Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Μου λεει οταν θα παρει τα χαρτια της τον Οκτωβριο θα παμε διακοπες στη χωρα της,γιατι τωρα φοβαται
Δυστυχως δεν την πιστευω φιλε.
Μακαρι να βγω ψευτης αλλα πιστευω οτι ναι μεν δεν εισαι πελατης και μονο, περναει καλα, τη κανεις να νοιωθει καλα να εχει παρεα κλπ.Αλλα εως εκει.Εχει βαλει ορια.
Το εχω δει το εργο σε χειροτερο βαθμο, κραταει μια αποσταση .
Εμενα μου ειχε ζητησει να παω να γνωρισω τους γονεις της στη χωρα της 2 χρονιες σερι (3 χρονια τραβαγε η ιστορια), τη μια της απαντησα θα δουμε και τη 2η της ειπα οκ οτι θα παω.Μεχρι τη τελευταια στιγμη που βρηκε μια ψευτοδικαιολογια για να μου πει να μην παω.
Το χειροτερο απο ολα? Επειδη μου αρεσει γενικα η μουσικη να εχει νοημα, με εμαθε να ακουω μουσικη δικη της (ειδικα ενα συγκεκριμενο συγκροτημα το οποιο μου αρεσει κιολας , δεν το ακουω για εκεινη) και τωρα ενα τραγουδι ακριβως με αυτο το θεμα,σχεση στριπερ με εναν εκτος χωρου ειναι στο repeat.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τόσο καιρό που ήταν κλειστά τα μαγαζιά λόγο covid δεν ήταν διαθέσιμη ας πούμε να πάτε κάποιο 2ήμερο/3ήμερο? Κάπου κοντά, δεν μιλάω για μακρινές αποστάσεις. Ήταν εκτός Ελλάδας η κοπέλα? Ακόμα και τώρα που άρχισε ξανά η δουλειά, φαντάζομαι θα πάρει κάποια μέρα ρεπό (αν δεν έχει πάρει ήδη) (καταλαβαίνω ότι λόγο της αδράνειας των μαγαζιών τόσο καιρό ίσως να είναι δύσκολο να πάρει ακόμα ρεπό, αν και σίγουρα γίνετε).
Δεν θέλω να βάζω "φιτιλιές", απλά λόγο της εμπειρίας μου (που είναι μεγάλη στο συγκεκριμένο θέμα), θέλω να σκεφτείς ότι οι δικαιολογίες είναι κάτι πολύ πολύ εύκολο. Προσοχή δεν σου λέω ότι σίγουρα η κοπέλα σου λέει παπαριές, απλά να το έχεις σαν ενδεχόμενο. Φιλικά πάντα
Καθε εβδομαδα εχουν τουλαχιστον μια μερα ρεπο, μπορει και 2 αν θελουν καποιες φορες, ναι ΣΚ δεν πανε πουθενα γιατι τοτε εχει δουλεια αλλα οπως λες αν ηθελε οντως θα εβρισκε χρονο.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Καθε εβδομαδα εχουν τουλαχιστον μια μερα ρεπο, μπορει και 2 αν θελουν καποιες φορες, ναι ΣΚ δεν πανε πουθενα γιατι τοτε εχει δουλεια αλλα οπως λες αν ηθελε οντως θα εβρισκε χρονο.
Τα γνωρίζω συναγωνιστή από πρώτο χέρι, απλά θέλω το παλικάρι να είναι υποψιασμένο με ότι αυτό συνεπάγεται
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Καθε εβδομαδα εχουν τουλαχιστον μια μερα ρεπο, μπορει και 2 αν θελουν καποιες φορες, ναι ΣΚ δεν πανε πουθενα γιατι τοτε εχει δουλεια αλλα οπως λες αν ηθελε οντως θα εβρισκε χρονο.
Εχεις δικιο,προχτες νευριασα σχετικα με αυτο κ εστειλα σε μια φιλη που δουλευει Καβο κ της ειπα θελεις να παμε για διακοπες μαζι κ μου ειπε οποτε θελεις ειμαι μεσα,με αυτη δεν ειμαι πελατης κ δεν εχει παιχτει τιποτα,αλλα εχω φαει κολλημα με την αλλη .Αλλα ειναι αυτο που ειπες εχει βαλει ορια κ σε ευχαριστω που μου το επισημανες,ειναι αυτο το καθημερινο καλημερα καληνυχτα που γινεται συνηθεια κ μετα εθισμος
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Εχεις δικιο,προχτες νευριασα σχετικα με αυτο κ εστειλα σε μια φιλη που δουλευει Καβο κ της ειπα θελεις να παμε για διακοπες μαζι κ μου ειπε οποτε θελεις ειμαι μεσα,με αυτη δεν ειμαι πελατης κ δεν εχει παιχτει τιποτα,αλλα εχω φαει κολλημα με την αλλη .Αλλα ειναι αυτο που ειπες εχει βαλει ορια κ σε ευχαριστω που μου το επισημανες,ειναι αυτο το καθημερινο καλημερα καληνυχτα που γινεται συνηθεια κ μετα εθισμος
Οταν ειμαστε μαζι μεσα η εξω δεν εχει ορια χυνεται στην αγγαλια μου φιλια χαιδεματα ολα κ ειναι αυτο που με μπερδευει
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Οταν ειμαστε μαζι μεσα η εξω δεν εχει ορια χυνεται στην αγγαλια μου φιλια χαιδεματα ολα κ ειναι αυτο που με μπερδευει
Αυτό μην σε μπερδεύει. Είναι αυτό που έχει μάθει χρόνια να κάνει μέσα από το επάγγελμα της και δεν είναι δύσκολο.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Αυτό μην σε μπερδεύει. Είναι αυτό που έχει μάθει χρόνια να κάνει μέσα από το επάγγελμα της και δεν είναι δύσκολο.
Οταν ειμαστε μαζι μεσα η εξω δεν εχει ορια χυνεται στην αγγαλια μου φιλια χαιδεματα ολα κ ειναι αυτο που με μπερδευει
Δεν ειναι μονο το επαγγελμα παιδια.
Επειδη οπως ειπα το ειδα πρωτο χερι το εργο, δεν ειμαι καλα και ξερω πως ειναι και πως το βλεπει και το παλικαρι.
Ολοι σου λενε τα αυτονοητα αλλα εσυ λες "ναι μεν,αλλα αυτο που εχω νιωσει απο εκεινη δεν ειναι ψευτικο, ειναι εκει","η αγκαλια ειναι αληθινη""το αισθημα ειναι αληθινο".
Δυστυχως (για εμας) οι γυναικες το εχουν αυτο ευκολα.
Οι συγκεκριμενες γυναικες εχουν τα περισσοτερα ψυχολογικα και ας ειναι και πανεμορφες καποιες,και με μυαλο κλπ.Εχουν δει τη καλυτερη και τη χειροτερη πλευρα των αντρων αφου μεσα απο αυτους εργαζονται.
Δεν εμπιστευονται σχεδον κανεναν.
Εχουν ερθει απο χωρες που τα χρηματα κυριως ειναι λιγα με σκοπο να φτιαξουν οσο πιο γρηγορα γινετε τη ζωη τους, λιγες ειναι οι επαγγελματιες που το κανουν επειδη το θελουν.
Μπορει να τυχη να βρουν ατομο που να βασιστουν, να γουσταρουν κιολας ισως εως ενα σημειο, να τον εχουν εκει στις μαυρες τους, να πουν τα δικα τους, να τον εχουν παρεα, να κανουν και σεξ αφου και αυτες το χρειαζονται , ΑΛΛΑ ως εκει. Δεν σημαινει οτι αγαπησαν και θα τα παρατησουν ολα , ακομα και αν το λενε αυτο.Ακομα και αν σε θελουν βαζουν ορια.
Αν σας δωσω μηνυματα να διαβασετε θα γελασετε ή θα κλαψετε (στη περιπτωση μου). Εγω πιστεψα σε εκεινη οταν μεθυσε καποια στιγμη και ειπε καποια πραγματα σχετικα με "εμας".
Γιατι ξερω οτι στο μεθυσι δεν λες ψεμματα, ελα ομως που αυτα ολα πηγαν περιπατο "ειμαι οκ μονη μου".
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
Παίδες το στριπ Μούσες στις Τζιτζιφιές; Λειτουργεί;
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Δεν ειναι μονο το επαγγελμα παιδια.
Επειδη οπως ειπα το ειδα πρωτο χερι το εργο, δεν ειμαι καλα και ξερω πως ειναι και πως το βλεπει και το παλικαρι.
Ολοι σου λενε τα αυτονοητα αλλα εσυ λες "ναι μεν,αλλα αυτο που εχω νιωσει απο εκεινη δεν ειναι ψευτικο, ειναι εκει","η αγκαλια ειναι αληθινη""το αισθημα ειναι αληθινο".
Δυστυχως (για εμας) οι γυναικες το εχουν αυτο ευκολα.
Οι συγκεκριμενες γυναικες εχουν τα περισσοτερα ψυχολογικα και ας ειναι και πανεμορφες καποιες,και με μυαλο κλπ.Εχουν δει τη καλυτερη και τη χειροτερη πλευρα των αντρων αφου μεσα απο αυτους εργαζονται.
Δεν εμπιστευονται σχεδον κανεναν.
Εχουν ερθει απο χωρες που τα χρηματα κυριως ειναι λιγα με σκοπο να φτιαξουν οσο πιο γρηγορα γινετε τη ζωη τους, λιγες ειναι οι επαγγελματιες που το κανουν επειδη το θελουν.
Μπορει να τυχη να βρουν ατομο που να βασιστουν, να γουσταρουν κιολας ισως εως ενα σημειο, να τον εχουν εκει στις μαυρες τους, να πουν τα δικα τους, να τον εχουν παρεα, να κανουν και σεξ αφου και αυτες το χρειαζονται , ΑΛΛΑ ως εκει. Δεν σημαινει οτι αγαπησαν και θα τα παρατησουν ολα , ακομα και αν το λενε αυτο.Ακομα και αν σε θελουν βαζουν ορια.
Αν σας δωσω μηνυματα να διαβασετε θα γελασετε ή θα κλαψετε (στη περιπτωση μου). Εγω πιστεψα σε εκεινη οταν μεθυσε καποια στιγμη και ειπε καποια πραγματα σχετικα με "εμας".
Γιατι ξερω οτι στο μεθυσι δεν λες ψεμματα, ελα ομως που αυτα ολα πηγαν περιπατο "ειμαι οκ μονη μου".
Μην τα μπερδεύεις. Αυτό που ένιωσες και νιώθεις είναι αληθινό αλλά και η αγκαλιά είναι αληθινή. Όλα αυτά δεν σημαίνουν ότι νιώθει και εκείνη τα ίδια για σένα.

Μην προσπαθείς να την δικαιολογείς (όπως κάνεις) και μην προσπαθείς να σώσεις κάποιον που δεν θέλει να σωθεί. Να είσαι σίγουρος πως δεν θα το εκτιμήσει ποτέ.

Τέλος να βάζεις πρώτα τον εαυτό σου και την αξιοπρέπεια σου… Μόνο έτσι μπορείς να καταφέρεις κάτι.
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Οταν ειμαστε μαζι μεσα η εξω δεν εχει ορια χυνεται στην αγγαλια μου φιλια χαιδεματα ολα κ ειναι αυτο που με μπερδευει
Στο δευτερο lockdown
Δεν ειναι μονο το επαγγελμα παιδια.
Επειδη οπως ειπα το ειδα πρωτο χερι το εργο, δεν ειμαι καλα και ξερω πως ειναι και πως το βλεπει και το παλικαρι.
Ολοι σου λενε τα αυτονοητα αλλα εσυ λες "ναι μεν,αλλα αυτο που εχω νιωσει απο εκεινη δεν ειναι ψευτικο, ειναι εκει","η αγκαλια ειναι αληθινη""το αισθημα ειναι αληθινο".
Δυστυχως (για εμας) οι γυναικες το εχουν αυτο ευκολα.
Οι συγκεκριμενες γυναικες εχουν τα περισσοτερα ψυχολογικα και ας ειναι και πανεμορφες καποιες,και με μυαλο κλπ.Εχουν δει τη καλυτερη και τη χειροτερη πλευρα των αντρων αφου μεσα απο αυτους εργαζονται.
Δεν εμπιστευονται σχεδον κανεναν.
Εχουν ερθει απο χωρες που τα χρηματα κυριως ειναι λιγα με σκοπο να φτιαξουν οσο πιο γρηγορα γινετε τη ζωη τους, λιγες ειναι οι επαγγελματιες που το κανουν επειδη το θελουν.
Μπορει να τυχη να βρουν ατομο που να βασιστουν, να γουσταρουν κιολας ισως εως ενα σημειο, να τον εχουν εκει στις μαυρες τους, να πουν τα δικα τους, να τον εχουν παρεα, να κανουν και σεξ αφου και αυτες το χρειαζονται , ΑΛΛΑ ως εκει. Δεν σημαινει οτι αγαπησαν και θα τα παρατησουν ολα , ακομα και αν το λενε αυτο.Ακομα και αν σε θελουν βαζουν ορια.
Αν σας δωσω μηνυματα να διαβασετε θα γελασετε ή θα κλαψετε (στη περιπτωση μου). Εγω πιστεψα σε εκεινη οταν μεθυσε καποια στιγμη και ειπε καποια πραγματα σχετικα με "εμας".
Γιατι ξερω οτι στο μεθυσι δεν λες ψεμματα, ελα ομως που αυτα ολα πηγαν περιπατο "ειμαι οκ μονη μου".
Τα ορια καμια φορα βολευουν κ τις δυο πλευρες ισως αν εισαι παντρεμενος η εχεις σχεση κατι που δεν συμβαινει μαζι μου,κ το βασικο περα που ειμαι ο πελατης το 150 -200 την εβδομαδα δεν της εχω δωσει ποτε χρηματα εκτος περα οτι περναμε καλα.Απλα τη θελω ποιο πολυ ,ισως ζηλευω γιατι μπορει να το κανει κ με αλλους
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Είναι απλά τα πράγματα μη το κουράζουμε, για να υφίσταται σχέση, σχέση και όχι fuck buddies κλπ, με κάποιον εκτός του συγκεκριμένου κλάδου "επαγγελμάτων", προυποθέτει η κοπέλα να σταματήσει οριστικά τη συγκεκριμένη δουλειά (είτε να τα βγάζει πέρα με λεφτά που έχει μαζέψει μέχρι να βρει κάποια άλλη εργασία. Είτε να τη "ζει" προσωρινά ή επ' αόριστον ο σύντροφός της κλπ κλπ. Αυτό είναι άλλη κουβέντα όμως). Το βασικό είναι να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ αυτή την τοξική δουλειά αλλιώς παπάρια. Αυτό που θέλω να πω σε όλους που σκέφτονται, ενδιαφέρονται κλπ να προχωρήσουν κάποια σχέση με κοπέλα του χώρου σε κάτι παραπάνω, σκεφτείτε τη ζωή μαζί της εκτός της συγκεκριμένης εργασίας και δείτε σε συνεργασία μαζί της πάντα πως θα το καταφέρετε (καλή τύχη σε αυτό). Όλα τα άλλα είναι φαύλος κύκλος και να έχουμε να λέμε
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Είναι απλά τα πράγματα μη το κουράζουμε, για να υφίσταται σχέση, σχέση και όχι fuck buddies κλπ, με κάποιον εκτός του συγκεκριμένου κλάδου "επαγγελμάτων", προυποθέτει η κοπέλα να σταματήσει οριστικά τη συγκεκριμένη δουλειά (είτε να τα βγάζει πέρα με λεφτά που έχει μαζέψει μέχρι να βρει κάποια άλλη εργασία. Είτε να τη "ζει" προσωρινά ή επ' αόριστον ο σύντροφός της κλπ κλπ. Αυτό είναι άλλη κουβέντα όμως). Το βασικό είναι να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ αυτή την τοξική δουλειά αλλιώς παπάρια. Αυτό που θέλω να πω σε όλους που σκέφτονται, ενδιαφέρονται κλπ να προχωρήσουν κάποια σχέση με κοπέλα του χώρου σε κάτι παραπάνω, σκεφτείτε τη ζωή μαζί της εκτός της συγκεκριμένης εργασίας και δείτε σε συνεργασία μαζί της πάντα πως θα το καταφέρετε (καλή τύχη σε αυτό). Όλα τα άλλα είναι φαύλος κύκλος και να έχουμε να λέμε
Ξερω τη εννοεις και σε αυτο το θεμα συμφωνω και ημουν καθετος μαζι της.
Και εκεινη το ελεγε οσο ειμαι εδω μεσα δεν κανω κατι. Το προβλημα ειναι οτι απλα ετρωγε χρονο και ειτε αλλαξε γνωμη ειτε απλα δεν ειχε αυτη τη γνωμη ποτε και απλα οσα πολλα ελεγε και εκανε ηταν μουφες.
Ακομα και οταν εφυγε ποτε δεν ειπε δεν ξανα γυριζω , παντα το αφηνε στο φλου σε φαση δεν ξερω ακομα.
Οταν ζητησα να μαθω το παραδεχτηκε.
Εχει φυγει απο τη δουλεια απο περισυ Σεπτεμβριο, οσο καιρο ειναι στη χωρα της δεν ειχε σταματησει να στελνει κλπ μεχρι πριν 2 μηνες.Πηγε να τελειωσει το πανεπιστημιο που ειχε αφησει και αφησε τα παντα τελικα..
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Ξερω τη εννοεις και σε αυτο το θεμα συμφωνω και ημουν καθετος μαζι της.
Και εκεινη το ελεγε οσο ειμαι εδω μεσα δεν κανω κατι. Το προβλημα ειναι οτι απλα ετρωγε χρονο και ειτε αλλαξε γνωμη ειτε απλα δεν ειχε αυτη τη γνωμη ποτε και απλα οσα πολλα ελεγε και εκανε ηταν μουφες.
Ακομα και οταν εφυγε ποτε δεν ειπε δεν ξανα γυριζω , παντα το αφηνε στο φλου σε φαση δεν ξερω ακομα.
Οταν ζητησα να μαθω το παραδεχτηκε.
Εχει φυγει απο τη δουλεια απο περισυ Σεπτεμβριο, οσο καιρο ειναι στη χωρα της δεν ειχε σταματησει να στελνει κλπ μεχρι πριν 2 μηνες.Πηγε να τελειωσει το πανεπιστημιο που ειχε αφησει και αφησε τα παντα τελικα..
Μακάρι η κοπέλα να πάρει τις σωστές αποφάσεις για τη ζωή της και να της πάνε όλα καλά. Κρίμα που δεν είχε τη θέληση να μείνει και να προσπαθήσετε για το κάτι παραπάνω, γιατί πιστεύω ότι θα είχε δημιουργηθεί κάτι πολύ ωραίο και για τους 2 σας και επίσης πιστεύω (χωρίς να σε ξέρω, αλλά από τον τρόπο που γράφεις), ότι της φέρθηκες με τον απόλυτο σεβασμό και είσουν "σπαθί" απέναντί της καθ' όλη τη διάρκεια.
*Ξέρω ότι αυτά που γράφω είναι off topic, και θα έγραφα στο θέμα που υπάρχει για τις σχέσεις με στρίπερ, απλά η κουβέντα έγινε σε αυτό το thread
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Μακάρι η κοπέλα να πάρει τις σωστές αποφάσεις για τη ζωή της και να της πάνε όλα καλά. Κρίμα που δεν είχε τη θέληση να μείνει και να προσπαθήσετε για το κάτι παραπάνω, γιατί πιστεύω ότι θα είχε δημιουργηθεί κάτι πολύ ωραίο και για τους 2 σας και επίσης πιστεύω (χωρίς να σε ξέρω, αλλά από τον τρόπο που γράφεις), ότι της φέρθηκες με τον απόλυτο σεβασμό και είσουν "σπαθί" απέναντί της καθ' όλη τη διάρκεια.
*Ξέρω ότι αυτά που γράφω είναι off topic, και θα έγραφα στο θέμα που υπάρχει για τις σχέσεις με στρίπερ, απλά η κουβέντα έγινε σε αυτό το thread
Εχεις δικιο σε αυτο ,γενικα παντα ειμαι ντομπρος και δεν κανω μαλακιες .
Τις συμπεριφερθηκα πολυ σωστα, αψογα ειναι αδυνατον γιατι ολοι κανουν λαθη.Αυτο που δεν της δεχομαι ειναι το γεγονος οτι δεν ειπε την αληθεια, γιατι της εξηγησα (και το ξερει οτι αυτο που λεω δεν κανω πισω , υπαρχει ιδιαιτερος λογος για αυτο και δεν ειχε αμφιβολια σε αυτο), αν δεν θελει κατι να το πει στα ισια, εγω εκει θα ειμαι οπως ημουν να κανουμε χαβαλε να τη βοηθαω και στη δουλεια της οπως εκανα χωρις να αλλαξει κατι.Αυτο ξερει οτι ειναι η πραγματικοτητα δεν κανω πισω σε οτι πω.
Παρολα αυτα ποτε δεν το ειπε, παντα ελεγε μολις τελειωσω απο εδω θα δεις.
Την τελέυταια φορα που δουλεψε, που ημουν εκει , με ρωτησε αν ειμαι περηφανος για εκεινη που σταματαει αυτη τη δουλεια και μου ειπε θα φυγω λιγο στη χωρα μου , να με περιμενεις.
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
  • Καλημέρα ( Συνειδητοποιημένος Πυρφόρος )
  • Καλημέρα, μωρό μου ( Μια από τις γνωστές - άγνωστες Βασίλισσες )
  • Ξεκουράστηκες; Είσαι καλά;
  • Γιατί να είμαι καλά; Δεν είχε δουλειά πάλι, όλο μαλάκες είχε χθες.
  • Θα σε δω; Θα κάνουμε τίποτα; Έχεις όρεξη για θάλασσα;
  • Δεν είμαι καλή παρέα, σε ζαλίζω με τα δικά μου.
  • Δε πειράζει, είμαι το συναισθηματικό σου ταμπόν.
  • Τι είναι αυτό;
  • Μη βάζεις σημασία.
  • Εσυ περνάς καλά, είσαι όλο χαρούμενος. Τι με θέλεις εμένα;
  • Να είσαι και εσυ χαρούμενη.
  • Δεν έχω λεφτά.
  • Δε πειράζει.
  • Δε πειράζει εσένα γιατί έχεις, εγω τι θα κάνω;
  • Θα περάσουμε μια όμορφη μέρα μαζί, αυτό να κάνεις.
  • Δεν έχω όρεξη.
  • Καλά, δε πειράζει, τα λέμε αύριο.
  • Θα έρθεις στη δουλειά;
  • Όχι
  • Και πότε θα σε δω;
  • Θέλεις να είμαι πελάτης σου ή να κάνουμε παρέα;
  • Δε με αγαπάς;
  • Εξαρτάτε, πόσο κάνει;
  • Ποιο;
  • Πόσο κάνει το να σε αγαπάω;
  • Δε σε καταλαβαίνω
  • Τα έχουμε ξαναπεί, δεν μου αρέσει να σε βλέπω στη δουλειά.
  • Εκεί με γνώρισες όμως. Και άλλωστε δε ζηλεύεις, έτσι μου είπες.
  • Δεν ζηλεύω, αηδιάζω.
  • Άρα με σιχαίνεσαι για αυτό που είμαι.
  • Σου αξίζει κάτι άλλο, τα έχουμε πει. Είσαι υπέροχη, έξυπνη, παράτησες τις σπουδές σου. Μπορείς να κάνεις τόσα πράγματα.
  • Έχω ωραίο κώλο, βυζιά…
  • Ναι, έχεις. Είσαι όμορφο.
  • Για αυτό με θέλεις και εσυ, όπως και όλοι στο μαγαζί.
  • Εσυ γιατί με θέλεις;
  • Δε σε θέλω… Δε ξέρω τι θέλω και αν σε θέλω.
  • Δεν σου αρέσει το σεξ;
  • Αυτό είναι εύκολο να το βρεις.
  • Ναι, μέχρι και να βγάζεις λεφτά με αυτό. Έχεις ένα δίκιο.
  • Να βρεις μια καλή γυναίκα να παντρευτείς να κάνεις παιδιά.
  • Θέλεις να κάνουμε ένα μωρό;
  • Όχι, δε θέλω να κάνω παιδιά.
  • Άμα κάνουμε ένα μωρό θα σε παντρευτώ.
  • Δε θα προλάβεις να με παντρευτείς, θα το σκοτώσω ή θα αυτοκτονήσω.
  • Άντε πάλι οι αυτοκτονίες.
  • Το φαντάζεσαι να έρθουν όλοι οι πελάτες στη κηδεία; Χαμός θα γίνει. Αν είναι να αυτοκτονήσεις θα μου δώσεις ότι χρήματα έχεις στην άκρη;
  • - Σιγά τα πολλά.
  • - θα μου τα δώσεις και θα τα χαλάσω όλα σε χορούς, πριβέ και ποτά με τις άλλες κοπέλες.
  • Ναι, με τις ηλίθιες.
  • Εγω σε εκείνες θα παω να με παρηγορήσουν. Θα κλαίω και θα κερνάω ποτά.
  • Πεινάω
  • Έρχομαι να πάμε για φαγητό
  • Καλά.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Εχεις δικιο σε αυτο ,γενικα παντα ειμαι ντομπρος και δεν κανω μαλακιες .
Τις συμπεριφερθηκα πολυ σωστα, αψογα ειναι αδυνατον γιατι ολοι κανουν λαθη.Αυτο που δεν της δεχομαι ειναι το γεγονος οτι δεν ειπε την αληθεια, γιατι της εξηγησα (και το ξερει οτι αυτο που λεω δεν κανω πισω , υπαρχει ιδιαιτερος λογος για αυτο και δεν ειχε αμφιβολια σε αυτο), αν δεν θελει κατι να το πει στα ισια, εγω εκει θα ειμαι οπως ημουν να κανουμε χαβαλε να τη βοηθαω και στη δουλεια της οπως εκανα χωρις να αλλαξει κατι.Αυτο ξερει οτι ειναι η πραγματικοτητα δεν κανω πισω σε οτι πω.
Παρολα αυτα ποτε δεν το ειπε, παντα ελεγε μολις τελειωσω απο εδω θα δεις.
Την τελέυταια φορα που δουλεψε, που ημουν εκει , με ρωτησε αν ειμαι περηφανος για εκεινη που σταματαει αυτη τη δουλεια και μου ειπε θα φυγω λιγο στη χωρα μου , να με περιμενεις.
Η ειλικρίνεια είναι κάτι που δεν αντικαθίσταται με τίποτα και χωρίς αυτό καμία σχέση δεν μακροημερεύει. Δυστυχώς είναι σε πολύ μεγάλη έλλειψη στις κοπέλες του χώρου (και γενικά, αλλά μιας και μιλάμε για αυτές). Αιτίες υπάρχουν πολλές για αυτό, απλά είναι αδύνατο να τα δικαιολόγησεις όλα. Υπάρχουν και όρια. Εγώ να δεις τι ακούω σε καθημερινή βάση..Εύχομαι το μέλλον να σας επιφυλάσσει πολύ ωραίες στιγμές, αν ακόμα υπάρχουν ελπίδες για κάτι τέτοιο
 

andreaska

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Εχεις δικιο σε αυτο ,γενικα παντα ειμαι ντομπρος και δεν κανω μαλακιες .
Τις συμπεριφερθηκα πολυ σωστα, αψογα ειναι αδυνατον γιατι ολοι κανουν λαθη.Αυτο που δεν της δεχομαι ειναι το γεγονος οτι δεν ειπε την αληθεια, γιατι της εξηγησα (και το ξερει οτι αυτο που λεω δεν κανω πισω , υπαρχει ιδιαιτερος λογος για αυτο και δεν ειχε αμφιβολια σε αυτο), αν δεν θελει κατι να το πει στα ισια, εγω εκει θα ειμαι οπως ημουν να κανουμε χαβαλε να τη βοηθαω και στη δουλεια της οπως εκανα χωρις να αλλαξει κατι.Αυτο ξερει οτι ειναι η πραγματικοτητα δεν κανω πισω σε οτι πω.
Παρολα αυτα ποτε δεν το ειπε, παντα ελεγε μολις τελειωσω απο εδω θα δεις.
Την τελέυταια φορα που δουλεψε, που ημουν εκει , με ρωτησε αν ειμαι περηφανος για εκεινη που σταματαει αυτη τη δουλεια και μου ειπε θα φυγω λιγο στη χωρα μου , να με περιμενεις.
Ρε μάγκες μας τα πρηξατε με τα προσωπικά σας..σεβαστείτε τον τίτλο του νήματος ..τα υπόλοιπα στείλτε τα μεταξύ σας σε pm
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ρε μάγκες μας τα πρηξατε με τα προσωπικά σας..σεβαστείτε τον τίτλο του νήματος ..τα υπόλοιπα στείλτε τα μεταξύ σας σε pm
Εχεις απολυτο δικιο,
Μην τα μπερδεύεις. Αυτό που ένιωσες και νιώθεις είναι αληθινό αλλά και η αγκαλιά είναι αληθινή. Όλα αυτά δεν σημαίνουν ότι νιώθει και εκείνη τα ίδια για σένα.

Μην προσπαθείς να την δικαιολογείς (όπως κάνεις) και μην προσπαθείς να σώσεις κάποιον που δεν θέλει να σωθεί. Να είσαι σίγουρος πως δεν θα το εκτιμήσει ποτέ.

Τέλος να βάζεις πρώτα τον εαυτό σου και την αξιοπρέπεια σου… Μόνο έτσι μπορείς να καταφέρεις

  • Καλημέρα ( Συνειδητοποιημένος Πυρφόρος )
  • Καλημέρα, μωρό μου ( Μια από τις γνωστές - άγνωστες Βασίλισσες )
  • Ξεκουράστηκες; Είσαι καλά;
  • Γιατί να είμαι καλά; Δεν είχε δουλειά πάλι, όλο μαλάκες είχε χθες.
  • Θα σε δω; Θα κάνουμε τίποτα; Έχεις όρεξη για θάλασσα;
  • Δεν είμαι καλή παρέα, σε ζαλίζω με τα δικά μου.
  • Δε πειράζει, είμαι το συναισθηματικό σου ταμπόν.
  • Τι είναι αυτό;
  • Μη βάζεις σημασία.
  • Εσυ περνάς καλά, είσαι όλο χαρούμενος. Τι με θέλεις εμένα;
  • Να είσαι και εσυ χαρούμενη.
  • Δεν έχω λεφτά.
  • Δε πειράζει.
  • Δε πειράζει εσένα γιατί έχεις, εγω τι θα κάνω;
  • Θα περάσουμε μια όμορφη μέρα μαζί, αυτό να κάνεις.
  • Δεν έχω όρεξη.
  • Καλά, δε πειράζει, τα λέμε αύριο.
  • Θα έρθεις στη δουλειά;
  • Όχι
  • Και πότε θα σε δω;
  • Θέλεις να είμαι πελάτης σου ή να κάνουμε παρέα;
  • Δε με αγαπάς;
  • Εξαρτάτε, πόσο κάνει;
  • Ποιο;
  • Πόσο κάνει το να σε αγαπάω;
  • Δε σε καταλαβαίνω
  • Τα έχουμε ξαναπεί, δεν μου αρέσει να σε βλέπω στη δουλειά.
  • Εκεί με γνώρισες όμως. Και άλλωστε δε ζηλεύεις, έτσι μου είπες.
  • Δεν ζηλεύω, αηδιάζω.
  • Άρα με σιχαίνεσαι για αυτό που είμαι.
  • Σου αξίζει κάτι άλλο, τα έχουμε πει. Είσαι υπέροχη, έξυπνη, παράτησες τις σπουδές σου. Μπορείς να κάνεις τόσα πράγματα.
  • Έχω ωραίο κώλο, βυζιά…
  • Ναι, έχεις. Είσαι όμορφο.
  • Για αυτό με θέλεις και εσυ, όπως και όλοι στο μαγαζί.
  • Εσυ γιατί με θέλεις;
  • Δε σε θέλω… Δε ξέρω τι θέλω και αν σε θέλω.
  • Δεν σου αρέσει το σεξ;
  • Αυτό είναι εύκολο να το βρεις.
  • Ναι, μέχρι και να βγάζεις λεφτά με αυτό. Έχεις ένα δίκιο.
  • Να βρεις μια καλή γυναίκα να παντρευτείς να κάνεις παιδιά.
  • Θέλεις να κάνουμε ένα μωρό;
  • Όχι, δε θέλω να κάνω παιδιά.
  • Άμα κάνουμε ένα μωρό θα σε παντρευτώ.
  • Δε θα προλάβεις να με παντρευτείς, θα το σκοτώσω ή θα αυτοκτονήσω.
  • Άντε πάλι οι αυτοκτονίες.
  • Το φαντάζεσαι να έρθουν όλοι οι πελάτες στη κηδεία; Χαμός θα γίνει. Αν είναι να αυτοκτονήσεις θα μου δώσεις ότι χρήματα έχεις στην άκρη;
  • - Σιγά τα πολλά.
  • - θα μου τα δώσεις και θα τα χαλάσω όλα σε χορούς, πριβέ και ποτά με τις άλλες κοπέλες.
  • Ναι, με τις ηλίθιες.
  • Εγω σε εκείνες θα παω να με παρηγορήσουν. Θα κλαίω και θα κερνάω ποτά.
  • Πεινάω
  • Έρχομαι να πάμε για φαγητό
  • Καλά.
Ειναι πολυ ωραιο αυτο που εκανες γιατι συμβαινει ακριβως το ιδιπ με οσους εχουν κατι περισσοτερο με μια striper,η δικια μου σημερα κατεβασε ολους τους λογαριασμους ,instagram kfacebook,χτες εστειλα τελεσιγραφο αν δεν κανουμε διακοπες μαζι τελος δεν θα με δει ζωγραφιστο,η αληθεια ειναι οτι αν μας θελουν πραγματικα ας μας κυνηγησουν,εχουμε λεφτα ,δουλεια ,ομορφια κ ειμασται Ελληνες,ολες οι βορειες κανουν ουρα για μας
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω με το φίλο επάνω. Ενδιαφέρουσες συζητήσεις αλλα για ένα θρεντ με τίτλο σχέση με στριπερ. Εδώ είναι ενημέρωση για στριπ κλαμπς. Καλύτερα νομίζω εδώ νσ γράφουμε μόνο ότι υπόσχετε ο τίτλος.
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Θα συμφωνήσω με το φίλο επάνω. Ενδιαφέρουσες συζητήσεις αλλα για ένα θρεντ με τίτλο σχέση με στριπερ. Εδώ είναι ενημέρωση για στριπ κλαμπς. Καλύτερα νομίζω εδώ νσ γράφουμε μόνο ότι υπόσχετε ο τίτλος.
Λοιπον για να μαθουμε ποιες δεν το κανουν στοprive ,φυσικα ειναι αποψη κ prive μαζιτους,ξεκιναω λοιπον με τη Ρουμανα Χριστινα μελαχρινη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom