Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η Μόλυ είπε ότι δεν αντέχει τους άντρες που δεν τους σηκώνεται όταν βλέπουν τη σκιά της και μόνο. Δεν είναι διατεθειμένη να προσπαθεί να σας καβλωσει χοροπηδώντας πάνω σας και εσείς να σκεφτόσαστε τους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Είναι μια αιθέρια ύπαρξη, ένας άγγελος, μια βασίλισσα, έχει αυτοκρατορική καταγωγή και μας κάνει χάρη που αναπνέει τον ίδιο αέρα με εμάς. Της ανήκει ο πλανήτης γη και το ηλιακό σύστημα. Αν δε σας αρέσει να πάτε σε άλλο γαλαξία ρε. Σιγά τις σαμπάνιες. Εγώ θα της χτίσω Ταζ Μαχάλ. Ίσως και πυραμίδες. Όπως και να έχει με ερωτεύτηκε μια Ζλάτα και θύμωσε η Μόλυ, δε ξέρω τι θα κάνω προς το παρόν. Μέχρι 9 γυναίκες είναι αίσθημα οκ, μετά είναι μαλακία, θα γίνω ΛΟΑΤΚΙ να ηρεμήσω ένα διάστημα. Αν έχει βγει κανείς ραντεβού με τη Ζλάτα, ξέρει αν της αρέσουν γαρίδες, στρείδια κτλ; η άλλη είναι άρρωστη κρεατοφαγος. Ουφ ευνουχισμενοι τσουτσουνοπαιχτες να σας τρώει ο παππούς τη Μόλυ με 3 μπουκάλια και να κάνει σελφυ. Ντροπή.

ΥΓ Δεν έβγαλα φωτογραφία τη Μόλυ, εμένα έβγαλα που ήμουν ευτυχισμένος και την έβλεπα που φόραγε μόνο το άρωμα της .

ΥΓ2 Τα παραπάνω δεν είναι βιωματικά

ΥΓ3 θα γίνει πυρηνικός όλεθρος σύντομα. Ρευστοποιειστε τις περιουσίες σας, κάντε δωρεές στο Άθενς κουην.
Ρε φίλε κλ όλα αυτά που λες απ όλες εκεί μέσα τον Ιμπραιμοβιτζ πηγές κ καψουρευτηκες η τύπισσα είναι σαν τραβελι πολυ πλαστικό πάνω της κ καμία θηλυκότητα όσο για την Μολυ δεν ήταν σαν τις άλλες μικρές Ουκρανες όταν ήρθαν τ ζούσε λίγο τώρα σου λέει ποιος πάει γ δουλειά κάτσε να μαζέψω ότι μπορώ σε αυτήν την χώρα κ εαν βρει κ κανένα αγαπητικο να της κάνει τα χατίρια ακόμη καλύτερα...
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
καλησπερα σε ολους! καινουργιος! γνωριζουμε καποιο strip που οι κοπελες στο prive κανουν και σεξ;
Μιλάς με τα γκαρσόνια του μαγαζιού και σου λένε ποιές κάνουν prive (special) συνήθως αυτό κοστίζει 100€
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Γνωρίζουμε για ποιό λόγο σήμερα τα ξημερώματα γινόταν της πουτάνας απο κόσμο στο Athens Queens?
3 χρόνια είχα να πάω και με έβγαλε ο δρόμος με φίλο ενώ γυρνάγαμε απο βόλτα στο κέντρο.
 

freespirit(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ποια είναι η γνώμη σας για το string club και το toys club? Έχει πάει κάποιος πρόσφατα σ' αυτά; για χορούς στα 5 ευρώ μόνο αυτά και τα queens υπάρχουν σωστά;
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Έχουμε και λέμε καταρχήν μακριά από Αlkatraz τα έχω πει τα έχω ξαναπεί δεν είναι για έμπειρους του χώρου είναι για αβγαλτο παιδακι που πάει με την παρέα του για καβλαντισμα και τίποτε ξενερωτες ελεινιδες που πάνε να δούνε κάνα χορευτή μπας και καβλωσουν .Τα καλύτερα που έχω πάει αυτή την στιγμή είναι Elite Babylon kai τώρα ανέβηκε και το caissa που έχει γύρω στης 30 και και καλό υλικό και το golden το οποίο καλά είναι για καθημερινή .
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Καλησπέρα, ποια είναι η γνώμη σας για το string club και το toys club? Έχει πάει κάποιος πρόσφατα σ' αυτά; για χορούς στα 5 ευρώ μόνο αυτά και τα queens υπάρχουν σωστά;
Μακριά ειδικά το toys πολύ σαπιλα παρατημένο πάνε οι καλές εποχές που έφερνε αστέρια πολύ χάλια υλικό .Στο string λένε ότι φέρανε καινούργιες δεν έχω πάει να δω στην τελευταία επίσκεψη έψαχνα να δω αν είμαι σε στριπ η σε κολομπαρο όλες σαβουρες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Η Μόλυ είπε ότι δεν αντέχει τους άντρες που δεν τους σηκώνεται όταν βλέπουν τη σκιά της και μόνο. Δεν είναι διατεθειμένη να προσπαθεί να σας καβλωσει χοροπηδώντας πάνω σας και εσείς να σκεφτόσαστε τους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Είναι μια αιθέρια ύπαρξη, ένας άγγελος, μια βασίλισσα, έχει αυτοκρατορική καταγωγή και μας κάνει χάρη που αναπνέει τον ίδιο αέρα με εμάς. Της ανήκει ο πλανήτης γη και το ηλιακό σύστημα. Αν δε σας αρέσει να πάτε σε άλλο γαλαξία ρε. Σιγά τις σαμπάνιες. Εγώ θα της χτίσω Ταζ Μαχάλ. Ίσως και πυραμίδες. Όπως και να έχει με ερωτεύτηκε μια Ζλάτα και θύμωσε η Μόλυ, δε ξέρω τι θα κάνω προς το παρόν. Μέχρι 9 γυναίκες είναι αίσθημα οκ, μετά είναι μαλακία, θα γίνω ΛΟΑΤΚΙ να ηρεμήσω ένα διάστημα. Αν έχει βγει κανείς ραντεβού με τη Ζλάτα, ξέρει αν της αρέσουν γαρίδες, στρείδια κτλ; η άλλη είναι άρρωστη κρεατοφαγος. Ουφ ευνουχισμενοι τσουτσουνοπαιχτες να σας τρώει ο παππούς τη Μόλυ με 3 μπουκάλια και να κάνει σελφυ. Ντροπή.

ΥΓ Δεν έβγαλα φωτογραφία τη Μόλυ, εμένα έβγαλα που ήμουν ευτυχισμένος και την έβλεπα που φόραγε μόνο το άρωμα της .

ΥΓ2 Τα παραπάνω δεν είναι βιωματικά

ΥΓ3 θα γίνει πυρηνικός όλεθρος σύντομα. Ρευστοποιειστε τις περιουσίες σας, κάντε δωρεές στο Άθενς κουην.
Ζλατα την εχω παει πιο παλια (αν λεμε την ιδια) για φαι γουσταρει fusion καταστασεις και γενικα γουσταρει "κυριλε" εστιατορια για φαι. Πηγαινε την κυριλε και δε θα χασεις. Εγω την πηγα σε ακριβο μαγαζι και ανεβηκαν οι μετοχες μου πολυ. Σε κανονικο ραντεβου ειναι και πολυ ευχαριστη για παρεα (την πριγκηπισσα Μολυ ας πουμε αν την βγαλεις κανονικο ραντεβου θα παθουν ολι ζημια με την εμφανιση αλλα μολις αρχισει να μιλαει γαμα τα με κεφαλαια γραμματα). Ενω η Ζλατα ειναι πολυ ωραιος τυπος
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Έχουμε και λέμε καταρχήν μακριά από Αlkatraz τα έχω πει τα έχω ξαναπεί δεν είναι για έμπειρους του χώρου είναι για αβγαλτο παιδακι που πάει με την παρέα του για καβλαντισμα και τίποτε ξενερωτες ελεινιδες που πάνε να δούνε κάνα χορευτή μπας και καβλωσουν .Τα καλύτερα που έχω πάει αυτή την στιγμή είναι Elite Babylon kai τώρα ανέβηκε και το caissa που έχει γύρω στης 30 και και καλό υλικό και το golden το οποίο καλά είναι για καθημερινή .
Φιλε συμφωνω απολυτα τα εχω πει και εγω πιο παλια και εφαγα πολυ κραξιμο απο τους χορηγους. Το Καισα το ειχα δει σε πολυ καφριλα κατασταση αν εφτιαξε χαιρομαι
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Έχουμε και λέμε καταρχήν μακριά από Αlkatraz τα έχω πει τα έχω ξαναπεί δεν είναι για έμπειρους του χώρου είναι για αβγαλτο παιδακι που πάει με την παρέα του για καβλαντισμα και τίποτε ξενερωτες ελεινιδες που πάνε να δούνε κάνα χορευτή μπας και καβλωσουν .Τα καλύτερα που έχω πάει αυτή την στιγμή είναι Elite Babylon kai τώρα ανέβηκε και το caissa που έχει γύρω στης 30 και και καλό υλικό και το golden το οποίο καλά είναι για καθημερινή .
το elite τι λέει Άλεξ?
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Πέρασμα Πέμπτη 13/5 από το golden Queens 10€ είσοδος ποτό-χορός, πολλές και καλές κοπέλες σε ποιότητα, πολύς κόσμος καλά show, αλλά για το πριβε σου ζητάνε 70€ για να τον παίζεις μόνος σου ενώ σου χορεύει. Ούτε καν να αγγίξεις δεν σε αφήνουν στο πριβε περα από αυτά που αγγίζεις και σε κανονικό χορό δυστυχώς. Το αναφέρω γιατί σε άλλα όπως fbi, string, toys στα πριβε κάνεις τα πάντα απλά σε ποιότητα κοριτσιών είναι πολύ κατώτερα του golden.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Έχουμε και λέμε καταρχήν μακριά από Αlkatraz τα έχω πει τα έχω ξαναπεί δεν είναι για έμπειρους του χώρου είναι για αβγαλτο παιδακι που πάει με την παρέα του για καβλαντισμα και τίποτε ξενερωτες ελεινιδες που πάνε να δούνε κάνα χορευτή μπας και καβλωσουν .Τα καλύτερα που έχω πάει αυτή την στιγμή είναι Elite Babylon kai τώρα ανέβηκε και το caissa που έχει γύρω στης 30 και και καλό υλικό και το golden το οποίο καλά είναι για καθημερινή .
Τι το καλύτερο έχουν Δηλαδή τυπε από το Alca όλα αυτά που ανέφερες;
Καλύτερα show; Πιο ωραίες γυναίκες; Πιο φτηνούς χορούς;
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Έχουμε και λέμε καταρχήν μακριά από Αlkatraz τα έχω πει τα έχω ξαναπεί δεν είναι για έμπειρους του χώρου είναι για αβγαλτο παιδακι που πάει με την παρέα του για καβλαντισμα και τίποτε ξενερωτες ελεινιδες που πάνε να δούνε κάνα χορευτή μπας και καβλωσουν .Τα καλύτερα που έχω πάει αυτή την στιγμή είναι Elite Babylon kai τώρα ανέβηκε και το caissa που έχει γύρω στης 30 και και καλό υλικό και το golden το οποίο καλά είναι για καθημερινή .
Απολυτος σωστος!!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Τι το καλύτερο έχουν Δηλαδή τυπε από το Alca όλα αυτά που ανέφερες;
Καλύτερα show; Πιο ωραίες γυναίκες; Πιο φτηνούς χορούς;
Οι χοροί 5 ευρώ ,βασικό χα χα, δε πας βαρούλκο για ψάρι με 20 τσέπη και νεύρα για τιμές χρόνο χορού στο 10ευρω κλπ, πας για σουβλάκι, οτι να ναι...
 

kiko35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
20
Like
106
Πόντοι
0
Που παίζει prive show για γυναίκες με άντρες χορευτές που κάνουν το κατι παραπάνω ιδιωτικά και αν ξέρουμε τιμες
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Που παίζει prive show για γυναίκες με άντρες χορευτές που κάνουν το κατι παραπάνω ιδιωτικά και αν ξέρουμε τιμες
Συνηθως σε αυτα τα μαγαζια που εχουν αντρες στριπερ (Alcatraz) κτλπ .. Απο λεφτα μπορει να ξεκινησει απο 30 ευρω και ανεβαινει...Ιδιωτικα γινεται αλλα το μαλλι ξεφευγει πολυ μαλλον πανω 120 ευρω το λιγγοερο..
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Τι το καλύτερο έχουν Δηλαδή τυπε από το Alca όλα αυτά που ανέφερες;
Καλύτερα show; Πιο ωραίες γυναίκες; Πιο φτηνούς χορούς;
Πολυ καλύτερους χορούς και υπάρχει και το κάτι παραπάνω αν θες .Ωραίες έχει στα πιο πολλά το θέμα είναι πόσο ψηλά είναι η μύτη και στο Αλλά είναι πολύ ψηλά.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Επίσκεψη χτες στο Caissa ρε γαμωτο αψυχολογητο μαγαζί και ποιος να με πιστέψει θα νομίζει ότι είμαι τρελός σου λέει την προηγούμενη βδομάδα πολύ καλό χτες μαύρα χάλια ειμουνα μιάμιση ώρα μέσα δεν πάτησε καμία παίζανε με το κινητό δηλαδή μια από τα ίδια δεν υπάρχει οργάνωση δεν υπάρχει υπεύθυνος να βάλει τάξη να τους πει κάποιος σηκωθείτε να δουλέψετε μας πήρε ο ύπνος και φύγαμε πήγαμε Babylon ποιος έχασε η παρέα έκανε κάνα 200 ευρώ.Περιμενετε τους λεφταδες ξένους και από Οκτώβριο πάλι θα κλαίτε.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Φίλε κάνεις κέφι έχει ζωντάνια έχει περίπου 12 κοπέλες οι πιο πολλές είναι καλές και έχει και προσφορά με 10 και ένα χορό δώρο.
Εχει ωραιες κοπελες σκεφτομαι να το επιλεξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom