Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Μην ανησυχείς καθόλου η διαπίστωση του προβλήματος είναι η αρχή για τη λύση του. Τα μονοπάτια που βαδίζουμε είναι λασπωμένα και σκοτεινά.


Ζήτησε της δανεικά ( να είσαι σίγουρος για το πόσο ότι το διαθέτει, μερικές είναι σπάταλες )

Κάθε φορά που κάνεις κάτι για εκείνη, να αντιστρέφεις τους ρόλους, εκείνη θα έκανε το ίδιο για εσένα;


Αυτά είναι ικανά να σε σκληραγωγήσουν και να σε χαλιναγωγήσουν στο δύσκολο δρόμο που ακολουθείς.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
ερώτηση...
σε αυτό το μαλακισμένο blog έχει αυτή την ανάρτηση με την φωτό μιας στριππερ που την θυμάμαι σαν Μαρία ή Λίκα? φίλη της Σάνυ από Λίντο και Ντρημ Γκιρλς Μπαρ πριν από δυό τρία χρόνια... είχε δουλέψει και στούντιο μια εποχή...

ξέρει κανείς σε ποιό στριπτηζάδικο είναι τώρα?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
ερώτηση...
σε αυτό το μαλακισμένο blog έχει αυτή την ανάρτηση με την φωτό μιας στριππερ που την θυμάμαι σαν Μαρία ή Λίκα? φίλη της Σάνυ από Λίντο και Ντρημ Γκιρλς Μπαρ πριν από δυό τρία χρόνια... είχε δουλέψει και στούντιο μια εποχή...

ξέρει κανείς σε ποιό στριπτηζάδικο είναι τώρα?
kinky την ειχα δει πριν κανενα μηνα συντροφε
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Kinky opera μια καστανόξανθη Κοντούλης που κάνει και γαμω τους χώρους και είχε πάει και Ρόδο το καλοκαίρι ξέρουμε αν δουλεύει ακόμα εκεί ; Ο καλύτερος χώρος που μου έχουν κάνει έβερ! Είμαι πολύ μλκας που δεν την γαμησα εκείνο το βράδυ ένα κατοστάρι ήθελε ! Τώρα τα σκέφτομαι και έχω τρελαθεί !
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
ξέρεις αν γαμιέται στο πριβέ?
οχι δε γνωριζω αλλα το μαγαζι την εχει δει καπως..το πριβε ξεκιναει απο 150 ενα γρηγορο μανικακι και 250 η μια ωρα..λογικα για να δουλευε σε στουντιο θα γαμιεται..κορμι πολυ καλο παντως ην εχω δει απο κοντα..και φατσα καλη εννοειται
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Ναι... είναι ωραίο κομμάτι
Τι σκατοτιμές είναι αυτές;
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Φίλε φρόνιμες μήπως λες την κοντή Ρωσίδα που την λέγανε angel και ήτανε Ρόδο γιατί και γω την ψάχνω αυτή
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους θέλω την βοήθεια σας σήμερα το βράδυ λόγω γεννεθλιων θέλω να κάνω μια τσάρκα η από αθενσ η από Caissa για την Αφροδίτη θα ήθελα γνώμη αν την έχει πάρει κάποιος αν αξίζει η ποια αξίζει για πριβέ από το αθενσ ευχαριστώ
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Φίλε Βασίλη για caissa μπορώ να σου πω για Άθενς δεν ξέρω η Αφροδίτη για πριβέ πολύ καλή θα σου στείλω pm.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

gorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. υπάρχει κάποιο καλό club που να παίζει πιο χοντρη φάση εκτος χορό?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Σύντομη κριτική για babylon:
ας ξεκινησω με τα θετικά.καλός χώρος όπου αράζεις και πίνεις το ποτάκι σου και βλέπεις να μουνιά να λικνίζονται σε απόσταση αναπνοής.καλός χώρος για εμενα,με καλό σέρβις,καθαρά ποτά(μικρές μεριδες όμως)και αρκετά καλή μουσική.γενικά τα κορίτσια όταν χορευουν τα δινουν όλα,το πιο εντυπωσιακό σόου ήταν λεσβιακό μαρθα με ινα σιρίνα όπου πέσανε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια δυνατά!επιπλέον εκτός από ενα σταθερο κορμό 10 κοριτσιών υπάρχει ικανοποιητικό rotation κατι που ειναι καλό για τον πελάτη για να μη βλέπει τις ιδιες και τις ιδιες..κατι ρωσοουκρανακια που είδα ηταν αρκετα μουρλια με πολυ καβλωτικά εσώρουχα.ολες προσεγμένες στην πένα!ωστόσο με λύπη μου διαπιστωσα ότι πάνω στους χωρούς παίζει κοροϊδια μεγάλη.η γκόμενα χορεύει 3 λεπτά max,βγάζει το σουτιέν,σου λέει οτι δεν μπορείς να αγγίξεις στήθος και μάλιστα νευριάζει αν πιάσεις κάτι αλλο εκτός από κωλο!ρεεε που τα εχετε δει αυτα???προσωπικά δοκίμασα 3 διαφορετικές και όλες μου κάνανε το ίδιο σκηνικό..ελεος!!!!ασε που την περισσότερη ωρα λικνίζονται στον αερα ή οταν ειναι πανω σου δεν ακουμπάνε καν στον πουτσο πάνω.οποτε είναι σα να βλεπεις μια χορεύτρια να χορεύει κοντά σου..πραγματικά αθλιο και ακρως ξενερωτικό.οπότε προφανώς είναι εντολή από τη διεύθυνση,για να κάνουνε όλες αυτες τις μαλακιες δεν εξηγείται αλλιως.επισης,κατ όπιν του πορνορεπορτάζ που έλαβε χώρα,όλα αυτά τα μοντελάκια δεν γαμιουνται στο πριβε,την εχουν δει κυριες.Συμβουλή είναι για να μη σας φύγει μια περιουσία σε κεράσματα και χωρούς τις κακιας ωρας και μείνετε με το πουλί στο χερι,προτιμήστε αλλους προορισμούς!η απλά πάτε εκεί για ενα εισαγωγικό ποτό και συνεχίστε αλλού,το μέρος δεν αξιζει να αφήσεις λεφτά.Α-Π-Α-Τ-Η.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Κάνα νέο από Αθενς έχει πάει κανείς τελευταία;; Η Εβελίνα είναι εκεί;;
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Άμα δεν έρχεται η στριπερ που έχεις βάλει στο μάτι τι κάνεις; πας εσύ στο τραπέζι της; λες στο σερβιτόρο να την φέρει;
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Περιμένεις υπομονετικά και στο κλείσιμο του μαγαζιού την πας σε ξενοδοχείο. Με την Εβελίνα δε πιάνει αυτό. Είναι καπαρωμένη. Την είδα πρώτος.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
23
Like
3.070
Πόντοι
3.820
Κάνα νέο από Αθενς έχει πάει κανείς τελευταία;; Η Εβελίνα είναι εκεί;;
χτες εκει νομιζω ηταν..πολυ βαρετα παντως,αρκετες απουσιες,το χουνε ξεφτιλισει οι γκομενες,αραχτες δεν κουναγαν τον κωλο τους,πολυς κοσμος εφυγε,υπηρχαν τραπεζια που ουτε τα πλησιασανε,μετα τις 2,30 κατι κινηθηκε αλλα με 20-25 γυναικες δεν την βγαζει το μαγαζι μερες που εχει κοσμο οπως χτες..θελει ενισχυση το ροστερ
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Σύντομη κριτική για babylon:
ας ξεκινησω με τα θετικά.καλός χώρος όπου αράζεις και πίνεις το ποτάκι σου και βλέπεις να μουνιά να λικνίζονται σε απόσταση αναπνοής.καλός χώρος για εμενα,με καλό σέρβις,καθαρά ποτά(μικρές μεριδες όμως)και αρκετά καλή μουσική.γενικά τα κορίτσια όταν χορευουν τα δινουν όλα,το πιο εντυπωσιακό σόου ήταν λεσβιακό μαρθα με ινα σιρίνα όπου πέσανε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια δυνατά!επιπλέον εκτός από ενα σταθερο κορμό 10 κοριτσιών υπάρχει ικανοποιητικό rotation κατι που ειναι καλό για τον πελάτη για να μη βλέπει τις ιδιες και τις ιδιες..κατι ρωσοουκρανακια που είδα ηταν αρκετα μουρλια με πολυ καβλωτικά εσώρουχα.ολες προσεγμένες στην πένα!ωστόσο με λύπη μου διαπιστωσα ότι πάνω στους χωρούς παίζει κοροϊδια μεγάλη.η γκόμενα χορεύει 3 λεπτά max,βγάζει το σουτιέν,σου λέει οτι δεν μπορείς να αγγίξεις στήθος και μάλιστα νευριάζει αν πιάσεις κάτι αλλο εκτός από κωλο!ρεεε που τα εχετε δει αυτα???προσωπικά δοκίμασα 3 διαφορετικές και όλες μου κάνανε το ίδιο σκηνικό..ελεος!!!!ασε που την περισσότερη ωρα λικνίζονται στον αερα ή οταν ειναι πανω σου δεν ακουμπάνε καν στον πουτσο πάνω.οποτε είναι σα να βλεπεις μια χορεύτρια να χορεύει κοντά σου..πραγματικά αθλιο και ακρως ξενερωτικό.οπότε προφανώς είναι εντολή από τη διεύθυνση,για να κάνουνε όλες αυτες τις μαλακιες δεν εξηγείται αλλιως.επισης,κατ όπιν του πορνορεπορτάζ που έλαβε χώρα,όλα αυτά τα μοντελάκια δεν γαμιουνται στο πριβε,την εχουν δει κυριες.Συμβουλή είναι για να μη σας φύγει μια περιουσία σε κεράσματα και χωρούς τις κακιας ωρας και μείνετε με το πουλί στο χερι,προτιμήστε αλλους προορισμούς!η απλά πάτε εκεί για ενα εισαγωγικό ποτό και συνεχίστε αλλού,το μέρος δεν αξιζει να αφήσεις λεφτά.Α-Π-Α-Τ-Η.
BABYLON και KINKY το ιδιο συστημα, ιδια κοροιδια,αν θελεις πριβε μονο με 250!!! τελευταια φορα καθοτι αναδουλειας στο Κινκυ μου τα μασαγαν και μου ζηταγαν 150 αλλα να τους παρω και 2-3 ποτακια..! τα ειπαμε τα αναλυσαμε...μαυρο πλεον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Τα είδα τα παιδιά για αυτό και γω πηγαίνω caissa που έχει μέχρι και δωρεάν ποτό και φέρνει συνέχεια καινούργιες και αν θες και κάτι παραπάνω υπάρχει με καλύτερες τιμές και έχει και προσφορά με καρτουλες και όλα καλά καλή τύχη πες τους και ανοίγει και Αλκατράζ απέναντι τους πάνε αυτοι ας αλλάξουν μυαλά γρήγορα.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Σύντομη κριτική για babylon:
ας ξεκινησω με τα θετικά.καλός χώρος όπου αράζεις και πίνεις το ποτάκι σου και βλέπεις να μουνιά να λικνίζονται σε απόσταση αναπνοής.καλός χώρος για εμενα,με καλό σέρβις,καθαρά ποτά(μικρές μεριδες όμως)και αρκετά καλή μουσική.γενικά τα κορίτσια όταν χορευουν τα δινουν όλα,το πιο εντυπωσιακό σόου ήταν λεσβιακό μαρθα με ινα σιρίνα όπου πέσανε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια δυνατά!επιπλέον εκτός από ενα σταθερο κορμό 10 κοριτσιών υπάρχει ικανοποιητικό rotation κατι που ειναι καλό για τον πελάτη για να μη βλέπει τις ιδιες και τις ιδιες..κατι ρωσοουκρανακια που είδα ηταν αρκετα μουρλια με πολυ καβλωτικά εσώρουχα.ολες προσεγμένες στην πένα!ωστόσο με λύπη μου διαπιστωσα ότι πάνω στους χωρούς παίζει κοροϊδια μεγάλη.η γκόμενα χορεύει 3 λεπτά max,βγάζει το σουτιέν,σου λέει οτι δεν μπορείς να αγγίξεις στήθος και μάλιστα νευριάζει αν πιάσεις κάτι αλλο εκτός από κωλο!ρεεε που τα εχετε δει αυτα???προσωπικά δοκίμασα 3 διαφορετικές και όλες μου κάνανε το ίδιο σκηνικό..ελεος!!!!ασε που την περισσότερη ωρα λικνίζονται στον αερα ή οταν ειναι πανω σου δεν ακουμπάνε καν στον πουτσο πάνω.οποτε είναι σα να βλεπεις μια χορεύτρια να χορεύει κοντά σου..πραγματικά αθλιο και ακρως ξενερωτικό.οπότε προφανώς είναι εντολή από τη διεύθυνση,για να κάνουνε όλες αυτες τις μαλακιες δεν εξηγείται αλλιως.επισης,κατ όπιν του πορνορεπορτάζ που έλαβε χώρα,όλα αυτά τα μοντελάκια δεν γαμιουνται στο πριβε,την εχουν δει κυριες.Συμβουλή είναι για να μη σας φύγει μια περιουσία σε κεράσματα και χωρούς τις κακιας ωρας και μείνετε με το πουλί στο χερι,προτιμήστε αλλους προορισμούς!η απλά πάτε εκεί για ενα εισαγωγικό ποτό και συνεχίστε αλλού,το μέρος δεν αξιζει να αφήσεις λεφτά.Α-Π-Α-Τ-Η.
Έχω πει πολλές φορές, πώς το BABYLON παίζει σύστημα στριπτιζάδικων εξωτερικού.. βλέπετε και μην αγγίζετε. είναι καλό για ποτάκι, χάζι και μέχρι εκεί. δε θεωρώ ότι είναι απάτη, όπως απάτη δεν είναι και το Αλκατραζ. Όταν πηγαίνεις σ'αυτά τα μαγαζιά γνωρίζεις τί θα πάρεις. Το ΑΛΚΑΤΡΑΖ πλέον είναι κάτι σαν κλαμπ (δεν είναι τυχαίο ότι είναι φίσκα στα ζευγάρια, γυναικοπαρέες κτλ) , ενώ το Babylon απευθύνεται σε τουρίστες (Αμερικανάκια) ή επαρχιώτες. Καλό είναι να υπάρχουν πολλές επιλογές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom