Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Αυτο το 250 δεν το πιστευω ουτε για χαβαλε.
Επειδη ο Κωστας ξερει τη παιζει και ειδικα με καραντινες κλπ δεν θα ελεγε 250 ευρω.
Εδω και τα 5 ευρω χορος να ξερετε γινετε με τις γυναικες να μην το θελουν και με τσακωμο, βγαζουν 2 ευρω στο χορο, αλλα προκειμενου να πανε τα πιτσιρικια το εχει κανει.
Οποια θελει γαμιεται με οποιον θελει με οτι ποσο θελει.
Προφανως μιλανε μεταξυ τους οι ιδιες και η τιμη "δεν σπαει" , γιατι οσοι ξερουν και απο παλαιοτερα , οποια κανει τα εξτρα της φτηνα δεν θα την αφησουν οι υπολοιπες γιατι χαλαει την αγορα.
Εκτος αν νομιζετε οτι ολες οι γκομενες εκει γουσταρουν να γαμιουνται με το καθε ενα για 5-10 ευρω. Αν το πιστευετε κανετε λαθος.Εχει και τετοιες αλλα ειναι η εξαιρεση οχι ο κανονας.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Η evelina για τα λεφτα παει καθαρα.
Εδω οταν πρωτο ηρθε πηδιοταν με ενα παππου γκαρσονι απο εκει μεσα ( που το επαιζε και ιστορια και ηθελε να "κανονιζει" δουλειες με κοπελες απο εκει ) , για να της δινει το κατητις της.
Γρηγορα καταλαβε βεβαια οτι ο παππους/γκαρσονι δεν ηταν τοσο "ευπορος" οσο θα ηθελε εκεινη.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Στο Alcatraz που έχει τύχει να μου ζητήσουν prive με 50 να φανταστώ δεν αξίζει..;Από τα γραφόμενα εδώ;
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ίσως είναι έτσι όπως τα λες αλλά εγώ μπορώ να σ πω πράγματα στα σίγουρα
1)Εβελίνα γαμιοτενε με 70
2)Σαμπινα γαμιοτανε με 70 και πολλές φορές μ όσους ήθελε εάν δεν είχε δουλειά μ όλους
3) μεγάλο ποσοστο γυναικών κάνουν άτυπες συμφωνίες παρενθεσουλες με πελάτες έλα πριβέ και θα παίξει φραπές η πίπα κ γίνεται και ίσως δε τα γνωρίζει όλα η διεύθυνση η κάνει τα στραβά μάτια
Αυτά που σου γράφω είναι πιο σίγουρα απ ότι η γη είναι στρογγυλή.
Τέλος το αναφέρω ξανά δεν ξέρω εάν ισχύουν τώρα πριν τη μεγάλη καραντίνα ίσχυαν πιο πολύ απ ότι οι άνθρωποι γεννούνται από γυναίκες
Να είσαι καλά μυστη

Αυτο το 250 δεν το πιστευω ουτε για χαβαλε.
Επειδη ο Κωστας ξερει τη παιζει και ειδικα με καραντινες κλπ δεν θα ελεγε 250 ευρω.
Εδω και τα 5 ευρω χορος να ξερετε γινετε με τις γυναικες να μην το θελουν και με τσακωμο, βγαζουν 2 ευρω στο χορο, αλλα προκειμενου να πανε τα πιτσιρικια το εχει κανει.
Οποια θελει γαμιεται με οποιον θελει με οτι ποσο θελει.
Προφανως μιλανε μεταξυ τους οι ιδιες και η τιμη "δεν σπαει" , γιατι οσοι ξερουν και απο παλαιοτερα , οποια κανει τα εξτρα της φτηνα δεν θα την αφησουν οι υπολοιπες γιατι χαλαει την αγορα.
Εκτος αν νομιζετε οτι ολες οι γκομενες εκει γουσταρουν να γαμιουνται με το καθε ενα για 5-10 ευρω. Αν

Αυτο το 250 δεν το πιστευω ουτε για χαβαλε.
Επειδη ο Κωστας ξερει τη παιζει και ειδικα με καραντινες κλπ δεν θα ελεγε 250 ευρω.
Εδω και τα 5 ευρω χορος να ξερετε γινετε με τις γυναικες να μην το θελουν και με τσακωμο, βγαζουν 2 ευρω στο χορο, αλλα προκειμενου να πανε τα πιτσιρικια το εχει κανει.
Οποια θελει γαμιεται με οποιον θελει με οτι ποσο θελει.
Προφανως μιλανε μεταξυ τους οι ιδιες και η τιμη "δεν σπαει" , γιατι οσοι ξερουν και απο παλαιοτερα , οποια κανει τα εξτρα της φτηνα δεν θα την αφησουν οι υπολοιπες γιατι χαλαει την αγορα.
Εκτος αν νομιζετε οτι ολες οι γκομενες εκει γουσταρουν να γαμιουνται με το καθε ενα για 5-10 ευρω. Αν το πιστευετε κανετε λαθος.Εχει και τετοιες αλλα ειναι η εξαιρεση οχι ο κανονας.
Stella τι παιζει στο prive?κανει τιποτα η παραμυθια ?
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Stella τι παιζει στο prive?κανει τιποτα η παραμυθια ?
Θα μπορουσα να μαθω με ενα τηλεφωνο στο αφεντικο , αλλα δεν εχει νοημα. Ειχα για αρκετα χρονια απο στενες εως καθημερινες επαφες με το "ειδος".
Οπως σου ειπα απαντηση ειναι πως μπορει να σου κατσει μπορει και οχι. 2-3 ειναι που απλα πανε με ολους,2-3 που δεν κανουν τιποτα απολυτως (τωρα αν αλλαξαν και αυτες με καραντινες..) και οι υπολοιπες ειναι αναλογα τη διαθεση τους , αν εχουν λεφτα, αν θελουν λεφτα παραπανω τη περιοδο αυτη, ακομα και αν τους αρεσεις παιζει ρολο.
Καταρχην δεν πας να δειχνεις "λετσος" ή "λιγουρη" (δεν λεω οτι φαινεσαι ετσι) , ακομα και να μην εχεις λεφτα πρεπει να φαινεσαι διαφορετικα. Επισης αν σε ψηνει, κερνα ενα ποτο,παρε ενα χωρο και αναλογα το πως συμπεριφερετε σε εσενα ριξε την ιδεα . Μην πας ξερα ελα σε πηδηξω για 40-50-70 ευρω. Συνηθως αυτο δεν λειτουργει εκτος εαν ειναι απο αυτες που ειπα καθε βραδυ τρωνε 30 λουκανικα.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Να προσθεσω οτι ποτε δεν εχω κανει κατι εντος μαγαζιου/στριπ (και οχι μονο στο golden σε πολλα), ουτε για χορο δεν πηγαινα.
Οτι εκανα το εκανα εκτος μαγαζιων.
Και οχι με πληρωμη.
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Να προσθεσω οτι ποτε δεν εχω κανει κατι εντος μαγαζιου/στριπ (και οχι μονο στο golden σε πολλα), ουτε για χορο δεν πηγαινα.
Οτι εκανα το εκανα εκτος μαγαζιων.
Και οχι
Εγω προσωπικα εχω κανει κατι μονο εξω ακομα κ αν ξερω οτι μπορω κ μεσα ,προσωπικα εχω δωσει πολυ χρημα σε συγκεκριμενη κ δεν εχω κανει τιποτα ,εννοω εξω παντα απλα δεν κανω ποτε πισω επιμενω για καιρο
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Η Μάρθα η ξανθιά που ήταν στο casa Babylon προ καραντινα τώρα που χορεύει...?
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Εγω προσωπικα εχω κανει κατι μονο εξω ακομα κ αν ξερω οτι μπορω κ μεσα ,προσωπικα εχω δωσει πολυ χρημα σε συγκεκριμενη κ δεν εχω κανει τιποτα ,εννοω εξω παντα απλα δεν κανω ποτε πισω επιμενω για καιρο
Ειχα κανονικες σχεσεις με στριπερς. Μου εχει συμβει και εμενα να κυνηγαω μια κοπελα για πολυυυυυ καιρο (εχει δουλεψει και Athens και Golden), και να μην γινει τιποτα περαν "παιχνιδιων".
Μαλιστα τη συγκεκριμενη τη γουσταρα και πολυ. Αλλα στο τελος το ακυρο ηταν και πανηγυρικο
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Ειχα κανονικες σχεσεις με στριπερς. Μου εχει συμβει και εμενα να κυνηγαω μια κοπελα για πολυυυυυ καιρο (εχει δουλεψει και Athens και Golden), και να μην γινει τιποτα περαν "παιχνιδιων".
Μαλιστα τη συγκεκριμενη τη γουσταρα και πολυ. Αλλα στο τελος το ακυρο ηταν και πανηγυρικο
Το θέμα είναι όταν γίνεται σχέση να παιχτεί και το κάτι παραπάνω.Αλλιως είναι άκυρο όπως λες από την αρχή
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Το θέμα είναι όταν γίνεται σχέση να παιχτεί και το κάτι παραπάνω.Αλλιως είναι άκυρο όπως λες από την αρχή
Σχεση "κανονικη" δεν μπορω να εχω με στριπερ, απλα θα χαλαστω.Εννοω αισθηματικη.
Το να κοιμομαστε μαζι σπιτι της/σπιτι μου, να φτιαχνει φαγητο για να φαμε, να βγαινουμε μαζι μερα/βραδυ κλπ εχει συμβει με 3 κοπελες του χωρου τα τελευταια 8 περιπου χρονια.Η μεγαλυτερη διαρκεια ηταν περιπου 6-7 μηνες.
Με καμια δεν ειχα καποια ιδιαιτερα αισθηματα απο αυτες.
Με τη κοπελα που κυνηγησα πολυ και ειχα αισθηματα οντως (και ειναι και το πιο προσφατο) , ηταν και αυτο που εφαγα το χοντρο Ακυρο, στην ουσια γυρισε στη χωρα της και δεν ξανα γυρισε ποτε , γιατι δεν θελει (το στριπ το εχει παρατησει απο περυσι).
Μετα απο αυτο ειναι που σταματησα και το "σπορ" γιατι αυτο πονεσε.
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Σχεση "κανονικη" δεν μπορω να εχω με στριπερ, απλα θα χαλαστω.Εννοω αισθηματικη.
Το να κοιμομαστε μαζι σπιτι της/σπιτι μου, να φτιαχνει φαγητο για να φαμε, να βγαινουμε μαζι μερα/βραδυ κλπ εχει συμβει με 3 κοπελες του χωρου τα τελευταια 8 περιπου χρονια.Η μεγαλυτερη διαρκεια ηταν περιπου 6-7 μηνες.
Με καμια δεν ειχα καποια ιδιαιτερα αισθηματα απο αυτες.
Με τη κοπελα που κυνηγησα πολυ και ειχα αισθηματα οντως (και ειναι και το πιο προσφατο) , ηταν και αυτο που εφαγα το χοντρο Ακυρο, στην ουσια γυρισε στη χωρα της και δεν ξανα γυρισε ποτε , γιατι δεν θελει (το στριπ το εχει παρατησει απο περυσι).
Μετα απο αυτο ειναι που σταματησα και το "σπορ" γιατι αυτο πονεσε.
Πιστευω οτι υπαρχουν πολλα κοριτσια που αξιζουν τη προσοχη μας αρκει να παιζεις καθαρα,εγω βρηκα μια κ παιρναω καλα κ μεσα κ εξω .
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Πιο καθαρα απο οσο συμπεριφερομαι δεν γινετε. Πραγματικα τους συμπεριφερομαι σαν γυναικες παρα σαν στριπερ/κρεας. Δεν πηγαινα για να βρω μουνι αν ηταν αυτο βρισκω πολλα πουτανακια, ευκολα.Δεν με πηραν τα χρονια 35 ειμαι.
Εδω εχω μια αραβονιασμενη που μου ερχεται στη δουλεια (δεν δουλευει εδω) και τη πηδαω κυριολεκτικα εδω, μια φορα ηταν κατω απο το γραφειο και μπουκωνε και μπηκε κοσμος :buck2:
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
το golden αλλαξε τις προσφορά 1 ποτό + 2 ποτά από Κυριακή ως και Πεμπτη σε Δευτερα ως και Τεταρτη, το παρατηρησατε;
ακολουθησε και το athens queens ή οχι ακομα;
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
καλησπερες. επειδη ειμαι φαν τ γκολντεν και διαβασα τ παραπανω περι πριβε τα 250 δεν ισχυουν. 70 γιουρια ειναι το γαμισι στο πριβε με οποια τ κανει. δεν τ κανουν ολες και δεν εχει σχεση αν ειναι νεα η παλια εχει ν κανει καθαρα με την καθε μια προσωπικα. ουτε ισχυει προ καραντινας και τωρα αλλαγη τιμης γιατι πριβεδιασα πριν 2 εβδομαδες π πηγα και η τιμη ηταν στα 70.
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
καλησπερες. επειδη ειμαι φαν τ γκολντεν και διαβασα τ παραπανω περι πριβε τα 250 δεν ισχυουν. 70 γιουρια ειναι το γαμισι στο πριβε με οποια τ κανει. δεν τ κανουν ολες και δεν εχει σχεση αν ειναι νεα η παλια εχει ν κανει καθαρα με την καθε μια προσωπικα. ουτε ισχυει προ καραντινας και τωρα αλλαγη τιμης γιατι πριβεδιασα πριν 2 εβδομαδες π πηγα και η τιμη ηταν στα 70.
Με 70 πληρες μανίκι;
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Πιο καθαρα απο οσο συμπεριφερομαι δεν γινετε. Πραγματικα τους συμπεριφερομαι σαν γυναικες παρα σαν στριπερ/κρεας. Δεν πηγαινα για να βρω μουνι αν ηταν αυτο βρισκω πολλα πουτανακια, ευκολα.Δεν με πηραν τα χρονια 35 ειμαι.
Εδω εχω μια αραβονιασμενη που μου ερχεται στη δουλεια (δεν δουλευει εδω) και τη πηδαω κυριολεκτικα εδω, μια φορα ηταν κατω απο το γραφειο και μπουκωνε και μπηκε κοσμος :buck2:

Με 70 πληρες μανίκι;
Το θεμα ειναι εχω κανει 100 prive +κ δεν μου εχει κατσει η μια τι να τις κανω τις αλλες ,γελανε μαζι μου κ τα τραπεζια???
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Το θεμα ειναι εχω κανει 100 prive +κ δεν μου εχει κατσει η μια τι να τις κανω τις αλλες ,γελανε μαζι μου κ τα τραπεζια???
Πρέπει να ξέρεις πότε να σταματήσεις. Δυστυχώς αν έχεις παραδοθεί στην κοπέλα δεν θα σού δώσει ποτέ σημασία και θα ενδιαφερθεί μόνο να σε εκμεταλλευθεί.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
ει να ξέρεις πότε να σταματήσεις. Δυστυχώς αν έχεις παραδοθεί στην κοπέλα δεν θα σού δώσει ποτέ σημασία και θα ενδιαφερθεί μόνο να σε εκμεταλλευθεί.
Συνήθως ότι λεφτά έχω πάνω μου τα τρώω με το που μπω... :2funny:
Για αυτό όσο μπορώ τα αποφεύγω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom