Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Σε ποιά μπαίνουν ανεμβολίαστοι ?
 

papaben

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
153
Πόντοι
280
Πείτε κάνα roster εσείς που πήγατε? Η Μπέτυ δουλεύει στο kinky ή casa?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.660
Πόντοι
736
Πέρασε κανα παιδί απο athens queens το ΠΣΚ να μας πεί κανα νέο? Πέρασα απο κάτω κατά την 1 το βράδυ εχθές Τρίτη, λόγο δουλειάς και είδα πολύ αυτοκίνητο απο κάτω.
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους. περασμα απο γκολντεν χθες με φιλαρακι. πριν φθασουμε εξω στο χαλαρα ηταν αραγμενες 3 κορασιδες σε τραπεζακι κ εψανχαν για παρεα...στο γκολντεν μπηκαμε με τα πασο μας ειτε χαρτι ειτε σε κινητο. το ροστερ ηταν μιξ απο καινουργια κομματια και παλια.στην αρχη π πηγαμε γυρω στις 1 δεν ειχε πολυοσμο αργοτερα ομως γεμισε. επισης ειχαν ερθει και 2 καυλακια μονα τουσ τ οποια γουσταραν το σοου και αραξαν κανα 2ωρο κ πηγαν και για προσωπικους χορους. ειχε και 3 σοου 2 λαιβ σεξ με το ζευγαρι την λεπτη ξανθια και τον μελαχρινο που ξεκινανε χορευτικο και σεξ στην πιστα και μετα γυρνανε στα τραπεζια. το αλλου σοου ηταν η εβελινα με ντιλτο φαση πρωτα στην σκηνη κ μετα γυρω γυρω στα τραπεζια. αρκετα καλα ηταν μπορω ν πω για απουσια 1 χρονου και βαλε. πιστευω θα βελτιωθει το πραγμα εκτος αν ο κουλης μας την κανει κ τ ξανακλεισει. οι κοπελες ολες προσχαρες κ ευγενικες καμια δεν μας ζαλισε ουτε μας επρηξε. καναμε τουσ χορους μας εκανα κ ενα πριβεδακι ετσι για το καλο με το στανταρακι μου κ αποχωρησαμε καρφωτοι για βρωμικο στον μπιλι και μετα δρομο για υπνο. καλα να περνατε με υγεια και καλα γαμισια
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Ο μόνος λόγος για τον οποίο σκέφτομαι να κάνω το εμβόλιo.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Ένα καινούργιο π άνοιξε Πλαπούτα 111 πήγε κάνεις ;
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Βολτίτσα στα παρακάτω μετά το ανοιγμα

1.BABYLON κλειστό μέχρι νεοτέρας.Το σφιχτρόνι παραμένει στην πόρτα(να φυλάει τι?) και σε παραπέμπει στο διπλανό κινκυ.
2.ΚΙΝΚΥ ωραίος χώρος και προσεγμένος για μενα,γκόμενες οι ίδιες με πριν το λοκ νταουν,κανα δυο δεν τις ειχα ξαναδει αλλά τιποτα το ιδιαίτερο.Ποτο με εισοδο στα 10 ευρώ ζητηθηκε πιστοποιητικο εμβολιασμού.Ελάχιστη ορεξη απο τις γκόμενες για παιχνίδι ίσως λόγω καθημερινης.Ηπια το ποτο και αποχώρησα γτ δεν είχε ενδιαφέρον(με λύπη μου έμαθα οτι η αλιονάρα η μπαργουμαν αποχώρησε).περασα χαλια
3.ΑΛΚΑΤΡΑΖ Τα καλύτερα μουνιά της αθήνας αλλά εξτραδακια δυστυχώς δεν παίζουν εντος.Η πίεση που δεχτηκα ηταν ασφυκτική για χορούς και κεράσματα.Πηρα κανα δυο χορους και ενα πριβεδάκι ..μελανουρι 23 μαϊων απο ουκρανια με στεγνό σφιχτο σωματάκι να το πιεις στο ποτήρι!εισοδος 15 ευρώ με ποτο,πιστοποιητικο δε ζητηθηκε.Περασα μετρια
4.ΑΘΕΝΣ ΚΟΥΙΝΣ γκομενες μετριοκαλες(ελάχιστες αλλαγές με πριν) αλλά δεν είδα το σουπερ γκομενάκι για να σπάσω τον κουμπαρα..πιστοποιητικο δε ζητηθηκε ,ηπια 2 ποτά,εκανα 2 χορους,απόλαυσα το σοου και αποχώρησα.Περασα μετριοχαλια
5.ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΚΟΥΙΝΣ εδω καπως καλύτερα τα πραγματα απο θέμα ρόστερ καθως είχε μερικά μωράκια αρκετά δυνατά.Ποτά καθαρα και απανωτοι χοροι στην πίστα.Το μαγαζί σταθερά γεμάτο από λυκειόπαιδα της περιοχής που συνήθως αρκούνται σε μάτι αντε κανενα χορό το πολύ.Ο χορος σταθέρα στα 5 ευρώ(τίμιος)!προσωπικά έκανα μερικούς χορους απλούς και ακουγα τα ''πλατς πλατς'' απο τα γαμήσια της εβελίνας κίβου στο πριβε που είναι ακριβώς απέναντι απο τον καναπέ των απλών χορων και ουσιαστικά υπάρχει μόνο μια κουρτινα..ο τύπος πρέπει να το είχε τεράστια ανάγκη καθως τη γάμαγε σα κομπρεσερ και βαραγε σφαλιαρίδια απανωτα στα κωλομέρια της.Καλό μουνι δε λέω αλλα προσωπικα δε με τρελαίνει,ενα πουτσο της τον εριχνα ομως.Εν τελει πηρα πριβεδακι ενα ξανθούλι μωρακι απο ουκρανια που εκανα κέφι και περασα καλα(φουλ στριπ,γλυφομούνι,φραπες).Γενικα έμεινα ικανοποιημενος
6. KAISSA Οι ίδιες και οι ίδιες,υποτονικό κλίμα και πρήξιμο αρχιδιων για κερασμα και χορούς.Σοου γιατρινας απειρα βαρετο,κόντεψε να με παρει ο ύπνος!ποτο ψιλομπομπε,πιστοποιητικο δε ζητηθηκε,περασα χάλια.
7.ΤΟΥS χάλια μαύρα,είχε 5 γκόμενες μέσα η μια χειρότερη απο την αλλη..Ηπια το ποτό και πηρα τον χορο δώρο που δινουν(10 ευρω) και αποχώρησα..πιστοποιητικο δε ζητηθηκε
8.STRING γενικά πολυ μέτρια,ειχε μόνο ενα μελαχροινο 23 ετων με στεγνο σωματακι και πανεμορφο προσωπακι απο ουκρανια το οποιο δυστυχως κάνει μόνο απλους χορούς και μια γνωστη ξανθια τουμπανάρα με σουπερ σωμα φιτ με πλαστικες βυζαρες που ηταν και προ κοβιντ εκει.Την πηρα απλους χορούς και θα τιμηθει με πριβε συντομα.πιστοποιητικο δε ζητηθηκε.

Αυτά από εμενα αδέρφια,καλες βολτες!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ FBI ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Δυστυχως συμβαίνουν κι αυτά στους πιο εμπειρους παίχτες ! Γραφω για να μην την πατήσετε κι εσεις..Βολτα πριν λίγες μερες στο fbi μιχαλακοπουλου.Πετυχαινω μια γνωστή ρωσίδα εκει(νομίζω βλαντα τη λένε) η οποία έταξε φουλ πριβε στα 100 ευρώ!επειδη είναι καλό μουνάκι (μελαχροινη,βυζαρες πλαστικές και φουσωμένα χειλη) και είχα αναγκη ενα καλό πριβέ δέχτηκα..Ξεκιναει πίπα και μου λεει να φέρω και τη φίλη μου με άλλα 50 να κάνουμε τριο?οκ λέω αμα είναι καλή φέρτη να τα κανουμε ολα πουτανα..ερχεται λοιπον μια ρωσιδα μελαχροινη ψιλοκαλη,η οποια μου φέρνει το μουνι της στη μαπα και η βλαντα ξεκινησε να καβαλαει..χοροπηδάει μαξιμουμ ενα λεπτο και ξεκαβαλαει.. λέω στην αλλη στήσου τωρα..αα λεει εγω ειμαι για παρέα αμα θες φουλ πακετο και απο εμενα δώσε αλλα 50!τρώω το πρώτο ξενερωμα..καλα λεω με δουλευετε?οχι αν ειναι με 200 συνολο θα κανουμε λεσβιακο και φουλ πακετο και οι 2..Λεω δεν εχω αλλα 50 πάνω μου(οντως δεν ειχα)..εε τοτε δώσε κάρτα..Μιλαμε μου πρήξανε τ αρχιδια τα αρπακτικα τελικα αρνηθηκα και λεω παλι στη βλαντα στησου να σε πηδηξω..αυτη να μου την παιζει δυνατα και γρηγορα για να χύσω και η αλλη να λεει ελα μωρο τελειωνε χυσε αλλοι πληρωνουνε 500 ευρω γι αυτα που κανουμε και εσυ εχεις δόσει μονο 150!!!Μιλαμε οι γκομενες για πολλες μπατσες!Δεν το πιστευα!συνολο το ολο σκηνικο κρατησε μαξ 10 λεπτα και οι γκομενες αφου ειδαν οτι δεν τους δίνω αλλα λεφτα(σορρυ αλλα 150 δεν ειναι μικρο ποσο) με παρατησαν με το πουλι στο χέρι λέγοντας οτι εχουνε καθίσει πάρα πολυ!!!Ολα αυτα εγιναν οσο ήμουνα νηφάλιος(ειχα πιει μονο ενα ποτο) και είμαι απολυτα σιγουρος για το χρόνο.Φυσικα εκανα παραπονα στο σερβιτορο ο οποιος με παρέπεμψε στον μαγαζατορα..Αυτος να λεει : εε οχι ρε παιδι μου,δε μπορει,κατσε να δουμε τι εγινε,να φωνάξω τις κοπελες κτλ..Το ξενερωμα ηταν τεραστιο και δεν μπηκα στον κοπο να διεκδικησω κατι..Απλα μετα απο αυτο μαυρο απο εμενα στο μαγαζι,δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Σορυ αν κουρασα αλλα επρεπε ολα αυτα να γραφτουν.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ FBI ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Δυστυχως συμβαίνουν κι αυτά στους πιο εμπειρους παίχτες ! Γραφω για να μην την πατήσετε κι εσεις..Βολτα πριν λίγες μερες στο fbi μιχαλακοπουλου.Πετυχαινω μια γνωστή ρωσίδα εκει(νομίζω βλαντα τη λένε) η οποία έταξε φουλ πριβε στα 100 ευρώ!επειδη είναι καλό μουνάκι (μελαχροινη,βυζαρες πλαστικές και φουσωμένα χειλη) και είχα αναγκη ενα καλό πριβέ δέχτηκα..Ξεκιναει πίπα και μου λεει να φέρω και τη φίλη μου με άλλα 50 να κάνουμε τριο?οκ λέω αμα είναι καλή φέρτη να τα κανουμε ολα πουτανα..ερχεται λοιπον μια ρωσιδα μελαχροινη ψιλοκαλη,η οποια μου φέρνει το μουνι της στη μαπα και η βλαντα ξεκινησε να καβαλαει..χοροπηδάει μαξιμουμ ενα λεπτο και ξεκαβαλαει.. λέω στην αλλη στήσου τωρα..αα λεει εγω ειμαι για παρέα αμα θες φουλ πακετο και απο εμενα δώσε αλλα 50!τρώω το πρώτο ξενερωμα..καλα λεω με δουλευετε?οχι αν ειναι με 200 συνολο θα κανουμε λεσβιακο και φουλ πακετο και οι 2..Λεω δεν εχω αλλα 50 πάνω μου(οντως δεν ειχα)..εε τοτε δώσε κάρτα..Μιλαμε μου πρήξανε τ αρχιδια τα αρπακτικα τελικα αρνηθηκα και λεω παλι στη βλαντα στησου να σε πηδηξω..αυτη να μου την παιζει δυνατα και γρηγορα για να χύσω και η αλλη να λεει ελα μωρο τελειωνε χυσε αλλοι πληρωνουνε 500 ευρω γι αυτα που κανουμε και εσυ εχεις δόσει μονο 150!!!Μιλαμε οι γκομενες για πολλες μπατσες!Δεν το πιστευα!συνολο το ολο σκηνικο κρατησε μαξ 10 λεπτα και οι γκομενες αφου ειδαν οτι δεν τους δίνω αλλα λεφτα(σορρυ αλλα 150 δεν ειναι μικρο ποσο) με παρατησαν με το πουλι στο χέρι λέγοντας οτι εχουνε καθίσει πάρα πολυ!!!Ολα αυτα εγιναν οσο ήμουνα νηφάλιος(ειχα πιει μονο ενα ποτο) και είμαι απολυτα σιγουρος για το χρόνο.Φυσικα εκανα παραπονα στο σερβιτορο ο οποιος με παρέπεμψε στον μαγαζατορα..Αυτος να λεει : εε οχι ρε παιδι μου,δε μπορει,κατσε να δουμε τι εγινε,να φωνάξω τις κοπελες κτλ..Το ξενερωμα ηταν τεραστιο και δεν μπηκα στον κοπο να διεκδικησω κατι..Απλα μετα απο αυτο μαυρο απο εμενα στο μαγαζι,δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Σορυ αν κουρασα αλλα επρεπε ολα αυτα να γραφτουν.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Εννοείτε και δεν κούρασες.Και πολύ καλά έκανες και τα αναφέρεις να ξέρουμε τι να αποφύγουμε.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ FBI ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Δυστυχως συμβαίνουν κι αυτά στους πιο εμπειρους παίχτες ! Γραφω για να μην την πατήσετε κι εσεις..Βολτα πριν λίγες μερες στο fbi μιχαλακοπουλου.Πετυχαινω μια γνωστή ρωσίδα εκει(νομίζω βλαντα τη λένε) η οποία έταξε φουλ πριβε στα 100 ευρώ!επειδη είναι καλό μουνάκι (μελαχροινη,βυζαρες πλαστικές και φουσωμένα χειλη) και είχα αναγκη ενα καλό πριβέ δέχτηκα..Ξεκιναει πίπα και μου λεει να φέρω και τη φίλη μου με άλλα 50 να κάνουμε τριο?οκ λέω αμα είναι καλή φέρτη να τα κανουμε ολα πουτανα..ερχεται λοιπον μια ρωσιδα μελαχροινη ψιλοκαλη,η οποια μου φέρνει το μουνι της στη μαπα και η βλαντα ξεκινησε να καβαλαει..χοροπηδάει μαξιμουμ ενα λεπτο και ξεκαβαλαει.. λέω στην αλλη στήσου τωρα..αα λεει εγω ειμαι για παρέα αμα θες φουλ πακετο και απο εμενα δώσε αλλα 50!τρώω το πρώτο ξενερωμα..καλα λεω με δουλευετε?οχι αν ειναι με 200 συνολο θα κανουμε λεσβιακο και φουλ πακετο και οι 2..Λεω δεν εχω αλλα 50 πάνω μου(οντως δεν ειχα)..εε τοτε δώσε κάρτα..Μιλαμε μου πρήξανε τ αρχιδια τα αρπακτικα τελικα αρνηθηκα και λεω παλι στη βλαντα στησου να σε πηδηξω..αυτη να μου την παιζει δυνατα και γρηγορα για να χύσω και η αλλη να λεει ελα μωρο τελειωνε χυσε αλλοι πληρωνουνε 500 ευρω γι αυτα που κανουμε και εσυ εχεις δόσει μονο 150!!!Μιλαμε οι γκομενες για πολλες μπατσες!Δεν το πιστευα!συνολο το ολο σκηνικο κρατησε μαξ 10 λεπτα και οι γκομενες αφου ειδαν οτι δεν τους δίνω αλλα λεφτα(σορρυ αλλα 150 δεν ειναι μικρο ποσο) με παρατησαν με το πουλι στο χέρι λέγοντας οτι εχουνε καθίσει πάρα πολυ!!!Ολα αυτα εγιναν οσο ήμουνα νηφάλιος(ειχα πιει μονο ενα ποτο) και είμαι απολυτα σιγουρος για το χρόνο.Φυσικα εκανα παραπονα στο σερβιτορο ο οποιος με παρέπεμψε στον μαγαζατορα..Αυτος να λεει : εε οχι ρε παιδι μου,δε μπορει,κατσε να δουμε τι εγινε,να φωνάξω τις κοπελες κτλ..Το ξενερωμα ηταν τεραστιο και δεν μπηκα στον κοπο να διεκδικησω κατι..Απλα μετα απο αυτο μαυρο απο εμενα στο μαγαζι,δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Σορυ αν κουρασα αλλα επρεπε ολα αυτα να γραφτουν.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Το ζωο η Βλαντα που μοιαζει σαν Μαικλ Τζακσον με τις πλαστικες?Βρε αντε γαμησου πες της! Και δυστυχως αυτο που σου ειπαν για το 500ρικο ειναι αληθεια :headbang:
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ξέρει κανείς πόσα θέλει για full prive? Ρωτάω μήπως λόγω ***** ζητάει τίποτα εξωφρενικό
250-300 αυτη είναι η τιμή για τις περισσότερες εκεί μέσα,κάνε διαπραγμάτευση με το boss
 

vagevag20

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
240
Like
644
Πόντοι
81

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom