Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μου είχε πει μέχρι φραπέ στα 70 το πάει το έργο αλλά δεν πήρα να διαπιστώσω. Ακριβός μου φάνηκε. Πήρα έναν στο χέρι από καντίνα την άλλη μέρα το πρωί. :grin:
Για κανένα φραπέ μπορεί ν κάνει αλλά δεν αξίζει τα 70 ευρώ αλλά κορίτσια στ golden προσφέρουν σεξ στ 70..
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
καλησπερα, ξερουμε αν δουλευει ακομα η αφροδιτη η γνωστη στο caissa? εχει ερθει φιλος απο επαρχια και θελει να την τιμησει. Ευχαριστω πολυ!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ναι τύπε απλά οι κριτικές που γράφονται δεν ειναι καλες
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Για το γκαζι τα εχουμε πει

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Όχι φίλε δεν νομίζω από ότι έχω μιλήσει μαζί της η κοπέλα έχει πολύ κόσμο που ανοίγει σαμπάνιες κιόλας κ έχει μάθει την εύκολη ζωή κ δεν χρειάζεται να κάνει περισσότερα πράγματα στα εντός..

Αμα υπαρχουνε σαμπανιοπυρφοροι δεν υπαρχει Σωτηρια. Και τι κοσμο να εχει τωρα το μαγαζι? Υπαρχουν λεφτα για πεταμα? Οι πιο πολλοι "πελατες" ειναι κραχτες και αβανταδοροι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Σύντομη κριτική για babylon:
ας ξεκινησω με τα θετικά.καλός χώρος όπου αράζεις και πίνεις το ποτάκι σου και βλέπεις να μουνιά να λικνίζονται σε απόσταση αναπνοής.καλός χώρος για εμενα,με καλό σέρβις,καθαρά ποτά(μικρές μεριδες όμως)και αρκετά καλή μουσική.γενικά τα κορίτσια όταν χορευουν τα δινουν όλα,το πιο εντυπωσιακό σόου ήταν λεσβιακό μαρθα με ινα σιρίνα όπου πέσανε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια δυνατά!επιπλέον εκτός από ενα σταθερο κορμό 10 κοριτσιών υπάρχει ικανοποιητικό rotation κατι που ειναι καλό για τον πελάτη για να μη βλέπει τις ιδιες και τις ιδιες..κατι ρωσοουκρανακια που είδα ηταν αρκετα μουρλια με πολυ καβλωτικά εσώρουχα.ολες προσεγμένες στην πένα!ωστόσο με λύπη μου διαπιστωσα ότι πάνω στους χωρούς παίζει κοροϊδια μεγάλη.η γκόμενα χορεύει 3 λεπτά max,βγάζει το σουτιέν,σου λέει οτι δεν μπορείς να αγγίξεις στήθος και μάλιστα νευριάζει αν πιάσεις κάτι αλλο εκτός από κωλο!ρεεε που τα εχετε δει αυτα???προσωπικά δοκίμασα 3 διαφορετικές και όλες μου κάνανε το ίδιο σκηνικό..ελεος!!!!ασε που την περισσότερη ωρα λικνίζονται στον αερα ή οταν ειναι πανω σου δεν ακουμπάνε καν στον πουτσο πάνω.οποτε είναι σα να βλεπεις μια χορεύτρια να χορεύει κοντά σου..πραγματικά αθλιο και ακρως ξενερωτικό.οπότε προφανώς είναι εντολή από τη διεύθυνση,για να κάνουνε όλες αυτες τις μαλακιες δεν εξηγείται αλλιως.επισης,κατ όπιν του πορνορεπορτάζ που έλαβε χώρα,όλα αυτά τα μοντελάκια δεν γαμιουνται στο πριβε,την εχουν δει κυριες.Συμβουλή είναι για να μη σας φύγει μια περιουσία σε κεράσματα και χωρούς τις κακιας ωρας και μείνετε με το πουλί στο χερι,προτιμήστε αλλους προορισμούς!η απλά πάτε εκεί για ενα εισαγωγικό ποτό και συνεχίστε αλλού,το μέρος δεν αξιζει να αφήσεις λεφτά.Α-Π-Α-Τ-Η.

Τα εχω πει και παλιοτερα για το αθλιο αυτο καταγωγιο μαλλον κυριλλε καταγωγιο. Χωρος κουκλα και πριβε πανουκλα. Αφου πηρες και τρεις χωρους θαυμαζω την υπομονη σου. Χειροτερα και απο κωλομπαρο. Γι'αυτο εβαλα και το μασαζ του Μπουκουρα για μετα αμα ποναει η τσεπη απο τους χορους
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Καλησπέρα,

Μείνετε συντονισμένοι για περισσότερες εκπλήξεις!

Επίσης αγαπητέ, μην ξεχνάς πως είμαστε men's club.

Σε κάθε περίπτωση, λαμβάνουμε υπ' όψιν μας το σχόλιό σου.

Men's Club? Απιστευτη αισθηση του χιουμορ.
 

ukraine_quality

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Επίσκεψη Σαββατόβραδο σε Athens. Τύποι το μαγαζι έχει μετατραπεί σε Αλκατράζ αν με καταλαβαίνετε, σε σχέση με 1.5-2 χρόνια πριν :confused:. Κινητικότητα μηδέν, το  ρόστερ βαριέται που ζει , σόου μέτρια, χοροί διάρκειας 72 δευτερολέπτων.
Το μαγαζί γεμάτο βέβαια (ας όψονται οι ηλικίες 18-24) .Κορασίδες εξαιρετικά λίγες σε σχέση με τον κόσμο .
Είναι ζήτημα να πέρασαν από το τραπέζι μας 5 κορασίδες σε περίπου 2.5-3 ώρες.
Και ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ . Σε νύξη σε κορασίδες για χορό εισπράξαμε αρνητική απάντηση !!!! Μονο ποτό αν θέλει κερασει λέει :jerking: Το ακούσαμε και αυτό....:kneel: :thubsdown: :thubsdown:
Ίδια περίπου συμπεράσματα και σε επίσκεψη 6-7 μήνες πριν . Οπότε μακριά για κάποιον που θέλει "ενεργό" ρόλο και όχι απλά να υπάρχει στο μαγαζί.
Μάλλον ως εδώ ήταν η"βασιλεία῾αυτού του μαγαζιού.

Υ.Γ 1. Οι κάρτες που δίνουν δωρεάν με την είσοδο ( 2 ολογράφως δύο ) θέλουν πολύ κόπο και χρόνο για να ξοδεύτουν. :headbang: Οπότε προσφορές στυλ 6 χοροί με 20 ευρώ απλά ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ.
Υ.Γ. 2 Ανέβηκε σχετική κριτική. :afro:  :rockon:
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
Μπορει καποιος αν θελει να με ενημερωσει τι προσφερει η αφροδιτη στο μεγαλο προγραμμα των 100ε νομιζω, και αν αξιζει γενικα τα λεφτα? παρακαλω μονο καποιος που εχει παρει το συγκεκριμενο προγραμμα και ξερει σιγουρα. γιατι ειναι αρκετα τα λεφτα για να ρισκαρουμε ευχαριστω παρα πολυ!
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Μια χυλόπιτα έφαγες από το Σοφάκι και το έκανες θέμα. Σε δοκίμαζε βρε να δει πόσα χρήματα έχεις. Οδηγίες προς ναυτιλλομένους... Δε πάμε για χορό με όσες μιλάνε Ελληνικά και Αγγλικά. Εκτός από την Ζωή. ( την δοκίμασε κανένας σε χορό;) Το Σάββατο τρεκλιζε με τους κωθόρνους και έφαγε 2-3 τούμπες. Δε κυκλοφορεί χρήμα πάντως και τα κοριτσάκια βαριούνται. Εντύπωση μου έκανε με τα πιτσιρίκια που πήγαιναν για χορούς με τις γιαγιάδες. Προφανώς θα τους έμεναν οι γαλάζιες καρτουλες στο χέρι και έπρεπε να τις εξαργυρώσουν. Το αποκορύφωμα ήταν που πρέπει να είχε εμφανιστεί και το μεγάλο αφεντικό και τον διαβεβαίωναν οι του μαγαζιού ότι πετάει το μαγαζί. Μόλις το άκουσα πήγα να με σερβίρει η Μίλα στο μπαρ ένα ποτό, αλλά είχε εξαφανιστεί και αυτοκεράστηκα μόνος μου μια κούπα φυστίκια. Ερωτεύτηκα πάντως μια που έμοιαζε με ασπιδοκόρη Βίκινγκ Βαλκυρία. Με πυρόξανθο μακρύ μαλλί και πρόσωπο τραβεστί. Την κυνήγαγα μια από εδώ μια από εκεί. Έβαζα τους σερβιτόρους να την ακινητοποιήσουν κάπου και αυτή έτρεχε στις γυναικείες τουαλέτες και κρυβόταν με τον Αλβανό καθαρίστρια. Δε με αγάπησε καθόλου. Τώρα τρεις δε με αγαπάνε εκεί μέσα. Είναι μια γυναικοπαρέα που την έχω πετύχει τρίτη φορά. Δε μπορώ να καταλάβω αν είναι λεσβίες ή γουστάρουν τη ψολή του Τεό. Εγώ πήγα και προσφέρθηκαν να τους κάνω χορό και εκείνη τη στιγμή η μία Μαλάκο τράβαγε βίντεο τη Σόνια στη πίστα. Άρχισε έντρομος να ουρλιάζει ο εκφωνητής ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ κτλ κτλ τρεχαν οι σερβιτόροι να προλάβουν το κακό και εγώ έφαγα άκυρο, δε με πήραν για χορό. Πάντως με τις πελάτισσες όντως το μαγαζί έχει δυνατό ρόστερ 40 γυναίκες. Ασχημούλες είναι γενικά αλλά δε μασάμε εμείς, μας καυλώνουν όλες. Τώρα κατάλαβα γιατί έβαλαν τις οθόνες με την Ίνα και την Χατζή να παίζουν συνέχεια.

Αχ Εβελίνα γιατί δε μ'αγαπάς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Επίσκεψη Σαββατόβραδο σε Athens. Τύποι το μαγαζι έχει μετατραπεί σε Αλκατράζ αν με καταλαβαίνετε, σε σχέση με 1.5-2 χρόνια πριν :confused:. Κινητικότητα μηδέν, το  ρόστερ βαριέται που ζει , σόου μέτρια, χοροί διάρκειας 72 δευτερολέπτων.
Το μαγαζί γεμάτο βέβαια (ας όψονται οι ηλικίες 18-24) .Κορασίδες εξαιρετικά λίγες σε σχέση με τον κόσμο .
Είναι ζήτημα να πέρασαν από το τραπέζι μας 5 κορασίδες σε περίπου 2.5-3 ώρες.
Και ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ . Σε νύξη σε κορασίδες για χορό εισπράξαμε αρνητική απάντηση !!!! Μονο ποτό αν θέλει κερασει λέει :jerking: Το ακούσαμε και αυτό....:kneel: :thubsdown: :thubsdown:
Ίδια περίπου συμπεράσματα και σε επίσκεψη 6-7 μήνες πριν . Οπότε μακριά για κάποιον που θέλει "ενεργό" ρόλο και όχι απλά να υπάρχει στο μαγαζί.
Μάλλον ως εδώ ήταν η"βασιλεία῾αυτού του μαγαζιού.

Υ.Γ 1. Οι κάρτες που δίνουν δωρεάν με την είσοδο ( 2 ολογράφως δύο ) θέλουν πολύ κόπο και χρόνο για να ξοδεύτουν. :headbang: Οπότε προσφορές στυλ 6 χοροί με 20 ευρώ απλά ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ.
Υ.Γ. 2 Ανέβηκε σχετική κριτική. :afro:  :rockon:
Καλησπέρα φίλε επισκέπτομαι το athens πάνω  από 8 χρόνια αυτό που γίνεται τους τελευταίους μήνες δεν έχει προηγούμενο δεν λέω όμορφα κορίτσια με γενικά ωραίο σώμα οι μισές από αυτές αλλά άσε που είναι λίγες δεν γίνεται Πέμπτη που έχει προσφορά η σουκου να έχεις  20 κ κάτι κορίτσια ενώ τ μαγαζί ν υπάρχουν 200 άντρες δεν βγαίνει κ αυτές οι 20 ν βαριουνται ν κουνηθούν πήγα το προηγούμενο Σάββατο από τις 12 που ήμουν στ μαγαζί κ ήταν 80 τις εκατό γεμάτο τ κορίτσια άρχισαν ν βολταρουν στις 2 παρά κ μετα από παρατήρηση των σερβιτόρων είχαν καθίσει όλες στους καναπέδες κ αραζαν με τ ποτό τους κ όταν τελικά ήρθαν σου έλεγαν στον αερα δεν κάθονται στ τραπέζι εάν κεράσεις ποτό όχι χορό μόνο ποτό ήθελαν οι περισσότερες για ν κάτσουν μαζί σου κ να περάσει η ώρα αυτό απ' ότι είδα γινόταν σε όλα τα τραπέζια και γενικά ήταν όλοι ξενερωμενοι πρώτη φορά βλέπω να φεύγουν παιδιά και να μην εξαργυρώνουν τις κάρτες είχαν ξενερώσει τόσο πολύ που τις άφηναν στ τραπέζι..
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα φίλε επισκέπτομαι το athens πάνω  από 8 χρόνια αυτό που γίνεται τους τελευταίους μήνες δεν έχει προηγούμενο δεν λέω όμορφα κορίτσια με γενικά ωραίο σώμα οι μισές από αυτές αλλά άσε που είναι λίγες δεν γίνεται Πέμπτη που έχει προσφορά η σουκου να έχεις  20 κ κάτι κορίτσια ενώ τ μαγαζί ν υπάρχουν 200 άντρες δεν βγαίνει κ αυτές οι 20 ν βαριουνται ν κουνηθούν πήγα το προηγούμενο Σάββατο από τις 12 που ήμουν στ μαγαζί κ ήταν 80 τις εκατό γεμάτο τ κορίτσια άρχισαν ν βολταρουν στις 2 παρά κ μετα από παρατήρηση των σερβιτόρων είχαν καθίσει όλες στους καναπέδες κ αραζαν με τ ποτό τους κ όταν τελικά ήρθαν σου έλεγαν στον αερα δεν κάθονται στ τραπέζι εάν κεράσεις ποτό όχι χορό μόνο ποτό ήθελαν οι περισσότερες για ν κάτσουν μαζί σου κ να περάσει η ώρα αυτό απ' ότι είδα γινόταν σε όλα τα τραπέζια και γενικά ήταν όλοι ξενερωμενοι πρώτη φορά βλέπω να φεύγουν παιδιά και να μην εξαργυρώνουν τις κάρτες είχαν ξενερώσει τόσο πολύ που τις άφηναν στ τραπέζι..
δηλαδή από ότι συμπεραίνουμε το μαγαζί παρόλο που έχει χαμηλές τιμές το παίζουν ντίβες τα κορίτσια και οι σερβιτόροι υπερασπίζονται μια τέτοια συμπεριφορά αρπαχτης στο να πληρώσουμε με τη μία κάποια για ποτό.Αλλιως να μη χασομεραει μαζί μας.Νομιζω το χαλάνε το πράγμα...
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Αμα υπαρχουνε σαμπανιοπυρφοροι δεν υπαρχει Σωτηρια. Και τι κοσμο να εχει τωρα το μαγαζι? Υπαρχουν λεφτα για πεταμα? Οι πιο πολλοι "πελατες" ειναι κραχτες και αβανταδοροι
Φίλε ο συγκεκριμένος που της αφήνει τόσο λεφτά έχει μαγαζί στ Μπουρνάζι και αυτή το ξέρει κ αράζει μαζί του όλο το βράδυ ούτε χορούς ούτε ν παρακαλάει την βγάζει καθαρή ο γέρος ούτε πιάνει μόνο ν μιλάει θελει..όταν ρώτησα να την πάρω γ ένα χορό σε έναν σερβιτόρο μου είπε η κοπέλα είναι κλεισμένη από τον κύριο για την επόμενη 1 ώρα ο τύπος της άνοιγε σαμπάνιες τι να πεις δεν έχουμε όλοι το ίδιο πορτοφόλι..
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Φίλε ο συγκεκριμένος που της αφήνει τόσο λεφτά έχει μαγαζί στ Μπουρνάζι και αυτή το ξέρει κ αράζει μαζί του όλο το βράδυ ούτε χορούς ούτε ν παρακαλάει την βγάζει καθαρή ο γέρος ούτε πιάνει μόνο ν μιλάει θελει..όταν ρώτησα να την πάρω γ ένα χορό σε έναν σερβιτόρο μου είπε η κοπέλα είναι κλεισμένη από τον κύριο για την επόμενη 1 ώρα ο τύπος της άνοιγε σαμπάνιες τι να πεις δεν έχουμε όλοι το ίδιο πορτοφόλι..
ναι αυτές ψάχνουν χορηγό ώστε να μην κουράζονται
μη ξεχνάμε πως καλύτερα να παρλαρουν παρά να τις χουφτωνουν..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
δηλαδή από ότι συμπεραίνουμε το μαγαζί παρόλο που έχει χαμηλές τιμές το παίζουν ντίβες τα κορίτσια και οι σερβιτόροι υπερασπίζονται μια τέτοια συμπεριφορά αρπαχτης στο να πληρώσουμε με τη μία κάποια για ποτό.Αλλιως να μη χασομεραει μαζί μας.Νομιζω το χαλάνε το πράγμα...
Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει γίνει εάν είναι γραμμή του μαγαζιού τώρα τελευταία τα κορίτσια να μην πηγαίνουν συνέχεια πέρα δώθε ( έχω ταξιδέψει και σε άλλες χώρες αυτό που γίνεται στην Ελλάδα να έρχεται η άλλη στ τραπέζι να σε παρακαλεί για χορό η ποτό δεν υπάρχει Γαλλία Γερμανία βλέπεις ποια σου αρέσει κ πας μιλάς με τον σερβιτόρο και στην φέρνει άσε που στους απλούς χορούς δεν σε αφήνουν ν πιάσεις τίποτα πρέπει ν πάρεις πριβέ έστω Μ πιάσεις βυζι) γενικά τα κορίτσια το βλέπουν ντίβες ειδικά οι όμορφες σου λέει ήρθαν να χαλάσουν εάν θέλεις κάποιος θ έρθει και ν με φωνάξει γιατί ν τρέχω εγώ δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι πέφτει το επίπεδο του μαγαζιού νομίζω ότι δεν τους ενδιαφέρει κιόλας
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Δεν ξέρω τι ακριβώς έχει γίνει εάν είναι γραμμή του μαγαζιού τώρα τελευταία τα κορίτσια να μην πηγαίνουν συνέχεια πέρα δώθε ( έχω ταξιδέψει και σε άλλες χώρες αυτό που γίνεται στην Ελλάδα να έρχεται η άλλη στ τραπέζι να σε παρακαλεί για χορό η ποτό δεν υπάρχει Γαλλία Γερμανία βλέπεις ποια σου αρέσει κ πας μιλάς με τον σερβιτόρο και στην φέρνει άσε που στους απλούς χορούς δεν σε αφήνουν ν πιάσεις τίποτα πρέπει ν πάρεις πριβέ έστω Μ πιάσεις βυζι) γενικά τα κορίτσια το βλέπουν ντίβες ειδικά οι όμορφες σου λέει ήρθαν να χαλάσουν εάν θέλεις κάποιος θ έρθει και ν με φωνάξει γιατί ν τρέχω εγώ δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι πέφτει το επίπεδο του μαγαζιού νομίζω ότι δεν τους ενδιαφέρει κιόλας
εγώ πάλι νομίζω ότι σε λίγο καιρό θα τους τσούξει ο κωλος τους...
Κάτσε με όλες αυτές τις εξελίξεις να δεις που θα πάει η νύχτα...
Το πρώτο πράγμα που θα κοπεί είναι η διασκέδαση.
Και αν δε κοπεί θα περιοριστεί.Και πόσο ακόμα ήδη είναι σε μείωση.
Κάτσε θα γελάσουμε.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
εγώ πάλι νομίζω ότι σε λίγο καιρό θα τους τσούξει ο κωλος τους...
Κάτσε με όλες αυτές τις εξελίξεις να δεις που θα πάει η νύχτα...
Το πρώτο πράγμα που θα κοπεί είναι η διασκέδαση.
Και αν δε κοπεί θα περιοριστεί.Και πόσο ακόμα ήδη είναι σε μείωση.
Κάτσε θα γελάσουμε.
Γενικά τα κορίτσια κ ειδικά οι τελευταίες αφίξεις στο athens μαθαίνουν διαβάζουν τι γίνεται σε άλλες χώρες με τα στριπτίζ άδικα κ θέλουν ν εφαρμόσουν τ ίδιο κ εδώ αλλά ο Έλληνας έχει μάθει αλλιώς ν χουφτωνει ν καυλαντιζει κ μετά ξενερώνει αλλά όσο υπάρχουν λεφτά κ κάτι αγαπουληδες που πάνε και τα ακουμπάνε απλόχερα οι γκόμενες θα συνεχίσουν τ ίδιο βιολί γιατί χορηγούς ψάχνουν για να μην κουράζονται..
 

Meteoritis13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Γενικά τα κορίτσια κ ειδικά οι τελευταίες αφίξεις στο athens μαθαίνουν διαβάζουν τι γίνεται σε άλλες χώρες με τα στριπτίζ άδικα κ θέλουν ν εφαρμόσουν τ ίδιο κ εδώ αλλά ο Έλληνας έχει μάθει αλλιώς ν χουφτωνει ν καυλαντιζει κ μετά ξενερώνει αλλά όσο υπάρχουν λεφτά κ κάτι αγαπουληδες που πάνε και τα ακουμπάνε απλόχερα οι γκόμενες θα συνεχίσουν τ ίδιο βιολί γιατί χορηγούς ψάχνουν για να μην κουράζονται..

Καλά τα λες. Αυτές καλά κάνουν και ψάχνουν χορηγούς, το μαγαζί γιατί τις αφήνει έτσι απροκάλυπτα?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Καλά τα λες. Αυτές καλά κάνουν και ψάχνουν χορηγούς, το μαγαζί γιατί τις αφήνει έτσι απροκάλυπτα?

Οι λεγόμενοι χορηγοί (όπου και όταν βρίσκονται), κάνουν μεγάλους τζίρους στο μαγαζί

Το πρόβλημα είναι όταν το μαγαζί γεμίζει με άτομα που δεν ξοδεύουν σχεδόν τίποτα. Όπως πχ παρέες με μηδαμινό budget, άτομα που την βγάζουν με 1 ποτό για 2 και 3 ώρες, χωρίς να ξοδεύουν αρκετά σε κοπέλες κλπ. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom