Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Έχει διαφορετική άποψη το τσονταδικο από το στριπ εγώ μπορεί να ψάχνω για ζωή στον πλανήτη Άρη εσύ πρέπει να με βοηθήσεις να βρω αυτό που ψάχνω
Καλα και εγω ψαχνω τη γκομενα που θα ειναι καριολα στο κρεβατι,νοικοκυρα,μουναρος, να μην κοιταει τα λεφτα και να μην ξενοπηδαει.
Πες μου που θα τη βρω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Έχει διαφορετική άποψη το τσονταδικο από το στριπ εγώ μπορεί να ψάχνω για ζωή στον πλανήτη Άρη εσύ πρέπει να με βοηθήσεις να βρω αυτό που ψάχνω
Εγώ δεν πρέπει να σε βοηθήσω σε τίποτα.
Εσύ κοίτα να συνέλθεις που μπήκες 3 με 6 το πρωί και σπαμαρεις ότι θέματα βρεις μέχρι και στην κΚύπρο.
 

Tobolas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερες!Παλιοτερα ειχα δει μια Τατιανα απο Ουκρανια με τατουαζ κατι φτερα πισω χαμηλα στη μεση, ηταν στο Golden. Ξερει κανεις που ειναι τωρα?
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Πείτε κάποιο καλό στριπτιτζάδικο αρκετά ποιοτικό με μουνάρες, να πάω απλά να πιω το ποτάκι μου αραχτός και να χαζεύω τις καυλιάρες να χορεύουν. Ούτε γαμήσια ούτε πάρε δώσε με χορεύτριες.
Κινκυ οπερα
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Fbi εχει αρκετες νεες ομορφες παρουσιες Ουκρανεζες Ρωσιδες κυριος παρασκευει και Σαβατο εχει και show πολυ καλες για πριβε ειναι η Ελενα Γεωργιανη .
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Golden Queens Μπουρναζι πλατεια Σαββατοβραδο
5€ ο χορος
10€ το ποτο σου (ακριβο)
35€ πριβε ισως και φραπε απο καποιες
70€ πριβε φραπε και ισως και πουτσα σε καποιες κατοπιν συνεννοησης
30+κοπελες
Καλη μουσικη
Μετριο service
Πουτσα Live
Γενικα αδυνατες παρουσιες με κωλαρακια και 2-3 με καρντασιανες κωλαρες/καμμια βυζαρου
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Καμμια με αγελαδομασταρα εχει δει κανενας σε καποιο strip?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλημέρα επιστροφή Ελλάδα για Πάσχα κ είπα να περάσω μια απ τα δύο μαγαζιά που επισκεφτομουν συχνά όταν ήμουν εδω..Άθενς 15 κορίτσια κάτω του μετρίου 3 πολύ καλά τα δύο ακουνιτα σε τραπέζια χορηγών ξαναγύρισε η Μολυ τούμπανο φάτσα κ πολύ καλό σώμα κ πολύ δυνατή. Στ χώρο αλλά ήταν ένας μπάρμπας κ τις ειχε ανοιξει δύο σαμπάνιες που να σηκωθεί..Πήρα Εύα μελαχρινή με πολύ ωραίο σώμα κ πολύ ωραίο χώρο και μια καστανή Ουκρανίδα καινούργια δεν θυμάμαι ονομα δυστυχώς πολύ καλό χορό φοράει κάτι εσώρουχα με περίεργα σχέδια στ μπούτια σαν λουριά ..Μετά πάμε κ Γκόλντεν με το φιλαράκι απόλυτη τραγωδία κοπέλες κάτω του μετρίου πήρα δύο χορούς οι κοπέλες χόρευαν στον αέρα κ το αποκορύφωμα παίρνω μια Ουκρανίδα μλκια μου γιατί ψιλοκοιμοταν όταν την φώναξα πάμε γ χορό αρχίζει μην ακουμπάς τα βυζιά μην ακουμπάς τον κωλο νευρίασα την βρίζω και έτσι όπως χόρεψε με Βαρεσε με το τακούνι στ πρόσωπο επιτιδες την πετάω την κάρτα φωνάζω τον υπάλληλο που είναι εκεί γ τους χορούς του λέει τι συνέβη κ μου είπε ότι εγώ το προκάλεσα αυτό ότι ήμουν πολύ επιθετικός με την κοπέλα έτσι του πε του ζήτησα μια κάρτα πίσω γιατί ο χορός δεν κράτησε ούτε 15 δευτερόλεπτα κ δεν μου έδωσε κ μου μίλησε κ απότομα τράβα στ τραπέζι σου κ άλλες μλκιες τόσα χρόνια πελάτης εάν εξαιρέσουμε τον τελευταίο χρόνο που λείπω στ εξωτερικό ο Βασιλάκης που ήταν υπεύθυνος για τους χορούς δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα ο μπάρμπας ήθελε να πουλήσει μαγκιά του εξήγησα ότι δεν είμαι χθεσινος και ότι πρέπει ν μάθουν. Στ κορίτσια να δουλεύουν σωστά όπως δούλευαν οι παλιές δεν καταλαβαίνει τίποτα .Απ' μένα άκυρο αυτό τ μαγαζί το έχουμε χτίσει κ εμείς λίγο κ δεν ανέχομαι τέτοια συμπεριφορά..Εάν θέλετε μια συμβουλή μην πάτε αυτές τις μέρες σε κανένα σπριπτιζ δεν αξίζει πολύ κόσμο άρπα κόλλα χοροί κ καταστάσεις τραβάτε σε κανένα call girl η μασάζ..
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.845
Πόντοι
34.478
Μετά πάμε κ Γκόλντεν με το φιλαράκι απόλυτη τραγωδία κοπέλες κάτω του μετρίου πήρα δύο χορούς οι κοπέλες χόρευαν στον αέρα κ το αποκορύφωμα παίρνω μια Ουκρανίδα μλκια μου γιατί ψιλοκοιμοταν όταν την φώναξα πάμε γ χορό αρχίζει μην ακουμπάς τα βυζιά μην ακουμπάς τον κωλο νευρίασα την βρίζω και έτσι όπως χόρεψε με Βαρεσε με το τακούνι στ πρόσωπο επιτιδες την πετάω την κάρτα φωνάζω τον υπάλληλο που είναι εκεί γ τους χορούς του λέει τι συνέβη κ μου είπε ότι εγώ το προκάλεσα αυτό ότι ήμουν πολύ επιθετικός με την κοπέλα έτσι του πε του ζήτησα μια κάρτα πίσω γιατί ο χορός δεν κράτησε ούτε 15 δευτερόλεπτα κ δεν μου έδωσε κ μου μίλησε κ απότομα τράβα στ τραπέζι σου κ άλλες μλκιες τόσα χρόνια πελάτης εάν εξαιρέσουμε τον τελευταίο χρόνο που λείπω στ εξωτερικό ο Βασιλάκης που ήταν υπεύθυνος για τους χορούς δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα ο μπάρμπας ήθελε να πουλήσει μαγκιά του εξήγησα ότι δεν είμαι χθεσινος και ότι πρέπει ν μάθουν. Στ κορίτσια να δουλεύουν σωστά όπως δούλευαν οι παλιές δεν καταλαβαίνει τίποτα .Απ' μένα άκυρο αυτό τ μαγαζί το έχουμε χτίσει κ εμείς λίγο κ δεν ανέχομαι τέτοια συμπεριφορά..Εάν θέλετε μια συμβουλή μην πάτε αυτές τις μέρες σε κανένα σπριπτιζ δεν αξίζει πολύ κόσμο άρπα κόλλα χοροί κ καταστάσεις τραβάτε σε κανένα call girl η μασάζ..
αδερφε Golden και αεροχορους δεν παιζει με τιποτα γιατι εχω δει με τα ματια μου εναν χοντρο (μαλλον υπευθυνο)να τα χωνει σε κοπελα γιατι δεν εκατσε τον κανονικο χρονο
Κι αυτο διπλα μου ακριβως
Δεν ξερω τι λες ειδικα στις καρτες χορου ειναι απο τα 2-3 μαγαζια στην Αθηνα που δινουν 1 ποτο κι ενα χορο στα 10ευρω
μαλλον ήσουν κι εσυ εκνευρισμενος
Εγω σαν τακτικοτατος πελατης των στριπ εχω να πω οτι ισως ειναι το καλυτερο VFM αυτη την εποχη στην Αθηνα
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
αδερφε Golden και αεροχορους δεν παιζει με τιποτα γιατι εχω δει με τα ματια μου εναν χοντρο (μαλλον υπευθυνο)να τα χωνει σε κοπελα γιατι δεν εκατσε τον κανονικο χρονο
Κι αυτο διπλα μου ακριβως
Δεν ξερω τι λες ειδικα στις καρτες χορου ειναι απο τα 2-3 μαγαζια στην Αθηνα που δινουν 1 ποτο κι ενα χορο στα 10ευρω
μαλλον ήσουν κι εσυ εκνευρισμενος
Εγω σαν τακτικοτατος πελατης των στριπ εχω να πω οτι ισως ειναι το καλυτερο VFM αυτη την εποχη στην Αθηνα
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,οι κοπέλες είναι πραγματικά εργάτριες ακόμα κ στον απλό χωρό ,όσο για το prive γεμάτο καπότες ,που σημαίνει ότι ικανοποιούν όλες τις ορέξεις των πελατών ,και είναι κ κουκλάρες ,είμαι πελάτης σχεδόν κάθε εβδομάδα κ με διαφορετική .Ο Βασίλης είναι γίγαντας ο καλύτερος σε βοηθάει να αποφεύγεις τις λακούβες για να τερματίσεις ατσαλάκωτος,κ η ταμίας κουκλάρα.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
αδερφε Golden και αεροχορους δεν παιζει με τιποτα γιατι εχω δει με τα ματια μου εναν χοντρο (μαλλον υπευθυνο)να τα χωνει σε κοπελα γιατι δεν εκατσε τον κανονικο χρονο
Κι αυτο διπλα μου ακριβως
Δεν ξερω τι λες ειδικα στις καρτες χορου ειναι απο τα 2-3 μαγαζια στην Αθηνα που δινουν 1 ποτο κι ενα χορο στα 10ευρω
μαλλον ήσουν κι εσυ εκνευρισμενος
Εγω σαν τακτικοτατος πελατης των στριπ εχω να πω οτι ισως ειναι το καλυτερο VFM αυτη την εποχη στην Αθηνα
Φίλε εάν εξαιρέσεις τον τελευταίο χρόνο που είμαι Γερμανία ήμουν τακτικός πελάτης και άφηνα κ καλά λεφτά έπαιρνα πριβέ κάθε που πήγαινα συν τα κεράσματα στανταρ σε 2 κορίτσια ποτό δεν είμαι κανένας πιτσιρίκος να πάω με κουπόνια κάτι Αντρέα Μιρέλλα τις ξέρω πριν 7 χρόνια απ' τ Άθενς κ πολλές άλλες εκεί μέσα που ερχόντουσαν κ έφευγαν ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα ο Βασιλάκης εάν λέμε τον μικρό σε ηλικία που παίρνει κ κανένα μάτι στ πριβέ είναι τ καλύτερο παιδί πάντα με πρόσεχε κ εγώ του έδινα κανένα tips για όλα αυτά που έκανε..Όσο για τ κορίτσια έλειπαν όλες οι παλιές που θυμάμαι μόνο η Στέλλα ήταν απ' αυτές που ξερω τα δύο ουκρανακια που πήρα ειχαν 1 μήνα κ η άλλη ούτε 2 δεν χόρεψαν καν στ στυλό κ στ χορό ήταν άγουρες δεν κάθισαν ποτέ πάνω μου είμαι 20 χρόνια πελάτης κ ξέρω να μην το παρατραβαω με τις κοπέλες στ χορό απλώς αυτές δεν κάνουν ακόμη θέλουν χρόνο κ πολλούς χορούς για να είναι σωστές αυτό είπα στ μπάρμπα που ήταν στην υποδοχή για τους χορούς κ αυτός δεν μίλησε ωραία εγώ φατσικα δεν το. Θυμάμαι τ αλλά παιδιά τ ξέρω. Κ μάλιστα ήρθε ένα παλικάρι που με θυμόταν κ του είπε είναι χρόνια πελάτης εδώ..όσο για αυτό που λες value for money ναι είναι τ καλύτερο τ έχω γράψει κ εγώ πιο παλιά φτηνοί χοροί φτηνά ποτά στ κορίτσια είσοδος χωρίς λεφτά κ πριβέ που πάντα κερδίζεις κάτι ανάλογα την κοπέλα αλλά αυτό που μου έτυχε δεν μου έχει ξανασυμβεί 20 χρόνια που πάω
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,οι κοπέλες είναι πραγματικά εργάτριες ακόμα κ στον απλό χωρό ,όσο για το prive γεμάτο καπότες ,που σημαίνει ότι ικανοποιούν όλες τις ορέξεις των πελατών ,και είναι κ κουκλάρες ,είμαι πελάτης σχεδόν κάθε εβδομάδα κ με διαφορετική .Ο Βασίλης είναι γίγαντας ο καλύτερος σε βοηθάει να αποφεύγεις τις λακούβες για να τερματίσεις ατσαλάκωτος,κ η ταμίας κουκλάρα.
Οι παλιές φίλε είναι όλες σκυλιά του πολέμου κάνουν πολύ καλό χορό κ γενικά είναι πολύ νταξει γκόμενες ..όσο για τις καποτες δεν γαμιουνται κ όλες εκεί μην τ χεσουμε κιόλας είναι κάποιες που στ διπλό πριβέ τ δίνουν. Στ 70 κ άλλες απλώς πίπα κ αυτή με Καποτά κ άλλες που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα για σεξ..δεν χρειάζεται να μου πεις τι γίνεται ξέρω πολύ καλά κ υπάρχουν δύο με το όνομα Βασίλη ο μικρός που είναι κ γαμω τ παιδιά σε ηλικία που είχα άδεια αυτές τις μέρες κ ο μπάρμπας που τσακώθηκα εγώ νομίζω Βασίλη τον έλεγαν ..
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.845
Πόντοι
34.478
Φίλε εάν εξαιρέσεις τον τελευταίο χρόνο που είμαι Γερμανία ήμουν τακτικός πελάτης και άφηνα κ καλά λεφτά έπαιρνα πριβέ κάθε που πήγαινα συν τα κεράσματα στανταρ σε 2 κορίτσια ποτό δεν είμαι κανένας πιτσιρίκος να πάω με κουπόνια κάτι Αντρέα Μιρέλλα τις ξέρω πριν 7 χρόνια απ' τ Άθενς κ πολλές άλλες εκεί μέσα που ερχόντουσαν κ έφευγαν ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα ο Βασιλάκης εάν λέμε τον μικρό σε ηλικία που παίρνει κ κανένα μάτι στ πριβέ είναι τ καλύτερο παιδί πάντα με πρόσεχε κ εγώ του έδινα κανένα tips για όλα αυτά που έκανε..Όσο για τ κορίτσια έλειπαν όλες οι παλιές που θυμάμαι μόνο η Στέλλα ήταν απ' αυτές που ξερω τα δύο ουκρανακια που πήρα ειχαν 1 μήνα κ η άλλη ούτε 2 δεν χόρεψαν καν στ στυλό κ στ χορό ήταν άγουρες δεν κάθισαν ποτέ πάνω μου είμαι 20 χρόνια πελάτης κ ξέρω να μην το παρατραβαω με τις κοπέλες στ χορό απλώς αυτές δεν κάνουν ακόμη θέλουν χρόνο κ πολλούς χορούς για να είναι σωστές αυτό είπα στ μπάρμπα που ήταν στην υποδοχή για τους χορούς κ αυτός δεν μίλησε ωραία εγώ φατσικα δεν το. Θυμάμαι τ αλλά παιδιά τ ξέρω. Κ μάλιστα ήρθε ένα παλικάρι που με θυμόταν κ του είπε είναι χρόνια πελάτης εδώ..όσο για αυτό που λες value for money ναι είναι τ καλύτερο τ έχω γράψει κ εγώ πιο παλιά φτηνοί χοροί φτηνά ποτά στ κορίτσια είσοδος χωρίς λεφτά κ πριβέ που πάντα κερδίζεις κάτι ανάλογα την κοπέλα αλλά αυτό που μου έτυχε δεν μου έχει ξανασυμβεί 20 χρόνια που πάω
δεν ημουν παρων να ξερω τι εγινε
αλλα αν κοπελα σε χτυπησε επιτηδες την ιδια στιγμη θα ειχε παρει ποδι
σου λεω το εχω δει με τα ματια μου το σκηνικο που περιγραφω
και φυσικα οταν τα νευρα ειναι τεντωμενα μηπως κι εσυ αντεδρασες ακομψα ή υπερβολικα;
Γιατι το να μιλησες με το σεις και με το σας και να στην ειπαν ασχημα χλωμο το κοβω
ειδικα το παιδι που ειναι στις καρτες ενας 45αρης περιπου ειναι οτι σου πει, οτι αφορα τις γυναικες ειδικα στα πριβε
Με την καθοδηγηση του πηρα ενα τρομερο σε ενταση πριβε
Δεν ξερω
Ειδικα αυτο το μαγαζι ποτε δεν εχει γινει τετοιο σκηνικο που περιγραφεις
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Οι παλιές φίλε είναι όλες σκυλιά του πολέμου κάνουν πολύ καλό χορό κ γενικά είναι πολύ νταξει γκόμενες ..όσο για τις καποτες δεν γαμιουνται κ όλες εκεί μην τ χεσουμε κιόλας είναι κάποιες που στ διπλό πριβέ τ δίνουν. Στ 70 κ άλλες απλώς πίπα κ αυτή με Καποτά κ άλλες που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα για σεξ..δεν χρειάζεται να μου πεις τι γίνεται ξέρω πολύ καλά κ υπάρχουν δύο με το όνομα Βασίλη ο μικρός που είναι κ γαμω τ παιδιά σε ηλικία που είχα άδεια αυτές τις μέρες κ ο μπάρμπας που τσακώθηκα εγώ νομίζω Βασίλη τον έλεγαν ..
Οι παλιές φίλε είναι όλες σκυλιά του πολέμου κάνουν πολύ καλό χορό κ γενικά είναι πολύ νταξει γκόμενες ..όσο για τις καποτες δεν γαμιουνται κ όλες εκεί μην τ χεσουμε κιόλας είναι κάποιες που στ διπλό πριβέ τ δίνουν. Στ 70 κ άλλες απλώς πίπα κ αυτή με Καποτά κ άλλες που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα για σεξ..δεν χρειάζεται να μου πεις τι γίνεται ξέρω πολύ καλά κ υπάρχουν δύο με το όνομα Βασίλη ο μικρός που είναι κ γαμω τ παιδιά σε ηλικία που είχα άδεια αυτές τις μέρες κ ο μπάρμπας που τσακώθηκα εγώ νομίζω Βασίλη τον έλεγαν ..
H Στέλλα πράγματι είναι η μόνη παλιά ουκρανή κάνει καλό χορό αλλα όχι πολύ περισσότερα στο full prive,απλά υπάρχουν άλλες που το κάνουν στα 70 κ καινούριες,μιλάω φυσικά για το νέο το Βασίλη,
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Η Στέλλα είναι αστέρι στο χορό στο απλό και διπλό πριβέ δεν κάνει σεξ στ απλό μόνο που την έχω πάρει μου έχει κάνει ένα φραπεδακι . Όλες οι καινούργιες Ουκρανες που είδα πήρα εγώ κ οι φίλοι μου ήταν ατσουμπαλες κ όχι τίποτα ιδιαίτερο στο χορό πάντα εμφάνιση ήταν πολύ όμορφες ...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
δεν ημουν παρων να ξερω τι εγινε
αλλα αν κοπελα σε χτυπησε επιτηδες την ιδια στιγμη θα ειχε παρει ποδι
σου λεω το εχω δει με τα ματια μου το σκηνικο που περιγραφω
και φυσικα οταν τα νευρα ειναι τεντωμενα μηπως κι εσυ αντεδρασες ακομψα ή υπερβολικα;
Γιατι το να μιλησες με το σεις και με το σας και να στην ειπαν ασχημα χλωμο το κοβω
ειδικα το παιδι που ειναι στις καρτες ενας 45αρης περιπου ειναι οτι σου πει, οτι αφορα τις γυναικες ειδικα στα πριβε
Με την καθοδηγηση του πηρα ενα τρομερο σε ενταση πριβε
Δεν ξερω
Ειδικα αυτο το μαγαζι ποτε δεν εχει γινει τετοιο σκηνικο που περιγραφεις
Τι θες ρε φίλε να σου ορκιστώ σου πα ξεκίνησε τ χορό κ έλεγε dont touch here dont touch there κ της είπα τι χορός είναι αυτός εάν δεν ακουμπάω κ σηκώθηκα ν φύγω κ εκείνη την ώρα είπε κάτι στην γλώσσα κ μου γύρισε τ τακούνι στην μούρη κ στον μπάρμπα αυτό είπα δεν της έβαλα ούτε δάχτυλο ούτε σφαλιάρα δεν την έδωσα απλώς η τυπισσαυ ήταν 4 το πρωί βγήκε απ' τ καναρίνι κοιμησμενη μπορεί ν έχει πάρει κ τίποτα ναρκωτικά κ ήταν στον κόσμο της 7 χρόνια στ Γκόλντεν στ ξαναλέω δεν είχα τ παραμικρό πρόβλημα απ' χορούς είναι τ καλύτερο σε διάρκεια στ Συγγρού σου χορεύει 1.5 λεπτό εκεί κάθεται όλο το τραγούδι απλώς οι καινούργιες δεν κάνουν η δεν θέλουν να είναι σε αυτό το χώρο δουλειάς ....
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Τι θες ρε φίλε να σου ορκιστώ σου πα ξεκίνησε τ χορό κ έλεγε dont touch here dont touch there κ της είπα τι χορός είναι αυτός εάν δεν ακουμπάω κ σηκώθηκα ν φύγω κ εκείνη την ώρα είπε κάτι στην γλώσσα κ μου γύρισε τ τακούνι στην μούρη κ στον μπάρμπα αυτό είπα δεν της έβαλα ούτε δάχτυλο ούτε σφαλιάρα δεν την έδωσα απλώς η τυπισσαυ ήταν 4 το πρωί βγήκε απ' τ καναρίνι κοιμησμενη μπορεί ν έχει πάρει κ τίποτα ναρκωτικά κ ήταν στον κόσμο της 7 χρόνια στ Γκόλντεν στ ξαναλέω δεν είχα τ παραμικρό πρόβλημα απ' χορούς είναι τ καλύτερο σε διάρκεια στ Συγγρού σου χορεύει 1.5 λεπτό εκεί κάθεται όλο το τραγούδι απλώς οι καινούργιες δεν κάνουν η δεν θέλουν να είναι σε αυτό το χώρο δουλειάς ....
Σε πιστεύω απλά καλό είναι να ξέρουμε ποια είναι για να μην τη πατήσουμε κ εμείς,για να σου πω την αλήθεια κάτι έχει αλλάξει τελευταία στο μαγαζί ίσως που ο Κώστας είναι στο fbi,το Σάββατο ήμουν εκεί ,πέρασα τέλεια με τη κοπέλα μου τη χάλασε ο σερβιτόρος ,το έπαιζε εξυπνάκιας,άρα σου δίνω όλα τα δίκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom