Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Στο Alcatraz στο πριβέ δεν παίζει τίποτα να φανταστώ πέρα του χορού απλα λίγο παραπάνω σε διάρκεια;
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Στο golden από όσο ξέρω με 70 γαμας κανονικά. Εννοείτε ότι δεν είναι σίγουρο ότι το κάνουν όλες. Νομίζω ότι μια τζαμαϊκανή ξανθιά το κάνει είμαι 99%%% σίγουρος για αυτή. Εγώ έχω να ρωτήσω γνώμη για καισσα. Και αν ξέρει κάποιος τι γίνετε στο κινκι από ροστερ κοπέλες κλπ. Golden πολύ κόσμο Σάββατο και Κυριακή και λιβε σεξ νομίζω. Καλό σοου ενα λιβε που είχα δει
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Στο golden από όσο ξέρω με 70 γαμας κανονικά. Εννοείτε ότι δεν είναι σίγουρο ότι το κάνουν όλες. Νομίζω ότι μια τζαμαϊκανή ξανθιά το κάνει είμαι 99%%% σίγουρος για αυτή. Εγώ έχω να ρωτήσω γνώμη για καισσα. Και αν ξέρει κάποιος τι γίνετε στο κινκι από ροστερ κοπέλες κλπ. Golden πολύ κόσμο Σάββατο και Κυριακή και λιβε σεξ νομίζω. Καλό σοου ενα λιβε που είχα δει
Το Caissa είναι μικρό μαγαζί. Δεν το έχω δει πότε γεμάτο και μαζεύει μεγαλύτερες ηλικίες από το golden. Απλός χορός και είσοδος στα 10 ευρώ. Το prive στα 100 ευρώ σε κρεβάτι στον επάνω όροφο. Μερικές κάνουν σεξ αλλά και κάποιες απλώς τα βγάζουν όλα. Αυτή την περίοδο έχει κάποιες ωραίες παρουσίες.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Το Caissa είναι μικρό μαγαζί. Δεν το έχω δει πότε γεμάτο και μαζεύει μεγαλύτερες ηλικίες από το golden. Απλός χορός και είσοδος στα 10 ευρώ. Το prive στα 100 ευρώ σε κρεβάτι στον επάνω όροφο. Μερικές κάνουν σεξ αλλά και κάποιες απλώς τα βγάζουν όλα. Αυτή την περίοδο έχει κάποιες ωραίες παρουσίες.

Το Caissa είναι μικρό μαγαζί. Δεν το έχω δει πότε γεμάτο και μαζεύει μεγαλύτερες ηλικίες από το golden. Απλός χορός και είσοδος στα 10 ευρώ. Το prive στα 100 ευρώ σε κρεβάτι στον επάνω όροφο. Μερικές κάνουν σεξ αλλά και κάποιες απλώς τα βγάζουν όλα. Αυτή την περίοδο έχει κάποιες ωραίες παρουσίες.
Αυτο ήθελα νσ σε ρωτήσω από παρουσίες τι γίνετε. Θυμάσαι κάποια ονόματα η όχι;;
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Έχει πάει κανείς στο καινούργιο στην Πλαπούτα;
 

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ...μια ερώτηση στο αθενς κουιν μπαίνουμε χωρίς να δείξουμε πιστοποιητικό ή ζητάνε ?
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας αν παίζει κανένα στριπ ι κωλοπαρο στην Κω η Καρδαμενα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Σημείωση για τα prive
προφανώς στα περισσότερα μαγαζιά παίζει ανάλογα με την κοπέλα για αυτό και πρέπει να υπάρχει ΞΕΚΑΘΑΡΗ συνενόηση από πριν (κατά προτίμηση είτε με ποτάκι είτε με απλό χωρό για να δοθεί χρόνος, στην χειρότερη όταν σου έρχεται να σε ψωνίσει.

Μου έχει τύχει στο ίδιο ακριβώς μαγαζί
Α περίπτωση απλό pirve μου πέρασε σκούφο και τριβόταν με όλο το σώμα μέχρι να τελειώσω, απλά δεν μπήκα σε καμία τρύπα (στα μείων ζήταγε μετά 5 ευρώ για το σκούφο)
Β περίπτωση ήρθε μου είπε με την μια ότι είναι "σίγουρο πράμα" στο prive ακόμα και το απλό (την ήξερα και από άλλο μαγαζί πιθανότατα το έκανε)
Γ περίπτωση δεν έκανε τίποτα παραπάνω από τον απλό χωρό εκτός από το να βγάζει και το stringακι και δεν δεχόταν με τίποτα διπλό prive
Δ περίπτωση την παίρνω για απλό χωρό την ρωτάω τι κάνεις στο prive, μου λέει "μην περιμένεις πολλά, καμιά μαλακία καμιά πίπα", την πάω αμέσως, τον βγάζω έξω, μου λέει, "τι κάνεις εκεί;", της λέω "τώρα δεν είπες ότι θα μου πάρεις πίπα;" απάντηση "εννοούσα στο διπλό"
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Σημείωση για τα prive
προφανώς στα περισσότερα μαγαζιά παίζει ανάλογα με την κοπέλα για αυτό και πρέπει να υπάρχει ΞΕΚΑΘΑΡΗ συνενόηση από πριν (κατά προτίμηση είτε με ποτάκι είτε με απλό χωρό για να δοθεί χρόνος, στην χειρότερη όταν σου έρχεται να σε ψωνίσει.

Μου έχει τύχει στο ίδιο ακριβώς μαγαζί
Α περίπτωση απλό pirve μου πέρασε σκούφο και τριβόταν με όλο το σώμα μέχρι να τελειώσω, απλά δεν μπήκα σε καμία τρύπα (στα μείων ζήταγε μετά 5 ευρώ για το σκούφο)
Β περίπτωση ήρθε μου είπε με την μια ότι είναι "σίγουρο πράμα" στο prive ακόμα και το απλό (την ήξερα και από άλλο μαγαζί πιθανότατα το έκανε)
Γ περίπτωση δεν έκανε τίποτα παραπάνω από τον απλό χωρό εκτός από το να βγάζει και το stringακι και δεν δεχόταν με τίποτα διπλό prive
Δ περίπτωση την παίρνω για απλό χωρό την ρωτάω τι κάνεις στο prive, μου λέει "μην περιμένεις πολλά, καμιά μαλακία καμιά πίπα", την πάω αμέσως, τον βγάζω έξω, μου λέει, "τι κάνεις εκεί;", της λέω "τώρα δεν είπες ότι θα μου πάρεις πίπα;" απάντηση "εννοούσα στο διπλό"
Ακριβώς αυτό φίλε θέλει συννενόηση από πριν .Μ έχει τύχει να πηδήξω μέχρι να βγάλει το στρινγκο και τπτ αλλο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΤΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ FBI ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Δυστυχως συμβαίνουν κι αυτά στους πιο εμπειρους παίχτες ! Γραφω για να μην την πατήσετε κι εσεις..Βολτα πριν λίγες μερες στο fbi μιχαλακοπουλου.Πετυχαινω μια γνωστή ρωσίδα εκει(νομίζω βλαντα τη λένε) η οποία έταξε φουλ πριβε στα 100 ευρώ!επειδη είναι καλό μουνάκι (μελαχροινη,βυζαρες πλαστικές και φουσωμένα χειλη) και είχα αναγκη ενα καλό πριβέ δέχτηκα..Ξεκιναει πίπα και μου λεει να φέρω και τη φίλη μου με άλλα 50 να κάνουμε τριο?οκ λέω αμα είναι καλή φέρτη να τα κανουμε ολα πουτανα..ερχεται λοιπον μια ρωσιδα μελαχροινη ψιλοκαλη,η οποια μου φέρνει το μουνι της στη μαπα και η βλαντα ξεκινησε να καβαλαει..χοροπηδάει μαξιμουμ ενα λεπτο και ξεκαβαλαει.. λέω στην αλλη στήσου τωρα..αα λεει εγω ειμαι για παρέα αμα θες φουλ πακετο και απο εμενα δώσε αλλα 50!τρώω το πρώτο ξενερωμα..καλα λεω με δουλευετε?οχι αν ειναι με 200 συνολο θα κανουμε λεσβιακο και φουλ πακετο και οι 2..Λεω δεν εχω αλλα 50 πάνω μου(οντως δεν ειχα)..εε τοτε δώσε κάρτα..Μιλαμε μου πρήξανε τ αρχιδια τα αρπακτικα τελικα αρνηθηκα και λεω παλι στη βλαντα στησου να σε πηδηξω..αυτη να μου την παιζει δυνατα και γρηγορα για να χύσω και η αλλη να λεει ελα μωρο τελειωνε χυσε αλλοι πληρωνουνε 500 ευρω γι αυτα που κανουμε και εσυ εχεις δόσει μονο 150!!!Μιλαμε οι γκομενες για πολλες μπατσες!Δεν το πιστευα!συνολο το ολο σκηνικο κρατησε μαξ 10 λεπτα και οι γκομενες αφου ειδαν οτι δεν τους δίνω αλλα λεφτα(σορρυ αλλα 150 δεν ειναι μικρο ποσο) με παρατησαν με το πουλι στο χέρι λέγοντας οτι εχουνε καθίσει πάρα πολυ!!!Ολα αυτα εγιναν οσο ήμουνα νηφάλιος(ειχα πιει μονο ενα ποτο) και είμαι απολυτα σιγουρος για το χρόνο.Φυσικα εκανα παραπονα στο σερβιτορο ο οποιος με παρέπεμψε στον μαγαζατορα..Αυτος να λεει : εε οχι ρε παιδι μου,δε μπορει,κατσε να δουμε τι εγινε,να φωνάξω τις κοπελες κτλ..Το ξενερωμα ηταν τεραστιο και δεν μπηκα στον κοπο να διεκδικησω κατι..Απλα μετα απο αυτο μαυρο απο εμενα στο μαγαζι,δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπατησω το ποδι μου εκει μεσα!Σορυ αν κουρασα αλλα επρεπε ολα αυτα να γραφτουν.ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
φιλε καταλαβαινω το ξενερωμα σου αλλα θα επρεπε να καταλαβεις οτι αν η μια παιρνει 100 για φουλ και η αλλη προφανως θα θελει τοσα για ''φουλ σερβις''...απο εκει και περα και αφου εν τα εδωσες τα 50 επρεπε τουλαχιστον να σε ''καθαρισει'' η πρωτη με την κατοσταρου και σιγουρα οχι να την κανει σε ενα δεκαλεπτο...καριολες...απλα επρεπε να επιμεινεις στον υπευθυνο για τον χρονο...για μενα κακως το αφησες και την εκανες...
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Γνωρίζει κάποιος πώς λέγεται το νεο strip στην Πλαπούτα στο Νέο Ηράκλειο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom