέλες έξω από τους καναπέδες των χορών ή αν οι καλές γκόμενες είναι κλεισμένες σε τραπέζια καλών πελατών, μια χαρά βγάζουν λεφτά αυτά τα μαγαζιά.
Έτσι είναι ειδικά στο Μπουρνάζι τι πράγμα είναι αυτό οι πιτσιρικάδες τι αγαμία είναι αυτή τι γίνεται με της ελεινιδες ρε γαμωτο
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Έτσι είναι ειδικά στο Μπουρνάζι τι πράγμα είναι αυτό οι πιτσιρικάδες τι αγαμία είναι αυτή τι γίνεται με της ελεινιδες ρε γαμωτο
Ναι,αλλα οι γυναικες θελουν κυνηγι στενο μαρκαρισμα! Και οχι να μαλακιζονται μερα νυχτα με τα κινητα.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Ξεκινάει οσονούπω η περίοδος αυξημένων τιμών λόγω εορτών
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Έτσι είναι ειδικά στο Μπουρνάζι τι πράγμα είναι αυτό οι πιτσιρικάδες τι αγαμία είναι αυτή τι γίνεται με της ελεινιδες ρε γαμωτο
Βράζει το αίμα λογικό, εγώ πιτσιρικάς μπορεί να γαμαγα γκόμενα και πορνη την ίδια μέρα.
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
@antisthenis Άνοιξε καρτέλα για το Queens of The North. Δεν εμφανίζεται καν στον χάρτη και δεν μπορούμε να γράψουμε κριτική.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
Ηρθα Αθηνα σημερα και ειμαι μονος.Ψηνεται κανεις για βολτα σε strip?
 

Mirodias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Τελικα δεν εχω καταλαβει, κάποιος γνώστης ας μας πει. Που μπορει να παει καποιος και να περασει καλα και να ειναι VFM?
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παιδια μηπως ξερει κανεις η εχει πετυχει μια παλια στριπερ ονοματι βικτωρια ξανθια ουκρανη που δουλευε
sto Athens queens h ξερει αν λειπει η αν δεν δουλευει πλεον στον χωρο?
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Λέω να περάσω μια βόλτα με φιλαράκι σήμερα από στριπ, επειδή έχω καιρό να πάω, έχει κανείς καμιά πρόταση; Πριν 2-3 χρόνια, προ κοβιντ είχα πάει τελευταία φορά Αλκατράζ και Babylon, Αλκατράζ καλό show, στο Babylon είχα και τυχερά, καμιά καλή ιδέα;
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Λέω να περάσω μια βόλτα με φιλαράκι σήμερα από στριπ, επειδή έχω καιρό να πάω, έχει κανείς καμιά πρόταση; Πριν 2-3 χρόνια, προ κοβιντ είχα πάει τελευταία φορά Αλκατράζ και Babylon, Αλκατράζ καλό show, στο Babylon είχα και τυχερά, καμιά καλή ιδέα;
Πήγαινε ελίτ γκαζι
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Πήγαινε ελίτ γκαζι
Αυτή τη στιγμή κατά τη γνώμη μου αξίζουν το ελιτε Κουίνς Μπουρνάζι και Νορθ Κουίνς... Ωραίες γκόμενες και γενικά θα ασχοληθούν δεν θα κάθονται στο μπαρ.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Εκτός των παραπάνω είμαι συχνός πελάτης του toys Γκάζι ... Για δύο τρεις καζακστανες που με τρέλαναν ... Για όποιον ξέρει εκεί τις κοπέλες υπήρχε μια Helen μελαχρινή Ρωσίδα πετιτ με γυμνασμενο σωμα ... Που έφυγε μαζί με άλλες πούλεν του μαγαζιού... Ωστόσο κάποιες που έχουν τηλέφωνο της δεν μου το δίνουν... Ξέρω ότι είναι Αθήνα... Αν κάποιος έχει η ξέρει αν δουλεύει άλλου ας βοηθήσει.
 

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Εκτός των παραπάνω είμαι συχνός πελάτης του toys Γκάζι ... Για δύο τρεις καζακστανες που με τρέλαναν ... Για όποιον ξέρει εκεί τις κοπέλες υπήρχε μια Helen μελαχρινή Ρωσίδα πετιτ με γυμνασμενο σωμα ... Που έφυγε μαζί με άλλες πούλεν του μαγαζιού... Ωστόσο κάποιες που έχουν τηλέφωνο της δεν μου το δίνουν... Ξέρω ότι είναι Αθήνα... Αν κάποιος έχει η ξέρει αν δουλεύει άλλου ας βοηθήσει.
Καλημέρα,Η Χελεν στο Toys, γύρισε πριν δύο εβδομάδες,κ Πρότο χρόνια εκεί ήταν,ήταν διακοπές, δουλεύει πλέον Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.Τη Πρότο χρόνια που την είδα ήταν λιγάκι κρυομενει
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Καλημέρα,Η Χελεν στο Toys, γύρισε πριν δύο εβδομάδες,κ Πρότο χρόνια εκεί ήταν,ήταν διακοπές, δουλεύει πλέον Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή.Τη Πρότο χρόνια που την είδα ήταν λιγάκι κρυομενει
Ευχαριστώ φιλαράκι ελπίζω να είναι αυτή που λεω
 

Cross_Lena

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
37
Like
72
Πόντοι
0
Καλημέρα θα πάμε κοριτσιπαρεα σε stripclub, ποιο προτείνετε για να έχει και αντρες και live sex? Παρασκευή βράδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom