Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ποιες παλιές του Golden έχουν μεταφερθεί στο FBI;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Σε πιστεύω απλά καλό είναι να ξέρουμε ποια είναι για να μην τη πατήσουμε κ εμείς,για να σου πω την αλήθεια κάτι έχει αλλάξει τελευταία στο μαγαζί ίσως που ο Κώστας είναι στο fbi,το Σάββατο ήμουν εκεί ,πέρασα τέλεια με τη κοπέλα μου τη χάλασε ο σερβιτόρος ,το έπαιζε εξυπνάκιας,άρα σου δίνω όλα τα δίκια
Δεν συγκράτησα ονόματα χτες καθόλου φιλαράκι γιατί ήταν όλες καινούργιες κ ήταν πάρα πολλά..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
ως πολύ παλιά καραβάνα στον χώρο θα συμφωνήσω με τον Nyxtovio και θα διαφωνήσω με τους υπολοίπους....για ποιές κουκλάρες μιλάς κατ' αρχάς φίλτατε panzo???? οι μισές δε βλέπονται....μερικές πολύ μέτριες και κανα δυο αρκετά καλές....όσο από σέρβις άστα να πάνε ..χάλι μαύρο..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Γενικά δεν αξίζει κανένα μαγαζί δυστυχώς.....και στο caissa που πέρασα μια βόλτα τις προάλλες.....είδα ακόμη την αδάμη...δηλαδή ήμαρτον!!!!!! Οκ ήταν και η ναραμού η ντιάνα αλλά χωρίς το σκέρτσο , την όρεξη και το νάζι που είχε προ πενταετίας όταν ξεκίναγε....οπότε όντως δεν υπάρχει λόγος να πάς πουθενά αυτή την περίοδο....και γενικά η τελευταία 5ετία ειδικά έχει κυλήσει πολύ άσχημα στα πουτανάδικα....γενικότερα...όχι μόνο στα στριπ...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Έχοντας δει μερικά πράγματα στην Γερμανία κ έχοντας ρωτήσει καταλαβαίνω ένα πράγμα παλιά πολλα κορίτσια απ' ανατολικό μπλοκ συν Ρουμανία Μολδαβία ερχόντουσαν Ελλάδα να δουλέψουν σαν στρίπερ η πουτανες στ και μετά απ' λίγο καιρό φτιάχνοντας τα χαρτιά τους μαθαίνοντας και τ κόλπα και τα κατατόπια πήγαιναν Γερμανία Γαλλία Ελβετία που υπάρχει γενικά περισσότερο χρήμα.. τώρα έρχονται κατευθείαν σε αυτές τις χώρες λόγω νόμου που μπορούν να δουλέψουν με μια απλή βίζα και δεν κάνουν το ενδιάμεσο ταξίδι στην Ελλάδα..και αναγκαστικά όλοι οι άνθρωποι που ασχολούνται με αυτά φέρνουν δεύτερη κ τρίτη ποιότητας απ' εμφάνιση κορίτσια στην χώρας μας τα τελευταία 5 χρόνια ....
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
ως πολύ παλιά καραβάνα στον χώρο θα συμφωνήσω με τον Nyxtovio και θα διαφωνήσω με τους υπολοίπους....για ποιές κουκλάρες μιλάς κατ' αρχάς φίλτατε panzo???? οι μισές δε βλέπονται....μερικές πολύ μέτριες και κανα δυο αρκετά καλές....όσο από σέρβις άστα να πάνε ..χάλι μαύρο..
Έχεις δίκιο ίσως υπερβολή το κουκλάρες ,αλλά οι κουκλάρες δεν έρχονται στην Ελλάδα ούτε στα γραφεία,studio ,massage,όπως κ η πελατεία σε αυτά τα μαγαζιά είναι κάτω του μετρίου όσον αφορά το πορτοφόλι αλλά κ την εξωτερική εμφάνιση,ταιριάζει η λέξη λαική αγορά.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Επίσκεψη Τρίτη βράδυ στο Golden Queens, ακολουθεί κριτική. Σε γενικές γραμμές καλα΄.

Το εντυπωσιακό μ αυτό το μέρος είναι ότι πάντα μαζεύει κόσμο, αλλά ΠΑΝΤΑ
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Τι θες ρε φίλε να σου ορκιστώ σου πα ξεκίνησε τ χορό κ έλεγε dont touch here dont touch there κ της είπα τι χορός είναι αυτός εάν δεν ακουμπάω κ σηκώθηκα ν φύγω κ εκείνη την ώρα είπε κάτι στην γλώσσα κ μου γύρισε τ τακούνι στην μούρη κ στον μπάρμπα αυτό είπα δεν της έβαλα ούτε δάχτυλο ούτε σφαλιάρα δεν την έδωσα απλώς η τυπισσαυ ήταν 4 το πρωί βγήκε απ' τ καναρίνι κοιμησμενη μπορεί ν έχει πάρει κ τίποτα ναρκωτικά κ ήταν στον κόσμο της 7 χρόνια στ Γκόλντεν στ ξαναλέω δεν είχα τ παραμικρό πρόβλημα απ' χορούς είναι τ καλύτερο σε διάρκεια στ Συγγρού σου χορεύει 1.5 λεπτό εκεί κάθεται όλο το τραγούδι απλώς οι καινούργιες δεν κάνουν η δεν θέλουν να είναι σε αυτό το χώρο δουλειάς ....

Μετά την χθεσινή μου επίσκεψη, ενώ προσωπικά πέρασα καλά, νομίζω καταλαβαίνω αυτό που λες. Γενικά έχουν έρθει κάποιες νέες αφίξεις και κοπέλες που ήταν πολύ παλιά και έλειπαν καιρό και οι συμπεριφορές μεταξύ των κοριτσιών διαφέρουν.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Επίσκεψη Τρίτη βράδυ στο Golden Queens, ακολουθεί κριτική. Σε γενικές γραμμές καλα΄.

Το εντυπωσιακό μ αυτό το μέρος είναι ότι πάντα μαζεύει κόσμο, αλλά ΠΑΝΤΑ

πριν από την Τρίτη πότε είχες ξαναπάει;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μετά την χθεσινή μου επίσκεψη, ενώ προσωπικά πέρασα καλά, νομίζω καταλαβαίνω αυτό που λες. Γενικά έχουν έρθει κάποιες νέες αφίξεις και κοπέλες που ήταν πολύ παλιά και έλειπαν καιρό και οι συμπεριφορές μεταξύ των κοριτσιών διαφέρουν.
Ρε φίλε επειδή έχω μιλήσει με πολλά κορίτσια από αυτό τ χώρο ξέρεις τι μου λένε ότι μεταφορικά αυτή η δουλειά θέλει αρχιδια θέλει τεράστια υπομονή κ ανοχή σε πολλά πράγματα κάθε μέρα βλέπεις 100 διαφορετικούς χαρακτήρες νορμάλ τρελούς χαζούς εσύ πρέπει ν κανείς τ κομμάτι σου ν την βγάλεις λάδι κ καλά λεφτά στ τέλος της μέρας τα νέα κορίτσια απ' Ουκρανία ειδικά που ήρθαν λόγω πολέμου δεν έχουν ξαναδουλέψει στην ζωή τους ειδικά αυτές που είναι 19 έως 23 κ νομίζουν ότι θα τα βρουν όλα ρόδινα δεν είναι έτσι όμως θέλει πολλά πράγματα να μείνεις σε αυτό τ χώρο και αυτές απ' ότι έβλεπα δεν έχουν όρεξη να μάθουν απλώς θέλουν να κάνουν μια αρπαχτη κάποιων μηνών κ να την κάνουν...
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Παρα πολλες εμφανισιμες γυναικες στο κινκυ αρκετες απο αυτες απο την Ουκρανια και την Ρουμανια.!!!λιγοστα show αρκετα καλη μουσικη....
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Δυνατα κοματια του πρωην fbi στην Μιχαλακοπουλου ειναι η Ελενα η Γεωργιανη η Μαρκο και η Σαντρα!!!!!υπαρχουν και κουπονακια προσφορας
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446
Οι παλιοί στο άθλημα σίγουρα θα θυμούνται το παλιό babes πίσω από το Hilton αρχές Μιχαλακοπούλου δίπλα στα goodys!! δουλεύει τώρα αυτό το μαγαζί;; ξέρω ότι έχει αλλάξει όνομα!
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Οι παλιοί στο άθλημα σίγουρα θα θυμούνται το παλιό babes πίσω από το Hilton αρχές Μιχαλακοπούλου δίπλα στα goodys!! δουλεύει τώρα αυτό το μαγαζί;; ξέρω ότι έχει αλλάξει όνομα!
Αυτο το μαγαζι εχει κλεισει εδω και αρκετο καιρο
 

TheCeO

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
0
Οι παλιοί στο άθλημα σίγουρα θα θυμούνται το παλιό babes πίσω από το Hilton αρχές Μιχαλακοπούλου δίπλα στα goodys!! δουλεύει τώρα αυτό το μαγαζί;; ξέρω ότι έχει αλλάξει όνομα!
Τι μου θυμησες τώρα αδερφέ…
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Αν παει κανενας σημερα queens of the north που εχει κ live show η παυλιδη ας μας πει γνωμη… και για τα κοριτσια εξει κ για το show..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom