Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Ρε φίλε επειδή έχω μιλήσει με πολλά κορίτσια από αυτό τ χώρο ξέρεις τι μου λένε ότι μεταφορικά αυτή η δουλειά θέλει αρχιδια θέλει τεράστια υπομονή κ ανοχή σε πολλά πράγματα κάθε μέρα βλέπεις 100 διαφορετικούς χαρακτήρες νορμάλ τρελούς χαζούς εσύ πρέπει ν κανείς τ κομμάτι σου ν την βγάλεις λάδι κ καλά λεφτά στ τέλος της μέρας τα νέα κορίτσια απ' Ουκρανία ειδικά που ήρθαν λόγω πολέμου δεν έχουν ξαναδουλέψει στην ζωή τους ειδικά αυτές που είναι 19 έως 23 κ νομίζουν ότι θα τα βρουν όλα ρόδινα δεν είναι έτσι όμως θέλει πολλά πράγματα να μείνεις σε αυτό τ χώρο και αυτές απ' ότι έβλεπα δεν έχουν όρεξη να μάθουν απλώς θέλουν να κάνουν μια αρπαχτη κάποιων μηνών κ να την κάνουν...
Εγώ πιστεύω ότι το να είσαι στρίπερ είναι σχετικά εύκολο εκτός αν συχαίνεσαι
ακόμα και να σε ακουμπάνε διάφοροι λιγδιαριδες σαν εμένα δλδ. Αλλά από τη στιγμή που πληρώνεσαι και καλά μάλιστα για να χορεύεις σε ένα στυλό και να κάνεις χώρους χωρίς να γαμιεσαι θεωρώ ότι είναι μια χαρά. Εγώ θα το κάνα αν ήμουν καλόνος χαλαρά. Έστω σαν δεύτερη δουλειά.
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
το athens queens ανανεωμένο ως χώρος και νέες κοπέλες αλλά πολύ λίγες κοπέλες για την αναλογία του κόσμου. Πέμπτη βράδυ ήταν γεμάτο εντελώς δηλαδή 200 άντρες με 15-20 κοπέλες, δε βγαίνει έτσι με τίποτα ειδικά όταν οι μισές κοπέλες βαριούνται και δεν πανε καν στα τραπέζια.

οι μισές είναι και γενικά πολύ μέτριες εμφανισιακά. μία φορούσε άσπρα sneakers λες και πήγαινε βόλτα για καφέ (ωραίο στυλάκι αλλά όχι για strip club)...

λιγοστά show, βασικά 1 μόνο λεσβιακό που 2 κοπέλες γυρνάνε όλα τα τραπέζια και κανουν γλυφομούνι η μία στην άλλη (είμασταν εκεί 1-4, δεν νομίζω όμως να έχει κ άλλα νωρίτερα ή αργότερα).

Η Molly εχει γίνει η ντιβα του μαγαζιού διαλέγοντας πελάτες και ενδιαφέρεται πλέον μόνο για να κάτσει σε τραπέζια να πιει το ποτό της, πανε οι παλιοί καλοί καιροί που ήταν turbo στους χορούς (αν σε γούσταρε σε φάσωνε κανονικά).

Αξίζει να δοκιμάσετε Angel(a), πολύ ωραία εμφανισιακά (με μαύρα εσώρουχα και ζαρτίερες) με πολύ ωραιό σώμα, και δυνατή και στον χωρό.

γενικά δεν είναι για τίποτα τρελό όπως παλιότερα, άντε για ένα γρήγορο ποτό και 2 χορούς, αν και για να πάρεις 2 χορούς πρέπει να περιμένεις 2 ώρες να σου έρθουν οι κοπέλες στο τραπέζι.
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
μπορεί να πει κανείς κανένα update από golden queens? τι show και κοπέλες έχει αυτόν τον καιρό;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
το athens queens ανανεωμένο ως χώρος και νέες κοπέλες αλλά πολύ λίγες κοπέλες για την αναλογία του κόσμου. Πέμπτη βράδυ ήταν γεμάτο εντελώς δηλαδή 200 άντρες με 15-20 κοπέλες, δε βγαίνει έτσι με τίποτα ειδικά όταν οι μισές κοπέλες βαριούνται και δεν πανε καν στα τραπέζια.

οι μισές είναι και γενικά πολύ μέτριες εμφανισιακά. μία φορούσε άσπρα sneakers λες και πήγαινε βόλτα για καφέ (ωραίο στυλάκι αλλά όχι για strip club)...

λιγοστά show, βασικά 1 μόνο λεσβιακό που 2 κοπέλες γυρνάνε όλα τα τραπέζια και κανουν γλυφομούνι η μία στην άλλη (είμασταν εκεί 1-4, δεν νομίζω όμως να έχει κ άλλα νωρίτερα ή αργότερα).

Η Molly εχει γίνει η ντιβα του μαγαζιού διαλέγοντας πελάτες και ενδιαφέρεται πλέον μόνο για να κάτσει σε τραπέζια να πιει το ποτό της, πανε οι παλιοί καλοί καιροί που ήταν turbo στους χορούς (αν σε γούσταρε σε φάσωνε κανονικά).

Αξίζει να δοκιμάσετε Angel(a), πολύ ωραία εμφανισιακά (με μαύρα εσώρουχα και ζαρτίερες) με πολύ ωραιό σώμα, και δυνατή και στον χωρό.

γενικά δεν είναι για τίποτα τρελό όπως παλιότερα, άντε για ένα γρήγορο ποτό και 2 χορούς, αν και για να πάρεις 2 χορούς πρέπει να περιμένεις 2 ώρες να σου έρθουν οι κοπέλες στο τραπέζι.
Φίλε επειδή πρόλαβα την Μολυ μόλις ήρθε είχε μια βδομάδα στην Ελλάδα την είχε φέρει η φίλη της η Σάσα ξ κοντή με το τατουάζ στο μπράτσο ή τύπισσα όπως τα λες ήταν τούρμπο 5 χορούς σερί νομίζω πήρα μια φορά το έκανε στην αρχή για να μαζέψει λεφτά τα μάζεψε γιατί ήταν καινούργια κ όλοι πήγαιναν σε αυτή πήγε στ πατρίδα της γ έφαγε έγινε κ ο πόλεμος κ ξαναγύρισε πίσω αλλά με άλλο μυαλό έφυγε οι παλαιότερες οι ντίβες κ πήρε την θέση τους πλέον την βγάζει όπως τα λες στ τραπέζια με χορηγούς ένας μπάρμπας μια τρίτη που πήγα τις άνοιξε 3 σαμπάνιες που ν σηκωθεί απ εκεί την έβγαζε φωτο με τ κινητό του σχεδόν γυμνή στ τραπέζι που την έχει έμαθε υ κόλπο ή μικρή δεν ιδρώνει την φανέλα τώρα βγάζει αλλιώς τα λεφτά της..
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
Φίλε επειδή πρόλαβα την Μολυ μόλις ήρθε είχε μια βδομάδα στην Ελλάδα την είχε φέρει η φίλη της η Σάσα ξ κοντή με το τατουάζ στο μπράτσο ή τύπισσα όπως τα λες ήταν τούρμπο 5 χορούς σερί νομίζω πήρα μια φορά το έκανε στην αρχή για να μαζέψει λεφτά τα μάζεψε γιατί ήταν καινούργια κ όλοι πήγαιναν σε αυτή πήγε στ πατρίδα της γ έφαγε έγινε κ ο πόλεμος κ ξαναγύρισε πίσω αλλά με άλλο μυαλό έφυγε οι παλαιότερες οι ντίβες κ πήρε την θέση τους πλέον την βγάζει όπως τα λες στ τραπέζια με χορηγούς ένας μπάρμπας μια τρίτη που πήγα τις άνοιξε 3 σαμπάνιες που ν σηκωθεί απ εκεί την έβγαζε φωτο με τ κινητό του σχεδόν γυμνή στ τραπέζι που την έχει έμαθε υ κόλπο ή μικρή δεν ιδρώνει την φανέλα τώρα βγάζει αλλιώς τα λεφτά της..
και εγώ τότε την είχα γνωρίσει, και τότε έψαχνε και γκόμενο χορηγό γιατί είχαμε μιλήσει και εκτός μαγαζιού γενικά. μόλις τον βρήκε άλλαξε ρότα και απλά έκανε επαγγελματικούς χωρούς και καθόταν σε τραπέζια για ποτό. πλέον μόνο τραπέζια και άντε 4-5 χορούς όλο το βράδυ σε τυχερούς που διαλέγει.


γενικά πολύ υφάκι, όχι μονο η συγκεκριμένη, αλλά αρκετές εκεί μέσα. το ότι δεν έρχονται στα τραπέζια είναι εκνευριστικό. τι δηλαδή πρέπει να τις κοιτάς και φωνάζεις εσύ ή να σηκώνεις χέρι;


το golden queens είναι γενικά καλύτερο σε συμπεριφορές αλλά είναι λίγο πιο στριμόκωλο αν δεν σε βάλουν σε καναπέ επάνω. απλά δεν ξέρω το ρόστερ τι λέει τη νέα χρονιά, ήταν μέτριο και εκεί τα χριστούγεννα και λόγω περιορισμών covid.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Η Μόλυ είπε ότι δεν αντέχει τους άντρες που δεν τους σηκώνεται όταν βλέπουν τη σκιά της και μόνο. Δεν είναι διατεθειμένη να προσπαθεί να σας καβλωσει χοροπηδώντας πάνω σας και εσείς να σκεφτόσαστε τους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Είναι μια αιθέρια ύπαρξη, ένας άγγελος, μια βασίλισσα, έχει αυτοκρατορική καταγωγή και μας κάνει χάρη που αναπνέει τον ίδιο αέρα με εμάς. Της ανήκει ο πλανήτης γη και το ηλιακό σύστημα. Αν δε σας αρέσει να πάτε σε άλλο γαλαξία ρε. Σιγά τις σαμπάνιες. Εγώ θα της χτίσω Ταζ Μαχάλ. Ίσως και πυραμίδες. Όπως και να έχει με ερωτεύτηκε μια Ζλάτα και θύμωσε η Μόλυ, δε ξέρω τι θα κάνω προς το παρόν. Μέχρι 9 γυναίκες είναι αίσθημα οκ, μετά είναι μαλακία, θα γίνω ΛΟΑΤΚΙ να ηρεμήσω ένα διάστημα. Αν έχει βγει κανείς ραντεβού με τη Ζλάτα, ξέρει αν της αρέσουν γαρίδες, στρείδια κτλ; η άλλη είναι άρρωστη κρεατοφαγος. Ουφ ευνουχισμενοι τσουτσουνοπαιχτες να σας τρώει ο παππούς τη Μόλυ με 3 μπουκάλια και να κάνει σελφυ. Ντροπή.

ΥΓ Δεν έβγαλα φωτογραφία τη Μόλυ, εμένα έβγαλα που ήμουν ευτυχισμένος και την έβλεπα που φόραγε μόνο το άρωμα της .

ΥΓ2 Τα παραπάνω δεν είναι βιωματικά

ΥΓ3 θα γίνει πυρηνικός όλεθρος σύντομα. Ρευστοποιειστε τις περιουσίες σας, κάντε δωρεές στο Άθενς κουην.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Η Μόλυ είπε ότι δεν αντέχει τους άντρες που δεν τους σηκώνεται όταν βλέπουν τη σκιά της και μόνο. Δεν είναι διατεθειμένη να προσπαθεί να σας καβλωσει χοροπηδώντας πάνω σας και εσείς να σκεφτόσαστε τους λογαριασμούς της ΔΕΗ. Είναι μια αιθέρια ύπαρξη, ένας άγγελος, μια βασίλισσα, έχει αυτοκρατορική καταγωγή και μας κάνει χάρη που αναπνέει τον ίδιο αέρα με εμάς. Της ανήκει ο πλανήτης γη και το ηλιακό σύστημα. Αν δε σας αρέσει να πάτε σε άλλο γαλαξία ρε. Σιγά τις σαμπάνιες. Εγώ θα της χτίσω Ταζ Μαχάλ. Ίσως και πυραμίδες. Όπως και να έχει με ερωτεύτηκε μια Ζλάτα και θύμωσε η Μόλυ, δε ξέρω τι θα κάνω προς το παρόν. Μέχρι 9 γυναίκες είναι αίσθημα οκ, μετά είναι μαλακία, θα γίνω ΛΟΑΤΚΙ να ηρεμήσω ένα διάστημα. Αν έχει βγει κανείς ραντεβού με τη Ζλάτα, ξέρει αν της αρέσουν γαρίδες, στρείδια κτλ; η άλλη είναι άρρωστη κρεατοφαγος. Ουφ ευνουχισμενοι τσουτσουνοπαιχτες να σας τρώει ο παππούς τη Μόλυ με 3 μπουκάλια και να κάνει σελφυ. Ντροπή.

ΥΓ Δεν έβγαλα φωτογραφία τη Μόλυ, εμένα έβγαλα που ήμουν ευτυχισμένος και την έβλεπα που φόραγε μόνο το άρωμα της .

ΥΓ2 Τα παραπάνω δεν είναι βιωματικά

ΥΓ3 θα γίνει πυρηνικός όλεθρος σύντομα. Ρευστοποιειστε τις περιουσίες σας, κάντε δωρεές στο Άθενς κουην.
Καλυτερα σαμπανιες στη Μολλυ παρα στις βλαχοελληνιδες που θελουν σπητι περιουσια και να σου τηγανιζουν το μυαλο στο κρεβατι και στον καναπε...και απο σεχ τωρα μαθανε τα στριπ γαμωτο...εξω οι Ελληνιδες απο το χωρο μας.... μαθανε και το Bdsm ,τελευταια τρομαρα μας, Molly we love you...
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
589
Like
1.398
Πόντοι
206
Δεν ξέρω αν είναι επί του θέματος..
Αλλά η τύπισσα είναι σε γνωστο μαγαζί Συγγρού οποίος ξέρει αν κάνει κάτι παραπάνω ας στείλει ένα μήνυμα ευχαριστώ συναγωνιστες!
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Αν παει κανενας σημερα queens of the north που εχει κ live show η παυλιδη ας μας πει γνωμη… και για τα κοριτσια εξει κ για το show..
Για τη σοφία Παυλίδη πρόκειται;;δε το έλεγες νωρίτερα....
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Είναι μια αιθέρια ύπαρξη, ένας άγγελος, μια βασίλισσα, έχει αυτοκρατορική καταγωγή και μας κάνει χάρη που αναπνέει τον ίδιο αέρα με εμάς.

"She walks like she don't care, walkin' on imported air"

 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Μια πολυ καλη προταση ειναι το ανανεομενο στριπ Golden στο μπουρναζι με αρκετες καινουργειες κοπελες απο το Ανατολικο μπλοκ.μουσικη αρκετα καλη με εξυπνες ατακες του Dj.καλες καβατζες για χορους και πριβε.μου εκανε ιδαιετερη εντυπωση ενα live show με ενα ζευγαρι στην σκηνη οπου ηταν καλα πυγμαχος και ηρθε η φυσικοθεραπευτρια τον εκανε καλα και μετα εγηνε η ερωτικη πραξει.μετα κατεβηκαν απο την σκηνη πηγαν σε αρκετα τραπεζακια πελατων και ερωτοτροπουσαν μπροστα στα ματια τους σε αποσταση αναπνοεις !!!
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ομπι ουαν Κανομπι είθε η δύναμη να είναι βοήθεια μας.


Να τη δεις να χορεύει αυτό, αν και ο βραχνό δυσλεξικός στριπτιζοντελαλης δε μου κάνει το χατίρι να το βάλει. Φαντάσου τη Μόλυ με όλα τα φώτα κλειστά να λικνιζεται και να πετάει σαν νεράιδα. Πω πω στη προηγούμενη ζωή ήμουν σωλήνα... Και με τιμωρεί ο θεός με έφερε σαν αιμοδότη της Μόλυ.

ΥΓ Μπαντεεεεεερα γύρνα πισωωω. ( Και αυτή το έχει χορέψει τέλεια, αν και είναι ρέιβ Γκόα τέκνο τρέχα γυρευε )
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Ορίστε ενημέρωση από Άθενς κουην μετά μουσικής .

Αυτό για το Σοφάκι που μεγάλωσε και έγινε μουναρος και τη Ταϊσούλα που κλέβουν καρδιές.

 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Και αυτό για τη Ζλατουλα. Γιατί έτσι μας αρέσει...

 
  • Like
Αντιδράσεις: Knoper

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Δεν ξέρω αν είναι επί του θέματος..
Αλλά η τύπισσα είναι σε γνωστο μαγαζί Συγγρού οποίος ξέρει αν κάνει κάτι παραπάνω ας στείλει ένα μήνυμα ευχαριστώ συναγωνιστες!
Σε ποιο?
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Η Εβελινα πορνοσταρ απο Golden Μπουρναζι αποκαλυψε οτι θελει να κανει ερωτικη ταινεια καινουργεια με πολλα ατομα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom