Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Γενικά τους πιάνει αυτή η μαλάκια με την τέρμα μουσική, ας έχουν υπόψη τους ότι οι 40 + αυτοί που έχουν και τα λεφτά δηλαδή, γουστάρουν χαμηλότερη ένταση και ποιοτικότερη μουσική,εκτος αν απευθύνονται σε 15αχρονα που χοροπηδάνε με 1 μπίρα όλο το βράδυ...
Πολυ σωστα.
Νορμαλ εντασης μουσικη και εξαερισμο να μη βρωμαμε μετα. Τοσο δυσκολο ειναι??
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παιδια πηγα χθες γκολντεν.Οι περισσοτερες κοπελες δεν ελεγαν πολλα ΑΛΛΑ ειχε 2 πολυ καλες!
Πηρα μια που την ελεγαν τερνια νομιζω απο σιβηρια.Ψηλη μελαχρινη με κοτσο καπως κοντο μαλλι.
Ειναι και μια πιτσιρικα ουκρανιδα επισης εκει αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Παίδες έχω πάει δύο τρεις φορές απτό καλοκαίρι. Λοιπόν είναι μικρός ο χώρος αλλά έχει καλούς καναπέδες αν πας νωρίς και τους προλάβεις. Έχει πολύ ωραίες κοπέλες κάποιες θα έλεγα μοντελα σχεδόν όλες Ουκρανία μεριά ... Τα γκαρσονια πολύ εξυπηρετικά και καλό κόσμο από ΒΠ μάλλον. Περνεις τηλ για κράτηση και έχεις και κουπόνια με έναν η δύο χορούς δωρεάν όπως τα πιο πολλά μαγαζιά. Για μένα αξίζει. Μέχρι στιγμής δεν έχω πάει πριβέ με καμία αφού δεν προσφέρει καμία μπριτζόλα..
 

inprivate

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
215
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
311
Αν συγκρίνεις με τις κοπέλες του Αλκα για μένα είναι 3 επίπεδα κάτω.
Συν ότι το μέρος στο μπουρναζι είναι Τεκές.
Γενικά η περιοχή εκεί είναι λίγο άστα...Και σε θέμα να βρεις να παρκάρεις
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Στο Μπουρνάζι πάρκαρεις άνετα πίσω στο empoly outlet.... Χωράει 500 αυτοκίνητα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Πήγα την προηγούμενη βδομάδα και δεν ήταν .... Μου ειχε πει ο σερβιτόρος ότι είναι καλή... Μια Αναστασία Ελληνίδα κι αυτή βογκαει στο διπλανό που πάω πριβέ και κάθεται ώρα ... Είναι καλή ???
Αναστασία δεν την έχω δοκιμάσει... σουπε ο παππούς αν θα ξανάρθει η Κλαίρη?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Βολτιτσα απο dream girls ετσι για την καλτιλα..και να δω μηπως παιζει τπτ ενδιαφερον.αρκετος κοσμος για καθημερινη - ειχε καμια 10 ρια πελατες.πολλοι δεν ειναι αλλα την τελευταια φορα ημουνα σολο!τεσπα καμια σπουδαια αλλαγη ,γενικα με το που κατσεις ερχονται με τη σειρα ολες και σου πρηζουνε τα παπαρια. δεν προλαβαινεις να παρεις ανασα..
στα ενδοτερα περασα με ελενα ξανθια βυζαρα χρονια στο κουρμπετι ,παλια γνωριμη απο λιντο.αρκετα φιλοτιμη :tits:
:pipa2::fuck1:70.
προσοχη ομως στα ποτα εγω δεν ηπια ουτε το μισο γτ δε μου αρεσε η γευση και μου γαμησε τον υπνο και την επομενη μερα.τρελος πονοκεφαλος,ανακατοσουρα,καουρα..μπομπα σοβαρη!ΠΡΟΣΟΧΗ
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
46
Like
5.318
Πόντοι
5.646
Βολτιτσα απο dream girls ετσι για την καλτιλα..και να δω μηπως παιζει τπτ ενδιαφερον.αρκετος κοσμος για καθημερινη - ειχε καμια 10 ρια πελατες.πολλοι δεν ειναι αλλα την τελευταια φορα ημουνα σολο!τεσπα καμια σπουδαια αλλαγη ,γενικα με το που κατσεις ερχονται με τη σειρα ολες και σου πρηζουνε τα παπαρια. δεν προλαβαινεις να παρεις ανασα..
στα ενδοτερα περασα με ελενα ξανθια βυζαρα χρονια στο κουρμπετι ,παλια γνωριμη απο λιντο.αρκετα φιλοτιμη :tits:
:pipa2::fuck1:70.
προσοχη ομως στα ποτα εγω δεν ηπια ουτε το μισο γτ δε μου αρεσε η γευση και μου γαμησε τον υπνο και την επομενη μερα.τρελος πονοκεφαλος,ανακατοσουρα,καουρα..μπομπα σοβαρη!ΠΡΟΣΟΧΗ
Το πριβέ έχει 70;
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
50 το μικρο και 100 το μεγαλο.δες πμ για να μην εχεις παραπονο
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Κ γω πμ παρακαλώ Sandro νταρλινγκ :grin:
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Διάβασα στο hot-news ότι Το strip club “Mousses” ανοίγει και το νέο αφεντικό είναι ο Κώστας που έχει το strip club “Golden Queens.
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Kinky Opera ωραίος χώρος. Μεγάλο κλαμπ, με live sex..κορίτσια μέτρια προς καλά, απλά προσπαθούν κατευθείαν να κεράσεις ποτό η να πας για χορό μαζί τους. Η καλύτερη εκεί είναι η Έλενα. 35 χρόνων, ξανθιά Ρωσίδα. Την έχουν δοκιμάσει φίλοι μου και μου έχουν πει τα καλύτερα. Άπταιστα Αγγλικά, ελληνικά μηδέν. Γενικά για ένα ποτό αξίζει να πας. Φρόντισε να είναι καθημερινή μετά την 01:00 που δεν έχει πολύ κόσμο και είσαι άνετος. Babylon: πιο μικρός χώρος, πιο private κατάσταση θα έλεγα. Ζεστός χώρος. Όμορφες γυναίκες και εκεί, αλλά πιο βαριεστημένες. Αν δουν ότι είσαι έτοιμος να χαλάσεις λεφτά θα σε προσέξουν. Δώσε βάση σε Μιχαέλα. Ελληνοτσέχα που έχει μεγαλώσει Θεσσαλονίκη. 36 χρόνων. Ότι πιο έκφυλο και όμορφο έχω δει τους τελευταίους 2 μήνες σε στριπ. Ζητάει πολλά για επάνω (σεξ-πίπα), αλλά παίξε την μπάλα σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να καταφέρεις. Επίσης μια Βαλέρια με πολλά τατουάζ. Πιτσιρίκα καμία 26αρα.
Αδερφέ αυτή η Βαλέρια με τα τατου, κάνει πριβέ; Ξέρεις αν προχωράει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παίδες έχω πάει δύο τρεις φορές απτό καλοκαίρι. Λοιπόν είναι μικρός ο χώρος αλλά έχει καλούς καναπέδες αν πας νωρίς και τους προλάβεις. Έχει πολύ ωραίες κοπέλες κάποιες θα έλεγα μοντελα σχεδόν όλες Ουκρανία μεριά ... Τα γκαρσονια πολύ εξυπηρετικά και καλό κόσμο από ΒΠ μάλλον. Περνεις τηλ για κράτηση και έχεις και κουπόνια με έναν η δύο χορούς δωρεάν όπως τα πιο πολλά μαγαζιά. Για μένα αξίζει. Μέχρι στιγμής δεν έχω πάει πριβέ με καμία αφού δεν προσφέρει καμία μπριτζόλα..
Kinky Opera ωραίος χώρος. Μεγάλο κλαμπ, με live sex..κορίτσια μέτρια προς καλά, απλά προσπαθούν κατευθείαν να κεράσεις ποτό η να πας για χορό μαζί τους. Η καλύτερη εκεί είναι η Έλενα. 35 χρόνων, ξανθιά Ρωσίδα. Την έχουν δοκιμάσει φίλοι μου και μου έχουν πει τα καλύτερα. Άπταιστα Αγγλικά, ελληνικά μηδέν. Γενικά για ένα ποτό αξίζει να πας. Φρόντισε να είναι καθημερινή μετά την 01:00 που δεν έχει πολύ κόσμο και είσαι άνετος. Babylon: πιο μικρός χώρος, πιο private κατάσταση θα έλεγα. Ζεστός χώρος. Όμορφες γυναίκες και εκεί, αλλά πιο βαριεστημένες. Αν δουν ότι είσαι έτοιμος να χαλάσεις λεφτά θα σε προσέξουν. Δώσε βάση σε Μιχαέλα. Ελληνοτσέχα που έχει μεγαλώσει Θεσσαλονίκη. 36 χρόνων. Ότι πιο έκφυλο και όμορφο έχω δει τους τελευταίους 2 μήνες σε στριπ. Ζητάει πολλά για επάνω (σεξ-πίπα), αλλά παίξε την μπάλα σου, δεν ξέρεις τι μπορεί να καταφέρεις. Επίσης μια Βαλέρια με πολλά τατουάζ. Πιτσιρίκα καμία 26αρα.
Ευχαριστουμε για τις περιγραφες αλλα πιο μικρες δεν εχει εκει στο κινκυ??Ολες πανω απο αντα ειναι?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ευχαριστουμε για τις περιγραφες αλλα πιο μικρες δεν εχει εκει στο κινκυ??Ολες πανω απο αντα ειναι?
Άντε να έχει 1-2 πιο μικρούλες θυμάμαι. Γενικά στα 30αντα θα έλεγα ο μέσος όρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom