Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Αμα εχεις χρημα.
Αμα δεν εισαι λιγουρι.
Αμα εισαι καθαρος.
Αμα ντυνεσαι ομορφα και σωστα.
Σου καθονται και τα ομορφα και δυσκολα μωρα παντου.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Αμα εχεις χρημα.
Αμα δεν εισαι λιγουρι.
Αμα εισαι καθαρος.
Αμα ντυνεσαι ομορφα και σωστα.
Σου καθονται και τα ομορφα και δυσκολα μωρα παντου.
Αν έχεις όλα τα παραπάνω...
και σε λένε Πεοντίρα έχεις ελπίδες?
πλάκα σου κάνω με το συμπάθειο...
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Αν έχεις όλα τα παραπάνω...
και σε λένε Πεοντίρα έχεις ελπίδες?
πλάκα σου κάνω με το συμπάθειο...
Καποτε χαλαγα, η αληθεια ειναι αυτη.
Εβγαζα γκομενακια εξω , περναγα καλα γιατι ηθελα, πλεον το εχω κοψει το αθλημα.
Παντως τελευταια φορα (καλοκαιρι, ειχα πανω απο χρονο να μπω σε στριπ) που πηγα μου το εφερε στο πιατο ο ιδιοκτητς και μου ειπε "ενα μηνα ειναι ελλαδα κανε το οτι θες" . προφανως το περασαν και ενα μαθημα γιατι 5 λεπτα μετα τις χαιρετουρες η μικρη με ρωτησε που ειναι ωραια για να βγει και ποτε θα τη παω, της ειπα παρε τις φιλες σου και πηγαινε και πες μου πως περασες
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Τύποι προσωπικα μου εχουνε τυχει αντιστοιχα περιστατικα ουκ ολιγες φορες στην πολυετη ενασχοληση μου με τα στριπ.Απορω με τις αντιδρασεις ορισμενων.Ναι οκ στο συγκεκριμενο μαγαζι ειναι λιγο δυσκολο ,αλλα ολα ειναι εφικτα!αυτο με εξιταρει στα στριπ οτι ολα ειναι δυνατα αν γινουν οι καταλληλες κινησεις.
Σε στουντιο ή βιζιτα εχεις ενα τιμοκαταλογο και συγκεκριμενα εξτρα που μπορεις να επιλεξεις αλλα αυτο στα στριπ ειναι λιγο εως πολυ φλου..αυτο με κανει να ξεροχυνω!θελει σιγουρα τυχη να πετυχεις το καταλληλο μωρακι σε σωστη φαση ,χρονο και χρημα.Και σιγουρα μετραει να εισαι καθαρος,ευγενικος και γενικα κυριος.Και φυσικα μια καλη εμφανιση μετραει..
Δε θα ξεχασω ενα τοπ μοντελ στο αθενς (απο τα κορυφαια γαμησια ολων των εποχων) προ διετιας περιπου,22 ετων φοιτητρια απο ουκρανια που ηρθε για αρπαχτη.Την πρωτη φορα την κερασα ποτο και καναμε ενα χορο.Τη δευτερη καναμε 2 χορους και μικρο πριβε(φραπε).αυτη να αρνειται πεισματικα κατι παραπανω.Ωσπου ενα βραδυ σκαω μυτη αργαμησι στο μαγαζι και την ειδα φουλ καβλωμενη-πιωμενη και ηρθε στο τραπεζι μου..Μου λεει αυριο φευγω για την πατριδα μου..και της απανταω μωρο μου το ξερεις οτι εγω σε θελω ..σκεφτομαι να παμε μεγαλο πριβε..και της ψυθιριζω στο αυτι: 100 euro,what can u do?και μου απανταει:everything!!!To γαμησι που ακολουθησε ηταν απεριγραπτο.
Ακριβώς έτσι,ευγε...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Αμα εχεις χρημα.
Αμα δεν εισαι λιγουρι.
Αμα εισαι καθαρος.
Αμα ντυνεσαι ομορφα και σωστα.
Σου καθονται και τα ομορφα και δυσκολα μωρα παντου.
Αυτό ακριβώς φίλος,συμφωνω απόλυτα...
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Πήγα Athens queens το Σάββατο. Παλιός πελάτης και σε σύγκριση με το παρελθόν το επίπεδο έχει πέσει από την συμπεριφορά των νέων εισαγώμενων κορασίδων. Ευτυχώς πήρα μικρό και μεγάλο prive δύο παλιές Ρουμάνες με ωραία βυζιά, στο μικρό παίχτηκε μαλακία με τη μία και στο μεγάλο πήδημα με την άλλη. Είδα και τη Lisa του Hayate network που περίμεναν ουρά για να την πάρουν οι πιτσιρικάδες που την ξέρουν καλύτερα.
 

JimisBou

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
20
Like
22
Πόντοι
0
Γενικα επικες γαμησαρες εχουν πεσει σε: athens, queens peristeri, toys, caissa. πουτσιδια επισης εχουν φυγει σε babylon, dream girls kai fbi αλλα οχι με την επιθυμητη ρομαντικοτητα. Και τοπ γαμησια παλιοτερα στο λιντο(εκει που ειναι τωρα το αλκα)
Θύμησε μου ονόματα από Λίντο . Τα ξεχνάω .. ήταν μακράν το καλύτερο
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.474
Κριτικές
31
Like
11.981
Πόντοι
3.246
Αυριο στο queens of the north θα ναι η,γιουσεφ...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τύποι προσωπικα μου εχουνε τυχει αντιστοιχα περιστατικα ουκ ολιγες φορες στην πολυετη ενασχοληση μου με τα στριπ.Απορω με τις αντιδρασεις ορισμενων.Ναι οκ στο συγκεκριμενο μαγαζι ειναι λιγο δυσκολο ,αλλα ολα ειναι εφικτα!αυτο με εξιταρει στα στριπ οτι ολα ειναι δυνατα αν γινουν οι καταλληλες κινησεις.
Σε στουντιο ή βιζιτα εχεις ενα τιμοκαταλογο και συγκεκριμενα εξτρα που μπορεις να επιλεξεις αλλα αυτο στα στριπ ειναι λιγο εως πολυ φλου..αυτο με κανει να ξεροχυνω!θελει σιγουρα τυχη να πετυχεις το καταλληλο μωρακι σε σωστη φαση ,χρονο και χρημα.Και σιγουρα μετραει να εισαι καθαρος,ευγενικος και γενικα κυριος.Και φυσικα μια καλη εμφανιση μετραει..
Δε θα ξεχασω ενα τοπ μοντελ στο αθενς (απο τα κορυφαια γαμησια ολων των εποχων) προ διετιας περιπου,22 ετων φοιτητρια απο ουκρανια που ηρθε για αρπαχτη.Την πρωτη φορα την κερασα ποτο και καναμε ενα χορο.Τη δευτερη καναμε 2 χορους και μικρο πριβε(φραπε).αυτη να αρνειται πεισματικα κατι παραπανω.Ωσπου ενα βραδυ σκαω μυτη αργαμησι στο μαγαζι και την ειδα φουλ καβλωμενη-πιωμενη και ηρθε στο τραπεζι μου..Μου λεει αυριο φευγω για την πατριδα μου..και της απανταω μωρο μου το ξερεις οτι εγω σε θελω ..σκεφτομαι να παμε μεγαλο πριβε..και της ψυθιριζω στο αυτι: 100 euro,what can u do?και μου απανταει:everything!!!To γαμησι που ακολουθησε ηταν απεριγραπτο.
Χαχα,.ακριβώς αυτό που περιγράφεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου και χρήματος.

Να πας στο στριπ και να κερνάς ποτά (τσάμπα λεφτά) μπας και μετά από 2-3 επισκέψεις σου κάνει τη χάρη κάποια και σου κάτσει.
Ουσιαστικά παρακαλάς το μουνι και εξαρτάσαι από τα κέφια της και την τιμή που γουστάρει εκείνη..
Δηλαδή έχεις πληρώσει χρυσό ένα γαμησι, που στα ίδια λεφτά έχεις πάρει εσκορτ πολυτελείας και σε ωραίο χώρο ξενοδοχείου.

Όχι φίλε, αυτός που ξέρει τι κάνει, θα πάει να γαμησει στο στούντιο ή μασατζιδικο.
Σε τιμή που έχει στο μυαλό του και το μουνι που θέλει αυτός. Χωρίς να παρακαλεί το μουνι και να ξοδεύει τα διπλάσια για ένα γαμησι.
Και θα ξέρει τι ώρα θα πάει και τι ώρα θα τελειώσει.
Αυτά ισχύουν για άτομα που είναι οργανωμένα στη ζωή τους και έχουν πράγματα να κάνουν πριν και μετά το γαμησι.

Αν θες να το παίξεις τζοβενος και να ψησεις γκόμενα, τράβα να σε δω σε κανένα μπαρ αν μπορείς να βγάλεις γκόμενα.
Εκεί φαίνεται ο κυνηγός, όχι στο στριπ.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Χαχα,.ακριβώς αυτό που περιγράφεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου και χρήματος.

Να πας στο στριπ και να κερνάς ποτά (τσάμπα λεφτά) μπας και μετά από 2-3 επισκέψεις σου κάνει τη χάρη κάποια και σου κάτσει.
Ουσιαστικά παρακαλάς το μουνι και εξαρτάσαι από τα κέφια της και την τιμή που γουστάρει εκείνη..
Δηλαδή έχεις πληρώσει χρυσό ένα γαμησι, που στα ίδια λεφτά έχεις πάρει εσκορτ πολυτελείας και σε ωραίο χώρο ξενοδοχείου.

Όχι φίλε, αυτός που ξέρει τι κάνει, θα πάει να γαμησει στο στούντιο ή μασατζιδικο.
Σε τιμή που έχει στο μυαλό του και το μουνι που θέλει αυτός. Χωρίς να παρακαλεί το μουνι και να ξοδεύει τα διπλάσια για ένα γαμησι.
Και θα ξέρει τι ώρα θα πάει και τι ώρα θα τελειώσει.
Αυτά ισχύουν για άτομα που είναι οργανωμένα στη ζωή τους και έχουν πράγματα να κάνουν πριν και μετά το γαμησι.

Αν θες να το παίξεις τζοβενος και να ψησεις γκόμενα, τράβα να σε δω σε κανένα μπαρ αν μπορείς να βγάλεις γκόμενα.
Εκεί φαίνεται ο κυνηγός, όχι στο στριπ.
Τυπε κατ αρχας σπανια κερναω ποτα γτ δε γουσταρω πολλες κουβεντες αλλα πραξεις.Αμα κανω καποια κεφι,προτιμαω να την παρω 2 χορους παρα να την κερασω ποτο που ειναι πεταμενα λεφτα.Επισης ποτε δεν εχω παρακαλεσει καμια,απλα τις ψηνω με τροπο..και αυτη ειναι η μαγεια του σπορ.Οσον αφορα τα στουντιο και τα μασατζιδικα τα εχω κανει πολλακις αυτα και ειναι πολυ τυποποιημενα και στανταρ.Καλα ειναι για αδειασμα αλλα δε συγκρινεται με αυτο που περιγραφω που περιεχει την τεχνη της αποπλανησης..Νομιζω τα μπερδευεις..και να ξερεις,τα πιο δυνατα γαμησια εχουν γινει με αυτες που δεν το κανουνε φανερα- οπως αυτο που περιεγραψα.
Μιλαμε για υψηλο επιπεδο μπαλιτσας που σιγουρα δε μπορει να κατανοησει καποιος πεζος και προβλεπομενος τυπος που παραγγελνει το μουνι στο πιατο.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Τυπε κατ αρχας σπανια κερναω ποτα γτ δε γουσταρω πολλες κουβεντες αλλα πραξεις.Αμα κανω καποια κεφι,προτιμαω να την παρω 2 χορους παρα να την κερασω ποτο που ειναι πεταμενα λεφτα.Επισης ποτε δεν εχω παρακαλεσει καμια,απλα τις ψηνω με τροπο..και αυτη ειναι η μαγεια του σπορ.Οσον αφορα τα στουντιο και τα μασατζιδικα τα εχω κανει πολλακις αυτα και ειναι πολυ τυποποιημενα και στανταρ.Καλα ειναι για αδειασμα αλλα δε συγκρινεται με αυτο που περιγραφω που περιεχει την τεχνη της αποπλανησης..Νομιζω τα μπερδευεις..και να ξερεις,τα πιο δυνατα γαμησια εχουν γινει με αυτες που δεν το κανουνε φανερα- οπως αυτο που περιεγραψα.
Μιλαμε για υψηλο επιπεδο μπαλιτσας που σιγουρα δε μπορει να κατανοησει καποιος πεζος και προβλεπομενος τυπος που παραγγελνει το μουνι στο πιατο.
Τύπε δε θέλω να στο χαλάσω (αυτό που μετράει στη τελική είναι να γουστάρεις τη φάση και να περνάς καλά!), αλλά η ψευδαίσθηση ότι τάχα βρήκες τη "παρθένα χορεύτρια" σε ΣΤΡΙΠ - ενίοτε που παρέχει υπηρεσίες μπουρδέλου (γιατί αυτό είναι τα στριπ στην Ελλάδα, ακόμα και αυτά που υποτίθεται ότι δεν παρέχουν αυτές τις υπρεσίες ΦΑΝΕΡΑ), είναι απλά στη φαντασία σου, και αποσκοπεί, (με μεγάλη επιτυχία) να σου βγάλει αυτή την αίσθηση (γιατί λείπει σε πολλούς)
δε συγκρινεται με αυτο που περιγραφω που περιεχει την τεχνη της αποπλανησης
Γελάει ο κόσμος
Μιλαμε για υψηλο επιπεδο μπαλιτσας που σιγουρα δε μπορει να κατανοησει καποιος πεζος και προβλεπομενος τυπος που παραγγελνει το μουνι στο πιατο.
^ Δες παραπάνω ^
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Το έτοιμο στο πιάτο είναι σαν να το κανεις μόνος σου στο περίπου, η άλλη στον αυτόματο και πάμε...στο στριπ θέλει τροπο φάτσα στυλ χρημα, να το προκαλέσεις να το καταφέρεις,δε το κάνουν όλες με όλους,δεν είναι για πολλούς...μαγκιά σου ρε μαν,κραταμε σημειώσεις οι υπόλοιποι...
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Με αυτη τη λογικη τη να την κανεις τη γκομενα? Και πιο πολλα λεφτα σου τρωει, και στα κανει τσουρεκια, και εχεις ευθυνες, απλα πληρωνεις πας σε ενα μπουρδελακι οποτε εχεις ορεξη και τελος.
Το τη γουσταρει ο καθενας και τη λεφτα εχει να πεταξει ειναι προβλημα του.
Εγω οταν πηγαινα σε στριπ παντα εκανα λογαριασμους μεγαλυτερους απο το κατωτατο μισθο.Τα ειχα ? Ναι , εκανα τη καυλα μου? Ναι .Δεν πηγα να βρω παρθενα αλλα ουτε και να ριξω εναν σαν σε μπουρδελο.
Η μεγαλυτερη καυλα δεν ειναι να αδειασεις το κατω κεφαλι αλλα να αδειασει και το πανω μαζι (αυτη ειναι η δικη μου αποψη)
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.417
Πόντοι
15.775
Θα τον φατε ζωνταντο τον Sandro ρε μαγκες. Οκ του εκατσε η φαση τι να κανουμε τωρα??Μηπως καλυτερα να ξεκινησουμε το διαβασμα της ιστοριας απο την προταση "ηρθαν 2 παλιες και μου ζητησαν 200 ευρω αλλα τις εστειλα"??Και εμενα μου ειχαν προτεινει πριβε 250 ευρω αλλα δεν δεχτηκα παρολο που φανηκε μαχιμη η κοπελα.
ΥΓ: Δεν το ξερω προσωπικα τον ανθρωπο.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Θα τον φατε ζωνταντο τον Sandro ρε μαγκες. Οκ του εκατσε η φαση τι να κανουμε τωρα??Μηπως καλυτερα να ξεκινησουμε το διαβασμα της ιστοριας απο την προταση "ηρθαν 2 παλιες και μου ζητησαν 200 ευρω αλλα τις εστειλα"??Και εμενα μου ειχαν προτεινει πριβε 250 ευρω αλλα δεν δεχτηκα παρολο που φανηκε μαχιμη η κοπελα.
ΥΓ: Δεν το ξερω προσωπικα τον ανθρωπο.
Εγώ ότι έγραψα το έγραψα γιατί από κάποια γραφόμενα μου δόθηκε η εντύπωση ότι "είμαι player δυνατός, γαμάω και δέρνω" σε STRIP! - ότι είναι. Είναι γνωστό ότι και οι κοπέλες αυτές έχουν τις προτιμήσεις τους και (πολλές) από αυτές δεν τα κάνουν όλα με ΟΛΟΥΣ φυσικά. Τα κάνουν με ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ.
Με την ίδια λογική και ε΄γω και ο καθένας πχ που έχουμε ή ειχαμε κάτι με κοπέλα/κοπέλες της δουλειάς πρέπει να το παίζουμε "ιστορία".
Επίσης δε βλέπω κανένα λόγο να γράψει κάποιος μια τέτοια "κριτική" αν δεν γράψει σε ποια ανεφέρεται. Δεν έχει κανένα απολύτως νόημα. Καλύτερα μη τη γράψει καθόλου (τουλάχιστον εγώ αυτό πιστεύω. προσωπική γνώμη)
Δεν είχα καμία πρόθεση να προσβάλω προσωπικά τον τύπο και σέβομαι κάθε μέλος που βοηθάει με τις κριτικές του να περάσουν καλά άλλα μέλη (και ο Sandro σίγουρα ανήκει σε αυτή την κατηγορία)
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
23
Like
3.068
Πόντοι
3.820
Χαχα,.ακριβώς αυτό που περιγράφεις το θεωρώ χάσιμο χρόνου και χρήματος.

Να πας στο στριπ και να κερνάς ποτά (τσάμπα λεφτά) μπας και μετά από 2-3 επισκέψεις σου κάνει τη χάρη κάποια και σου κάτσει.
Ουσιαστικά παρακαλάς το μουνι και εξαρτάσαι από τα κέφια της και την τιμή που γουστάρει εκείνη..
Δηλαδή έχεις πληρώσει χρυσό ένα γαμησι, που στα ίδια λεφτά έχεις πάρει εσκορτ πολυτελείας και σε ωραίο χώρο ξενοδοχείου.

Όχι φίλε, αυτός που ξέρει τι κάνει, θα πάει να γαμησει στο στούντιο ή μασατζιδικο.
Σε τιμή που έχει στο μυαλό του και το μουνι που θέλει αυτός. Χωρίς να παρακαλεί το μουνι και να ξοδεύει τα διπλάσια για ένα γαμησι.
Και θα ξέρει τι ώρα θα πάει και τι ώρα θα τελειώσει.
Αυτά ισχύουν για άτομα που είναι οργανωμένα στη ζωή τους και έχουν πράγματα να κάνουν πριν και μετά το γαμησι.

Αν θες να το παίξεις τζοβενος και να ψησεις γκόμενα, τράβα να σε δω σε κανένα μπαρ αν μπορείς να βγάλεις γκόμενα.
Εκεί φαίνεται ο κυνηγός, όχι στο στριπ.
το στριπ με το σκεπτικο το δικο σου,που δεν ειναι λαθος μεν,ειναι πεταμενα λεφτα οτι και να κανεις..γιατι και με 10ε που κανεις ενα χορο γαμας στο μεταξι..οταν το βλεπεις καθαρα πρακτικα ετσι ειναι..το στριπ παρεχει το πνευματικο παιχνιδι και το μη "φιξαρισμενο".μπορει απλα να θες να μιλησεις σε εναν ανθρωπο μεχρι να πιασεις γκομενα..απο κει και περα πριν μπεις ειναι να ξερεις ποσα εισαι διαθετιμενος να ξοδεψεις οτι κι αν κατσει στη πορεια..υπαρχουν νεροφιδες υπαρχουν και κοπελες που με 2ποτακια να περασεις 1 ωριτσα αλλα και να ψωνισεις για εξω κατι που προτιμω να κανω απ οτι να γαμαω σε πριβε..αν το κανεις θα καταλαβεις ποσο αξιζει ,ακομα και μονο για πρακτικους λογους..οι στριπερ σπανιως κοιτανε ρολοι στο κρεββατι
Τυπε κατ αρχας σπανια κερναω ποτα γτ δε γουσταρω πολλες κουβεντες αλλα πραξεις.Αμα κανω καποια κεφι,προτιμαω να την παρω 2 χορους παρα να την κερασω ποτο που ειναι πεταμενα λεφτα.Επισης ποτε δεν εχω παρακαλεσει καμια,απλα τις ψηνω με τροπο..και αυτη ειναι η μαγεια του σπορ.Οσον αφορα τα στουντιο και τα μασατζιδικα τα εχω κανει πολλακις αυτα και ειναι πολυ τυποποιημενα και στανταρ.Καλα ειναι για αδειασμα αλλα δε συγκρινεται με αυτο που περιγραφω που περιεχει την τεχνη της αποπλανησης..Νομιζω τα μπερδευεις..και να ξερεις,τα πιο δυνατα γαμησια εχουν γινει με αυτες που δεν το κανουνε φανερα- οπως αυτο που περιεγραψα.
Μιλαμε για υψηλο επιπεδο μπαλιτσας που σιγουρα δε μπορει να κατανοησει καποιος πεζος και προβλεπομενος τυπος που παραγγελνει το μουνι στο πιατο.
τυπε μου δεν χρειαζεται να αυτοπεριγραφεσαι σαν τον "τελειο πελατη"γιατι σε ενα ανωνυμο φορουμ γραφουμε και 2ον ολοι πελατες ειμαστε..φυσικα δεν αποπλανεις τιποτα,αυτες αποπλανουνε τις τσεπες μας,οπως και ειναι αντιφαση να λες οτι"αποπλανεις"χωρις να κερνας γιατι δεν μπορεις να κουβεντιασεις..τα λεφτα δικα σου ειναι και ο καθενας τα ξοδευει οπως του αρεσει..η απολαυση δεν εχει ορισμο..φυσικα οταν εισαι κυριος,περιποιημενος και σωστος αυτα μετρανε αλλα ουτε καμμια μπαλιτσα παιζεται,απλα ειναι αυτη η ψευδαισθηση που δεν υπαρχει στη φιξαρισμενη διασκεδαση του στουντιο,βιζιτας κτλ
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Θα τον φατε ζωνταντο τον Sandro ρε μαγκες. Οκ του εκατσε η φαση τι να κανουμε τωρα??Μηπως καλυτερα να ξεκινησουμε το διαβασμα της ιστοριας απο την προταση "ηρθαν 2 παλιες και μου ζητησαν 200 ευρω αλλα τις εστειλα"??Και εμενα μου ειχαν προτεινει πριβε 250 ευρω αλλα δεν δεχτηκα παρολο που φανηκε μαχιμη η κοπελα.
ΥΓ: Δεν το ξερω προσωπικα τον ανθρωπο.
Πες τα τυπε ουτε μια στριπερ δε μπορουμε να πηδηξουμε στο μπου να ουμε..:boff:
Λοιπον συνοπτικα τωρα γτ ειδα αρκετα μηνυματα στο θρεντ και πμ.Η ιστορια ειναι αληθινη.και εγραψα το στορυ απλα για να μοιραστω την εμπειρια μαζι σας.Αμα θελετε κρατατε την πληροφορια,οποιους δεν αφορα απλα προσπεραστε.Δεν εχει νοημα να πω ηταν η ταδε και να την εκθεσω..ωραια και σου λεω τη λενε μονικα τι θα γινει?θα πανε 10 ατομα και θα πουνε : μονικα,μας ειπε ενα πουλακι οτι τον παιρνεις στο πριβε, ισχυει? δε γινονται αυτα..ακομα κι εγω να ξαναπαω παιζει κι εγω να φαω ακυρο(μου εχει τυχει κι αυτο στο παρελθον με αλλη στριπερ ).
Θα διαφωνησω με τον τυπο καλαχαν που λεει οτι δεν παιζεται καμια μπαλιτσα.Και αυτο αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι εχω καταφερει στριπερς που δεν εχουν το σεξ στο μενου,οπως επισης απο το στορυ που ποσταρα για το αλκα.Επισης τυπε οχι δε θα ψωνησω για εξω,το εχω κανει παλιοτερα αλλα βαριεμαι πλεον.Στη βραση κολαει το σιδερο που λεμε ,ασε που στο στριπ τι ειναι το γαμησι?ενα στρινγκ δρομος.:kissass2:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
23
Like
3.068
Πόντοι
3.820
Πες τα τυπε ουτε μια στριπερ δε μπορουμε να πηδηξουμε στο μπου να ουμε..:boff:
Λοιπον συνοπτικα τωρα γτ ειδα αρκετα μηνυματα στο θρεντ και πμ.Η ιστορια ειναι αληθινη.και εγραψα το στορυ απλα για να μοιραστω την εμπειρια μαζι σας.Αμα θελετε κρατατε την πληροφορια,οποιους δεν αφορα απλα προσπεραστε.Δεν εχει νοημα να πω ηταν η ταδε και να την εκθεσω..ωραια και σου λεω τη λενε μονικα τι θα γινει?θα πανε 10 ατομα και θα πουνε : μονικα,μας ειπε ενα πουλακι οτι τον παιρνεις στο πριβε, ισχυει? δε γινονται αυτα..ακομα κι εγω να ξαναπαω παιζει κι εγω να φαω ακυρο(μου εχει τυχει κι αυτο στο παρελθον με αλλη στριπερ ).
Θα διαφωνησω με τον τυπο καλαχαν που λεει οτι δεν παιζεται καμια μπαλιτσα.Και αυτο αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι εχω καταφερει στριπερς που δεν εχουν το σεξ στο μενου,οπως επισης απο το στορυ που ποσταρα για το αλκα.Επισης τυπε οχι δε θα ψωνησω για εξω,το εχω κανει παλιοτερα αλλα βαριεμαι πλεον.Στη βραση κολαει το σιδερο που λεμε ,ασε που στο στριπ τι ειναι το γαμησι?ενα στρινγκ δρομος.:kissass2:
καλημερα..το οτι δεν παιζεται μεγαλη μπαλιτσα πηγαινε στο οτι δεν ειναι και κανα νεο το κατι παραπανω.προφανως και το μαγαζι εκανε το μεγαλο πριβε για κατι τετοιο.εσυ εγραψες οτι η κοπελα ειχε προφυλακτικο,αυτο λεει πολλα. και κανεις και ενα λαθος..δεν την κατεφερες εσυ ,απλα σε επελεξε.ετσι κανει η κατηγορια "του δεν παω με ολους",βλεπουν εκατονταδες αντρες κοβουν συμπεριφορες και φατσες και αν γουσταρουν το παρασυνθημα πανε παρακατω..ειναι ωραιο το συναισθημα ,εγω δεν σε κατηγορω,καλα κανεις ,απλα μην υποθετεις πραματα ,που δεν μπορεις να ξερεις...
 
Τελευταία τροποποίηση:

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
23
Like
3.068
Πόντοι
3.820
Θα τον φατε ζωνταντο τον Sandro ρε μαγκες. Οκ του εκατσε η φαση τι να κανουμε τωρα??Μηπως καλυτερα να ξεκινησουμε το διαβασμα της ιστοριας απο την προταση "ηρθαν 2 παλιες και μου ζητησαν 200 ευρω αλλα τις εστειλα"??Και εμενα μου ειχαν προτεινει πριβε 250 ευρω αλλα δεν δεχτηκα παρολο που φανηκε μαχιμη η κοπελα.
ΥΓ: Δεν το ξερω προσωπικα τον ανθρωπο.
δεν τον εφαγε κανενας..απλα το να γραφεις για αποπλανησεις σε στριπ οταν στην ολη συναλλαγη εμπλεκονται χρηματα,ειναι και λιγο αστειο,πως να το κανουμε...γενικα η σωστη παραθεση σε τετοια γεγονοτα ειναι η παρακατω,για να εχει και λιγο νοημα να ψαχνουμε ..που ακομα και αυτο δεν χρειαζεται εφοσον υπαρχει η αμεση επαφη με την κοπελα,ρωτας ευγενικα τι παρεχεται και αν σου κανει προχωρας,αυτο γι καποιους που ρωτουν συχνα πυκνα αν η "ταδε" κανει το ενα η το αλλο,ακριβως γιατι δεν το κανουν ολες με ολους..
Πήγα Athens queens το Σάββατο. Παλιός πελάτης και σε σύγκριση με το παρελθόν το επίπεδο έχει πέσει από την συμπεριφορά των νέων εισαγώμενων κορασίδων. Ευτυχώς πήρα μικρό και μεγάλο prive δύο παλιές Ρουμάνες με ωραία βυζιά, στο μικρό παίχτηκε μαλακία με τη μία και στο μεγάλο πήδημα με την άλλη. Είδα και τη Lisa του Hayate network που περίμεναν ουρά για να την πάρουν οι πιτσιρικάδες που την ξέρουν καλύτερα.
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Κυριακη πλησιαζει, περιμενουμε καινουργια ιστοριουλα
Νταξ, στην αναγκη θα γραψω εγω αν ειναι, αλλα βαριεμαι να τα σκεφτομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom